Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά θα ήθελα να σας κάνω μια υποθετική ερώτηση...Αν παέι κάποιος σε κάποιο Strip club της Αθήνας (δεν ξέρω ακριβώς ποιο) ΠΟΛΥ πακετομένος τι υπηρεσίες θα μπορούσε να έχει;

όταν λέμε "πακετομένος" μιλάμε (υποθετικά πάντα) για πάνω από 10Κ...

Αν κάποιος γνωρίζει ας ρίξει μια γνώμη πάνω στο θέμα...

ευχαριστώ
αν εχεις τοσα λεφτα για ξοδεμα κλεινεις 2 μουναρες ct για πριβε 3ημερο και περνας ζαχαρη.με υποθετικες καταστασεις οπως τα στριπτηζαδικα δεν θα ασχολιομουν καν.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Παιδιά θα ήθελα να σας κάνω μια υποθετική ερώτηση...Αν παέι κάποιος σε κάποιο Strip club της Αθήνας (δεν ξέρω ακριβώς ποιο) ΠΟΛΥ πακετομένος τι υπηρεσίες θα μπορούσε να έχει;

όταν λέμε "πακετομένος" μιλάμε (υποθετικά πάντα) για πάνω από 10Κ...

Αν κάποιος γνωρίζει ας ρίξει μια γνώμη πάνω στο θέμα...

ευχαριστώ

Όποιος έχει 10Κ να χαλάσει σε μία βραδιά, δεν ψάχνει....τον ψάχνουν, του προτείνουν και διαλέγει.

Σιγά μην πάει μέχρι τα κωλάδικα.

Στις προτάσεις που θα του κάνουν, μπορεί και να περιλαμβάνονται και ξεβράκωτες.

Εάν είναι παίχτης, θα τις απορρίψει και θα ψωνίσει άλλα.

Εάν έχει και Internet...θα παραγγείλει κανένα θεόμουνο από LA (Los Angeles, όχι Λεκανοπέδιο Αττικής) και θα ξεσκιστεί για καμία εβδομάδα να γαμάει μουνί που άλλοι μόνο σε φωτό το έχουν δει.
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Όποιος έχει 10Κ να χαλάσει σε μία βραδιά, δεν ψάχνει....τον ψάχνουν, του προτείνουν και διαλέγει.

Σιγά μην πάει μέχρι τα κωλάδικα.

Στις προτάσεις που θα του κάνουν, μπορεί και να περιλαμβάνονται και ξεβράκωτες.

Εάν είναι παίχτης, θα τις απορρίψει και θα ψωνίσει άλλα.

Εάν έχει και Internet...θα παραγγείλει κανένα θεόμουνο από LA (Los Angeles, όχι Λεκανοπέδιο Αττικής) και θα ξεσκιστεί για καμία εβδομάδα να γαμάει μουνί που άλλοι μόνο σε φωτό το έχουν δει.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Όποιος έχει 10Κ να χαλάσει σε μία βραδιά, δεν ψάχνει....τον ψάχνουν, του προτείνουν και διαλέγει.

Σιγά μην πάει μέχρι τα κωλάδικα.

Στις προτάσεις που θα του κάνουν, μπορεί και να περιλαμβάνονται και ξεβράκωτες.

Εάν είναι παίχτης, θα τις απορρίψει και θα ψωνίσει άλλα.

Εάν έχει και Internet...θα παραγγείλει κανένα θεόμουνο από LA (Los Angeles, όχι Λεκανοπέδιο Αττικής) και θα ξεσκιστεί για καμία εβδομάδα να γαμάει μουνί που άλλοι μόνο σε φωτό το έχουν δει.

Αυτά είπε,ο άνθρωπος που χαλά 20Κ σε 1 βραδιά. :cheesy: :cheesy:

Θα πάει ΚΑΙ στα κωλάδικα,για ξεκάρφωμα κ κυρίως για γέλιο!

Θα πάρει και τα κορδόνια απ'τις ξεβράκωτες,όχι απλά θα πάρει! :sunglasses:

Άν είναι παιδί της ευρυζωνηκότητας,τότε δεν έχει νόημα η κουβέντα. :2funny: :2funny:

Μια ερώτηση,το μουνί που θα γαμάει κ οι άλλοι θα το έχουν δει σε φωτό μόνο,η φωτό θα είναι με πρόσωπο ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μια ερώτηση,το μουνί που θα γαμάει κ οι άλλοι θα το έχουν δει σε φωτό μόνο,η φωτό θα είναι με πρόσωπο ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Άμα έχεις 10Κ για πέταμα...και φάτσα και κωλότρυπα και από όλα σου στέλνουν με φωτό!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ερωτηξις:τα 10Κ τί είναι?10 κουκια,10κουλουρια,10κατομυρρια,10κουπες? :idiot:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μάλλον 10 "κόκκινα" ??? :cheesy:

URL]]
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Καλό το δούλεμα!  >:(

Όταν μίλαγαν για το 2K Virus...για τον διπλό κόκκινο ιό μιλούσαν φαντάζομαι.  :helpplea:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Εξαρτάται το μαγαζί.

Με 10Κ,το θεωρώ μαλακία να μπεις καν στον κοπο του ξενυχτιού.

Απλά ψάξε κ βρες 10 CT και φτιάξε κέφια 2ωρα-3ωρα.

Αν πάλι είσαι φτιαγμένος για να χαλάς,υπάρχουν 2 αποτελέσματα :

1.Σου τρώνε τα 10Κ σε ένα 4-5ωρο χωρίς να γαμήσεις.(το πολύ που μπορούν να φάνε είναι 3-5Κ αλλά υπάρχουν κ μεγάλοι μαλάκες που ακόμη δεν έχω συναντήσει)!

2.Σου τρώνε τα 4-5Κ σε ένα 4-5ωρο κ έχεις κανονήσει να γαμήσεις όλες του γούστου σου εκτός μαγαζιού,όποια μέρα κ ώρα βολεύεστε!

Εξαρτάται ποιός είσαι κ πως διαχειρίζεσαι τα 10Κ.!

Για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα,

...τελικά ο συνάδελφος αναφέρεται σε χρήματα ή σε κάτι άλλο ??? :think:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εκτιμω οτι το Κ αντιστοιχει στο χιλια, 10Κ = 10.000
 

Επισκέπτης
Άμα έχεις 10Κ για πέταμα...και φάτσα και κωλότρυπα και από όλα σου στέλνουν με φωτό!
K = φωτό δηλαδή. :P

Όταν μίλαγαν για το 2K Virus...για τον διπλό κόκκινο ιό μιλούσαν φαντάζομαι.  :helpplea:

Aυτό έγινε το 2001-2 ή δεν θυμάμαι καλά ? Τότε τα Κ τρέχαν για μεταξωτά κορδόνια,τώρα για Ρουμανικά. xa xa xa !!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καλά,τώρα μίλησε ο μίστερ σαμπάνιας.

-Μωρό μου,να πάρω σαμπάνια ή σαμπανάκι ?
-Να πάρεις ότι θες αγάπη μου.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

η ερμηνεία δεν αναιρεί από αυτόν που τη δηλώνει και τη δική του μονάδα μέτρησης.....
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
10 Κ= 10 κατοστάρικα γνωστά και ως πράσινα ή μαρούλια
Το σύνολο 1000 Έουρα (10*100)
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Πρόσφατη βόλτα. Στο Gold μέτριος πλήθος κόσμου για την ώρα και την ημέρα. Η "Βαλέρια" προσχώρησε και αυτή στο Ρουμάνικο φραπέ (σε αντίθεση με το ρώσικο, πρώτα πληρώνεις 1-2 απλούς και μετά προτείνεται καφές). Η "Μιρέλλα" μου θύμισε τη "Ντανιέλα" από Ορήμου σε βαθμό που την παρατηρούσα να βεβαιωθώ ότι δεν είναι η ίδια. Προφανώς δεν είναι τελικά. Θα διερευνηθεί περαιτέρω στο μέλλον λόγω κολλήματος με το συγκεκριμένο τύπο.
Στο Princess η Αλέξια ελεύθερη για πουτό-χουρό (!) και η Ροζίτα αρκετά εξελιγμένη στο prive (μη φανταστείτε Gold) μου θύμισε τη Ζωή στο μικρό Αφροδίτη πριν από 8-9 χρόνια.

ΥΓ1: Γράφω στο thread και λέω ότι έτσι και μας διαβάζει ο Vasos θα γελάει, αλλά τι να κάνουμε... Αλλοι κάνουν πραγματικό ρεπορτάζ με πλήρεις λίστες συμπεριλαμβανομένου του διοικητικού προσωπικού, και άλλοι γράφουν χρονογράφημα.

ΥΓ2: Αν και Πέμπτη τα μαγαζιά είναι άδεια....
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Μηπως πρέπει να πέσουν λίγο οι τιμές???? Θα είναι για το καλό όλων ....
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Πρόσφατη βόλτα. Στο Gold μέτριος πλήθος κόσμου για την ώρα και την ημέρα. Η "Βαλέρια" προσχώρησε και αυτή στο Ρουμάνικο φραπέ (σε αντίθεση με το ρώσικο, πρώτα πληρώνεις 1-2 απλούς και μετά προτείνεται καφές). Η "Μιρέλλα" μου θύμισε τη "Ντανιέλα" από Ορήμου σε βαθμό που την παρατηρούσα να βεβαιωθώ ότι δεν είναι η ίδια. Προφανώς δεν είναι τελικά. Θα διερευνηθεί περαιτέρω στο μέλλον λόγω κολλήματος με το συγκεκριμένο τύπο.
Στο Princess η Αλέξια ελεύθερη για πουτό-χουρό (!) και η Ροζίτα αρκετά εξελιγμένη στο prive (μη φανταστείτε Gold) μου θύμισε τη Ζωή στο μικρό Αφροδίτη πριν από 8-9 χρόνια.

ΥΓ1: Γράφω στο thread και λέω ότι έτσι και μας διαβάζει ο Vasos θα γελάει, αλλά τι να κάνουμε... Αλλοι κάνουν πραγματικό ρεπορτάζ με πλήρεις λίστες συμπεριλαμβανομένου του διοικητικού προσωπικού, και άλλοι γράφουν χρονογράφημα.

ΥΓ2: Αν και Πέμπτη τα μαγαζιά είναι άδεια....
:)  :)
:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
..στο Ρουμάνικο φραπέ (σε αντίθεση με το ρώσικο, πρώτα πληρώνεις 1-2 απλούς και μετά προτείνεται καφές).

Το εχω αναφερει και πιο παλια Αλκη, αλλα δεν μ'ακουνε οι νεοι..

Την αλλη φορα που θα παρω γραμμη, κανενα πιτσιρικο να τον πιανει μαλακα και να του βαραει μαλακια με 70 ευρω η καθε Ρουμανο-πατσαβουρα, θα τον αρχισω στα χαστουκια μπας και ξυπνησει..

Ρεεεε νεοι..τις δινετε 70 ευρω για μια 5λεπτη μαλακια, οταν στην Ρουμανια παιρνει 100 ευρω τον μηνα και πιθανως να την γαμαει και το αφεντικο της τζαμπα..!!.. ΗΜΑΡΤΟΝ..!!

Αυτα..

ΥΓ - Δεν ειναι ο λογος χρημα/υπηρεσια που με εκνευριζει, αλλα ο "πουστικος" τροπος που προσπαθουν να τα φανε απο τους νεους..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom