Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Ναι έκαψε καρδιές και έφυγε, αχ ο καλύτερος prive που έχω πάρει ποτέ μου με διαφορά! Της τα 'σκαγα αλλά χαλάλι της, ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση.

Κοίτα με 10 ευρώ τον χορό, για εμένα τα αξίζει. Υπάρχει κάτι καλύτερο;

Mόνο στο prive. H γκόμενα και δίπλα σου απλά να την είχες για ένα ποτό κάβλωνες. Άσε που κάθε φορά που σου ζήταγε χορό δε ρώταγε όρθια ¨"Χορό θέλεις", αλλά σου ερχότανε στο κωλοτρυβότανε σε άναβε και άντε να της πεις όχι. Γενικά η γκόμενα ήταν από της καβλιάρες γκόμενες που έχω δει ever σε strip club. Όπως λέει και ένα φιλαράκι, "Η γκόμενα είναι μέσα στα υγρά"
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Mόνο στο prive. H γκόμενα και δίπλα σου απλά να την είχες για ένα ποτό κάβλωνες. Άσε που κάθε φορά που σου ζήταγε χορό δε ρώταγε όρθια ¨"Χορό θέλεις", αλλά σου ερχότανε στο κωλοτρυβότανε σε άναβε και άντε να της πεις όχι. Γενικά η γκόμενα ήταν από της καβλιάρες γκόμενες που έχω δει ever σε strip club. Όπως λέει και ένα φιλαράκι, "Η γκόμενα είναι μέσα στα υγρά"
ιγρο ινε κε το σαλιο
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Πήγατε Πουθενά Ρε Αλάνια??..
Το Σάββατο στο Αφροδίτη καλά ήταν!
Σταθερή αξία το στριπ τούτο, ροστεράκι σταθερό, πουτά διαρκείας,
καλοί χοροί, καλή μουσικούλα από τα eighties, μία αύρα από το παρελθόν
γενικά..Όποτε το σκάω από τη γυναίκα παίρνω τον πιτσιρικά τον ανεψιό μου
και πάμε κατά 'κει. Καθόμαστε συνήθως στα πίσω καναπέδια για να 'μαστε
δίπλα στους χορούςςςςςςς
:rockon:  :rockon:  :rockon: 
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Πήγατε Πουθενά Ρε Αλάνια??..
Το Σάββατο στο Αφροδίτη καλά ήταν!
Σταθερή αξία το στριπ τούτο, ροστεράκι σταθερό, πουτά διαρκείας,
καλοί χοροί, καλή μουσικούλα από τα eighties, μία αύρα από το παρελθόν
γενικά..Όποτε το σκάω από τη γυναίκα παίρνω τον πιτσιρικά τον ανεψιό μου
και πάμε κατά 'κει. Καθόμαστε συνήθως στα πίσω καναπέδια για να 'μαστε
δίπλα στους χορούςςςςςςς
:rockon:  :rockon:  :rockon: 
ντροπι... ματακια

καλινιχταααααα
 

doen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Mόνο στο prive. H γκόμενα και δίπλα σου απλά να την είχες για ένα ποτό κάβλωνες. Άσε που κάθε φορά που σου ζήταγε χορό δε ρώταγε όρθια ¨"Χορό θέλεις", αλλά σου ερχότανε στο κωλοτρυβότανε σε άναβε και άντε να της πεις όχι. Γενικά η γκόμενα ήταν από της καβλιάρες γκόμενες που έχω δει ever σε strip club. Όπως λέει και ένα φιλαράκι, "Η γκόμενα είναι μέσα στα υγρά"

Βρε συ πλάκα μου κάνεις; Με είχε πλακώσει στα φιλιά και στα χάδια με το που πρωτοκάθησε και μετά με τρέλενε στα γλωσσόφιλα (με πάθος)! Έπινε επιπλέον και από το ποτό μου επειδή το δικό της δεν είχε αλκοολ, γιατί ήθελε λέει να μεθύσει! Όταν μέθαγε να δεις τι γινότανε στο prive! Πως και δεν μας πετάξανε κλωτσιδόν από το μαγαζί ακόμα απορώ!  :huh: :huh: :boobies: :rockon: Πολύ κρίμα, άρε Ιταλία!!!  :headbang:
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Βίτσι και Ντόεν 
προσοχή στα κωλοτριψίματα!!!
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Βρε συ πλάκα μου κάνεις; Με είχε πλακώσει στα φιλιά και στα χάδια με το που πρωτοκάθησε και μετά με τρέλενε στα γλωσσόφιλα (με πάθος)! Έπινε επιπλέον και από το ποτό μου επειδή το δικό της δεν είχε αλκοολ, γιατί ήθελε λέει να μεθύσει! Όταν μέθαγε να δεις τι γινότανε στο prive! Πως και δεν μας πετάξανε κλωτσιδόν από το μαγαζί ακόμα απορώ!  :huh: :huh: :boobies: :rockon: Πολύ κρίμα, άρε Ιταλία!!!  :headbang:

Ax!!!! Tι μου θύμησες τώρα. Όταν γινόταν σκνήπα πραγματικά την έκανες ότι ήθελες. Ένα βράδυ στο Galea που την είχαμε κυκλοφορήσει είχε γίνει ντίρλα και ήθελε να αρχίζει striptease. Τότε τη μαζεύει ο φίλος μου και της λέει.......

Τα υπόλοιπα στα στέλνω σε p.m.
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Ax!!!! Tι μου θύμησες τώρα. Όταν γινόταν σκνήπα πραγματικά την έκανες ότι ήθελες. Ένα βράδυ στο Galea που την είχαμε κυκλοφορήσει είχε γίνει ντίρλα και ήθελε να αρχίζει striptease. Τότε τη μαζεύει ο φίλος μου και της λέει.......

Τα υπόλοιπα στα στέλνω σε p.m.
είσαι θεός!!!!!!!!!!!!!!!!!11
:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon: 
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
είσαι θεός!!!!!!!!!!!!!!!!!11
:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon: 
Κάποτε με το σύντροφο καράφλα και με τα παιδιά απο το strip.gr τα είχαμε κάνει πουτάνα όλα (οι γνώστες ξέρουν). Κάθε καλοκαίρι φορτώναμε στρίπερς πρώτα για ποτό Galea και μετά χαμούρεμα στη παραλία. Ωραία καλοκαίρια. Τώρα πάνε αυτά γίνομαι πατέρας
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Κάποτε με το σύντροφο καράφλα και με τα παιδιά απο το strip.gr τα είχαμε κάνει πουτάνα όλα (οι γνώστες ξέρουν). Κάθε καλοκαίρι φορτώναμε στρίπερς πρώτα για ποτό Galea και μετά χαμούρεμα στη παραλία. Ωραία καλοκαίρια. Τώρα πάνε αυτά γίνομαι πατέρας
:)  :)  :)
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λοιπόν 
χρειάστηκε  να  πεταχτώ  μέχρι  τη  Γενεύη  το Σ/Κ
Εγώ  κάνω  μία  ενημέρωση  , και  αν  είναι Off Topic τη  σβήνουν οι υπέυθυνοι .

Παρασκευή
Στο  Coupole  Rhone strasse . Έχει και  πίανο μπάρ  και  νάιτ κλάμπ και στριπ καμπαρέ . Καλά  τεμάχια  αλλά  λίγο αποστειρωμένη  ατμόσφαιρα . Μεγάλο  μαγαζί .

Σάββατο 
Richmond strasse
Το  παλήο  καλό  Bageera  κρατάει  καλά  ακόμα  .
Le  Must  ό,τι  καλύτερο  έχω  δει  τα  τελευταία  χρόνια  από  εξυπηρέτηση , πρόγραμμα  και  γυναίκες .
Φανταστικό  το Ρωσσομογγολοτσετσενάκι  CORALIA .

Λοιπόν  πάμε  στο  προκείμενο και  ενδιαφέρον
Με  200 - 300 € στα  καλύτερα  strip  της  Γενεύης  περνάς  ΑΡΧΟΝΤΑΣ . Σε  σάλες  πολυτελείας  με  ΑΑΑ γυναίκες , με  εξυπηρέτηση , πολιτισμό κ.λπ. Έτσι , δεν  μπορώ  να  καταλάβω  ,  πως  γίνεται σε  μία πολύ πιο φτωχή  χώρα  να χαλάς  παραπάνω  και  να  περνάς  σκατά !

 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Έτσι , δεν  μπορώ  να  καταλάβω  ,  πως  γίνεται σε  μία πολύ πιο φτωχή  χώρα  να χαλάς  παραπάνω  και  να  περνάς  σκατά !

Τι ρωτάς ρε φίλε τώρα, πλάκα μας κάνεις? Ή θες να χαλάσεις την πιάτσα?

Μήπως είσαι εξωγήινος?  :dancing:

www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,27.msg1056972#msg1056972]κούκου[/url]
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Προβοκάτορα...θα έπρεπε να ντρέπεσαι λίγο που ρωτάς τέτοια πράγματα.

Έχουν λεφτά οι Έλληνες βρε, δεν τους ενδιαφέρουν τέτοιες συγκρίσεις...

Τι Ελβετία και μαλακίες...πφφφφφ.

:headbang:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ναι φταίει  που  οι Ελβετοί  και  οι παρεπιδημούντες εις Γενεύην είναι τσιγκούνηδες  , ή  φτωοχομπινέδες .
Εδώ  είμεθα  Large  και εκατομμυριούχοι
 

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
4
Πόντοι
1
Φραπεδες σερβιρονται στην Γενευη. :huh: :huh: :huh:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Φραπεδες σερβιρονται στην Γενευη. :huh: :huh: :huh:
σερβιροντε σε οσουσ τουσ σικονετε ο σολινασ,σε μελατους ραμολομπειζερεδεσ τι να περιμενισ

οπου κε να πανε ο φλοκοσ θα νε χαμιλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom