Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Λοιπόν 
χρειάστηκε  να  πεταχτώ  μέχρι  τη  Γενεύη  το Σ/Κ
Εγώ  κάνω  μία  ενημέρωση  , και  αν  είναι Off Topic τη  σβήνουν οι υπέυθυνοι .

Παρασκευή
Στο  Coupole  Rhone strasse . Έχει και  πίανο μπάρ  και  νάιτ κλάμπ και στριπ καμπαρέ . Καλά  τεμάχια   αλλά  λίγο αποστειρωμένη  ατμόσφαιρα . Μεγάλο  μαγαζί .

Σάββατο 
Richmond strasse
Το  παλήο  καλό  Bageera  κρατάει  καλά  ακόμα  .
Le  Must  ό,τι  καλύτερο  έχω  δει  τα  τελευταία  χρόνια  από  εξυπηρέτηση , πρόγραμμα  και  γυναίκες .
Φανταστικό  το Ρωσσομογγολοτσετσενάκι  CORALIA .

Λοιπόν  πάμε  στο  προκείμενο και  ενδιαφέρον
Με  200 - 300 € στα  καλύτερα  strip  της  Γενεύης  περνάς  ΑΡΧΟΝΤΑΣ . Σε  σάλες  πολυτελείας  με  ΑΑΑ γυναίκες , με  εξυπηρέτηση , πολιτισμό κ.λπ. Έτσι , δεν  μπορώ  να  καταλάβω  ,  πως  γίνεται σε  μία πολύ πιο φτωχή  χώρα  να χαλάς  παραπάνω  και  να  περνάς  σκατά !

άμα έχεις συνηθίσεις να τρώς σουβλάκια και να τα πλερώνεις φιλέτο, όλα τα φιλέτα σου μοιάζουν αστακός..........
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
οταν ξεκινισο να πιγενο με τιν οπισθεν θα σε ζιλεφσο,με χισ ταραξι στα τιλεφονα κε στα παρακαλια

Ναι  γι΄ αυτό  παρακάλαγες  να΄ρθεις  μαζί Γενεύη . Γιατί τί να  τα  κάνω  τα  λεφτά  σου  όταν  είσαι  βοθρολυματοκαθαριστής !
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ναι  γι΄ αυτό  παρακάλαγες  να΄ρθεις  μαζί Γενεύη . Γιατί τί να  τα  κάνω  τα  λεφτά  σου  όταν  είσαι  βοθρολυματοκαθαριστής !
εγο ιμε αφτο που ιμε,εσι που παρακαλσ ενα χαμιλου επιπεδου να σε κανι μπαρι,μιποσ ισε χιροτεροσ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μπάρις  ήσουνα .
Ο Αρτέμης  Μάτσας  παύει να  είναι μπαρις
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Φιλος με ενημερωσε πριν απο λιγο, οτι πλεον δεν πληρωνει πανω απο 40 € για τον φραπε..Σχεδον ολες οι ξεβρακωτες του λενε ΝΑΙ..!!

Αυτα..

ΥΓ - Αγαπητε Πουρε..Πολυ καλη η ενημερωση απο τας Ελβετιας..!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Λοιπόν 
χρειάστηκε  να  πεταχτώ  μέχρι  τη  Γενεύη  το Σ/Κ
Εγώ  κάνω  μία  ενημέρωση  , και  αν  είναι Off Topic τη  σβήνουν οι υπέυθυνοι .

Παρασκευή
Στο  Coupole  Rhone strasse . Έχει και  πίανο μπάρ  και  νάιτ κλάμπ και στριπ καμπαρέ . Καλά  τεμάχια   αλλά  λίγο αποστειρωμένη  ατμόσφαιρα . Μεγάλο  μαγαζί .

Σάββατο 
Richmond strasse
Το  παλήο  καλό  Bageera  κρατάει  καλά  ακόμα  .
Le  Must  ό,τι  καλύτερο  έχω  δει  τα  τελευταία  χρόνια  από  εξυπηρέτηση , πρόγραμμα  και  γυναίκες .
Φανταστικό  το Ρωσσομογγολοτσετσενάκι  CORALIA .

Λοιπόν  πάμε  στο  προκείμενο και  ενδιαφέρον
Με  200 - 300 € στα  καλύτερα  strip  της  Γενεύης  περνάς  ΑΡΧΟΝΤΑΣ . Σε  σάλες  πολυτελείας  με  ΑΑΑ γυναίκες , με  εξυπηρέτηση , πολιτισμό κ.λπ. Έτσι , δεν  μπορώ  να  καταλάβω  ,  πως  γίνεται σε  μία πολύ πιο φτωχή  χώρα  να χαλάς  παραπάνω  και  να  περνάς  σκατά !

Δεν μας εγραψες για την ταμπακιερα.. ;) ;)

Τι φραπεδο-υπηρεσιες προσφερουν εκει ?

Αυτα..
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Mini tour εχθές σε 4 κωλάδικα προς αναζήτηση "παρέας".

Τελικά δεν έκατσα πάνω από 5λεπτο στο καθένα.

Όλα τα καλά τεμάχια απόντα, οσες καινούργιες παρατήρησα, θα έλεγα μάλλον για κλάματα, πολύ τουπε ρε πούστη μου.

Δεν είναι το Hollywood εδώ ρεεεεεεε....ξεκολλάτε βλαμένες!

Κατέληξα στην μόνιμή μου. Τι κατάντια και αυτό, να έχεις μόνιμες και στην νύχτα. Πάει χάλασε ο κόσμος.

It's high time I left the country again μου φαίνεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom