Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Ώπα... εμένα οι δικές μου γνωστές όλες στην καραντίνα...
οι γνωστές μου (επαγγελματικής φύσης γνωριμία) ότι έκαναν πριν, κάνουν και τώρα.. απλά δεν πανε στο μαγαζί. την έχουν αράξει η μία σε ένα σκάφος στη Γλυφάδα και άλλη σε μια βίλα στο Καβούρι.. και οι φίλες τους όμως εργάζονται κανονικά και μάλιστα σε λογικές ώρες (πριν περίμεναν να κλείσει το μαγαζί, να περάσει ο οδηγός να της πάρει ξημερώματα.. ταλαιπωρία).
εμένα μάλιστα μου έστειλε και μνμ "υπεύθυνος" μαγαζιού προκειμένου να με εξυπηρετήσει αν χρειαστώ κάτι.. υποθέτω και σε άλλους γνωστούς
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.386
Κριτικές
19
Like
9.808
Πόντοι
9.095
οι γνωστές μου (επαγγελματικής φύσης γνωριμία) ότι έκαναν πριν, κάνουν και τώρα.. απλά δεν πανε στο μαγαζί. την έχουν αράξει η μία σε ένα σκάφος στη Γλυφάδα και άλλη σε μια βίλα στο Καβούρι.. και οι φίλες τους όμως εργάζονται κανονικά και μάλιστα σε λογικές ώρες (πριν περίμεναν να κλείσει το μαγαζί, να περάσει ο οδηγός να της πάρει ξημερώματα.. ταλαιπωρία).
εμένα μάλιστα μου έστειλε και μνμ "υπεύθυνος" μαγαζιού προκειμένου να με εξυπηρετήσει αν χρειαστώ κάτι.. υποθέτω και σε άλλους γνωστούς
Ταύρε θα γίνεις φίλος μου;  :gay:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
28
Like
20.069
Πόντοι
5.946
Όλοι τώρα θέλουμε τον Ταύρο φίλο μας...
Και τις φίλες του επίσης...
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Ταύρε θα γίνεις φίλος μου;  :gay:
Όλοι τώρα θέλουμε τον Ταύρο φίλο μας...
Και τις φίλες του επίσης...
Ειδικά αυτές που ειναι νότια...

Παιδιά αν σας λείπει κανένας φιλος εγώ εδώ είμαι  :grin:
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Όλοι οι καλοί χωράνε!!! :rockon:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
29/6 άνοιγμα στα νυχτερινά μαγαζιά είναι η εισήγηση στον πρωθυπουργό..
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
29/6 άνοιγμα στα νυχτερινά μαγαζιά είναι η εισήγηση στον πρωθυπουργό..
και άνοιγμα λογικά ισχύει μόνο για αυτά
που έχουν εξωτερικό χώρο... προβλέπεται penarubia nalu και bolivar να γίνεται της καριολίτσας      :dancing:
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Καλησπέρα παιδιά επειδή δεν έχει κάτι άλλο να συζητήσουμε ήθελα να ρωτήσω κάτι τελευταία φορά που πήγα στο Athens διαπίστωσα μετά από κουβέντα με μερικές κοπέλες ότι πολλές είναι από τ ίδιο μέρος σε μια χώρα στάνταρ παίζει μπίζνες και μερικές που δουλεύουν εκεί φέρνουν φίλες η διάφοροι μέσα από το μαγαζιά φέρνουν κορίτσια τα προωθούν κ ζητάνε λεφτά ανάλογα με τα ποσά κορίτσια έχουν στο κάθε μαγαζι.. δεν γίνεται από τ 20 κορίτσια τα 10 ν είναι ουκρανιδες και από την ίδια πόλη τυχαία ...
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.937
Κριτικές
8
Like
1.742
Πόντοι
216
Καλησπέρα παιδιά επειδή δεν έχει κάτι άλλο να συζητήσουμε ήθελα να ρωτήσω κάτι τελευταία φορά που πήγα στο Athens διαπίστωσα μετά από κουβέντα με μερικές κοπέλες ότι πολλές είναι από τ ίδιο μέρος σε μια χώρα στάνταρ παίζει μπίζνες και μερικές που δουλεύουν εκεί φέρνουν φίλες η διάφοροι μέσα από το μαγαζιά φέρνουν κορίτσια τα προωθούν κ ζητάνε λεφτά ανάλογα με τα ποσά κορίτσια έχουν στο κάθε μαγαζι.. δεν γίνεται από τ 20 κορίτσια τα 10 ν είναι ουκρανιδες και από την ίδια πόλη τυχαία ...

Και παλια ολες απο μοσχα ηταν χαχα
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Και παλια ολες απο μοσχα ηταν χαχα
Καλά παλιά το έλεγαν συνέχεια αυτό το ψέμμα αλλά τώρα υπάρχουν κεφάλια πίσω που φέρνουν κορίτσια φίλες κοριτσιών που δουλεύουν ήδη στο χώρο κ αυτοι παίρνουν ποσοστά από τ μαγαζί φιλαράκι μου έχει πει για άτομο μέσα από ένα μαγαζί που έχει 8 κορίτσια και  ο ιδιοκτήτης του δίνει κάποια χρήματα για κάθε κορίτσι χωριά την παίρνουν αυτες..
 

Panta205

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Πιθανώς να ισχύει αυτό που λες. Τα τελευταία χρόνια έχουν γεμίσει αυτά τα μαγαζιά με κορίτσια από την ανατολική Ουκρανία οπότε λογικά θα προωθούνται μαζικά από κάποιους.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Παιδιά τελικά θα ανοίξουν αυτά τα μαγαζιά?κατάλαβε κανείς πότε ανοίγουν αυτά?
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Πιθανώς να ισχύει αυτό που λες. Τα τελευταία χρόνια έχουν γεμίσει αυτά τα μαγαζιά με κορίτσια από την ανατολική Ουκρανία οπότε λογικά θα προωθούνται μαζικά από κάποιους.
Οι Ρωσίδες πάνε Γερμανία που παίζουν πιο χοντρά λεφτά και εδώ έρχονται όπως τα λες κορίτσια από Ουκρανία..
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Έχουμε κάνα νέο για τα τριφτάδικα πότε έχει εισηγηθεί να ανοίξουν;  :think: :think: Λογικά θα είναι τα τελευταία που θα ανοίξουν μιας και είναι φυσικά μόνο κλειστού χώρου μαγαζιά :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom