Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Το εχω αναφερει και πιο παλια Αλκη, αλλα δεν μ'ακουνε οι νεοι..

Την αλλη φορα που θα παρω γραμμη, κανενα πιτσιρικο να τον πιανει μαλακα και να του βαραει μαλακια με 70 ευρω η καθε Ρουμανο-πατσαβουρα, θα τον αρχισω στα χαστουκια μπας και ξυπνησει..

Ρεεεε νεοι..τις δινετε 70 ευρω για μια 5λεπτη μαλακια, οταν στην Ρουμανια παιρνει 100 ευρω τον μηνα και πιθανως να την γαμαει και το αφεντικο της τζαμπα..!!.. ΗΜΑΡΤΟΝ..!!

Αυτα..

ΥΓ - Δεν ειναι ο λογος χρημα/υπηρεσια που με εκνευριζει, αλλα ο "πουστικος" τροπος που προσπαθουν να τα φανε απο τους νεους..
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Σωστός Φίλε
 

giann78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια οποιος μπορει να μου απαντησει. Θελει μια φιλη μου να παμε σε στριπτιτζαδικο. Το σπορ το εχω κοψει πολλα χρονια. Ποιο ειναι το καλυτερο για να πας με γυναικα? και γενικα το καλυτερο απο αποψη γυναικων?
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Παιδια οποιος μπορει να μου απαντησει. Θελει μια φιλη μου να παμε σε στριπτιτζαδικο. Το σπορ το εχω κοψει πολλα χρονια. Ποιο ειναι το καλυτερο για να πας με γυναικα? και γενικα το καλυτερο απο αποψη γυναικων?

Μόλις σου ξεκαθαρίσει για ποιο λόγο θέλει να πάει στο στριπτηζαδικο, διάβασε το παρακάτω θέμα..


Αυτά..


 

giann78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις σου ξεκαθαρίσει για ποιο λόγο θέλει να πάει στο στριπτηζαδικο, διάβασε το παρακάτω θέμα..


Αυτά..

Σέυχαριστω , θελει να παει για το show και απο περιεργια μου ειπε αν και πιστευω οτι υποβοσκουν bisexual τασεις
 

Επισκέπτης
Παιδια οποιος μπορει να μου απαντησει. Θελει μια φιλη μου να παμε σε στριπτιτζαδικο. Το σπορ το εχω κοψει πολλα χρονια. Ποιο ειναι το καλυτερο για να πας με γυναικα? και γενικα το καλυτερο απο αποψη γυναικων?

Baby Gold να πάτε και να πάρετε κανένα χορό τριολέ κι εγώ θα τραβάω μαλακία απο μακριά με το κωλαράκι της Γκρεις!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Baby Gold να πάτε και να πάρετε κανένα χορό τριολέ κι εγώ θα τραβάω μαλακία απο μακριά με το κωλαράκι της Γκρεις!

Βλεπεις Giann78 τι πνευμα αλληλο-βοηθειας επικρατει στο σαιτ ? Το εκλεκτο μελος κλαινμαιν, οχι μονο σου ειπε που να πας, αλλα και ποια γυναικα να παρεις.. ;) ;)

Αυτα..
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Να προσθέσω και εγώ ότι τα ανωτέρω δεν ανήκουν στην ημερήσια ενημέρωση ... αλλά μάλον στο σωλήνα ...

Αν και ο σωλήνας έχει καταντήσει μέρος κατστροφής εγκεφαλικών κυτάρων και ο εφιάλτης του Μπαμπινιώτη ...

Αυτά...!!!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Να προσθέσω και εγώ ότι τα ανωτέρω δεν ανήκουν στην ημερήσια ενημέρωση ... αλλά μάλον στο σωλήνα ...

Αν και ο σωλήνας έχει καταντήσει μέρος κατστροφής εγκεφαλικών κυτάρων και ο εφιάλτης του Μπαμπινιώτη ...

Αυτά...!!!

Σωστοοςςςς..!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ΔΙΑ"σωληνωθειτε" και αφηστ τουτο το θρεντ της ενημερωσης να τραβηξει το δρομο του....ουστ απο δω. :grin:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Αυτά ...!!!

[size=8pt](με την κατάληλη χειρονομία ...)[/size]
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Γι  αυτό  δε  μου  αρέσουν οι επιστροφές !
Σας  βρίσκω  πιο ξυνούς  απ΄ ότι  σας άφησα !
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Μηνύματα στο κινητό από χορεύτριες εν ώρα εργασίας:
«που ισε μορο μου ποτε θα σε δο;»
Απορώ που βρίσκουν το χρόνο να γράφουν μηνύματα στις μία ή δύο μετά τα μεσάνυκτα.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Hector μπέρδεψες την αιτία με το αιτιατό
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μηνύματα στο κινητό από χορεύτριες εν ώρα εργασίας:
«που ισε μορο μου ποτε θα σε δο;»
Απορώ που βρίσκουν το χρόνο να γράφουν μηνύματα στις μία ή δύο μετά τα μεσάνυκτα.

κι  αυτό  δουλειά  είναι λέγεται  creative marketing
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Nick αγόρι  μου  δεν  πήγες  φαντάρος ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom