Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
κουνελια ,ινε ορεα κρασατο και στιφαδο αλα προτιμο λαγο λογο ταχιτιτασ
 

deloudis

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ είναι ένα θρεντ για ημερήσιες ενημερώσεις. Πήγες σε ένα στριπ? Πως πέρασες και τι είδες? Άμα θες γράφεις την άποψή σου, χωρίς βέβαια να δυσφημείς το μαγαζί. Τώρα για το τι ΘΑ γίνει, άσε να γίνει πρώτα και μετά πηγαίνεις και μας το λες. Και όσο για την απαξίωση άλλων μαγαζιών, γράψε καμιά ενημέρωση να πεις τι δε σου άρεσε.

Όλα αυτα τα μέχρι τώρα ανορθόγραφα περί ανέμων και υδάτων μυνήματα του κυρίου Βόθρου και των λοιπόν είναι ενημέρωση. Σε ποιον τα πουλάτε αυτά
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Όλα αυτα τα μέχρι τώρα ανορθόγραφα περί ανέμων και υδάτων μυνήματα του κυρίου Βόθρου και των λοιπόν είναι ενημέρωση. Σε ποιον τα πουλάτε αυτά

ο vothros έχει γράψει ενημερώσεις. Εν πάση περιπτώση το τι ΘΑ γίνει σε ένα μαγαζί δεν είναι, δε συμφωνείς? Καμιά ενημέρωση για το τι ΕΙΔΕΣ έχεις να γράψεις?
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
ασχετο αλλα καιρος ειναι να μαθουν να δινουνε μουνι με λογικο αντιτιμο οι στριπτιτζουδες να παει ξανα κοσμος στα κωλομαγαζα τους :grin: :grin:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
Αναρωτιόμουνα εάν πρέπει να το βάλω εδώ ή στις "Αγγελίες εφημερίδων Αθήνας"...

FYI λοιπόν, για να μην αναρωτιέστε που έχουν χαθεί διάφορες ή γενικά εάν έχετε περιέργεια, έχουν γεμίσει με ξαβράκωτες τα πρακτορεία CG λέμεεεεε.

Δημιουργήθηκε καινούργια βάρδια στα CG, που λήγει περίπου στις 23:00...για κάποιες και αργότερα (το αργότερο μέχρι τις 01:00). Κρατήσεις για ορισμένες από τις τρύπερς, από την προηγούμενη μέρα! Νουμεράκια και έτσι, φάση αλά Εθνική Τράπεζα τις πρώτες μέρες του μήνα, που μαζεύονται οι ουρές των συνταξιούχων για να ενημερώσουν το βιβλιάριο.

Η πλάκα λοιπόν παίδες είναι, ότι οι τρύπερς δεν γαμιούνται καλά. Τουλάχιστον όταν "ντύνονται" CGs (δεν έχω εμπειρία πως είναι κανονικά), γεγονός που με κάνει να απορώ: γιατί τέτοια φαγομάρα για το "πως θα τις γαμήσουμε/φορτώσουμε/ξεφορτώσουμε κλπ"? Εννοείται απορώ και για τις ουρές, αλλά από ότι μαθαίνω, δεν παίζουν συχνά επαναλαμβανόμενοι πελάτες. Οι περισσότεροι προτιμούν τα φιλότιμα CGs που δεν ντρέπονται για την δουλειά τους. Φαίνεται, οι τρύπερς δεν κατέχουν την  πραγματική τέχνη (και όχι αυτή του γαϊτανακιού), ειδικότερα δε τα BJs, τα οποία είναι και η αδυναμία μου. Ό όρος handsfree BJ π.χ. τους είναι τελείως μα τελείως άγνωστος!

(by default δεν απαντώ σε PM για πληροφορίες κλπ)
respect ξανα :rockon: :rockon:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Σήμερα συμμετέχοντος και εμού η επικοινωνία :jerking: :2funny: πάει χάλια

Εσύ παιδάκι μου καλά δε ξεκίνησες την "ενημέρωση"; Τι μας λες και από πάνω για τα άλλα μαγαζιά;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Όλα αυτα τα μέχρι τώρα ανορθόγραφα περί ανέμων και υδάτων μυνήματα του κυρίου Βόθρου και των λοιπόν είναι ενημέρωση. Σε ποιον τα πουλάτε αυτά
φιλε εγο μαζι σου,εσι ισε σοστοσ πολι καλι ενιμεροσι
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε Kleinmein πως το κάνεις αυτό?

Και αλβανό και μπάτσο?

Είσαι μεγάλο ταλέντο…


Ειδές και συστάσεις? Να προσέχεις το κολο σου λέει χαχαχαχα

Πλακώσανε οι κολομπαραδες

Ε βρε τα παπαγαλάκια έχουν και στόμα και μιλάνε

Ουστ ρε κολοπαπαγάλοι ψευτομάγκες
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Έχει πιάσει η μ...α σήμερα. I know. Δε γίνεται επίτηδες :2funny: εντελώς
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε Νοκια ,

Δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο από το να ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ

Τα λέμε και τα ξαναλέμε αλλά αυτοί δεν μπορούν να πιστέψουν πως οι πελάτες τους σιγά σιγά ξετυφλωθηκαν από την μουνίλα και πλέον έχουν απαιτήσεις ποιότητας και συμπεριφοράς.

Ιδιοκτήτες σας χτυπάνε το κουδούνι καιρό τώρα αλλά δεν ακούτε

Παπαγαλάκια πορδεύστε τους όρχεις μας
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Χθές Σάββατο,μετά από μία βαρετή έξοδο με φίλους και φίλες, έκανα ένα μικρό τούρ, που περιλάμβανε erotica (Αχαρνών), Κλεόπάτρα (vilagge-Nίκαια) και baby o Πειραιώς.

Ξεκινώντας από το Ερότικα, έχω να πώ ότι δυστυχώς η περιρρέουσα ατμόσφαιρα της γύρω περιοχής (Αχαρνών-Αγιος Παντελεήμονας) φαίνεται να έχει περάσει και μέσα στο μαγαζί το οποίο δείχνει φανερά ότι περναέι περίοδο μεγάλης παρακμής. Όσο για τις κοπέλες 9 στις 10 είναι Ρουμάνες (συνήθως ή άβυζες χοντρές ή λεπτές άβυζες τύπου Όλιβ). Αλλά η έκπληξή μου ήρθε όταν μετά πολλά είπα να κάνω ένα χορό με την μοναδική ίσως Ρωσσίδα του μαγαζιού. Έκανα τρείς συνεχόμενους χορούς (το είχε η κοπέλα)και πληρώνοντας πήγα να δώσω € 30, μου λέει το γκαρσόνι " 45 ευρώ". Γιατί ρε φίλε του λέω, δε κάνει €10 ο χορός; Και μου απαντάει ότι πήγε στα  € 15. 

Συνεχίζοντας για το Κλεοπάτρα διαπίστωσα, ότι ούτε απ'έξω δεν αξίζει να περάσει πιά κανείς. Το βασίλειο του καραμπάζου !!! Μία τρομερά μίζερη ατμόσφαιρα πλαισιωμένη από ένα τσούρμο δύστυχες ρουμανοτσιγγάνες,μιά-δύο μαυρούλες (από αυτές τύπου πεζοδρόμιο δημοτικής αγοράς) και κάποια αλβονογκαρσονάκια που μάλλον διανύανε την πρώιμη μετεφηβική τους ηλικία. Όσο για τους πελάτες καμιά δωδεκαριά (ήταν Σάββατο!) μοιάζανε να ήταν καποιοι μαθητές από το γειτονικό λύκειο που για κάποιους λόγους δεν ακολούθησαν στην πενταήμερη τους υπόλοιπους συμμαθητές τους!

Τέλος καταλήγοντας στο baby o Πειραιώς, η κατάσταση εμφανίζεται πιό βελτιωμένη από την άποψη δηλαδή ότι αντί για 95% καραμπάζα, εκεί ήταν το 60 %. Στα θετικά ότι οι εξτρά υπηρεσίες στο prive παρέχονται κανονικά από ορισμένες κοπέλες, με ώρα αιχμής πρός το τέλος λίγο πρίν κλείσει το μαγαζί προσπαθώντας να συμπληρώσουν τις κάρτές τους. Σταθερή αξία Λουίζα (αν και μπαζάκι), ενώ για όσους γουστάρουν γυναίκες με πιασίματα, συνισττώ την Ελπίδα.

Αυτά προς το παρόν..
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Προχτές δύο παπαγάλοι έγιναν banned. Xτες ένας ακόμα πήρε το π#$%@. Βέβαια τα πράγματα χτες ήταν χειρότερα καθώς είχαμε και όλο αυτό το φραστικό επεισόδιο που ακολούθησε. Αυτό δε ξέρω αν είναι καλό ή κακό αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι μυρίζομαι να έχουμε συνέχεια καθώς το φαγοπότι του Πάσχα θα πλησιάζει.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ΚΟυκλεσ γιοκ....
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Αλλά η έκπληξή μου ήρθε όταν μετά πολλά είπα να κάνω ένα χορό με την μοναδική ίσως Ρωσσίδα του μαγαζιού. Έκανα τρείς συνεχόμενους χορούς (το είχε η κοπέλα)και πληρώνοντας πήγα να δώσω € 30, μου λέει το γκαρσόνι " 45 ευρώ". Γιατί ρε φίλε του λέω, δε κάνει €10 ο χορός; Και μου απαντάει ότι πήγε στα  € 15.   

αυτο δεν ειναι χορος απλος, ο χορος του ζαλογγου ειναι :headbang: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom