Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
«που ισε μορο μου ποτε θα σε δο;»
[size=10pt][size=10pt]Απορώ που βρίσκουν το χρόνο να γράφουν μηνύματα στις μία ή δύο μετά τα μεσάνυκτα[/size][/size].


την ώρα που της παραγγέλνεις σαμπανιτα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
4
Πόντοι
1
Γνωριζει κανεις φιλος αν θα επιβαρυνθουμε με δωρο πασχα η θα το γλιτωσουμε λογω κρισης. :huh: :huh: :huh:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Μεγάλη Πέμπτη τα μαγαζιά είναι ανοιχτά να υποθέσω ?

και Δευτέρα του Πάσχα ?
 

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
4
Πόντοι
1
Απο οσο γνωριζω μονο Μεγαλη Παρασκευη ειναι κλειστα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ναι ρε παρτάλια , να  κάνουμε  και  Επιτάφιο  στα  κωλάδικα  και  να  ντύσουμε  τις  πουτές  μυροφόρες .
Δεν  παίζεστε  γαμώτο φελέκι μου !
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ποια ειναι ρε παιδια ?????

Ονομα εχει  .....

Για όνομα θα σε γελάσω... Βλέπεις έχει μικρά βυζιά και δε το συγκράτησα! :tooth:
Ρε συ είναι αυτή που δουλεύει (ή δούλευε) Μούσσες αρκετό καιρό. Μελαχρινή, ψηλή και δηλώνει Κορεατο-Ρωσίδα νομίζω. Παπάρια μάντολες δηλαδή... *P
Α ξέχασα το σημαντικότερο: Αυτή που όταν χορεύει στην πίστα παίζει το "ου λε λε"... Γαμώ το "ου λε λε" μου γαμώ!!! :headbang:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
O kleinmein είναι το καλύτερο παιδί :grin:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Για όνομα θα σε γελάσω... Βλέπεις έχει μικρά βυζιά και δε το συγκράτησα! :tooth:
Ρε συ είναι αυτή που δουλεύει (ή δούλευε) Μούσσες αρκετό καιρό. Μελαχρινή, ψηλή και δηλώνει Κορεατο-Ρωσίδα νομίζω. Παπάρια μάντολες δηλαδή... *P
Α ξέχασα το σημαντικότερο: Αυτή που όταν χορεύει στην πίστα παίζει το "ου λε λε"... Γαμώ το "ου λε λε" μου γαμώ!!! :headbang:

Παπαρια μαντολες για αυτη μας λες τοση ωρα ....

Πρινα κανενα 2μηνο την ειχα δει στο Baby Gold και μου επρηζε τα αρχιδια / εννοειται οτι δεν την πηρα χορο γιατι ειναι μουφα σκετη ....

Ελενα την λεγανε στις Μουσες / στο Baby Gold δεν θυμαμαι και ουτε με ενδιαφερει !!!!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Λοιπόν αδέλφια.  Έχουμε και λέμε.

Πλέον τα σριπτομαγαζα,  περνούν  οικονομικά τις ποιο δύσκολες εποχές τους..

Στην αρχή είδαμε τον dj του Lido να βγαίνει και να μας τα χώνει.. Αργότερα είδαμε  τον dj του Gold να βγαίνει και εμμέσως πλην σαφώς να προμοταρει το μαγαζί,  διαφημίζοντας τον  τροχό της καυλας..

Τώρα όμως τα πράγματα έχουν γίνει πολύ σοβαρά πλέον..

1) Οι μαγαζάτορες έχουν ψαλιδίσει τα μεροκάματα των γυναικών..( πολλές λογω σκληρού ανταγωνισμού σταμάτησαν)..

2) Έχει αρχίσει ένας σκληρός πόλεμος λασπολογίας ανάμεσα στα μαγαζιά, τον οποίον το ζούμε και τον διαβάζουμε σχεδόν καθημερινά στο σαιτ μας., Ορισμένα  «αγνά νέα μέλη» πλέον άρχισαν απροκάλυπτα, να κατηγορούν τα αντίπαλα μαγαζιά .

Οι παλιές καραβάνες ( σορρυ αν ξεχάσω μερικούς) vasos, klainmain, pouros, personas, leo, vitsi, alkis κλπ κλπ.. είναι αρκετά περπατημένοι ώστε να μυρίζονται αυτά τα «παπαγαλάκια» από χιλιόμετρα μακριά, όμως το θα απογίνει η «αμερόληπτη» ενημέρωση μας, όταν ο κάθε «κράχτης» του σαιτ μπαίνει και γράφει ότι θέλει ?

Εδώ o Αντισθενης, Παπα-Γιωργης και λοιποί Mods πρέπει να βγουν και να πάρουν άμεσα υπεύθυνες λύσεις..

Αυτά..

ΥΓ – Αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση, δεν θα μου φανεί παράξενο να ζήσουμε καταστάσεις τύπου  « Καραμέλα – Μούσες»..!
 

Επισκέπτης
Λοιπόν αδέλφια.  Έχουμε και λέμε.

Πλέον τα σριπτομαγαζα,  περνούν  οικονομικά τις ποιο δύσκολες εποχές τους..

Στην αρχή είδαμε τον dj του Lido να βγαίνει και να μας τα χώνει.. Αργότερα είδαμε  τον dj του Gold να βγαίνει και εμμέσως πλην σαφώς να προμοταρει το μαγαζί,  διαφημίζοντας τον  τροχό της καυλας..

Τώρα όμως τα πράγματα έχουν γίνει πολύ σοβαρά πλέον..

1) Οι μαγαζάτορες έχουν ψαλιδίσει τα μεροκάματα των γυναικών..( πολλές λογω σκληρού ανταγωνισμού σταμάτησαν)..

2) Έχει αρχίσει ένας σκληρός πόλεμος λασπολογίας ανάμεσα στα μαγαζιά, τον οποίον το ζούμε και τον διαβάζουμε σχεδόν καθημερινά στο σαιτ μας., Ορισμένα  «αγνά νέα μέλη» πλέον άρχισαν απροκάλυπτα, να κατηγορούν τα αντίπαλα μαγαζιά .

Οι παλιές καραβάνες ( σορρυ αν ξεχάσω μερικούς) vasos, klainmain, pouros, personas, leo, vitsi, alkis κλπ κλπ.. είναι αρκετά περπατημένοι ώστε να μυρίζονται αυτά τα «παπαγαλάκια» από χιλιόμετρα μακριά, όμως το θα απογίνει η «αμερόληπτη» ενημέρωση μας, όταν ο κάθε «κράχτης» του σαιτ μπαίνει και γράφει ότι θέλει ?

Εδώ o Αντισθενης, Παπα-Γιωργης και λοιποί Mods πρέπει να βγουν και να πάρουν άμεσα υπεύθυνες λύσεις..

Αυτά..

ΥΓ – Αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση, δεν θα μου φανεί παράξενο να ζήσουμε καταστάσεις τύπου  « Καραμέλα – Μούσες»..!

Aς απαντήσουμε και σ'ένα σοβαρό post!

Το οτι τα strip περνούν τις δυσκολότερες εποχές τους,πρέπει να μας ενδιαφέρει ? Αν ναι,απο ποιά σκοπιά ?

Του τα χώσαμε κι εμείς του Λίντο.Για του Gold απλά αδιαφορούμε αφού δεν έκανε κάτι μεμπτό!

1.Αυτό πάλι θα έπρεπε να μας νοιάζει ? Οι τεμπέληδες πουθενά δεν αμοίβονται,πλην της ελλάδος!

2.Καλό αυτό,γουστάρω το γέλιο στη ζωή μου!

Τι έγινε στο "καραμέλα και το μούσσες" ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εγώ  συνεχώς μαθαίνω  από τα  λάθη  μου !
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Τι έγινε στο "καραμέλα και το μούσσες" ?

Πολεμος των μπουζουκομαγαζων..Προχθες τελικα επιασαν τον λιμενικο που πηγε να βαλει την βομβα.. ;) Τον ιδιο λιμενικο που επιασαν οι μπραβοι του μαγαζιου και ομολογησε μπροστα την καμερα..Δεν θυμασαι?

Τωρα να μου πεις, μεγαλα ονοματα οπως Βοσκοπουλος(Νταιμοντς) και Ατζελα Δημητριου (Ηχοδρομιο), που καποτε κραταγανε μεγαλα μαγαζια μονοι του, εφυγαν νυκτα..!


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom