Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Θα είμαι ο κηδεμών σε μία παρέα παιδειών Γ λυκείου μωρέ και δεν τραβάει να το ξημερώσουμε!!! :grin:
Υ.Γ.Το ξλερω οτί δεν είναι ότι καλύτερο!!!

Πιστεύω αν πάτε κατά τις 00:30 με 00:45,δεν θα χαλάσει κι ο κόσμος.

Άσε να μπουν πρώτα κάποιοι άλλοι.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
οτι ορα κε να πανε ,καλιτερα να μι πανε

μεττα το πασχα...
 

doen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλτατοι συναγωνιστές,

Είμαι σχετικά "καινούριος" στο άθλημα αν και πάω αραιά και που χρόνια τώρα σε διάφορα ιδρύματα. Προτιμώ την μοναχική εξόρμηση για τους λόγους πως έχω σχέση και δε θέλω να βρεθώ προ εκπλήξεως.

Γράφω πρώτη φορά, αν και παρακολουθώ στενά κανά δυο χρόνια το site και θέλησα να σας γράψω για την χθεσινή μου βόλτα για να συμβάλλω και εγώ στην ενημέρωσή όλων.

Λοιπόν εχτές, σε μία τελείως απρογραμμάτιστη βόλτα, σκέφτηκα να πάρω σβάρνα τα μαγαζιά για κανα δυο ποτάκια, πέρασα πρώτα από το Diamond Dolls το οποίο αν και δεν έχω διαβάσει καλά λόγια εδώ, εμένα μου είχε αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις πέρσι και αυτό λόγω μία κοπελιάς την Μάρσα, που δεν είναι εδώ καιρό εκεί πια αλλά που με έκανε να περάσω τόσο υπέροχα που να την θυμάμαι ακόμα και τώρα (αλήθεια ξέρει κανείς τίποτα για αυτή; ). Μόλις πλησίασα στο εν λόγω ίδρυμα είδα απέξω 2-3 αστυνομικά που είχαν κλείσει και τον δρόμο οπότε έκανα αμέσως μεταααααβολή και πήρα δρόμο προς το Alcatraz.

Το Alcatraz ήταν τίγκα από κόσμο και είχε ωραίο κέφι, ηπια το ποτάκι μου και επειδή δεν πλησίασε καμία που να μου άρεσε αλλά και επειδή δε μου άρεσε και η φάση στο bar, μετά από λίγο σηκώθηκα και έφυγα. Ήταν πολύ ωραία πάντως και από ότι είδα, υπήρξε καλή εξυπηρέτηση και από τους σερβιτόρους αλλά και από τις κοπελιές οι οποίες στην πλειοψηφία τους ήταν μουνάρες, είμαι σίγουρος πως πέρασαν πολύ καλά όσοι ήταν καθιστοί.

Η επόμενη στάση μου ήταν το Lido Palace, ακριβώς το αντίθετο με το Alcatraz κλίμα, αν και ο κόσμος ήταν και εκεί πολύς και η εξυπηρέτηση πολύ καλή δεν είχε το feeling του χαμού που γινότανε στο alcatraz. Εντάξει λογικό είναι το κάθε ένα έχει το δικό του στυλ. Εκεί βρήκα την Ροξάννα, ψηλή μελαχρινή, αδύνατη και πιπινάκι και πολύ όμορφη, αυτό ακριβώς που μου αρέσει. Αμέσως τις έπιασα το χέρι και την ρώτησα πως την λένε, έκατσε και την κέρασα ένα ποτό, φοβερό κορμί και ωραία φατσούλα. Μου είπε πως είναι "ρωσσίδα", δεν το πίστεψα βέβαια αλλά δεν με νοιάζει κιόλας. Ομως με έστειλε αδιάβαστο όταν αμέσως μετά από λίγο, αφού την γούσταρα πολύ, την ρώτησα εγώ για χορό και τι μου απάντησε; "Σήμερα ", μου λέει "δεν κάνω χορό" (!!!!) και έπαθα πλάκα, λέω καλά τι ήττα ήταν αυτή που έφαγα;;;;  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Εντάξει ήμουν αξύριστος γιατί δεν είχα προγραμματίσει την βόλτα, ήταν ξαφνική αλλά όχι και έτσι βρε παιδιά, άκου λέει δεν κάνει χορό. Σκέφτομαι ίσως να έπεσε απαγόρευση επειδή στο Diamond Dolls έγινε αυτό που έγινε και να φοβήθηκαν, ποιος ξέρει. Όπως και να έχει ξενέρωσα άσχημα και έτσι σηκώθηκα και έφυγα και πήγα στο Baby Gold απέναντι, όπου όποτε πάω περνάω καλά.

Και έτσι και έγινε, στο Baby Gold πέρασα υπέροχα, το μαγαζί ήταν πήχτρα και μετά βίας βρήκα μία γωνία στο πάγκο. Πέρασαν αρκετές που ζήτησαν χορό, δεν κράτησα το ονόματά τους μέχρι που πέρασε και η Angel, το απόλυτο θηλυκό, ξανθιά με το τέλειο κορμί και έτσι την πήρα για χορό ο οποίος ήταν απλά υπέροχος, η κοπέλα είναι επαγγελματίας με όλη τη σημασία της λέξεως και πολύ μα πολύ τίμια! Πήρα και άλλες, την Julia, μελαχρινή με ωραίο κορμί και φοβερή στον χορό, επίσης τίμια και πολύ αισθησιακή. Είχα όμως ένα περισπασμό μεγάλο, δίπλα μας έκανε χορό μία μελαχρινή του μαγαζιού σε μία κοπέλα πελάτη, δεν ξέρω αν σας έχει τύχει ποτέ αλλά το θέαμα ήταν απίστευτο και καυλοτικό, σε σημείο που δε μπορούσα να συγκεντρωθώ στο δικό μου χορό!!!  :o :o :cheesy: :cheesy: :cheesy:  :rockon: :rockon:

Πήρα και μία ακόμα κοντούλα που ούτε καν θυμάμαι το όνομά της και δεν μου άρεσε καθόλου. Έτσι πριν φύγω πήρα για ακόμη μία φορά την Angel και το ευχαριστήθηκα, best value for money!  :boobies: :boobies:

Αυτά συναγωνιστές, σας αφήνω τώρα και ελπίζω να σας ενημέρωσα επαρκώς!

Καλές εξορμήσεις!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ωραιος ο Doen..original τυπος..!!
Keep on walking..

Αυτα..
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Value for money η Angel??? Θα ξεχασουμε κι αυτα που ξερουμε...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
γιατι ρε σι αφραπι κεφεδια δε πινισ?

Φίλε Doen τη Μάρσα τη θυμάμαι που λες, απίστευτο και τρομερό μωρό, πολύ καλή καβλίτσα μα πάνω απ΄όλα άπό τα καλύτερα και πιο μαλακά δέρματα που έχω χαιδέψει. Ένας φίλος που την είχε γκόμενα (πρώην Αdmin σε παρόμοιο site) μου είπε πως πλέον δουλεύει στην Ιταλία. Πουτάνα Ιταλία τα καλύτερα κορίτσια μας πέρνεις.
 

weas1

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Χτεσινοβραδινή Επίσκεψη στο Μούσσες.

Καλά ήταν, χούφτωσα την Ιζαμπέλα με τις βυζάρες.
Καμμία ιδιαίτερη αλλαγή δεν είδα,
εκτός ότι είχανε βάλει δώρο του Πάσχα απο τώρα.
Γιατί ρε παιδιά, από Μ.Δευτέρα δεν αρχίζει κανονικά ????
Τέτοια κάνουν και δε θα μας ξαναδούνε.

Τους πήρα όμως απόδειξη.
Μπορεί να κληρώσει κιόλας χαχαχα.
 

weas1

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ερώτηση χορεύτριας: Ψάχνεις γυναίκα από εδώ?

Απάντηση μου: Μπα, είστε όλες επαγγελματίες,
εδώ οι γυναίκες είναι απλά για να περνάμε καλά.

Ακόμα δεν έχει συνέλθει από το σοκ ... :2funny: :2funny:
 

doen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Doen τη Μάρσα τη θυμάμαι που λες, απίστευτο και τρομερό μωρό, πολύ καλή καβλίτσα μα πάνω απ΄όλα άπό τα καλύτερα και πιο μαλακά δέρματα που έχω χαιδέψει. Ένας φίλος που την είχε γκόμενα (πρώην Αdmin σε παρόμοιο site) μου είπε πως πλέον δουλεύει στην Ιταλία. Πουτάνα Ιταλία τα καλύτερα κορίτσια μας πέρνεις.

Ναι έκαψε καρδιές και έφυγε, αχ ο καλύτερος prive που έχω πάρει ποτέ μου με διαφορά! Της τα 'σκαγα αλλά χαλάλι της, ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση.

cptn_mac έγραψε:
Value for money η Angel??? Θα ξεχασουμε κι αυτα που ξερουμε...

Κοίτα με 10 ευρώ τον χορό, για εμένα τα αξίζει. Υπάρχει κάτι καλύτερο;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ναι έκαψε καρδιές και έφυγε, αχ ο καλύτερος prive που έχω πάρει ποτέ μου με διαφορά! Της τα 'σκαγα αλλά χαλάλι της, ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση.

Κοίτα με 10 ευρώ τον χορό, για εμένα τα αξίζει. Υπάρχει κάτι καλύτερο;
με 10 εβρο τροσ διο κοτο!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom