Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
ξαναχινοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!πρεπει να σου απονεμιθει ο τιτλοσ του μαστερ φραπανταρ!το πορνοαινστικτο μου μου λεει οτι εισαι μαχιμοσ σινε-χιστισ του μεγα φραπεδοκαυλεουμπα βασου! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:rockon:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ξαναχινοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!πρεπει να σου απονεμιθει ο τιτλοσ του μαστερ φραπανταρ!το πορνοαινστικτο μου μου λεει οτι εισαι μαχιμοσ σινε-χιστισ του μεγα φραπεδοκαυλεουμπα βασου! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μπα.....

ροστερακι απο σαββατιανο αφρο..
--> αραμπικα 1 βανεσσα
--> αραμπικα 2 μονικα
--> αραμπικα 3 τζενιφερ
--> αννα
--> ρωξαννα
--> ρουσλανα
--> παολα
--> ελενα
--> σονια 
κ.ά.  :sunglasses:  :sunglasses:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πλακα πλακα τα περισσοτερα στριπτητζαδικα φυτοζωουν απο τα εσοδα των μαγαζιων και μονο.Μια πολυ καλη ιδεα για να σωθουν οικονομικα θα ηταν να δωσουν τα πολυ καλα temachia τους σε στουντιακια για αρχή ως ενοικιαση επ'αμοιβη.

υ.γ.για σκεφτειτε τη κοσμοσυυροη που θα εχουν τα στουδια αμα ξαμολυθουν τα καλα stripotemamchia σε αυτα..για σκεφτείτε ας πουμε ενα προγραμμα οπως

βριλησσου 55:jessica 10:00am-17:00pm.Almaaza 17:00pm-01:00am
αχαρνων 85:sheyla 11:00-18:00.Korina 18:00-02:00
τριγγετα 3:isabella 10:00-18:00.Tracy 18:00-02:00

κλπ...στο ενδιαμεσο τα μαγαζια θα φερουν νεα temachia φρεσκαδουρα ωστε να ανανεωσουν το ροστερ και να δοθει νεο ενδιαφερον στους λατρεις του σωληνα,ωστε να αυξηθει ο τζιρος και σε ποτα(νεες γνωριμιες)και σε "ψαξιμο" περαιτερω υπηρεσιων...Αν πηγαινει καποιος που εχει φραγκα σε ενα μαγαζι συχνα απο καποια στιγμη και μετα θα σταματησει να χαλαει λεφτα τοιουτω τροπω γιατι θα ξερει τα παντα για ολες που ενδιαφερεται.Ενω αμα ανανεωνεται η συνθεση καθε εξαμηνο ή εστω καθε χρονο,τοτε θα τζιραρει ο "αρρωστος"...Ετσι θα ειναι ολοι ευχαριστημενοι.Και οι παλιες θα εχουν γκαφρα και τα μαγαζια θα δωσουν νεο αιμα και τζιρο.Υπαρχουν βεβαια και καποια προβληματακια σε αυτο το σεναριο...ΑΧ ναι πώς το ξεχασα.Τα temachia δεν θελουν να ανοιγουν τα ποδια τους εδω,προτιμουν το ποτο και αντε με το ζορι τον φραπε γλυκο με γαλα!Πως μου διελαθε?Συγγνωμην!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λοιπόν  μετά  τα  of topic  λίγη  ενημέρωση !

STAR  LIVE
εντοπίσθηκε  πολύ  ωραίο  ψηλό , λιγνούλι , φρέσκο και  καταξανθογάλανο φρέσκο Ρωσσιδάκι ( ειναι ζεσταάααααααααααααααα λέμε , ζεστααααααααα ) ονόματι Βρόνικα . Μείον  η  παντελής  άγνοια  αγγλικής και ελληνικής , οι ρωσσομαθείς  σπεύσατε .
Δύο  ωραιότατα  σοκολατάκια  Μαίρυ και  Άννα  .
Άπαιχτο  δίμετρο  μελαχροινό μωρό  με φέρσιμο  μάγκικο ( κωλομπαρούς  παλαιοτέρων  ετών ) που  ισχυρίζεται  ότι  είναι ... Ελεεινίδα !

Λίντο
Η  Ιζαμπέλα  η  μαύρη  καλλονή  διέκοψε  τη  συνεργασία  της  με  το κατάστημα ! (τα  πριβέ  θα  είναι πολύ  πτωχότερα )

ΒΑΒΥ Ο ΣΤΑΡ

Οικογενειακή  ατμόσφαιρα  λόγω  ελλείψεως  πελατών .
Δυνατά  σημεία  οι  αργιλέδες ! Και  η  υποδειγματική  εξυπηρέτηση  από το  προσωπικό !
Ξεραΐλα ,βεβαίως , ένα  καλούτσικο τσουπωτό  σοκολατάκι  και μία  ξανθιά  , κατά  δήλωσή  της  Σέρβα  με  μακρύ  μαλί . Μου  θυμίζει κάποια  φυσιογνωμία  από το παλιό Ρασπούτιν . Στο βοηθητικό προσωπικό του  μαγαζιού  πρώην εργαζόμενοι του Grand  Ritorno 

Λολίτα

Νέες  παραλαβές  . Τις  οποίες  η  στριγκοφόρος  φίλη  μου  με  απέτρεψε  με  επιστικότητα  από το να  τις να  εξετάσω !

Γκολντ

Το  ατελείωτο ταξίδι  της  Αλεξάνδρας  στην Ουκρανία  συνεχίζεται . 1 - 2 νέες  αφίξεις . Στασιμότης .

ΒΑΒΥ Ο

Τα  ίδια  της  συγχωρεμένης ! Πολύ  τίμιο μαγαζί  στο value  for  money , αλλά  η  μπαζοθύελλα  μπαζοθύελλα .

Ξεχώρισα  την Σάννυ , την Ίνα , τα μαυράκια  ( Ναόμι , Ρίτσι και Αγάπη ) 
Έχει  και άλλες  καλές  παρουσίες  , αλλά  γενικώς  μπαζοθύελλα .
Να μην  ξεχάσω  ένα  αναιδέστατο κοντοπούτανο ρωσσίδι που  μου  έβαλε  πάγο διότι δεν την κέρασα  πουτό .

 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Λοιπόν  μετά  τα  of topic  λίγη  ενημέρωση !

STAR  LIVE
εντοπίσθηκε  πολύ  ωραίο  ψηλό , λιγνούλι , φρέσκο και  καταξανθογάλανο φρέσκο Ρωσσιδάκι ( ειναι ζεσταάααααααααααααααα λέμε , ζεστααααααααα ) ονόματι Βρόνικα . Μείον  η  παντελής  άγνοια  αγγλικής και ελληνικής , οι ρωσσομαθείς  σπεύσατε .
Δύο  ωραιότατα  σοκολατάκια  Μαίρυ και  Άννα  .
Άπαιχτο  δίμετρο  μελαχροινό μωρό  με φέρσιμο  μάγκικο ( κωλομπαρούς  παλαιοτέρων  ετών ) που  ισχυρίζεται  ότι  είναι ... Ελεεινίδα !

Λίντο
Η  Ιζαμπέλα  η  μαύρη  καλλονή  διέκοψε  τη  συνεργασία  της  με  το κατάστημα ! (τα  πριβέ  θα  είναι πολύ  πτωχότερα )

ΒΑΒΥ Ο ΣΤΑΡ

Οικογενειακή  ατμόσφαιρα  λόγω  ελλείψεως  πελατών .
Δυνατά  σημεία  οι  αργιλέδες ! Και  η  υποδειγματική  εξυπηρέτηση  από το  προσωπικό !
Ξεραΐλα ,βεβαίως , ένα  καλούτσικο τσουπωτό  σοκολατάκι  και μία  ξανθιά  , κατά  δήλωσή  της  Σέρβα  με  μακρύ  μαλί . Μου  θυμίζει κάποια  φυσιογνωμία  από το παλιό Ρασπούτιν . Στο βοηθητικό προσωπικό του  μαγαζιού  πρώην εργαζόμενοι του Grand  Ritorno 

Λολίτα

Νέες  παραλαβές  . Τις  οποίες  η  στριγκοφόρος  φίλη  μου  με  απέτρεψε  με  επιστικότητα  από το να  τις να  εξετάσω !

Γκολντ

Το  ατελείωτο ταξίδι  της  Αλεξάνδρας  στην Ουκρανία  συνεχίζεται . 1 - 2 νέες  αφίξεις . Στασιμότης .

ΒΑΒΥ Ο

Τα  ίδια  της  συγχωρεμένης ! Πολύ  τίμιο μαγαζί  στο value  for  money , αλλά  η  μπαζοθύελλα  μπαζοθύελλα .

Ξεχώρισα  την Σάννυ , την Ίνα , τα μαυράκια  ( Ναόμι , Ρίτσι και Αγάπη )  
Έχει  και άλλες  καλές  παρουσίες  , αλλά  γενικώς  μπαζοθύελλα .
Να μην  ξεχάσω  ένα  αναιδέστατο κοντοπούτανο ρωσσίδι που  μου  έβαλε  πάγο διότι δεν την κέρασα  πουτό .
παντα ενημερος και αναλυτικος!..  :)  :)
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Κυριακή βράδυ, στο Princess όλη η πρώτη ομάδα (πλήν Κορίνας) ρεπό.
Στο Lido η "Ρωξάνα" τύπου Tipos αλλά χωρίς πυροκροτητή.
Στο Gold η Βαλέρια περνούσε το βράδυ αναίμακτα με πουτά. Η Γκρέης ακούραστη επαγγελματίας εργάτρια εφάρμοζε τις θεμελιώδεις αρχές cross selling και up selling (διπλό φρεντοτσίνο) με τη βοήθεια της συμπολίτισας της Sheyla. Η Αλίνα γλυκιά και εργατική προσπαθούσε να γράψει μεροκάματο με 10 άντρες στο μαγαζί.
 

weas1

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Σαββάτο βράδυ στο Αλκατράζ γύρω στις 12.30.

Πολλές απουσίες από τις παλιές καραβάνες,
και οι καινούριες δεν λέγανε πολλά πράγματα.
Το πρόγραμμα του Αλκατράζ εμένα γενικώς μου αρέσει,
και είπαν ότι θα το ανανεώσουν το Πάσχα.

Το κέντρο ήταν γεμάτο από γυναικοπαρέες
και ιδιαίτερα πιτσιρίκια-πιτσιρίκες και ζευγάρια.
Τι έγινε ρε παιδιά σε στριπτιζάδικο πήγαμε ή club ???
Άλλες φορές Σαββάτο βράδυ, αυτούς ούτε απ'έξω
δεν τους αφήνανε να περάσουν, αλλά η κρίση όμως ...

Σε λίγο καιρό οι γυναίκες θα είναι πιο πολλές από εμάς
στα στριπτιζάδικα - πουθενά δεν μας αφήνουν στην ησυχία μας ???
Επίσης για πιο λόγο πηγαίνουν τόσο συχνά ???
Περιέργεια, ανταγωνισμός ή απλά θέλουνε να αισθάνονται ελεύθερες
(τις φάγανε τα ταμπού τις Ελληνίδες) ή τους αρέσει.
Έκτος βέβαια αν έχουν λαλήσει εντελώς.
Στο τέλος θα τις μπλέκουμε με τις χορεύτριες και
θα τις χουφτώνουμε και αυτές (μήπως αυτό θέλουν).

Ποιά είναι η γνώμη σας ???

Ελπίζω την επόμενη φορά να βάζουν και άντρες χα χα χα





Υ.Γ. Επίσης αρνητικό ήταν οι κωλόφατσες που υπήρχαν
(αλβανοί μου φάνηκαν).
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ναι  να  τις  ψήνουμε  και  για  φραπεδάκι
ΘΑ  λυσσάξουν οι εργαζόμενες
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ναι  να  τις  ψήνουμε  και  για  φραπεδάκι
ΘΑ  λυσσάξουν οι εργαζόμενες
σκλιροσ σα σουτζουκι πετιμεζατο
warnmute.gif
 ρε βοθρε ωραια η πλακα, αλλα υπαρχουν ορια..
warnwarn.gif
 
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Ανέκαθεν κάθε χρόνο η περιόδος αυτή ήταν η χειρότερη όσον αφορά το ρόστερ των strip-clubs. Οι περισσότερες κοπέλες έχουν άδεια να επισκευτούν τις μαμάδες τους, λίγες κοπέλες στα μαγαζιά ίσα ίσα για να μη κλείσουν και γενικά πεσμένη ατμόσφαιρα, του στυλ άντε να τη βγάλουμε κουτσά στραβά μέχρι το Πάσχα.

Από το Πάσχα και μετά σε full ρυθμούς και full ρόστερ όλα τα μαγαζιά. Μέχρι τότε υπομονή.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αυτο πρεπει να διασταυρωθει αμεσα!Πιθανον ανατολη,πιθανον baby o Πειραιως!θα δειξει!

οπως επισης και η λιουντμιλα που εργαζοταν περυσι αλκατραζ και μετα πηγε δαιαμοντ εν περλς στη φραντζη!επισης πρεπει να ερευνησομεν και αλλα πραματα. :rockon:
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Παιδιά θα ήθελα να σας κάνω μια υποθετική ερώτηση...Αν παέι κάποιος σε κάποιο Strip club της Αθήνας (δεν ξέρω ακριβώς ποιο) ΠΟΛΥ πακετομένος τι υπηρεσίες θα μπορούσε να έχει;

όταν λέμε "πακετομένος" μιλάμε (υποθετικά πάντα) για πάνω από 10Κ...

Αν κάποιος γνωρίζει ας ρίξει μια γνώμη πάνω στο θέμα...

ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
Εξαρτάται το μαγαζί.

Με 10Κ,το θεωρώ μαλακία να μπεις καν στον κοπο του ξενυχτιού.

Απλά ψάξε κ βρες 10 CT και φτιάξε κέφια 2ωρα-3ωρα.

Αν πάλι είσαι φτιαγμένος για να χαλάς,υπάρχουν 2 αποτελέσματα :

1.Σου τρώνε τα 10Κ σε ένα 4-5ωρο χωρίς να γαμήσεις.(το πολύ που μπορούν να φάνε είναι 3-5Κ αλλά υπάρχουν κ μεγάλοι μαλάκες που ακόμη δεν έχω συναντήσει)!

2.Σου τρώνε τα 4-5Κ σε ένα 4-5ωρο κ έχεις κανονήσει να γαμήσεις όλες του γούστου σου εκτός μαγαζιού,όποια μέρα κ ώρα βολεύεστε!

Εξαρτάται ποιός είσαι κ πως διαχειρίζεσαι τα 10Κ.!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom