Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης

Δεν έμαθα τίποτα !

Εγώ  συνεχώς μαθαίνω  από τα  λάθη  μου !

Εγώ πληγώνομαι και προσωρινά καταλαγιάζω μαθαίνοντας τα λάθη μου αλλά συνήθως παίρνω το αίμα μου πίσω !  :grin:

Πολεμος των μπουζουκομαγαζων..Προχθες τελικα επιασαν τον λιμενικο που πηγε να βαλει την βομβα.. ;) Τον ιδιο λιμενικο που επιασαν οι μπραβοι του μαγαζιου και ομολογησε μπροστα την καμερα..Δεν θυμασαι?

Μπα,ιδέα δεν έχω.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Είμεθα  off topic !
 

planet448

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν αδέλφια.  Έχουμε και λέμε.

Πλέον τα σριπτομαγαζα,  περνούν  οικονομικά τις ποιο δύσκολες εποχές τους..

Στην αρχή είδαμε τον dj του Lido να βγαίνει και να μας τα χώνει.. Αργότερα είδαμε  τον dj του Gold να βγαίνει και εμμέσως πλην σαφώς να προμοταρει το μαγαζί,  διαφημίζοντας τον  τροχό της καυλας..

Τώρα όμως τα πράγματα έχουν γίνει πολύ σοβαρά πλέον..

1) Οι μαγαζάτορες έχουν ψαλιδίσει τα μεροκάματα των γυναικών..( πολλές λογω σκληρού ανταγωνισμού σταμάτησαν)..

2) Έχει αρχίσει ένας σκληρός πόλεμος λασπολογίας ανάμεσα στα μαγαζιά, τον οποίον το ζούμε και τον διαβάζουμε σχεδόν καθημερινά στο σαιτ μας., Ορισμένα  «αγνά νέα μέλη» πλέον άρχισαν απροκάλυπτα, να κατηγορούν τα αντίπαλα μαγαζιά .

Οι παλιές καραβάνες ( σορρυ αν ξεχάσω μερικούς) vasos, klainmain, pouros, personas, leo, vitsi, alkis κλπ κλπ.. είναι αρκετά περπατημένοι ώστε να μυρίζονται αυτά τα «παπαγαλάκια» από χιλιόμετρα μακριά, όμως το θα απογίνει η «αμερόληπτη» ενημέρωση μας, όταν ο κάθε «κράχτης» του σαιτ μπαίνει και γράφει ότι θέλει ?

Εδώ o Αντισθενης, Παπα-Γιωργης και λοιποί Mods πρέπει να βγουν και να πάρουν άμεσα υπεύθυνες λύσεις..

Αυτά..

ΥΓ – Αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση, δεν θα μου φανεί παράξενο να ζήσουμε καταστάσεις τύπου  « Καραμέλα – Μούσες»..!
χαλαροσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσστε πλακα εχουμεεεεεεεεεεεεεεεε
warnban.gif
 
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
χαλαροσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσστε πλακα εχουμεεεεεεεεεεεεεεεε

Kαλως το "νεο αγνο μελος".. :2funny: :2funny:

Αυτα..

ΥΓ - Αντε στο δικον σου και πες του "Αφεντικοοο με πηραν ειδηση..τι να κανω ?" :2funny:
   
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Δύο "αγνά νέα μέλη" banned.
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Όντως η αλήθεια δυστυχώς είναι αυτή. Χτες real_gon και planet κάτι, του έδωσαν και κατάλαβαν. Οι εποχές που τα μαγαζιά (όταν λεω μαγαζιά εννοώ όλα τα μαγαζιά στριπτιτζάδικα και μη) ήταν γεμάτα και δεν είχαν που να βάλουν το κόσμο πάνε. Τώρα η μυγοσκοτώστρα πάει σύννεφο και πλέον τα πισώπλατα μαχαιρόματα είναι βροχή. Πάντως από το αν αλληλοσκοτώνονται καλύτερα να γίνεται αυτό που έγινε χτες. Να μένουν στα λόγια δηλαδή και μόνο στις ιστοσελίδες ενός forum. Θεωρώ ότι μπορούμε να τους αντιμετωπίσουμε και να τους καταλάβουμε.

Πάντως η αλήθεια είναι ότι αυτά τα παπαγαλάκια δίνουν ζωή στο forum και γέλιο.  :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.542
Πόντοι
22.785
επισκευθιν το star εχθες αργουτσικα
τρις κ ο κουκος πολι κλαμα τα κορασιδια
ωρα 3.20 δεκα πελατες
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Μέσα σε αυτούς τους 10 ο ένας ήμουνα εγώ.  :2funny: :2funny: :2funny:

 

maitre

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρασπούτιν χτες. Από τις 2.30 εως το κλείσιμο ( εννοείται πως σκούπισα πριν φύγω) τρείς κι ο κούκος από πελάτες και άπειρες κορασίδες που γυρόφερναν τα άδεια τραπέζια. Μοναδική παρηγοριά τους ο μοναχικός και πάλαι πότε ένδοξος στύλος και η αναπόληση των παλιών καλών ημερών. Πάντως δεν το βάζουν κάτω κι όλο αναμασούν την αιώνια ρήση "Πάλι με χρόνια με καιρούς πάλι δικά μας θα 'ναι".
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Ρασπούτιν χτες. Από τις 2.30 εως το κλείσιμο ( εννοείται πως σκούπισα πριν φύγω) τρείς κι ο κούκος από πελάτες και άπειρες κορασίδες που γυρόφερναν τα άδεια τραπέζια. Μοναδική παρηγοριά τους ο μοναχικός και πάλαι πότε ένδοξος στύλος και η αναπόληση των παλιών καλών ημερών. Πάντως δεν το βάζουν κάτω κι όλο αναμασούν την αιώνια ρήση "Πάλι με χρόνια με καιρούς πάλι δικά μας θα 'ναι".

Ακριβώς τα ίδια και χτες το βράδυ στο STAR. Λιγοστοί πελάτες (άντε να ήταν 15)και σαν να μην έφτανε αυτό η κατανάλωση ήταν "κλάφτα Χαράλαμπε". Οι περισσότεροι την έβγαζαν με ένα ποτό άντε και ένα χορό απλό οι κουβαρτάδες. Μια κοπέλα στο μαγαζί μου είπε ότι υπάρχουν μέρες που ούτε τα λεφτα για το ταξί και τα τσιγάρα τους δε βγάζουν.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Τελικα η υπογραφη του Cpt Mac, δινει το στιγμα της νυκτας..

" επτα νομα σε ενα κωλα.." :2funny:

Αυτα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ακριβώς τα ίδια και χτες το βράδυ στο STAR. Λιγοστοί πελάτες (άντε να ήταν 15)και σαν να μην έφτανε αυτό η κατανάλωση ήταν "κλάφτα Χαράλαμπε". Οι περισσότεροι την έβγαζαν με ένα ποτό άντε και ένα χορό απλό οι κουβαρτάδες. Μια κοπέλα στο μαγαζί μου είπε ότι υπάρχουν μέρες που ούτε τα λεφτα για το ταξί και τα τσιγάρα τους δε βγάζουν.

Ρε  δεν  πειράζει  οι πιο  πολλές  κάνουν  εξωτερικά  και ρεφάρουν !
Α  η  μόδα  είναι  μερίκές  κουπέλες  να  δουλεύουν κάποιες  μέρες  και σε  άλλες  ημερήσιες  εργασίες , και  το απογευματάκι να  κάνουν  κατ΄ οίκον  επισκέψεις !
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Ρε  δεν  πειράζει  οι πιο  πολλές  κάνουν  εξωτερικά  και ρεφάρουν !
Α  η  μόδα  είναι  μερίκές  κουπέλες  να  δουλεύουν κάποιες  μέρες  και σε  άλλες  ημερήσιες  εργασίες , και  το απογευματάκι να  κάνουν  κατ΄ οίκον  επισκέψεις !

Εγώ το έχω πει εδώ και καιρό αυτό. Ότι λιγότερος κόσμος σε ένα μαγαζί σημαίνει σημαίνει καλύετερη περιποίηση από τις κοπέλες εν΄τός μαγαζιού (plus και περισότερος χρόνος παραμονής με ένα πελάτη, αφού δε πιέζει η επόμενη καρτούλα) και βέβαια περισσότερα φορτώματα για να τρέξει και ο παράς.

Απλά κάποια στιγμή αν συνεχιστεί η κατάσταση οι κοπέλες που θα απολαμβάνουμε στα μαγαζιά θα είναι με άριστα το 10 κάτω του 3.
 

Επισκέπτης
Εγώ το έχω πει εδώ και καιρό αυτό. Ότι λιγότερος κόσμος σε ένα μαγαζί σημαίνει σημαίνει καλύετερη περιποίηση από τις κοπέλες εν΄τός μαγαζιού (plus και περισότερος χρόνος παραμονής με ένα πελάτη, αφού δε πιέζει η επόμενη καρτούλα) και βέβαια περισσότερα φορτώματα για να τρέξει και ο παράς.

Απλά κάποια στιγμή αν συνεχιστεί η κατάσταση οι κοπέλες που θα απολαμβάνουμε στα μαγαζιά θα είναι με άριστα το 10 κάτω του 3.

Aν είναι να κανονήσεις φόρτωμα και όχι απλά να παίξεις δεν θέλει πολλή ώρα,μέσα σε 10-15' έχεις κανονήσει τα διαδικαστικά,πίνεις το ποτάκι σου,φεύγεις για κοτό ή μπριζολάκια κ πας για νάνι!

Προς το παρόν οι γκόμενες που είναι στα στριπ παίζουν με άριστα το 10 αλλά ξεκινούν με 6.5 η καλύτερη που έχω συναντήσει εκτός μαγαζιού (όχι μαζί μου,σε άλλη παρέα ήταν η κυρία απλά την αναγνώρισα - μ'εμένα βγαίνουν αυτές που είναι στο 4 της κατάταξης)!Τώρα αν πέσουν στο 3,θα πάρουν τα 3 μου και αυτές και τα μαγαζάκια που της εκτρέφουν!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Aν είναι να κανονήσεις φόρτωμα και όχι απλά να παίξεις δεν θέλει πολλή ώρα,μέσα σε 10-15' έχεις κανονήσει τα διαδικαστικά,πίνεις το ποτάκι σου,φεύγεις για κοτό ή μπριζολάκια κ πας για νάνι!

Προς το παρόν οι γκόμενες που είναι στα στριπ παίζουν με άριστα το 10 αλλά ξεκινούν με 6.5 η καλύτερη που έχω συναντήσει εκτός μαγαζιού.Τώρα αν πέσουν στο 3,θα πάρουν τα 3 μου και αυτές και τα μαγαζάκια που της εκτρέφουν!
τα καλα κοματια τα χι καβατζαρι ο μακλειν στο εξοχικο στο ζουμπερι,εσισ η αλι με τα ρεταλια θα μινετε,και γο με το κοτο στο χερι
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Aν είναι να κανονήσεις φόρτωμα και όχι απλά να παίξεις δεν θέλει πολλή ώρα,μέσα σε 10-15' έχεις κανονήσει τα διαδικαστικά,πίνεις το ποτάκι σου,φεύγεις για κοτό ή μπριζολάκια κ πας για νάνι!

Έτσι  και  νωρίς  διότι  το  ξενύχτι  στην ηλικία  μου  είναι άκρως  επιβλαβές !
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε σεις τι παιχτηκε εδω μέσα εν τη απουσία μου...
Φοβερά πράματα...
Βλέπω πάντως πως έχουν μπεί όλοι στο παιχνιδάκι και όχι μόνο οι αγαπημένες μας poco artista... poco tourista... κορασίδες των οποίων τα κινητά mail, και ό,τι άλλο μέσο επικοινωνίας διαθέτουν έχουν πάρει φωτιά...
Απ'ότι βλέπω μάλιστα με αφορμή τις νίκες ΠΑΟ-ΟΣΦΠ γίνανε και εξορμήσεις...
Μπράβο παίδες κρατήστε ψηλά τον πήχη της ενημέρωσης...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom