Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.290
Like
2.332
Πόντοι
456
Οσοι ζησαμε τις παλιες καλες εποχες αυτα μονο γελιο προκαλουν, προφανως δεν παμε γιατι αφενως μεγαλωσαμε, καποιοι εγιναν  οικογενειαρχες κλπ και αφετερου και να μην εγιναν βλεπουν την κοροιδια και δεν πατανε καν. Αν ημουν στην θεση των πιο μικρων σε ηλικια τωρα θα πηγαινα να πιω ενα ποτακι να παρω ματι και μετα ενα ωραιο στουντιακι και τελος.Καλο και στην τσεπη μου θα εκανα και στην πουτσ@ μου.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
χτες εκει νομιζω ηταν..πολυ βαρετα παντως,αρκετες απουσιες,το χουνε ξεφτιλισει οι γκομενες,αραχτες δεν κουναγαν τον κωλο τους,πολυς κοσμος εφυγε,υπηρχαν τραπεζια που ουτε τα πλησιασανε,μετα τις 2,30 κατι κινηθηκε αλλα με 20-25 γυναικες δεν την βγαζει το μαγαζι μερες που εχει κοσμο οπως χτες..θελει ενισχυση το ροστερ


Αφού είναι κοπριτισσες.. ψάχνουν για ποτό αραγμα τι σου λέει να πάω για ένα χορό..ξυπνησανε τα νούμερα
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Οσοι ζησαμε τις παλιες καλες εποχες αυτα μονο γελιο προκαλουν, προφανως δεν παμε γιατι αφενως μεγαλωσαμε, καποιοι εγιναν  οικογενειαρχες κλπ και αφετερου και να μην εγιναν βλεπουν την κοροιδια και δεν πατανε καν. Αν ημουν στην θεση των πιο μικρων σε ηλικια τωρα θα πηγαινα να πιω ενα ποτακι να παρω ματι και μετα ενα ωραιο στουντιακι και τελος.Καλο και στην τσεπη μου θα εκανα και στην πουτσ@ μου.
Τυπε διαφωνώ μαζί σου.αρχικά το στριπ δεν εχει ηλικία.είναι κάβλα μεγάλη να πίνεις το ποτό σου και να κυκλοφορούν τριγύρω σου μουνάκια με τα στριγγάκια τους ή να χορεύουνε στο στύλο.το κάνεις και πιτσιρικάς και μεσήλικας και γέρος αν είσαι.ακόμα και αν έχεις γκόμενα..μη σου πω την παίρνεις και αυτή μαζι αν είναι κούλ.οσον αφορά το δεύτερο που λες,δε μπορώ να συγκρίνω την κάβλα να γαμήσεις backstage μια γκόμενα που είναι χορεύτρια ή να ψήσεις καποια η οποία δε γαμιέται κανονικά(τα χω κάνει και αυτά πολλακις) με την επιλογή να παω να ψάχνω για στούντιο και αν έχει καλή γκόμενα εκείνη τη βάρδια και να περιμένω στην ουρα και και και....εμένα αυτή που μου γιαλίζει τη γαμάω γιατι είναι καβλα δεκα φορές μεγαλύτερη από το να πάω σε ένα στούντιο με τυποποιημένες υπηρεσίες και αναμονή.ασε που στο 100 ρικο πολλές φορές λαμβάνω φιλιά,πιπα ακα,φλειφομούνι και κωλοτρύψιμο κατι που δεν προβλέπεται στο απλό πρόγραμμα στο στούντιο.τα εχουμε πει δεκάδες φορές δε συγκρίνεται το ένα με το άλλο. 
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.290
Like
2.332
Πόντοι
456
Προφανως μπορεις να πας ειτε εισαι 18 ειτε 88 κανεις οτι θες, το σιγουρο ειναι οτι οι μικρες ηλικιες ειναι πολυ περισσοτερες απο τις μεγαλες για πολλους λογους καποιους απο τους οποιους ανεφερα.Απο κει και περα ξαναλεω οτι το επιπεδο των υπηρεσιων πλεον κανει εμας τους λιγο πιο παλιους να γελαμε.
Παλια οταν εσκαγες το μαρουλι και ανεβαινες σε δωματιακι ηξερες οτι θα γαμησεις οντως τωρα κανεις παζαρι ποσα εχει και παλι το τι θα κανεις δεν ειναι σιγουρο.Αποδειξη ολα οσα γραφονται.Οποτε θα επελεγα ωραιοτατο στουντιακι οχι στην τυχη αλλα με γνωση ποια ειναι και αν ειναι καλη  η ακομα καλυτερα  ενα 150αρι με μια βιζιτα και θα εδινα πονο και ασε το καθε σωληνοκοριτσο να σου πρηζει τα παπαρια με το τι επιτρεπεται με τα  150  200 κλπ ευρω και τι οχι.
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Ματαιοδοξία μεγάλη το επιχείρημα πήδηξα κάποια στριπτιζού που δε το δίνει στον καθένα. Ακόμα μεγαλύτερη βέβαια το ότι μου έκατσε το τάδε γκομενάκι και τι γαμιάς είμαι εγω ( βλέπε τα χάλια κμαν και λοιπών ). Δεν είναι έπαθλο οι θηλυκές ρε, μη γινόσαστε πιρφορομουνοζητιάνοι. Εγω δε γελάω και δε κοροιδεύω τόσο τους χορηγούς, όσο αυτούς που καμαρώνουν και ψάχνουν επιβεβαίωση από το κάθε σπερματοδοχείο εκεί έξω. Αμα έχεις αξιοπρέπεια, επιβιώνεις και στα Αλκατράζ και στα Βάβυλων και στα κουινς… Τα κοριτσάκια παντού και πάντα να απομυζήσουν θέλουν. Τι πιο λογικό να θέλουν το εύκολο κέρδος σε ποτάκια και σαχλαμαρίτσες. Να φοράτε παντελόνια ρεεε. Τι παζάρια και διακανονισμοί και αηδίες. Πηγαίνουμε στο στριπτιζάδικο να περάσουμε καλά με όλη τη σημασία της λέξης. Μη γινόσαστε πελατάκια-θύματα.  Προσωπικά λατρεύω να βλέπω pole dance. Με φτιάχνει η καλή αισθησιακή μουσική και τα κωλαράκια βεβαίως-βεβαίως. Και δεν έχει σημασία ούτε η ηλικία για αυτούς τους χώρους, ούτε η εμπειρία ( πήγα μια φορά είδα τέλος).  Απλά όταν βλέπετε ότι θυματοποιείστε σε κάθε εν δυνάμη σατανιασμένη, προχωράτε στην επόμενη, ευτυχώς ανανεώνονται συνεχώς ( έστω σε αργούς ρυθμούς ).  Και ούτε καν στούντιο. Το σωστό πρόγραμμα είναι το εξής: πέρασμα από Μεταξουργείο, καφέ με φίλους, φαγητό με φίλους, φλωρομάγαζο για ποτό και χυλόπιτες από γλυκές Ελεηνίδες, Στριπτιζάδικο, Κωλάδικο, φυλής, στούντιο και μετά ένα call girl με ένα ξενοδοχείο ( με τζακούζι φίλε ) . Είναι σκληρό πρόγραμμα για ΟΥΚάδες ξέρω. Πρέπει να είσαι γερός χύστης. Αλλά πόσο χαίρομαι όταν έχω στόχο να τα προλάβω και να επιβιώσω από όλο αυτό και μου συμβεί το απρόοπτο… Σκηνικά γίνονται σχεδόν πάντα από εκεί που δε το περιμένεις. Αρκεί να έχεις αρχίδια και να τα τιμάς. Ε αν Ελεηνίδα, στριπτιζού, πουτάνα ,σάρα, μάρα. Δεν είναι κάτι θεόσταλτο, αν είναι δυνατό. Το λογικό είναι να γαμάμε και να τρώμε. Το παράλογο και μη φυσιολογικό είναι αν δε τρώμε και δε γαμάμε.
Πάμε και στο θέμα των εκφωνητών στα στριπτιζάδικα. Ρε μιλάμε για χάλι μαύρο. Σκέφτομαι να ανοίξω μια σχολή. Ο μόνος που κάπως το προσπαθεί αλλά και πάλι είναι εξωγήινος τις περισσότερες φορές, δε καταλαβαίνεις τι λέει και τι εννοεί είναι στο Αθενς κουηνς. Όλοι οι άλλοι χάλια μαύρα. Στο γκόλντεν ο παππούς είναι για πανηγύρι, μπλακ χιούμορ ανόητο και ατάκες ηλίθιες. Αν πεις στο Αλκατράζ ο τύπος δε σταματάει να αποκαλεί τους πελάτες μαλάκες και μαλάκες.
Και μια συμβουλή για τους ιδιοκτήτες. Ρε όταν προσλαμβάνετε σερβιτόρους, κάντε τους ένα σεμινάριο, εκτός του να φέρονται όμορφα στους πελάτες που αυτό είναι αυτονόητο. Αλλά αυτό που πουλάτε εκεί μέσα είναι τα κοριτσάκια. Δε κάνω πλάκα τώρα, μιλάω σοβαρά και με όλη τη σημασία αυτών που γράφω. Κοροϊδεύουν και κακολογούν τις κοπέλες στους πελάτες. Πόσα απωθημένα μπορούν να κουβαλούν; Είναι κρυφογκεϋ; Ζηλεύουν; Δε τους κάθονται οι κοπέλες; Είναι κακοπληρωμένοι και θέλουν να κλείσουν τα μαγαζιά; Τι να πω;
Λοιπόν υποχρεωτική προϋπηρεσία στους σερβιτόρους με τον κυρ Βασίλη στη Φυλής. Θα εκτελούν χρέη υπηρεσίας με τον κυρ Βασίλη και τη Σόνια και μετά θα προσλαμβάνονται.   
Αυτά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Ματαιοδοξία μεγάλη το επιχείρημα πήδηξα κάποια στριπτιζού που δε το δίνει στον καθένα. Ακόμα μεγαλύτερη βέβαια το ότι μου έκατσε το τάδε γκομενάκι και τι γαμιάς είμαι εγω ( βλέπε τα χάλια κμαν και λοιπών ). Δεν είναι έπαθλο οι θηλυκές ρε, μη γινόσαστε πιρφορομουνοζητιάνοι. Εγω δε γελάω και δε κοροιδεύω τόσο τους χορηγούς, όσο αυτούς που καμαρώνουν και ψάχνουν επιβεβαίωση από το κάθε σπερματοδοχείο εκεί έξω. Αμα έχεις αξιοπρέπεια, επιβιώνεις και στα Αλκατράζ και στα Βάβυλων και στα κουινς… Τα κοριτσάκια παντού και πάντα να απομυζήσουν θέλουν. Τι πιο λογικό να θέλουν το εύκολο κέρδος σε ποτάκια και σαχλαμαρίτσες. Να φοράτε παντελόνια ρεεε. Τι παζάρια και διακανονισμοί και αηδίες. Πηγαίνουμε στο στριπτιζάδικο να περάσουμε καλά με όλη τη σημασία της λέξης. Μη γινόσαστε πελατάκια-θύματα.  Προσωπικά λατρεύω να βλέπω pole dance. Με φτιάχνει η καλή αισθησιακή μουσική και τα κωλαράκια βεβαίως-βεβαίως. Και δεν έχει σημασία ούτε η ηλικία για αυτούς τους χώρους, ούτε η εμπειρία ( πήγα μια φορά είδα τέλος).  Απλά όταν βλέπετε ότι θυματοποιείστε σε κάθε εν δυνάμη σατανιασμένη, προχωράτε στην επόμενη, ευτυχώς ανανεώνονται συνεχώς ( έστω σε αργούς ρυθμούς ).  Και ούτε καν στούντιο. Το σωστό πρόγραμμα είναι το εξής: πέρασμα από Μεταξουργείο, καφέ με φίλους, φαγητό με φίλους, φλωρομάγαζο για ποτό και χυλόπιτες από γλυκές Ελεηνίδες, Στριπτιζάδικο, Κωλάδικο, φυλής, στούντιο και μετά ένα call girl με ένα ξενοδοχείο ( με τζακούζι φίλε ) . Είναι σκληρό πρόγραμμα για ΟΥΚάδες ξέρω. Πρέπει να είσαι γερός χύστης. Αλλά πόσο χαίρομαι όταν έχω στόχο να τα προλάβω και να επιβιώσω από όλο αυτό και μου συμβεί το απρόοπτο… Σκηνικά γίνονται σχεδόν πάντα από εκεί που δε το περιμένεις. Αρκεί να έχεις αρχίδια και να τα τιμάς. Ε αν Ελεηνίδα, στριπτιζού, πουτάνα ,σάρα, μάρα. Δεν είναι κάτι θεόσταλτο, αν είναι δυνατό. Το λογικό είναι να γαμάμε και να τρώμε. Το παράλογο και μη φυσιολογικό είναι αν δε τρώμε και δε γαμάμε.
Πάμε και στο θέμα των εκφωνητών στα στριπτιζάδικα. Ρε μιλάμε για χάλι μαύρο. Σκέφτομαι να ανοίξω μια σχολή. Ο μόνος που κάπως το προσπαθεί αλλά και πάλι είναι εξωγήινος τις περισσότερες φορές, δε καταλαβαίνεις τι λέει και τι εννοεί είναι στο Αθενς κουηνς. Όλοι οι άλλοι χάλια μαύρα. Στο γκόλντεν ο παππούς είναι για πανηγύρι, μπλακ χιούμορ ανόητο και ατάκες ηλίθιες. Αν πεις στο Αλκατράζ ο τύπος δε σταματάει να αποκαλεί τους πελάτες μαλάκες και μαλάκες.
Και μια συμβουλή για τους ιδιοκτήτες. Ρε όταν προσλαμβάνετε σερβιτόρους, κάντε τους ένα σεμινάριο, εκτός του να φέρονται όμορφα στους πελάτες που αυτό είναι αυτονόητο. Αλλά αυτό που πουλάτε εκεί μέσα είναι τα κοριτσάκια. Δε κάνω πλάκα τώρα, μιλάω σοβαρά και με όλη τη σημασία αυτών που γράφω. Κοροϊδεύουν και κακολογούν τις κοπέλες στους πελάτες. Πόσα απωθημένα μπορούν να κουβαλούν; Είναι κρυφογκεϋ; Ζηλεύουν; Δε τους κάθονται οι κοπέλες; Είναι κακοπληρωμένοι και θέλουν να κλείσουν τα μαγαζιά; Τι να πω;
Λοιπόν υποχρεωτική προϋπηρεσία στους σερβιτόρους με τον κυρ Βασίλη στη Φυλής. Θα εκτελούν χρέη υπηρεσίας με τον κυρ Βασίλη και τη Σόνια και μετά θα προσλαμβάνονται.   
Αυτά.
αυτό για τους σερβιτόρους είναι μια πραγματικότητα...ότι να ναι λένε φιδεμποροι...
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Τα γραφεια των μπραβων στην Αθηνα ειναι 4 , και το καθε ενα εχει περιοχες και μαγαζια.
Τα μαγαζια εχουν αντιπαλοτητα λογο των γραφειων γιατι ειναι αντιπαλα, ετσι για να γνωριζετε.
Καποτε το 1 απο αυτα με ειχε κατηγορησει οτι ημουν νταβας και τους εκλεβα τις γυναικες και τις πηγαινα οπου ηθελα, ειχε γινει ενα θεμα και με μπραβους κλπ... επισης προσπαθουν τιν γυναικες να τις εχουν "χρεωμενες" και αν θελουν να αλλαξουν μαγαζι να πρεπει να πανε σε μαγαζι του ιδιου γραφειου κλπ.
Οσο για τους σερβιτορους , σχεδον παντα συνεργαζονται οι τυποι με γυναικες απο εκει μεσα ... τις πλασαρουν για δουλεια, τις προμοταρουν.
Με ανταλλαγμα διαφορα υλικα ή υπηρεσιες.
Ειδικα οι πιο παλιοι σερβιτοροι το εχουν συστημα αυτο.
Φυσικα καποιες γυναικες εχουν και απο μονες τους πελατεια. Αλλες πηδιουντε εκει μεσα.Αλλες πηδιουνται μονο εξω .Αλλες πηδιουνται μονο με ραντεβου σε μεγαλα ξενοδοχεια εναντι αδρας αμοιβης (σε πολυ κλειστο κυκλο). Αλλες δεν πηδιουνται καν πουθενα και μαζευουν μεχρι να την κανουν.Ενω αλλες κανουν καμια πιπα κλπ εκει μεσα για να βγαζουν γκαφρα.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Καλημέρα στο φόρουμ.
Επίσκεψη ξημερώματα Πέμπτης στο Athens.
Σχετικά λίγος κόσμος, πληρότητα <50% , προσωπικό άψογο (είμαι βέβαια από τους γνωστούς πελάτες, αν και έχω αραιώσει πλέον
τις επισκέψεις στα Στριπ)
Αποκριάτικη διακόσμηση
Κουπόνια δε μου αρέσει να χρησιμοποιώ (βλακεία μου), τιμή ποτού 10 ευρώ
Συχνοί χοροί στην πίστα
Αρνητικό το γεγονός ότι είχε λίγες κοπέλες, δεν πρέπει να ήταν πάνω από 10-12, και ακόμα και με το μισό μαγαζί γεμάτο καταλαβαίνετε ότι δεν επαρκούσαν για να κάνουν ατμόσφαιρα.
Θετικότατο πώς όσες κοπέλες πήρα για χορό (4) ,ήταν πραγματικά εξαιρετικές σε ποιότητα και διάρκεια! (5 ευρώ ο χορός)
Ορισμένες μου πρότειναν 30 ευρώ για full nude χορό ή 60 για happy ending (handjob), προσφορές που δε θεώρησα vfm
Συμπερασματικά αξίζει για μια επίσκεψη, ποτάκι και χαλάρωμα.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Καλημέρα στο φόρουμ.
Επίσκεψη ξημερώματα Πέμπτης στο Athens.
Σχετικά λίγος κόσμος, πληρότητα <50% , προσωπικό άψογο (είμαι βέβαια από τους γνωστούς πελάτες, αν και έχω αραιώσει πλέον
τις επισκέψεις στα Στριπ)
Αποκριάτικη διακόσμηση
Κουπόνια δε μου αρέσει να χρησιμοποιώ (βλακεία μου), τιμή ποτού 10 ευρώ
Συχνοί χοροί στην πίστα
Αρνητικό το γεγονός ότι είχε λίγες κοπέλες, δεν πρέπει να ήταν πάνω από 10-12, και ακόμα και με το μισό μαγαζί γεμάτο καταλαβαίνετε ότι δεν επαρκούσαν για να κάνουν ατμόσφαιρα.
Θετικότατο πώς όσες κοπέλες πήρα για χορό (4) ,ήταν πραγματικά εξαιρετικές σε ποιότητα και διάρκεια! (5 ευρώ ο χορός)
Ορισμένες μου πρότειναν 30 ευρώ για full nude χορό ή 60 για happy ending (handjob), προσφορές που δε θεώρησα vfm
Συμπερασματικά αξίζει για μια επίσκεψη, ποτάκι και χαλάρωμα.
Θυμασαι να μας πεις ονοματα και τη παιζει με τις κοπελες που εκανες? Αξιζουν ?
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Θυμασαι να μας πεις ονοματα και τη παιζει με τις κοπελες που εκανες? Αξιζουν ?
Κιάρα είναι αυτή που θυμάμαι σίγουρα. Παραδόξως δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία στα ονόματα, και ζήτημα 1-2 κοπέλες να
ήταν 8αρια (οι οποίες δεν ήρθαν καν, η μία βέβαια έχανε πόντους γιατί ήταν γεμάτη τατου)
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
183
Πόντοι
6
Rockavlone Ωραίο Όνομα και Ωραία τα Γράφεις με τη Σόνια και το Κυρ-Βασιλη...............
Σόνια Καβλιαρα το Σαλοναρισμα!!!!!!!!
Γεια σου τι κάνεις????????
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Κιάρα είναι αυτή που θυμάμαι σίγουρα. Παραδόξως δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία στα ονόματα, και ζήτημα 1-2 κοπέλες να
ήταν 8αρια (οι οποίες δεν ήρθαν καν, η μία βέβαια έχανε πόντους γιατί ήταν γεμάτη τατου)
Αυτη που λες ειναι η Eddie η μαυρομαλα που εχει παντου ταττου.
Εκει δεν κανει τιποτα .
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
28
Like
20.069
Πόντοι
5.946
Δωράκι για τους φίλους του Golden Queens!

Μπείτε εδώ: και τσεκάρετε την φωτογράφιση ορισμένων κοριτσιών που κάναμε τον Οκτώβριο του 2019.

Stay Tuned για περισσότερα!  :cum:

καλή η προσπάθεια σας, αλλά λίγα τα κορίτσια και φοράνε πολλά ρούχα...
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Πέρασμα από Αθενς εχθές..πιο βαρετά πεθαίνεις..όλες είχαν αραξει στους καναπέδες κ Ζαμάν φου.. μετά από μια ώρα κάποιες ήλθαν πήραμε κάτι χορούς κ φύγαμε.. δεν ξέρω τι γίνεται εγώ δεν πάω συχνά αλλά βλέπω ότι μαλακιζοντε εκεί μέσα..πήρα Εβελίνα αρκετά Καλή κ τίμια..
 

Golden Queens

Strip Club
Εγγρ.
19 Νοε 2019
Μηνύματα
60
Like
84
καλή η προσπάθεια σας, αλλά λίγα τα κορίτσια και φοράνε πολλά ρούχα...

Καλησπέρα,

Μείνετε συντονισμένοι για περισσότερες εκπλήξεις!

Επίσης αγαπητέ, μην ξεχνάς πως είμαστε men's club.

Σε κάθε περίπτωση, λαμβάνουμε υπ' όψιν μας το σχόλιό σου.

 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.769
Κριτικές
23
Like
3.070
Πόντοι
3.820
αυτη η μολδαβη η αντριανα απο γκολντεν κανει τιποτα στα ενδοτερα?
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
αυτη η μολδαβη η αντριανα απο γκολντεν κανει τιποτα στα ενδοτερα?
Όχι φίλε δεν νομίζω από ότι έχω μιλήσει μαζί της η κοπέλα έχει πολύ κόσμο που ανοίγει σαμπάνιες κιόλας κ έχει μάθει την εύκολη ζωή κ δεν χρειάζεται να κάνει περισσότερα πράγματα στα εντός..
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.769
Κριτικές
23
Like
3.070
Πόντοι
3.820
Όχι φίλε δεν νομίζω από ότι έχω μιλήσει μαζί της η κοπέλα έχει πολύ κόσμο που ανοίγει σαμπάνιες κιόλας κ έχει μάθει την εύκολη ζωή κ δεν χρειάζεται να κάνει περισσότερα πράγματα στα εντός..
   
:hi:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Μου είχε πει μέχρι φραπέ στα 70 το πάει το έργο αλλά δεν πήρα να διαπιστώσω. Ακριβός μου φάνηκε. Πήρα έναν στο χέρι από καντίνα την άλλη μέρα το πρωί. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom