Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

kazaul

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
η γνωστη jessica σε ποιο μαγαζι δουλευει τωρα;
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λοιπόν  η μπαντίνα  χαλκίνων και ξυλίνων , μάλλον διελύθη . Προ  ημερών  πέρασα  απ΄ έξω , σε  εργάσιμη  ημέρα  και ώρα  και όλα  ήσαν  κλειστά . Ειδικός  απεσταλμένος  μου  ,  που  μετέβη  για  αυτοψία  την επομένη μου  βεβαίωσε  το γεγονός . Εν τέλει δε  στο ίδρυμα  της  οδού  Πειραιώς  εθεάθη  μελαμψή  εργαζομένη  επί μακρόν στο πειραϊκό  ωδείο πνευστών .
Μάλλον το αγαπημένο στέκι  των φιλομούσων  αποτελεί , φευ , παρελθον .

Α  ρε  Benny Goodman πόσο θα  μας  λείψεις !
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Λοιπόν  η μπαντίνα  χαλκίνων και ξυλίνων , μάλλον διελύθη . Προ  ημερών  πέρασα  απ΄ έξω , σε  εργάσιμη  ημέρα  και ώρα  και όλα  ήσαν  κλειστά . Ειδικός  απεσταλμένος  μου  ,  που  μετέβη  για  αυτοψία  την επομένη μου  βεβαίωσε  το γεγονός . Εν τέλει δε  στο ίδρυμα  της  οδού  Πειραιώς  εθεάθη  μελαμψή  εργαζομένη  επί μακρόν στο πειραϊκό  ωδείο πνευστών .
Μάλλον το αγαπημένο στέκι  των φιλομούσων  αποτελεί , φευ , παρελθον .

Α  ρε  Benny Goodman πόσο θα  μας  λείψεις !
παη διλαδι κιο καστορασ....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Λοιπόν  η μπαντίνα  χαλκίνων και ξυλίνων , μάλλον διελύθη . Προ  ημερών  πέρασα  απ΄ έξω , σε  εργάσιμη  ημέρα  και ώρα  και όλα  ήσαν  κλειστά . Ειδικός  απεσταλμένος  μου  ,  που  μετέβη  για  αυτοψία  την επομένη μου  βεβαίωσε  το γεγονός . Εν τέλει δε  στο ίδρυμα  της  οδού  Πειραιώς  εθεάθη  μελαμψή  εργαζομένη  επί μακρόν στο πειραϊκό  ωδείο πνευστών .
Μάλλον το αγαπημένο στέκι  των φιλομούσων  αποτελεί , φευ , παρελθον .

Για το "Κουκλες" λες ?
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Για το "Κουκλες" λες ?

Πάει το μαγαζί να ταν και άλλο. Αυτό που απομένει για να μας το θυμίζει είναι ένα αυτοκίνητο παρατιμένο επί της Πειραιώς με τη διαφήμιση του μαγαζιού, εκεί λίγο πιο κάτω από το Αγγλικό κολέγιο.
 

peponas

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
:think:ΓΕΝΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΙΣΗ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΘΝΕ ΠΟΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΕΧΟΥΝΕ ΞΕΦΥΓΕΙ
 

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους.

Καποιο λαθος πρεπει να κανετε φιλοι μου σχετικα με το κουκλες ex sarka,επιστρεφοντας σπιτι μου,κατα τις 00¨30 ειδα το εν λογω ιδρυμα ανοικτο να ακουγεται μουσικη απο μεσα καθως και τρια αυτοκινητα ενα σκουτερ και ενα delivery απεξω,για επιβεβαιωση ξαναπερασα στις 01¨00 οπου ξανακουσα μουσικη απο μεσα και ειδα τον θυρωρο/πορτιερη,τεσσερα αυτοκινητα το σκουτερ, το delivery ελειπε,οποτε η μονη λογικη εξηγηση ειναι οτι το μαγαζι εχει μειωσει τις ημερες που ειναι ανοιχτο την εβδομαδα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δόξα  να  χει η Αγία Μαρια η Αιγυπτία . Είσαι θετικός  αγόρι ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δε  μου  λέτε  κύριε ,  εσείς  που  τα  ξέρετε το μποϋκοτάζ στον καφέ  μεθαύριο περιλαμβάνει και  το «φραπεδάκι» ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
Χθές το βράδυ στο ρασπούτιν δεν υπήρχε κουπούπι και μύγα ουτε για δειγμα....

τις είχανε βαρέσει όλες...

είχε όμως ένα Τσεχικο μωρό φοβερό με όνομα Ιβα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom