Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Σε μια τελευταία έρευνα που έκανα, όλες ασχέτου εμφάνισης ψάχνουν τα 200 ευρώ της ξεπετας στο ξενοδοχείο :knockinb: :knockinb:.. Και όταν λέω όλες εννοώ ΟΛΕΣ..!!

Αυτά..

200 τώρα, σε λίγο καιρό 100...!!!
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
ρε πούστη μου έγώ τόσο γκαντέμης είμαι??? σε μυξοπάρθενη έπεσα??? της ζήτησα να μου πει το ποσό και τα μασούσε, βαρέθηκα και δεν ξανασχολήθηκα, δεν το πολυκούρασα μετά το θέμα
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Εναπόκειται στη διακριτική ευχέρειά μας, αν θα τα προσφέρουμε, ή όχι  :grin:

Ενταξει τωρα..Δεν ειναι και τελειως ετσι..Πρεπει και εσυ να την γουσταρεις αλλα να αρεσεις και σε αυτην..Σωστα ?
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Παλι μαλακα με πιασανε οι Ρουμανο - πατσαβουρες ?  :think: :think:

Διαβαστε τα γραφομενα του Thanoss..

Ακου εκει..25 ευρω για 40-45 λεπτα..Και εγω τους δινω 150.!! :headbang: :headbang:

Και στο Λιντο,για τις ιδιες πατσαβουρες, σου ζητανε 30 ευρω για ενα ποτο του 10λεπτου.. :jerking: :jerking: :jerking:..     
Ρε ουσσττττ ..!!! :new_shocked: :uzi: :argue: :hammer: :badair:

Αυτα..
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
πλέον όπου και να πας...θα πάρεις αυτό που ψάχνεις...αρκεί να το ζητήσεις...;)

(για να μην παρεξηγηθούμε,πάντα ίσχυε αυτό..απλά τώρα είναι ακόμη πιο απλό κ η συμφωνία κλείνεται μέσα σε 30-60'..)!
Απλα νομιζω οτι αυτα τα 60 λεπτα ειναι ενα 100αρι ευρω επιπλεον σε ποτα  συν κανα πριβε για το ψησιμο ...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Σε μια τελευταία έρευνα που έκανα, όλες ασχέτου εμφάνισης ψάχνουν τα 200 ευρώ της ξεπετας στο ξενοδοχείο :knockinb: :knockinb:.. Και όταν λέω όλες εννοώ ΟΛΕΣ..!!

Αυτά..

στείλε την έρευνα σου στην G.P.O. μπάς και πιάσει τόπο! :rockon: :zfuck:
 

paulko79

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Σύντροφοι καλησπέρα.

Μετά απο άκυρη απόπειρα εξέυρεσης swinger club το ρίξα στα "πνευματικά" κέντρα της Συγγρού και συγκεκριμένα σε 2: Lido & Aphrodite.

Στο Lido ήμουν με μια που το ονομά της αρχίζει απο D.. και το 2ρο ονομά της λέγεται Petronella. Οπως σωστά καταλάβατε Ρουμάνα, 25 χρονών, 1,70 χωρίς τακούνι (τα έβγαλε στο prive, οχι ομως και το κιλοτάκι), ισιο καστανό μαλί και 3αρι φυσικό μπαλκόνι. Μου μάσησε καμια 150αρα γιούρια και ουτε φραππε ούτε τίποτα (σε αντίθεση με τις συντρόφισσες τις που παρείχαν απλόχερα "φραπεδάκι").

Απογοητευμένος γαρ αλλά φουλ ξαναμμένος είπα να γυρίσω για νανάκια αλλά δεν ξέρω πως ο δρόμος με έφερε στην Αφροδίτη. Οπως ακριβώς το έχετε περιγράψει. Σκισμένοι καναπέδες, οχι prive, γκόμενες αστα να πάνε αλλά ελα ομως που εκει ήταν το ελενάκι το ρωσιδάκι. 30 αρα κοντά, γύρω στο 1,60-1,65, 4αρι στητό φυσικό βυζί, με καλό χωρό. Μετα τα τυπικά και τους πρώτους χωρούς, έτσι όπως είμασταν και στο κέφι απο τα ποτάκια μας, καταλήξαμε σε φραπεδοκατάσταση. Κόστος:100 Γιούρια. Ελά όμως που θέλαμε και άλλα. Ραντεβού έξω απο το ίδρυμα μολίς σχολάσε, φαγητό στο ciao (αν πάτε 7 η ωρα το πρωί Σαββάτου ή Κυριακής, πασαρέλα)και συνέχεια στον Πρίαμο hotel για goals μιας ώρας. Κόστος: 40 Ευρώ ο Πριάμος και άλλα 30 ο ciao.  
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) Στο Lido ήμουν με μια που το ονομά της αρχίζει απο D.. και το 2ρο ονομά της λέγεται Petronella. Οπως σωστά καταλάβατε Ρουμάνα, 25 χρονών, 1,70 χωρίς τακούνι (τα έβγαλε στο prive, οχι ομως και το κιλοτάκι), ισιο καστανό μαλί και 3αρι φυσικό μπαλκόνι. Μου μάσησε καμια 150αρα γιούρια και ουτε φραππε ούτε τίποτα (σε αντίθεση με τις συντρόφισσες τις που παρείχαν απλόχερα "φραπεδάκι").

2) Απογοητευμένος γαρ αλλά φουλ ξαναμμένος είπα να γυρίσω για νανάκια αλλά δεν ξέρω πως ο δρόμος με έφερε στην Αφροδίτη. Οπως ακριβώς το έχετε περιγράψει. Σκισμένοι καναπέδες, οχι prive, γκόμενες αστα να πάνε αλλά ελα ομως που εκει ήταν το ελενάκι το ρωσιδάκι. 30 αρα κοντά, γύρω στο 1,60-1,65, 4αρι στητό φυσικό βυζί, με καλό χωρό. Μετα τα τυπικά και τους πρώτους χωρούς, έτσι όπως είμασταν και στο κέφι απο τα ποτάκια μας, καταλήξαμε σε φραπεδοκατάσταση. Κόστος:100 Γιούρια. Ελά όμως που θέλαμε και άλλα. Ραντεβού έξω απο το ίδρυμα μολίς σχολάσε, φαγητό στο ciao (αν πάτε 7 η ωρα το πρωί Σαββάτου ή Κυριακής, πασαρέλα)και συνέχεια στον Πρίαμο hotel για goals μιας ώρας. Κόστος: 40 Ευρώ ο Πριάμος και άλλα 30 ο ciao.  

1) Εχε εξελιχθει σε μαγαλη μαλακια το Ρουμανο-μαγαζο..

2) Δηλαδη η κοπελλα δεν πηρε money ? Δωρεαν ηρθε στο Πριαμο ?

Αυτα..
 

paulko79

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0

2) Δηλαδη η κοπελλα δεν πηρε money ? Δωρεαν ηρθε στο Πριαμο ?

Αυτα..
[/quote]

Τίποτις. Αυτό έγινε για 3 λόγους:

α) Το ποτό "μίλαγε" πιο πολύ στο μυαλό της απο οτι η λογική της.

β) Οπως μου έιπε ήταν bi και έιχε να πάει με άντρα για κανα 4μηνο και έιχε βαρεθεί τον δονητή.

γ) Το έπαιξα και εγώ και καλά καταγοητευμένος απο την παρουσία της (τι ομορφή που είσαι, και μακάρι να τα είχα μια τέτοια σαν και εσένα, κ.α.)
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Απογοητευμένος γαρ αλλά φουλ ξαναμμένος είπα να γυρίσω για νανάκια αλλά δεν ξέρω πως ο δρόμος με έφερε στην Αφροδίτη. Οπως ακριβώς το έχετε περιγράψει. Σκισμένοι καναπέδες, οχι prive, γκόμενες αστα να πάνε αλλά ελα ομως που εκει ήταν το ελενάκι το ρωσιδάκι. 30 αρα κοντά, γύρω στο 1,60-1,65, 4αρι στητό φυσικό βυζί, με καλό χωρό. Μετα τα τυπικά και τους πρώτους χωρούς, έτσι όπως είμασταν και στο κέφι απο τα ποτάκια μας, καταλήξαμε σε φραπεδοκατάσταση. Κόστος:100 Γιούρια. Ελά όμως που θέλαμε και άλλα. Ραντεβού έξω απο το ίδρυμα μολίς σχολάσε, φαγητό στο ciao (αν πάτε 7 η ωρα το πρωί Σαββάτου ή Κυριακής, πασαρέλα)και συνέχεια στον Πρίαμο hotel για goals μιας ώρας. Κόστος: 40 Ευρώ ο Πριάμος και άλλα 30 ο ciao.  

Επιβεβαιώνω για την Ελένη από ρωσία (είναι 30 κάτι όπως την περιγράφει ο φίλος)... στην μέρα της είναι πολύ δυνατή στον χουρό...

Αμφιβάλλω για το ποσό των 100 Ε στο μαγαζί νομίζω πως το μαλλί του βγήκε κάτι παραπάνω (όχι πολλα).

Πράγματι το ciao της Συγγρού ξημερώματα Σ/Κ έλκει διάφορα τεμάχια και αν φας και πιεις καλά για 2 άτομα το κόστος πάνω κάτω βγαίνει στα 30 Ε.

Η κοπέλα γιατί να πάρει λεφτά... το μεροκαματάκι της το έβγαλε... έφαγε και ήπιε τζάμπα... πηδήχτηκε με τον φίλτατο που της πούλησε την παραμύθα του... και πολύ απλά θα τον έχει stand by από εδώ και στο εξής για να του πουλήσει και αυτή τώρα την δική της παραμύθα...

Άξιος φίλε!!! άρπαξες την ευκαιρία που σου παρουσιάστηκε... τώρα όμως θέλει προσοχή!!!!
Και επειδή η συγκεκριμένη είναι γάτα... μπορεί να επαναληφθεί το σκηνικό αυτό με απώτερο σκοπό τις... τραβηχτικές... Το νού σου!!! Το νού... σου!!!!

Υ.Γ. Μην πιστεύεις τίποτα απ'όσα σου είπε... αυτή είναι η δουλειά της και εσύ ένας ακόμα πελάτης...(φαντάζομαι το ξέρεις αυτό)

Φιλικά και πάλι μπράβο!!!
 

Επισκέπτης
Πράγματι το ciao της Συγγρού ξημερώματα Σ/Κ έλκει διάφορα τεμάχια και αν φας και πιεις καλά για 2 άτομα το κόστος πάνω κάτω βγαίνει στα 30 Ε.

Δεν είπα οτι είναι ψέμματα...μάλλον δεν καταλάβατε και οι 2 τι εννοούσα...never mind..;)
 

Επισκέπτης
Nα συμπληρώσω πως η γκόμενα για την οποία γίνεται λόγος...είναι τουλάχιστον αδιάφορη...στα μάτια μου...κ απ'ότι έβλεπα και στο μαγαζί..μόνο τα βυζιά της "τραβούσαν" πελάτες...

Αυτά...για όσους αναρωτιούνται..γκόμενα του 50άρικου...και πολλά είναι !!! (γνώμη μου)!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Δεν είπα οτι είναι ψέμματα...μάλλον δεν καταλάβατε και οι 2 τι εννοούσα...never mind..;)
Πλάκα δεν έκανες...??? εγώ αυτό κατάλαβα τουλάχιστον...

Nα συμπληρώσω πως η γκόμενα για την οποία γίνεται λόγος...είναι τουλάχιστον αδιάφορη...στα μάτια μου...κ απ'ότι έβλεπα και στο μαγαζί..μόνο τα βυζιά της "τραβούσαν" πελάτες...

Αυτά...για όσους αναρωτιούνται..γκόμενα του 50άρικου...και πολλά είναι !!! (γνώμη μου)!
Δεν είπα πως είναι τίποτα το ιδιαίτερο σε ομορφιά... αλλά για τον χουρό της που είναι ικανοποιητικός...
Στο θέμα λεφτά φίλε klein δεν θα πώ τίποτα γιατί απ'όσο έχω καταλάβει δεν θα συμφωνήσουμε ποτέ εμείς οι δύο....

Υ.Γ. Δεν μας είπε όμως ο φίλος στο  :knockinb: πως του φάνηκε το Ελενάκι για να δούμε δηλαδή οι strippers το αξίζουν έστω και αυτό το 50-250άρι ή... τζάμπα καίει η λάμπα?????? ;)
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σε μια τελευταία έρευνα που έκανα, όλες ασχέτου εμφάνισης ψάχνουν τα 200 ευρώ της ξεπετας στο ξενοδοχείο :knockinb: :knockinb:.. Και όταν λέω όλες εννοώ ΟΛΕΣ..!!

Αυτά..

δεν  είναι  και άσχημα  ιδίως αυτές  που  πέρυσι  το καλοκαίρι  παίρνανε  300  , σε  λίγο  150 -100 

Υ.Γ. 

Πάντως  το  να  γράφουμε  ονόματα  κ.λπ. ίσως  δεν  είναι  και πολύ  σωστό !
Επιμένω !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom