Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

prometheusgr13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
5
Like
197
Πόντοι
280
Καλησπερα παιδια θα ηθελα την γνωμη οποιου εχει γνωση απο athens  queens , επειδη δεν εχω παει , ποιες κοπελες αξιζουν για πριβε γιατι θα παω το σαββατο με παρεα
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Jim28 εκεί είναι καιρό τώρα η Αφροδίτη.Και υπάρχουν και κάρτες για δωρεάν ποτό.
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
167
Κριτικές
5
Like
334
Πόντοι
281
Jim28 εκεί είναι καιρό τώρα η Αφροδίτη.Και υπάρχουν και κάρτες για δωρεάν ποτό.
Έχει δοκιμαστεί η Αφροδίτη στο φουλ πριβέ με 100. Κλάμα η όλη φάση.. πεταμένα λεφτά.καμια σχέση με το προσδοκώμενο  από τις ταινίες..ΜΑΚΡΙΆ
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
28
Like
20.069
Πόντοι
5.946
Έχει δοκιμαστεί η Αφροδίτη στο φουλ πριβέ με 100. Κλάμα η όλη φάση.. πεταμένα λεφτά.καμια σχέση με το προσδοκώμενο  από τις ταινίες..ΜΑΚΡΙΆ

άθλιο γαμήσι? ή απλά τίποτα?
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
167
Κριτικές
5
Like
334
Πόντοι
281
Αθλιο  και αδιάφορο. Σε κοροϊδεύει μέσα στα μούτρα σου και έχει και αυτή την ψευυομαγκια  που πρήζει.. γενικά ότι χειρότερο μ έχει τύχει.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Έχει δοκιμαστεί η Αφροδίτη στο φουλ πριβέ με 100. Κλάμα η όλη φάση.. πεταμένα λεφτά.καμια σχέση με το προσδοκώμενο  από τις ταινίες..ΜΑΚΡΙΆ
Ναι και κάνει επίσης σοου onstage me dildo.πιο βαρετό πεθαίνεις..κοντεψε να με πάρει ο ύπνος
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
Πριν 2 εβδομάδες πήγα με την γκόμενά στο Alcatraz γιατί εκεί όπως είχα διαβάσει και είχα ενημερωθεί πάνε πολλά ζευγάρια και γυναικοπαρεες.
Η αλήθεια είναι πως περάσαμε καλουτσικα.
Είναι όμως πολύ ακριβά και τα υποτιθέμενα prive και δεν κάνουν και κάτι ιδιαίτερο.
Έχει κάποιος κάτι να προτείνει διαφορετικό να δοκιμάσουμε...
Καλό prive να αξίζει τα λεφτά του.
Αν έχει και άντρες που κάνουν στριπτίζ και χορούς καλός.
Αν όχι ακόμα καλύτερα θα πάρουμε μόνο γυναίκες.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Παιδιά καλησπέρα επειδή πολλοί μου στέλνετε και με ρωτάτε για καισσα για την προσφορά που εχει δωρεάν το ποτό δεν χρειάζεται να έχετε κάρτα την δέχονται και προφορικά πέστε ότι είδαμε την προσφορά εδώ στο σάιτ.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
28
Like
20.069
Πόντοι
5.946
δομινος πούτσα! προσφορά Τρίτης
Σοφία και Έρικα με δώρο την Μαργκώ!
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Πριν 2 εβδομάδες πήγα με την γκόμενά στο Alcatraz γιατί εκεί όπως είχα διαβάσει και είχα ενημερωθεί πάνε πολλά ζευγάρια και γυναικοπαρεες.
Η αλήθεια είναι πως περάσαμε καλουτσικα.
Είναι όμως πολύ ακριβά και τα υποτιθέμενα prive και δεν κάνουν και κάτι ιδιαίτερο.
Έχει κάποιος κάτι να προτείνει διαφορετικό να δοκιμάσουμε...
Καλό prive να αξίζει τα λεφτά του.
Αν έχει και άντρες που κάνουν στριπτίζ και χορούς καλός.
Αν όχι ακόμα καλύτερα θα πάρουμε μόνο γυναίκες.
Στο Κινκυ εχει αντρικο και καλο πριβε, αν και μου ειπαν οτι πλεον τα ανοιξαν εβγαλαν τις κουρτινες και εβαλαν φωτα!! Σε κοινη θεα και ολα τα φωτα στον κυριο...!! Αρα δεν ειναι πλεον prive αφου δεν υπαρχει privacy...εχει γινει σαν απλος χορος μεγαλυτερης διαρκειας... οποτε δεν εχει και νοημα... :think:  :uglystupid:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Χθες οπως κατεβαινα την συγγρου ειδα την ταμπελα του fever να γραφει mens club.
Γνωριζει κανεις τιποτα ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
αφήγηση πορνοδιαπραγμάτευσης :rockon:

έχοντας κατεβάσει 3 ουισκια και παρακολουθώντας το σοου,βλέπω λίγο παραδίπλα ενα μελαχροινο μούναρο 2 μετρα να στέκεται όρθιο.. :smitten:γυρίζω το κεφάλι και η χορεύτρια μου ρίχνει ένα βλέμμα απαξιωτικό και πηγαίνει στην άλλη μεριά του μαγαζιού.εκείνη την ώρα μου γάμησε το μυαλό!την ήθελα ακόμα περισσότερο..περιμένω λίγο και μολις περναει ξανα από δίπλα μου της ρίχνω κατευθείαν χούφτωμα!γυρίζει,μου σκάει χαμόγελο και την προσκαλώ να καθησει πάνω μου!ο μούναρος από τη ρωσια-τον οποίο πρώτη φορά έβλεπα-ήθελε κέρασμα αλλά της εξήγησα ότι είμαι αρκετή ώρα εκει και ψήνομαι για δράση..αντιπροτείνω λοιπόν χορό,όπερ και εγένετο,για να κάνω ένα τεστ ντραιβ.βυζαρες πλαστικές αλλά πανέμορφες κορμάρα και προσωπάρα η καριόλα!πηγαίνουμε ξανα πίσω και αρχίζω ψηστήρι για πριβε και ακολουθεί ο εξης διάλογος:
-θα με κερασεις ποτό?
-οχι δε γίνεται
-παμε πριβε,κανω καλό πριβε..
-τωρα μιλας σωστα
-θα ειμαι γυμνη,χορεύω καλά,θα περάσεις ωραια :jerking:.
-100Ε για φουλ πακέτο οκ?
-τι φουλ?
-σεξ
-α δεν κάνω τετοια εγω,εχω ερθει λίγες μέρες ελλάδα και δε ξερω αν επιτρέπεται αυτο εδω..
-θα ειμαστε μόνοι και δε θα το μάθει κανεις
-baby i dont know..i care about my reputation..
-dont worry baby,i wont tell anyone..

πειθεται λοιπον με τα πολλα,αφου ρώτησε που δουλευω,που μενω,ποσο χρονών είμαι,αν έχω γκόμενα κτλ αλλά δεν επαιζε καπότα!!!
πωω ρε πουστη λεω κατι πρεπει να γίνει,μου λεει αν βρεις πάμε και φεύγει η μουνάρα μας!εμενα να με εχουνε ζωσει τα φίδια,δεν ειναι δυνατον μετα από τετοια προσπάθεια να μη γαμησω τον κάβλαρο!σκεφτομαι αρχικά να φυγω σφαιρα για περιπτερο και να ξαναγυρίσω,αλλα ήμουνα πολυ κομματια και σιγουρα δεν επαιζε περιπτερο κοντα ανοιχτο εκεινη την ωρα..σκεφτομαι μετά να ζητησω από καμια αλλη χορεύτρια..αρχιζω και τις σταμπαρω για να δω ποια είναι ξεκωλιαρα για να αυξήσω τις πιθανότητες να έχει καπότες μαζί της.Μολις περναει δίπλα μου ενα καθαροαιμο βρωμόσκυλο τη βουταω και της λεω:εχεις καπότα?ναι μου λεει..bingo λεω από μεσα μου..και της προτείνω να παμε για χορο για να μου τη δώσει..οπως και εγινε..επιστεφω στο τραπέζι και μετά από λίγο σκαει μύτη ο βασικός μου στόχος και μου λέει τι γίνεται εσυ?της αναγγέλω λοιπόν τα χαρμόσυνα νέα,πληρώνω το αντίτυμο και περνάω στον ιερό χώρο του πριβε..το γαμησι που ακολούθησε ηταν ανευ προηγουμένου :rockon:

συμπεράσματα βραδιας:
1.οποιος ψάχνει βρίσκει
2.δεν εχει σημασια ο προορισμός αλλά το ταξίδι
3.ο επιμένων νικά! :hi:
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
σε ποιο στριπ?φιλε
 

Patrick Jo

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0
αφήγηση πορνοδιαπραγμάτευσης :rockon:

έχοντας κατεβάσει 3 ουισκια και παρακολουθώντας το σοου,βλέπω λίγο παραδίπλα ενα μελαχροινο μούναρο 2 μετρα να στέκεται όρθιο.. :smitten:γυρίζω το κεφάλι και η χορεύτρια μου ρίχνει ένα βλέμμα απαξιωτικό και πηγαίνει στην άλλη μεριά του μαγαζιού.εκείνη την ώρα μου γάμησε το μυαλό!την ήθελα ακόμα περισσότερο..περιμένω λίγο και μολις περναει ξανα από δίπλα μου της ρίχνω κατευθείαν χούφτωμα!γυρίζει,μου σκάει χαμόγελο και την προσκαλώ να καθησει πάνω μου!ο μούναρος από τη ρωσια-τον οποίο πρώτη φορά έβλεπα-ήθελε κέρασμα αλλά της εξήγησα ότι είμαι αρκετή ώρα εκει και ψήνομαι για δράση..αντιπροτείνω λοιπόν χορό,όπερ και εγένετο,για να κάνω ένα τεστ ντραιβ.βυζαρες πλαστικές αλλά πανέμορφες κορμάρα και προσωπάρα η καριόλα!πηγαίνουμε ξανα πίσω και αρχίζω ψηστήρι για πριβε και ακολουθεί ο εξης διάλογος:
-θα με κερασεις ποτό?
-οχι δε γίνεται
-παμε πριβε,κανω καλό πριβε..
-τωρα μιλας σωστα
-θα ειμαι γυμνη,χορεύω καλά,θα περάσεις ωραια :jerking:.
-100Ε για φουλ πακέτο οκ?
-τι φουλ?
-σεξ
-α δεν κάνω τετοια εγω,εχω ερθει λίγες μέρες ελλάδα και δε ξερω αν επιτρέπεται αυτο εδω..
-θα ειμαστε μόνοι και δε θα το μάθει κανεις
-baby i dont know..i care about my reputation..
-dont worry baby,i wont tell anyone..

πειθεται λοιπον με τα πολλα,αφου ρώτησε που δουλευω,που μενω,ποσο χρονών είμαι,αν έχω γκόμενα κτλ αλλά δεν επαιζε καπότα!!!
πωω ρε πουστη λεω κατι πρεπει να γίνει,μου λεει αν βρεις πάμε και φεύγει η μουνάρα μας!εμενα να με εχουνε ζωσει τα φίδια,δεν ειναι δυνατον μετα από τετοια προσπάθεια να μη γαμησω τον κάβλαρο!σκεφτομαι αρχικά να φυγω σφαιρα για περιπτερο και να ξαναγυρίσω,αλλα ήμουνα πολυ κομματια και σιγουρα δεν επαιζε περιπτερο κοντα ανοιχτο εκεινη την ωρα..σκεφτομαι μετά να ζητησω από καμια αλλη χορεύτρια..αρχιζω και τις σταμπαρω για να δω ποια είναι ξεκωλιαρα για να αυξήσω τις πιθανότητες να έχει καπότες μαζί της.Μολις περναει δίπλα μου ενα καθαροαιμο βρωμόσκυλο τη βουταω και της λεω:εχεις καπότα?ναι μου λεει..bingo λεω από μεσα μου..και της προτείνω να παμε για χορο για να μου τη δώσει..οπως και εγινε..επιστεφω στο τραπέζι και μετά από λίγο σκαει μύτη ο βασικός μου στόχος και μου λέει τι γίνεται εσυ?της αναγγέλω λοιπόν τα χαρμόσυνα νέα,πληρώνω το αντίτυμο και περνάω στον ιερό χώρο του πριβε..το γαμησι που ακολούθησε ηταν ανευ προηγουμένου :rockon:

συμπεράσματα βραδιας:
1.οποιος ψάχνει βρίσκει
2.δεν εχει σημασια ο προορισμός αλλά το ταξίδι
3.ο επιμένων νικά! :hi:

Μάγκα, ξέρεις ότι από την στιγμή που πήρες καποτα από άλλη γκόμενα, αυτή περίμενε να δει με ποια θα το χρησιμοποιήσεις;
Την έκαψες κανονικά την δίμετρη μουνάρα
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Ναι, όντως την έκαψε...
1) Η ψηλή το είχε ταμμένο και φορούσε και ζώνη αγνότητας ο συναγωνιστής ξέχασε να το αναφέρει.
2) Η μεγαλύτερη αμαρτία για έναν άντρα τελικά δεν είναι αυτό που έγραψε ο Καζαντζάκης ( Να αδιαφορείς για τον έρωτα μια ελεηνίδας κτλ κτλ κτλ) αλλά να δανείζεσαι καπότα για να πηδήξεις άλλη.
3)Ρε τύπε το θεωρρείς κατόρθωμα ότι πήδηξες με 100 ευρώ μια στρίπερ; :) Εγω το έκαμα με 3,33 ευρώ.

ΥΓ Λέμε και καμιά μαλακία να περνάει η ώρα.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Ναι, όντως την έκαψε...
1) Η ψηλή το είχε ταμμένο και φορούσε και ζώνη αγνότητας ο συναγωνιστής ξέχασε να το αναφέρει.
2) Η μεγαλύτερη αμαρτία για έναν άντρα τελικά δεν είναι αυτό που έγραψε ο Καζαντζάκης ( Να αδιαφορείς για τον έρωτα μια ελεηνίδας κτλ κτλ κτλ) αλλά να δανείζεσαι καπότα για να πηδήξεις άλλη.
3)Ρε τύπε το θεωρρείς κατόρθωμα ότι πήδηξες με 100 ευρώ μια στρίπερ; :) Εγω το έκαμα με 3,33 ευρώ.

ΥΓ Λέμε και καμιά μαλακία να περνάει η ώρα.
τυπε καταρχας εγώ την εμπειρία μου εγραψα που στην τελική αυτός είναι ο λόγος ύπαρξης του σαιτ και του παρόντος νήματος.σιγουρα δεν το χε ταμμενο η τύπισσα αλλα να γαμας μια μουναρα που δεν είναι επαγγελματιας πουτανα μετα από ψήσιμο είναι καβλα μεγαλη για μενα.εστω και με αντίτιμο.τα 100 σιγουρα δεν είναι λίγα αλλά δεν εκλαψα ούτε ευρώ γιατι η εμπειρία ηταν γαματη.και σιγουρα δεν είναι κατόρθωμα όπως λες αλλα η πορνοπεριπέτεια ηταν δυνατη.
υγ με 3,33 ουτε τα διοδια δεν περνας
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
20 ευρά / 6 χοροί
3,33 έκαστος
3 λεπτά χρόνος , 180 καθοριστικά δευτερόλεπτα να αποσπάσεις τηλέφωνο
Μηνύματα σε viber
ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥΥΥΥΡ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom