Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Επίσκεψη στο ''ναό''αθενς μετά από αρκετό καιρό με μαρουλακι φορτωμένος και με πεος μισοσηκωμένο!κατ αρχας εχουνε γίνει κάποιες αλλαγές στο μαγαζί,παίζει θερμομέτρηση των πελατών στην είσοδο για να μπεις και τα τραπεζια εχουνε κενό αναμεσα ωστε να υπάρχει απόσταση.Επίσης οι χορεύτριες σχεδόν όλες εχουνε μάσκα την οποία βεβαια το μεγαλύτερο διάστημα την είχανε κατεβασμένη..παρουσες καμια 12ρια κοπέλες με κάποιες προσθηκες αρκετά καλές! :rockon:
Ηπια τις ποτάρες μου βλέποντας το σοου και μόνο μια μετρια με ενοχλησε για ποτο την οποία φυσικά και απαξίωσα.κάτι με ετρωγε όμως για πριβεδάκι..Ωσπου βλέπω μπροστά μου το ultra sexy κοριτσάκι από ουκρανια φυσικα με οσο πιο καβλωτικό outfit γίνεται και με βαραει το εγκεφαλικό..με ενα γυρισμα της κεφαλής ανταποκρίθηκε και εκατσε πάνω μου..εννοειται οτι της προτεινα κατευθείαν για χορο στον οποιο ηταν αρκετα καλή αποκαλύπτοντας ενα ζευγάρι φυσικά βυζακια 3 αρια οπως πρέπει :tits2: και ενα κολαράκι απιθανο. :kneel: δεν αργησε να πέσει η πρόταση για πριβέ,παρά τις πιέσεις μου για φουλ το κορίτσι να μην ενδίδει με τπτ,ταζοντας μου χειρωνακτική ελάφρυνση και ''λίγο στομα''.δεν το χω ξανακάνει να ενδόσω σε 100ρι πριβε χωρις σεξ αλλα το εκανα..Πιστεψτε με αν ειχατε αυτο το πανέμορφο καβλακι με το πανέμορφο προσωπάκι και το κόκκινο κραγιονάκι στα χειλακια θα ενδίδατε.μεσα παίχτηκε γερή μάχη με φιλάκια-χωρίς γλώσσα όμως-,θηλασμός,γλύψιμο αιδοιου και κωλοτρυπίδας... :kissass2: εγινα τούρμπο. :erection: ωσπου το μωρό μου κατεβάζει το παντελόνι και βλέπει μπροστα της τα κάλη μου :rockon: δεν αντεξε αφου την είχα κατακαβλώσει τόσο και τα υγρά χυνονταν ποτάμια πλεόν και ξεκινάει μια δυνατή  :pipa1: :kneel: :kneel: :kneel: ακα εννοείται!!!εμεινα μαλάκας με το ταλέντο της μικρής και εκατσα και απολαμβανα!αραχτος εγώ,μετα στα όρθια και δόστου!δεν ηθελα να τελείωσει!ωσπου τη βαζω να ξαπλώσει στον καναπέ και ξεκινάω ενα mouthfucking δυνατο καταθέτοντας ολο το υγρο πυρ στο στοματάκι της!φυσικά μου εδειξε τη γλωσσίτσα της η οποία ηταν πεντακάθαρη :kneel:
το απόλαυσα αρκετά και θα ξαναπάω με την υπόσχεση της μικρής για full πακέτο την επόμενη!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
28
Like
20.069
Πόντοι
5.946
Ε πες και το ονοματάκι της Σάντρο!!!
 

VaggelisAth

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
102
Κριτικές
3
Like
114
Πόντοι
1
Κόσμο είχε γενικά η άδειο το μαγαζί;
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Επίσκεψη στο ''ναό''αθενς μετά από αρκετό καιρό με μαρουλακι φορτωμένος και με πεος μισοσηκωμένο!κατ αρχας εχουνε γίνει κάποιες αλλαγές στο μαγαζί,παίζει θερμομέτρηση των πελατών στην είσοδο για να μπεις και τα τραπεζια εχουνε κενό αναμεσα ωστε να υπάρχει απόσταση.Επίσης οι χορεύτριες σχεδόν όλες εχουνε μάσκα την οποία βεβαια το μεγαλύτερο διάστημα την είχανε κατεβασμένη..παρουσες καμια 12ρια κοπέλες με κάποιες προσθηκες αρκετά καλές! :rockon:
Ηπια τις ποτάρες μου βλέποντας το σοου και μόνο μια μετρια με ενοχλησε για ποτο την οποία φυσικά και απαξίωσα.κάτι με ετρωγε όμως για πριβεδάκι..Ωσπου βλέπω μπροστά μου το ultra sexy κοριτσάκι από ουκρανια φυσικα με οσο πιο καβλωτικό outfit γίνεται και με βαραει το εγκεφαλικό..με ενα γυρισμα της κεφαλής ανταποκρίθηκε και εκατσε πάνω μου..εννοειται οτι της προτεινα κατευθείαν για χορο στον οποιο ηταν αρκετα καλή αποκαλύπτοντας ενα ζευγάρι φυσικά βυζακια 3 αρια οπως πρέπει :tits2: και ενα κολαράκι απιθανο. :kneel: δεν αργησε να πέσει η πρόταση για πριβέ,παρά τις πιέσεις μου για φουλ το κορίτσι να μην ενδίδει με τπτ,ταζοντας μου χειρωνακτική ελάφρυνση και ''λίγο στομα''.δεν το χω ξανακάνει να ενδόσω σε 100ρι πριβε χωρις σεξ αλλα το εκανα..Πιστεψτε με αν ειχατε αυτο το πανέμορφο καβλακι με το πανέμορφο προσωπάκι και το κόκκινο κραγιονάκι στα χειλακια θα ενδίδατε.μεσα παίχτηκε γερή μάχη με φιλάκια-χωρίς γλώσσα όμως-,θηλασμός,γλύψιμο αιδοιου και κωλοτρυπίδας... :kissass2: εγινα τούρμπο. :erection: ωσπου το μωρό μου κατεβάζει το παντελόνι και βλέπει μπροστα της τα κάλη μου :rockon: δεν αντεξε αφου την είχα κατακαβλώσει τόσο και τα υγρά χυνονταν ποτάμια πλεόν και ξεκινάει μια δυνατή  :pipa1: :kneel: :kneel: :kneel: ακα εννοείται!!!εμεινα μαλάκας με το ταλέντο της μικρής και εκατσα και απολαμβανα!αραχτος εγώ,μετα στα όρθια και δόστου!δεν ηθελα να τελείωσει!ωσπου τη βαζω να ξαπλώσει στον καναπέ και ξεκινάω ενα mouthfucking δυνατο καταθέτοντας ολο το υγρο πυρ στο στοματάκι της!φυσικά μου εδειξε τη γλωσσίτσα της η οποία ηταν πεντακάθαρη :kneel:
το απόλαυσα αρκετά και θα ξαναπάω με την υπόσχεση της μικρής για full πακέτο την επόμενη!

Δυνατή επιστροφή στη μετά καραντίνας εποχή. Σοφία? Ταιριάζει κάπως η περιγραφή
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Η Σοφούλα είναι άβυζη,  άσε που δε τα καταπίνει κιόλα. Ποιά να τον κατούρησε;  ποιά; :)
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
460
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Κανα παρτάλι από τις παλιές ήταν Σόνια;; Μικαέλα ;; Ρεβέκα;;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Παρόμοιο πρόγραμμα αλλά χωρίς να το πάρει στο στόμα στο τέλος έκανε μια ουκρανιδα που λέει ο Σάντρο η Μολυ μια καστανοξανθη πιτσιρίκα μήπως είναι αυτή. Είναι η κοπέλα που λεει .. Και κάτι άλλο Σάντρο πηρε το μάτι σου την Λίλυ εάν γύρισε  ?
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Σόνια, Μικαέλα, Ρεβέκκα. Τρεῖς γλυκὲς Ρουμοῦνες. Εἶναι καὶ φιλεναδίτσες. Τί νὰ κάνουν ἄραγε αὐτές; Ἡ πρώτη ἐντάξει ἐδῶ εἶναι, οἱ ἄλλες ἀγνοοῦνται. Ἀλλὰ γιατί παρτάλια; Ἐντάξει τὴ πρώτη τὴν λὲς γραιά, τὴ δεύτερη τὴν λὲς γκνόχ, ἀλλὰ ἡ τρίτη εἶναι κατηγορία μόνη της. Ἔχει κάτι τὸ Ἑβραϊκό. Μᾶλλον τὸ ὄνομα τὴν αὐτοπροσδιορίζει καὶ φτιάχνομαι μαζί της. Ἄσε ποὺ δέρνει καὶ μὲ τὰ βυζά της, ἐμένα μὲ εἶχε δείρει μία νύχτα. Ἔχει γυμνασμένα βυζά. Νὰ τᾶν ὅμως ὅλες οἱ 40+ ὀσαν τὴ Σόνια στὶς παραλίες. Χάρμα ὀφθαλμῶν αὐτὸς ὁ κῶλος. Ἐντάξει πιὸ κοντὰ ἀπὸ τὰ 2 μέτρα ἀγριεύεσαι, ἀρχίζει νὰ μοιάζει μὲ τὴ μάγισσα Κλοκλό.
Τὴ μικροκαμωμένη πετὶτ Λιλίκα τὴν εἶχε ἐρωτευτεῖ ἕνας πλούσιος λαθρομετανάστης Σύριος. Δὲ κάνω πλάκα. Εἶχε καὶ μεταφραστῆ μαζί του, ἕναν σὰν μπάτλερ, κουβάλαγε τὸ πορτοφόλι τοῦ λαθρομετανάστη, ἔκανε πληρωμὲς καὶ διακανονισμοὺς μὲ τοὺς παρκαδόρους τῶν κοριτσιῶν καὶ τοὺς σερβιτόρους. Ἦταν πολὺ εὐτυχισμένη ἡ ξανθούλα μαζί του καὶ ἐμένα δέ μου δωνε καμιὰ σημασία ὅταν ἐρχόταν ὁ λαθρομετανάστης στὸ μαγαζί. Μπορεῖ νὰ τὴ παντρεύτηκε καὶ νὰ πῆγαν στὴ Ρωσία. Μπορεῖ νὰ ἦταν καὶ κατάσκοπός του Πούτιν αὐτός. Ποιὸς νὰ ξέρει;
Πάντως στὸ Ἀθενς πᾶνε καὶ πράκτορες καὶ κατάσκοποι. Σὰν τὶς ταινίες ὅτι βλέπουμε κτλ κτλ νὰ τὸ ξέρετε.
 

pimp.sad

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
Golden ιδια πραγματα και κοπελες απο προσφατη επισκεψη που πηγα.
Να ρωτησω ξερεις κανεις τιποτα παραπανω για μαιρη σε πριβε?
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Ἔχει μία μικρὴ ἐλιὰ στὸ μηρὸ δεξιὰ καὶ ἕνα σημάδι στὸ γόνατο ἀπὸ πέσιμο μὲ ποδήλατο. Τί ἄλλο θέλεις νὰ μάθεις;
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Rockavlone, ο μεγαλύτερος fan του αγαπημένου μας Athens. Εγώ το έχω κόψει γιατί μου κόβει χρόνια από την ζωή μου :S Συνέχισε τις επικές περιγραφές να γουστάρουμε  :heavymetalbig:
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
Επίσκεψη στο ''ναό''αθενς μετά από αρκετό καιρό με μαρουλακι φορτωμένος και με πεος μισοσηκωμένο!κατ αρχας εχουνε γίνει κάποιες αλλαγές στο μαγαζί,παίζει θερμομέτρηση των πελατών στην είσοδο για να μπεις και τα τραπεζια εχουνε κενό αναμεσα ωστε να υπάρχει απόσταση.Επίσης οι χορεύτριες σχεδόν όλες εχουνε μάσκα την οποία βεβαια το μεγαλύτερο διάστημα την είχανε κατεβασμένη..παρουσες καμια 12ρια κοπέλες με κάποιες προσθηκες αρκετά καλές! :rockon:
Ηπια τις ποτάρες μου βλέποντας το σοου και μόνο μια μετρια με ενοχλησε για ποτο την οποία φυσικά και απαξίωσα.κάτι με ετρωγε όμως για πριβεδάκι..Ωσπου βλέπω μπροστά μου το ultra sexy κοριτσάκι από ουκρανια φυσικα με οσο πιο καβλωτικό outfit γίνεται και με βαραει το εγκεφαλικό..με ενα γυρισμα της κεφαλής ανταποκρίθηκε και εκατσε πάνω μου..εννοειται οτι της προτεινα κατευθείαν για χορο στον οποιο ηταν αρκετα καλή αποκαλύπτοντας ενα ζευγάρι φυσικά βυζακια 3 αρια οπως πρέπει :tits2: και ενα κολαράκι απιθανο. :kneel: δεν αργησε να πέσει η πρόταση για πριβέ,παρά τις πιέσεις μου για φουλ το κορίτσι να μην ενδίδει με τπτ,ταζοντας μου χειρωνακτική ελάφρυνση και ''λίγο στομα''.δεν το χω ξανακάνει να ενδόσω σε 100ρι πριβε χωρις σεξ αλλα το εκανα..Πιστεψτε με αν ειχατε αυτο το πανέμορφο καβλακι με το πανέμορφο προσωπάκι και το κόκκινο κραγιονάκι στα χειλακια θα ενδίδατε.μεσα παίχτηκε γερή μάχη με φιλάκια-χωρίς γλώσσα όμως-,θηλασμός,γλύψιμο αιδοιου και κωλοτρυπίδας... :kissass2: εγινα τούρμπο. :erection: ωσπου το μωρό μου κατεβάζει το παντελόνι και βλέπει μπροστα της τα κάλη μου :rockon: δεν αντεξε αφου την είχα κατακαβλώσει τόσο και τα υγρά χυνονταν ποτάμια πλεόν και ξεκινάει μια δυνατή  :pipa1: :kneel: :kneel: :kneel: ακα εννοείται!!!εμεινα μαλάκας με το ταλέντο της μικρής και εκατσα και απολαμβανα!αραχτος εγώ,μετα στα όρθια και δόστου!δεν ηθελα να τελείωσει!ωσπου τη βαζω να ξαπλώσει στον καναπέ και ξεκινάω ενα mouthfucking δυνατο καταθέτοντας ολο το υγρο πυρ στο στοματάκι της!φυσικά μου εδειξε τη γλωσσίτσα της η οποία ηταν πεντακάθαρη :kneel:
το απόλαυσα αρκετά και θα ξαναπάω με την υπόσχεση της μικρής για full πακέτο την επόμενη!
Εκεί στο 100αρι το πριβέ παίζει να παίξει και πήδημα?Η τώρα με όλο αυτό του κορονοβαιρους το ξεχναμε?
Sandro έχεις πάρει κάτι παραπάνω εκεί πριν την καραντινα?
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Ε πες και το ονοματάκι της Σάντρο!!!
Καλά ρε κωλόγερε,6:36 το πρωι μήνυμα?μάλλον τότε ξυπνας για να πιεις τον ελληνικό σου ε? :grin: τεσπα,κλοναριε πιστεύω το μωράκι θα τυλίξει τη γλωσσίτσα του γύρω από τη γερικη-μαραμένη ψωλή σου και θα σε κάνει να πας στα ουράνια..μιλάμε για φοβερό ταλέντο και εργατικότητα η μικρή..τσεκ πμ
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Κόσμο είχε γενικά η άδειο το μαγαζί;
κοσμο είχε ναι απλα οι θέσεις ουσιαστικα ηταν οι μισές γτ στις ενδιαμεσες είχαν περάσει κορδέλες οπότε δε μπορούσες να κάτσεις..αρα ηταν συνολικα κατα 40% γεμάτο περιπου.εντωμεταξει φορανε οι σερβιτόροι αυτες τις ασπίδες προσώπου που φαίναται πολυ γελοίο.. :2funny: καλα και ο dj εδωσε ρεστα πάλι με τις ατακες του ,προσωπικά ξεροχύνω το εχω δηλώσει :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Παρόμοιο πρόγραμμα αλλά χωρίς να το πάρει στο στόμα στο τέλος έκανε μια ουκρανιδα που λέει ο Σάντρο η Μολυ μια καστανοξανθη πιτσιρίκα μήπως είναι αυτή. Είναι η κοπέλα που λεει .. Και κάτι άλλο Σάντρο πηρε το μάτι σου την Λίλυ εάν γύρισε  ?
οχι τύπε τη μόλυ δεν την είδα..και εκατσα κανενα διωρο τις τσεκαρα όλες.λιλυ παρούσα εκανε σοου onstage,μουναρα όπως παντα με φιτ σωματακι και βυζαρες.γενικα μου τη σπαει λιγο αυτη γτ ειναι τεμπελα και ολο στους καναπεδες αράζει
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Εκεί στο 100αρι το πριβέ παίζει να παίξει και πήδημα?Η τώρα με όλο αυτό του κορονοβαιρους το ξεχναμε?
Sandro έχεις πάρει κάτι παραπάνω εκεί πριν την καραντινα?
εννοειται τυπε αρκετες φορές
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
οχι τύπε τη μόλυ δεν την είδα..και εκατσα κανενα διωρο τις τσεκαρα όλες.λιλυ παρούσα εκανε σοου onstage,μουναρα όπως παντα με φιτ σωματακι και βυζαρες.γενικα μου τη σπαει λιγο αυτη γτ ειναι τεμπελα και ολο στους καναπεδες αράζει
Ευχαριστώ φίλε η Μολυ ήταν εδώ κ μετά από καραντίνα παίζει ν εφυγε πριν λίγο καιρό κ όσο για την Λίλυ είναι τούμπανο έχει δικό της κοινό τώρα το ξέρει κ παίζει κ αυτή κάπως την ντίβα στις μέχρι πριν λίγο καιρό δεν είχε τουπε έκανε βόλτες κ γενικά μιλαγες χωρίς να σε ζαληζει τώρα μπορεί ν έγινε σαν τις ντίβες του μαγαζιού που την βγάζουν στους καναπέδες κ σε κάτι χορηγούς. .
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Σόνια, Μικαέλα, Ρεβέκκα. Τρεῖς γλυκὲς Ρουμοῦνες. Εἶναι καὶ φιλεναδίτσες. Τί νὰ κάνουν ἄραγε αὐτές; Ἡ πρώτη ἐντάξει ἐδῶ εἶναι, οἱ ἄλλες ἀγνοοῦνται. Ἀλλὰ γιατί παρτάλια; Ἐντάξει τὴ πρώτη τὴν λὲς γραιά, τὴ δεύτερη τὴν λὲς γκνόχ, ἀλλὰ ἡ τρίτη εἶναι κατηγορία μόνη της. Ἔχει κάτι τὸ Ἑβραϊκό. Μᾶλλον τὸ ὄνομα τὴν αὐτοπροσδιορίζει καὶ φτιάχνομαι μαζί της. Ἄσε ποὺ δέρνει καὶ μὲ τὰ βυζά της, ἐμένα μὲ εἶχε δείρει μία νύχτα. Ἔχει γυμνασμένα βυζά. Νὰ τᾶν ὅμως ὅλες οἱ 40+ ὀσαν τὴ Σόνια στὶς παραλίες. Χάρμα ὀφθαλμῶν αὐτὸς ὁ κῶλος. Ἐντάξει πιὸ κοντὰ ἀπὸ τὰ 2 μέτρα ἀγριεύεσαι, ἀρχίζει νὰ μοιάζει μὲ τὴ μάγισσα Κλοκλό.
Τὴ μικροκαμωμένη πετὶτ Λιλίκα τὴν εἶχε ἐρωτευτεῖ ἕνας πλούσιος λαθρομετανάστης Σύριος. Δὲ κάνω πλάκα. Εἶχε καὶ μεταφραστῆ μαζί του, ἕναν σὰν μπάτλερ, κουβάλαγε τὸ πορτοφόλι τοῦ λαθρομετανάστη, ἔκανε πληρωμὲς καὶ διακανονισμοὺς μὲ τοὺς παρκαδόρους τῶν κοριτσιῶν καὶ τοὺς σερβιτόρους. Ἦταν πολὺ εὐτυχισμένη ἡ ξανθούλα μαζί του καὶ ἐμένα δέ μου δωνε καμιὰ σημασία ὅταν ἐρχόταν ὁ λαθρομετανάστης στὸ μαγαζί. Μπορεῖ νὰ τὴ παντρεύτηκε καὶ νὰ πῆγαν στὴ Ρωσία. Μπορεῖ νὰ ἦταν καὶ κατάσκοπός του Πούτιν αὐτός. Ποιὸς νὰ ξέρει;
Πάντως στὸ Ἀθενς πᾶνε καὶ πράκτορες καὶ κατάσκοποι. Σὰν τὶς ταινίες ὅτι βλέπουμε κτλ κτλ νὰ τὸ ξέρετε.
Την ξανθιά κοντή με μεγάλα βυζιά Ρουμάνα Λίλυ που την φωνάζει κ Barbie ο dj αυτημ λες Λιλίκα φίλε,??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom