Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Σίγουρα είναι όλα κλειστά?γιατί κάτι περίεργο είδα εγώ.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
609
Like
735
Πόντοι
86
Ολα κλειστα βασει νομου, δε προκειται να ανοιξουν βασει νομου και καλα κανουν. Απο καφενεια κλειστα ωs τα μπουζουκια και τα club τι ειναι τα strip να ειναι ανοιxτα ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
28
Like
20.069
Πόντοι
5.946
Μιλάτε ρε παιδιά! Τι είδατε;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.075
Πόντοι
3.846
κατέβηκα την Τρίτη (17/3) βράδυ κατά τις 20:00 με το αυτοκίνητο τη Συγγρού. Τα φώτα σε όλα τα μεγάλα μαγαζιά (Alcatraz, Casa Babylon, Dream Girls) ήταν ανοιχτά. Δεν ξέρω τι παίζει ,δε σταμάτησα να κοιτάξω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
775
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
εγω ξεκιναω απεργια πεινας εξω απο το toys στο γκαζι ....
ελατε να μου πεταξετε κανα καπουτσινο με κανελα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.075
Πόντοι
3.846
vizitarxos σωστός είσαι αλάνι κι εγώ το ίδιο σκέφτηκα. Δεν καταλαβαίνω βέβαια γιατί καίνε ρεύμα χωρίς λόγο, αν υπάρχει κανείς εδώ από την ιδιοκτησία των μαγαζιών ας μας λύσει την απορία. Σίγουρα είναι συλλογική απόφαση.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
vizitarxos σωστός είσαι αλάνι κι εγώ το ίδιο σκέφτηκα. Δεν καταλαβαίνω βέβαια γιατί καίνε ρεύμα χωρίς λόγο, αν υπάρχει κανείς εδώ από την ιδιοκτησία των μαγαζιών ας μας λύσει την απορία. Σίγουρα είναι συλλογική απόφαση.

αυτα τα φωτα λεντ ειναι οικονομικα και μαλλον δεν καταναλωνουν πολυ

την ημερα θα ειναι κλειστα ουτως η αλλως
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
609
Like
735
Πόντοι
86
Ρε παιδια μολιs σκοτεινιασει και 6 το απογευμα να ειναι που ειναι κλειστα, δουλευουν τα φωτα σε ολα τα μαγαζια, μη σκεφτεστε διαφορα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Το περίεργο είναι ότι και στο fcebook στην σελίδα του έδειχνε ότι είναι ανοιχτό.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Ρε μάγκες πως την πατησαμε έτσι..πόσο μου χει λειψει ένα χαλαρό ποτάκι στα αγαπημένα μας ιδρύματα..ενα ωραίο πριβεδάκι..ενα φραπεδάκι χαλαρό..κοντεύω να πάθω κατάθλιψη.
Παρακαλούνται όλοι οι ιδιοκτήτες μαγαζιών να εφοδιάσουν με μάσκες το προσωπικό και να λειτουργήσουνε κανονικά.και ο πελατης με μάσκα φυσικά.ετσι θα μπορούν όλοι να απολαυσουνε το σόου,τους χορούς και τα πριβεδάκια.μονο που δε θα χει χαμουρεμα το μενού.εγώ θα πήγαινα
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
775
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
εχω αρχισει και φοβαμαι οτι η τωρινή κατασταση δεν θα εχει επιστροφη και ακομα και
να μας βγαλουν εξω δεν θα υπαρχει μια να παμε οχι για ποτακι ουτε για φαγακι
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.485
Πόντοι
17.436
εχω αρχισει και φοβαμαι οτι η τωρινή κατασταση δεν θα εχει επιστροφη και ακομα και
να μας βγαλουν εξω δεν θα υπαρχει μια να παμε οχι για ποτακι ουτε για φαγακι
για το ποτάκι για την ώρα πάει για όνειρο η φάση... Καλοκαίρι και αν...
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Κάποιοι ἔχουν λάβει ἤδη μηνύματα μὲ πληροφορίες καὶ ὁδηγίες για συγκεκριμένο stripclub που μὲ πρωτοβουλία ἀξιοτίμων μελῶν ἔχει ἀνοίξει.
Ὅσοι ἐνδιαφέρονται να συμμετέχουν καὶ να παρεβρεθοὺν δεν ἔχουν παρὰ να συμπληρώσουν τὴν παρακάτω φόρμα. . .
www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=69108;sa=pictures;view=13019]
]

ΥΓ Θὰ τηρηθεὶ αὐστηρὴ σειρὰ προτεραιότητας, οἱ τιμὲς θὰ παραμείνουν οἱ γνωστές !!!

Εὐχαριστῶ
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
https://www.instagram.com/p/B7TlRtRgNJJ/?igshid=1ojwbhl839s6b
Καλησπέρα μάγκες μήπως θυμάστε όνομα της κοπέλας από την παραπάνω φωτό δούλευε στ athens  το ξέχασα κ είχαμε πιάσει μια κουβέντα με έναν καλό φίλο για αυτήν τις προάλλες..
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Αυτή είναι η Ντάσια, η τσιμπουκοχειλού. Όρμαγε στους πιτσιρικάδες μετά το λεσβιακό γλυφομούνι με την Ίνα και έδινε φιλάκια. Επικές καταστάσεις. Ασχημομούρικο είναι από κοντά και μουρλοκομείο. Πλαδαρούτσικη. Έφυγε για οικονομικούς λόγους. Δε τη παίζαμε ιδιαίτερα οι πελάτες, αλλά τους απαξιούσε κιόλα. Κανένας παππούς δε την αγάπησε ποτέ...
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Αυτή είναι η Ντάσια, η τσιμπουκοχειλού. Όρμαγε στους πιτσιρικάδες μετά το λεσβιακό γλυφομούνι με την Ίνα και έδινε φιλάκια. Επικές καταστάσεις. Ασχημομούρικο είναι από κοντά και μουρλοκομείο. Πλαδαρούτσικη. Έφυγε για οικονομικούς λόγους. Δε τη παίζαμε ιδιαίτερα οι πελάτες, αλλά τους απαξιούσε κιόλα. Κανένας παππούς δε την αγάπησε ποτέ...
Σκύλου φάτσα είχε η τύπισσα για άγρια πράγματα γενικά δεν πήγαινε στους γέρους με πιτσιρικάδες καθόταν σου λέει πιο μικροί θα τους φάω πιο εύκολα τ λεφτα..πάντως έκανε σεξ απ' ότι θυμάμαι την είχε ρωτήσει φιλαράκι..
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Θα έχουν εξαφανιστεί τα κορίτσια τώρα που δεν έχει δουλειά θα έχουν πάει στις κολο χώρες τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom