Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Έχει ειδική τεχνοτροπία. Αρχικά πηγαίνεις πάντα με τη Ρεβέκκα στον χοντρό καραφλό παρκαδόρο εκεί που είναι ο φάλτσος εκφωνητής. Στο βάθος δεξιά. Αν τη πας αριστερά δίπλα στο μπαρ ξενερώνει. Έχει κακές αναμνήσεις.
1) Δεν την αφήνεις να προχωράει μπροστά. Της κρατάς το χέρι και τρέχεις στους καναπέδες, προσπαθείς να τη κάνεις να παραπατά. ( βρίζει στα ρουμάνικα, αλλά αυτό είναι καλό - είναι ευχή να σε βρίζει Ρουμάνα να το ξέρεις )
2) Να φοράς πάντα ζώνη και με επιδεικτική κίνηση πριν κάτσεις στο καναπέ, τη λύνεις. ( Μικρή την έδερνε με ζώνη ο μπαμπάς της, δε το εξηγώ διαφορετικά )
3) Συνέχεια φοράει μαύρα αυτή, γιατί είναι νεκρόφιλη - σατανίστρια κτλ. Δε πας για χορό αν φοράει καλτσόν, μόνο ξεκάλτσωτη. Υπάρχει λόγος. Έχει προεμηνορυσιακό σύνδρομο και κρατάει 10 μέρες περίπου. Την έχω τσεκάρει 20 μέρες χωρίς κάλτσες - 10 με κάλτσες. Πας για χορό χωρίς να φοράει κάλτσες. Πριν αρχίσει να σου χορεύει τη περιστρέφεις να μη σε κοιτάει και τη βάζεις στα πόδια σου. Τα δυο χέρια σου μαλάζουν το στήθος της και την θωπεύεις εναλλάξ μια το ένα, μια το άλλο. Σαν το άρμεγμα της αγελάδας.
4) Πρόσεχε έχεις μόνο 3 λεπτά χρόνο να τη κάνεις να σε συμπαθήσει. Αλλιώς το έχασες.
5) Αν καταλάβει ότι δεν είσαι καυλωμένος και δεν έχεις πάει με σηκωμένο τη πάτησες ( πήγαινε πριν στη τουαλέτα και χαϊδέψου ή βάλε την Ντάσα να σου κάνει αερόπιπα από μακρυά. Κάνει πίπες με τηλεπάθεια αυτή, είναι μοναδική.)
6) Αν όλα έχουν παει καλά. Προσπαθεί να σου γυρίσει. Πρόσεχε πριν γυρίσει να κατεβάσει το μπειμπι ντολ σουτιεν. Φοράει πάντα τα ίδια ρούχα. Μην ανησυχείς ξεκουμπώνει εύκολα.
7) Πρόσεχε μη τσιμπήσεις ρόγες. Δε θέλει.Μόλις γυρίσει σταματάς να ασχολήσε με το στήθος και κολλάς τη μούρη σου στα βυζά της. Και τα χέρια στο κώλο.
8) Τώρα είναι το δύσκολο. Πρέπει να τη φέρεις σε ημιοργασμό κουνώντας τους γοφούς της. Μην την αφήσεις να ανεβάσει πόδια ψηλά.Κάνει κατι ακροβατικά αν είναι ξεκούραστει. Αν σηκώσει πόδι, σου έφυγε.
9) Αν έχει μπει το επόμενο τραγούδι. Πες της χωρίς να προλάβει να στο πει ότι θέλεις και δεύτερο χορό. Αυτή απλά ανακοινώνει τελειώσαμε. Αν προτείνεις δεύτερο χορό και της πεις: Ești dragostea vieții mele, θα σε κοιτάξει ειρωνικά και υποτιμητικά. Τώρα είναι το δύσκολο...
10 ) Πρέπει να τελειώσεις φίλε, πρέπει να της αποδείξεις ότι έχυσες για πάρτυ της. Παθαίνει σόκ. Βάλε το χέρι της να σου ψάξει σώβρακα κτλ. Την πιάνει σοκ που εσυ τελείωσες με μόνο 6,66 ευρώ. ( Αν πάρεις τη προσφορά 6 χοροί με 20 ευρώ )
Αυτό ήταν την έχεις κάνει δική σου για πάντα.
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ
Ο Χρήστος είναι πολύ ερωτευμένος και τα έχει εδώ και τρία χρόνια με μια πολύ όμορφη κοπέλα που την έλεγαν Μπαντέρα, και δεν είχε επιδιώξει ποτέ να έχει σεξουαλική επαφή μαζί της.

Μια μέρα αρχίζει να τη χαϊδεύει με πάθος, της βγάζει όλα τα ρούχα, άλλα λίγο πριν έρθει σε επαφή μαζί της, αυτή του λέει ότι θα το έκανε μόνο μετά το γάμο και από τη στιγμή που ήταν παντρεμένοι θα έκανε τα πάντα μαζί του, ακόμα και “μικρό πράσινο κύκλο”.

Σε πλήρη σύγχυση ο Χρήστος, τηλεφωνεί στη Τζούλια (όχι τη γνωστή άλλη), με την οποία είχε κάποιες περιπετειούλες παλαιότερα, και πηγαίνει στο διαμέρισμα της και της ζητάει να κάνει «το μικρό πράσινο κύκλο».
Η Τζούλια κατατρομαγμένη, αρχίζει να ουρλιάζει ότι είναι ΚΥΡΙΑ και ότι δε θα της περνούσε ποτέ από το μυαλό να κάνει κάτι τόσο ποταπό και τον διατάζει να φύγει αμέσως από το σπίτι της και να την ξεχάσει μια για πάντα.

Ακόμα πιο μπερδεμένος, ο Χρήστος αποφασίζει να πάει σε ένα μπουρδέλο.
Διαλέγει μια όμορφη κοπέλα, πηγαίνει στο δωμάτιο μαζί της και την ρωτάει αν κάνει τα πάντα.
Εκείνη απαντά ότι τα κάνει όλα για το χρήμα.
Ο Χρήστος λοιπόν της ζητάει να κάνει το «μικρό πράσινο κύκλο». Η κοπέλα, επαγγελματίας πόρνη, του απαντά ότι το επάγγελμα της μπορεί να είναι χυδαίο, ωστόσο αυτή είναι μια γυναίκα αξιοσέβαστη και αρχίζει να τον χτυπάει.
Ο υπεύθυνος (ο νταβατζής .. ξέρετε !!!), ακούγοντας τον πανικό που γινόταν στο δωμάτιο, ανοίγει με μια κλωτσιά την πόρτα και ρωτάει τι συμβαίνει.
Ο Χρήστος, πιο μπερδεμένος από ποτέ, του εξηγεί ότι το μόνο που είχε ζητήσει από την κοπέλα ήταν να κάνει το μικρό πράσινο κύκλο μαζί του.
Με το που το ακούει αυτό ο υπεύθυνος, τον πετάει έξω από το μπουρδέλο με τις κλωτσιές και του λέει να μην τολμήσει να ξαναπατήσει το πόδι του στη γειτονιά.

Κοντεύοντας να τρελαθεί εντελώς, ο Χρήστος πάει και βρίσκει το Φίλιππο (έναν ομοφυλόφιλο) μπας και τον διαφωτίσει.
Τον συναντάει λοιπόν στο κομμωτήριο του, χαιρετιούνται εγκάρδια, και ο Φίλιππος του λέει ότι είναι έτοιμος να περάσει τη νύχτα μαζί του.
Πηγαίνουν σ’ ένα ξενοδοχείο και ο Χρήστος του προτείνει να κάνουν το «μικρό πράσινο κύκλο».
Ο Φίλιππος ακούγοντας την πρόταση αυτή παίρνει ένα ψαλίδι και ορμάει στο Γιάννη φωνάζοντας του ότι είναι ανώμαλος, ότι δε θέλει να τον ξαναδεί ποτέ στη ζωή του και τον πετάει έξω.
Ο Χρήστος νευρικός και στα όρια της τρέλας πάει να βρει την Περσεφόνη που του είχε πει για τον πράσινο κύκλο και της ανακοινώνει ότι θέλει τελικά να την παντρευτεί και να κάνουν αμέσως το «μικρό πράσινο κύκλο».
Η Μπαντέρα δέχεται και τρισευτυχισμένη του υπόσχεται ότι θα έκαναν το «μικρό πράσινο κύκλο» όσες φορές ήθελε.

Παντρεύονται…και φεύγουν για μήνα του μέλιτος.
Ο Χρήστος κάθεται σε αναμμένα καρφιά και θέλει να διακόψει το ταξίδι για να κάνει αυτό το «μικρό πράσινο κύκλο»… χαμένος όπως ήταν λοιπόν μες στις σκέψεις του, αποσπάται η προσοχή του απ’ το δρόμο και ρίχνει το αυτοκίνητο πάνω σε ένα δέντρο.

Η Μπαντέρα πεθαίνει ακαριαία.

ΥΓ Αναντικατάστατη απώλεια η Μπαντέρα από το Athens Quenn, δεν υπήρχε αυτό το πλάσμα. Η καλύτερη χορεύτρια στο στύλο. Ίδρωνε τη φανέλα όσο καμία. Με το χαμόγελο και μόνο δυο λέξεις... ΝΤΑΝΣ; ΠΡΙΒΕ ΝΤΑΝΣ;
Ότι γλώσσα και να της μιλούσες απλά δεν άκουγε. Ήταν σε έναν φανταστικό υπέροχο κόσμο. Ακόμα και Ουκρανικά τη μητρική της γλώσσα, έμοιαζαν ακατανόητα για εκείνη.
Η μοναδική που άξιζε να κεράσεις ποτό και δε το έκανα ποτέ. :(
Ότι και να της έλεγες πάντα γελούσε. Την κερνούσαν ποτό και συνέχιζε να φωνάζει ανα διαστήματα ΝΤΑΝΣ; ΠΡΙΒΕ ΝΤΑΝΣ; Αχ ρε Ουκρανία τη βγάζεις.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.386
Κριτικές
19
Like
9.808
Πόντοι
9.095
:kneel: Τύπε είσαι θεός!
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
παιδες προσοχή στην προσφορά του athens 6 χοροί 20 ευρώ!ατομο του μαγαζιου μου σφυριξε ότι στην περιπτωση αυτή παιρνεις 6 μαρκες απο το μπαρ,αλλά οι χοροί στην περίπτωση αυτή εχουν σαφως μικρότερη διάρκεια από τον ήδη μειωμένο χρόνο του απλού χορού λόγω του πεντάευρου στο μαγαζί αυτό.Δηλαδή @@!!!
υ.γ.αν έχει κάποιος Info για το ουκρανικό άτι moly ας στείλει ένα πμ
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
παιδες προσοχή στην προσφορά του athens 6 χοροί 20 ευρώ!ατομο του μαγαζιου μου σφυριξε ότι στην περιπτωση αυτή παιρνεις 6 μαρκες απο το μπαρ,αλλά οι χοροί στην περίπτωση αυτή εχουν σαφως μικρότερη διάρκεια από τον ήδη μειωμένο χρόνο του απλού χορού λόγω του πεντάευρου στο μαγαζί αυτό.Δηλαδή @@!!!
υ.γ.αν έχει κάποιος Info για το ουκρανικό άτι moly ας στείλει ένα πμ
Φίλε η μολυ δεν παίζεται πραγματικά άλογο η κοπέλα χορεύει κ το ζει η ίδια καυλώνει πάνω στ χορό πάρα πολύ σήμερα το βράδυ ήμουν εκεί πέρασα πολύ ωραία μαζί της το μόνο κακό ότι την πήρα σαν πρωτάρης 4 χορους μαζί συνεχόμενα κ τους 2 τελευταίους με ξεπαταξε λίγο γρήγορα αλλά ερχόταν ήδη από προηγούμενο πελάτη που την είχε κανένα 15 στους απλούς χορούς και λογικό ήταν κουρασμένη..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Εκτός από το caissaπου έχει δωρεάν ποτό με κουπονακια που μοιράζονται πλατεία Νέας Σμύρνης.Και την έχουμε καταβρει και αν δεν μας αρέσει φεύγουμε σπάνια βέβαια γιατί όλο και κάτι θα πάρουμε αφού έχει ωραίες παρουσίες και θα ερθουνε κ άλλες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Εκτός από το caissaπου έχει δωρεάν ποτό με κουπονακια που μοιράζονται πλατεία Νέας Σμύρνης.Και την έχουμε καταβρει και αν δεν μας αρέσει φεύγουμε σπάνια βέβαια γιατί όλο και κάτι θα πάρουμε αφού έχει ωραίες παρουσίες και θα ερθουνε κ άλλες.
Παιδιά να πω κάτι? Την ημέρα της Γιουσέφ είχε ελάχιστη κατανάλωση 12 Ευρώ (Είσοδος και 1 ή 2 χοροί αν είχες κουπόνι ή είχες κλείσει online). ΔΕΝ είχε την 'απλή' είσοδο/ποτό όπως θέλεις πες το με τα 5 Ευρώ (άντε 6 λόγω 'Δώρου'). Να ρωτήσω τι ώρα δίνουν δωρεάν κουπόνια για το Caissa και που ακριβώς τα μοιράζουν να πάω?? Είχα πάει παλιά, όντως ούτε Ευρώ δεν ζήτησαν για να μπεις και περιλάμβανε την 'είσοδο'+ 1 δωρεάν ποτό (όχι όμως επώνυμες μπύρες πχ Heineken). 
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Έλα φίλε Τάσο νέα Σμύρνη Πλατεία από 21 30 ώρα μοιράζουν για caissa δωρεάν ποτό ζητά κάρτες από το παιδί εκεί θα σου δώσει.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Φίλε η μολυ δεν παίζεται πραγματικά άλογο η κοπέλα χορεύει κ το ζει η ίδια καυλώνει πάνω στ χορό πάρα πολύ σήμερα το βράδυ ήμουν εκεί πέρασα πολύ ωραία μαζί της το μόνο κακό ότι την πήρα σαν πρωτάρης 4 χορους μαζί συνεχόμενα κ τους 2 τελευταίους με ξεπαταξε λίγο γρήγορα αλλά ερχόταν ήδη από προηγούμενο πελάτη που την είχε κανένα 15 στους απλούς χορούς και λογικό ήταν κουρασμένη..
εκανες καμια νύξη για πριβεδάκι και παροχχχές?
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Έλα φίλε Τάσο νέα Σμύρνη Πλατεία από 21 30 ώρα μοιράζουν για caissa δωρεάν ποτό ζητά κάρτες από το παιδί εκεί θα σου δώσει.
Μισό, Πλατεία ακριβώς που όμως? Κοντά στο Τραμ? στο συντριβάνι?
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
εκανες καμια νύξη για πριβεδάκι και παροχχχές?
Ρώτησα φίλε αλλά η απάντηση που πήρα δεν μου άρεσε η κοπέλα κάνει πριβέ στ 60 κ στ 100..30 ευρώ πριβέ η μολυ δεν κάνει μου είπε στ 60 σου χορεύει γυμνή φυλάς πιάνεις κάτι παραπάνω γ 10 λεπτά και στ 100 σου κάνει πίπα όταν μου τα πε γέλαγα λέω τι 100 για πίπα ποια είσαι  .. γενικά η κοπέλα από ότι μου πε εμένα δεν κάνει σεξ με κανέναν βγάζει τα λεφτα που θέλει χωρίς να γαμηθει την μέρα που πηγα εγώ την επαιρναν το ελάχιστο 2 χοροί όλοι μόνο οι χοροί παίζει να ήταν πάνω απ' 30 χώρια  τα ποτά που την κερναγαν..
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Ρώτησα φίλε αλλά η απάντηση που πήρα δεν μου άρεσε η κοπέλα κάνει πριβέ στ 60 κ στ 100..30 ευρώ πριβέ η μολυ δεν κάνει μου είπε στ 60 σου χορεύει γυμνή φυλάς πιάνεις κάτι παραπάνω γ 10 λεπτά και στ 100 σου κάνει πίπα όταν μου τα πε γέλαγα λέω τι 100 για πίπα ποια είσαι  .. γενικά η κοπέλα από ότι μου πε εμένα δεν κάνει σεξ με κανέναν βγάζει τα λεφτα που θέλει χωρίς να γαμηθει την μέρα που πηγα εγώ την επαιρναν το ελάχιστο 2 χοροί όλοι μόνο οι χοροί παίζει να ήταν πάνω απ' 30 χώρια  τα ποτά που την κερναγαν..
ε καλα @@ 100 ευρώ για μια πίπα είναι κοροιδια.κριμα γιατι θα τον εσπαγα τον κουμπαρα για τη συγκεκριμένη γιατι είναι μουναρος.απαραιτητη προυποθεση η μπριζολιτσα για να σκασω το 100 ρικο!
ειναι μοντελαρα ομως η ατιμη
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Αν δεν ανοιγουν καποια απο τις 20:00 με φουλ προγραμμα δεν γινεται πλεον τιποτα...
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
ε καλα @@ 100 ευρώ για μια πίπα είναι κοροιδια.κριμα γιατι θα τον εσπαγα τον κουμπαρα για τη συγκεκριμένη γιατι είναι μουναρος.απαραιτητη προυποθεση η μπριζολιτσα για να σκασω το 100 ρικο!
ειναι μοντελαρα ομως η ατιμη
Ναι φίλε η πιτσιρίκα είναι τούμπανο μπορεί να μην έχει την κωλαρα και τις βυζάρες των άλλων κοριτσιών από Ουκρανία αλλά σου βγάζει απίστευτη καυλα κοίτα για 100 κ σεξ μπορεί κ εγώ να τ έδινα αλλά με μια προϋπόθεση μερικες κάνουν σεξ στ 100 μια φορά κ τέλος κ μάλιστα σου λένε κ χρόνο 10 με 15 λεπτά κ άλλες κάνουν σεξ στ 100 αλλά στ μισάωρο κ με δύο εκτονώσεις...
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Ναι φίλε η πιτσιρίκα είναι τούμπανο μπορεί να μην έχει την κωλαρα και τις βυζάρες των άλλων κοριτσιών από Ουκρανία αλλά σου βγάζει απίστευτη καυλα κοίτα για 100 κ σεξ μπορεί κ εγώ να τ έδινα αλλά με μια προϋπόθεση μερικες κάνουν σεξ στ 100 μια φορά κ τέλος κ μάλιστα σου λένε κ χρόνο 10 με 15 λεπτά κ άλλες κάνουν σεξ στ 100 αλλά στ μισάωρο κ με δύο εκτονώσεις...
εγώ προσωπικά όλα τα πριβέ που έχω πάρει ήταν σεξ μια φορά με άνεση χρόνου βέβαια(σιγουρα 20 λεπτο και πάνω)με προκαταρκτικά και ενίοτε ακα πιπέτο.Ποτέ δεν έχει αναφερθεί δίμπαλο,είσαι σίγουρος γι αυτό που λες?γιατι αμφιβαλω..
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.387
Πόντοι
6.955
Ρε παιδιά....μου είπαν πως στο Geisa στην Λ. Συγγρού δουλεύει η Αφροδίτη Αδάμη.....αλήθεια ή μούσια μου είπανε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom