Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
καλά  πείτε  μου  και μένα  διότι δεν πείθομαι
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μα οι τιμές αγαπητε Πουρ...
Είναι λες και τις έχει ευλογήσει ο χριστός και μόνο ανοδική πορεία ακολουθούν  :2funny: :2funny:
Τώρα για τα υπόλοιπα ας μας πει ο καπετάνιος τι είχε κατα νου...
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Χθές βράδυ επίσκεψή μου στο ALCATRAZ και ακόμα γελάω! Ένα ΤΈΛΕΙΟ show στην πίστα με γιατρίνες και δαλάι λάμα style στην έρημο.. Ήταν κανένας φίλος χθές εκεί? Αν όχι χάσατε παιδια.. Απερίγραπτο show.. Κάτια ξανθιά η super κάυλα επίσης... Την ώρα του show από ότι δείχνει το πρόσωπό της πρέπει να καυλώνει πραγματικά... Πριν απο ALCARTAZ ήμουν ΕΡΟΤΙCA αχαρνών.. Ούτε το ποτό μου δεν ήπια.. Κυριολεκτικά άδειο με έναν μάύρο στο πρώτο τραπέζι πίστα και κάτι αλβανούς στους πίσω καναπέδες..Υπάρχει μια ξανθιά εκει μέσα η οποιά ειναι ΥΠΕΡΜΟΥΝΟ.. αλλά απουσίαζε.. Αυτα!  :)
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Χθές βράδυ επίσκεψή μου στο ALCATRAZ και ακόμα γελάω! Ένα ΤΈΛΕΙΟ show στην πίστα με γιατρίνες και δαλάι λάμα style στην έρημο.. Ήταν κανένας φίλος χθές εκεί? Αν όχι χάσατε παιδια.. Απερίγραπτο show.. Κάτια ξανθιά η super κάυλα επίσης... Την ώρα του show από ότι δείχνει το πρόσωπό της πρέπει να καυλώνει πραγματικά... Πριν απο ALCARTAZ ήμουν ΕΡΟΤΙCA αχαρνών.. Ούτε το ποτό μου δεν ήπια.. Κυριολεκτικά άδειο με έναν μάύρο στο πρώτο τραπέζι πίστα και κάτι αλβανούς στους πίσω καναπέδες..Υπάρχει μια ξανθιά εκει μέσα η οποιά ειναι ΥΠΕΡΜΟΥΝΟ.. αλλά απουσίαζε.. Αυτα!  :)
Για erotica φίλε ή την Σιμόνα τη Ρουμάνα θα λες ή την Τατιάνα τη Ρωσίδα... Ποιά?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ζήτω η  Εργατική  Πρωτομαγιά
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Που Γιορτάσατε Τον Ερχομό Του Νέου Μηνός Αγαπητοί Συναγωνιστές???
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
αναμεσα σε ΚΑΤΙ μ....πανα μα τι Μ.....ΠΑΝΑ!!!.............. :kissass: :tits2:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Εντόπισα μία κριτική για το ίδρυμα Άμαζον.  Λέει ότι από βδομάδα (αυτή που μας έρχεται) θα δυναμώσει η σύνθεση..Δηλαδή?  ξέρουμε συγκεκριμένο όνομα στριπτιζούς?  Μακάρι να έρθει στα στάνταρτς που είχε παλιά :grin: :grin: :cheesy:
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Tι έγινα τα παιδιά του σώληνα.......
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Σε μια τελευταία έρευνα που έκανα, όλες ασχέτου εμφάνισης ψάχνουν τα 200 ευρώ της ξεπετας στο ξενοδοχείο :knockinb: :knockinb:.. Και όταν λέω όλες εννοώ ΟΛΕΣ..!!

Αυτά..


 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Παντως το αθλητικο τριημερο τους εριξε αρκετα εξω και τα μεροκαματα ηταν μισα
 

Επισκέπτης
Σε μια τελευταία έρευνα που έκανα, όλες ασχέτου εμφάνισης ψάχνουν τα 200 ευρώ της ξεπετας στο ξενοδοχείο :knockinb: :knockinb:.. Και όταν λέω όλες εννοώ ΟΛΕΣ..!!

Αυτά..

Όχι όλες...μερικές είναι πολύ πάνω απ'τα 200 (τιμή εκκίνησης,άσχετο που καταλήγουμε)...κ μερικές βολεύονται και με 100...;)
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Όχι όλες...μερικές είναι πολύ πάνω απ'τα 200 (τιμή εκκίνησης,άσχετο που καταλήγουμε)...κ μερικές βολεύονται και με 100...;)

Σωστός.. Η κάθε στριπτήζ φαντάζεται ότι είναι η Τζούλια Ρομπερτς και ξεκινά από ψηλά., άσχετα άμα στο τέλος γαμηθεί με 250 ευρώ .. Όμως εμείς σαν πελάτες στο τέλος του μήνα, βγάζουμε ένα μέσο όρο περίπου στα 200 ευρώ ανά τεμάχιο.. ;) ;)

ΥΓ – Στριπτηζουδες μου.. Η πείνα  των τελευταίων μηνών, σας ανάγκασε να αποκαλύψετε μόνες σας το πόσο κρυφό – πουτανες είστε ΟΛΕΣ ΣΑΣ !!! Και το κακό είναι, ότι σχεδόν όλες σας κάνετε πολύ άσχημο  :knockinb: :knockinb: :knockinb:



 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Σωστός.. Η κάθε στριπτήζ φαντάζεται ότι είναι η Τζούλια Ρομπερτς και ξεκινά από ψηλά., άσχετα άμα στο τέλος γαμηθεί με 250 ευρώ .. Όμως εμείς σαν πελάτες στο τέλος του μήνα, βγάζουμε ένα μέσο όρο περίπου στα 200 ευρώ ανά τεμάχιο.. ;) ;)

ΥΓ – Στριπτηζουδες μου.. Η πείνα  των τελευταίων μηνών, σας ανάγκασε να αποκαλύψετε μόνες σας το πόσο κρυφό – πουτανες είστε ΟΛΕΣ ΣΑΣ !!! Και το κακό είναι, ότι σχεδόν όλες σας κάνετε πολύ άσχημο  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
που είναι ρε παιδια αυτές οι ευκαιρίες να πάω και εγώ??? στείλτε κανα pm
 

Επισκέπτης
που είναι ρε παιδια αυτές οι ευκαιρίες να πάω και εγώ??? στείλτε κανα pm

πλέον όπου και να πας...θα πάρεις αυτό που ψάχνεις...αρκεί να το ζητήσεις...;)

(για να μην παρεξηγηθούμε,πάντα ίσχυε αυτό..απλά τώρα είναι ακόμη πιο απλό κ η συμφωνία κλείνεται μέσα σε 30-60'..)!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom