Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Φιλέ Πεταλούδα η ερευνητική σου πρόοδος είναι αξιοπρόσεκτη

Βρε μπας και είσαι η μετεμψύχωση του μάστερ Βάσου????

Το ρεπορτάζ τυγχάνει υποψηφιότητας  βραβείου

Βραβείου στριποπουλιτζερ

εύγε


Δεν ειμαι μετεσανκωρση του Vasou.... απο τα γραπτα του μαθαινωβ ωραια και πολλα πραματα...

Ο στοχός μου  ειναι να γινω και γω μαστερ φραπανταρ.... θελω και γω  αυτο τον τιτλο και θα αγωνιστω πολυ για να τα καταφερω.... ειμαι νεοπας αλλα δεν πειραζει εχω καλη διαθεση και ματαινω γρηγορα

για σας μονο αδερφια θα γραφω πολλα και ωραια...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Δεν ειμαι μετεσανκωρση του Vasou.... απο τα γραπτα του μαθαινωβ ωραια και πολλα πραματα...

Ο στοχός μου  ειναι να γινω και γω μαστερ φραπανταρ.... θελω και γω  αυτο τον τιτλο και θα αγωνιστω πολυ για να τα καταφερω.... ειμαι νεοπας αλλα δεν πειραζει εχω καλη διαθεση και ματαινω γρηγορα

για σας μονο αδερφια θα γραφω πολλα και ωραια...
μονο που καπια ονοματα που λεσ στα ροστερ ινε λιγο ελιπι και ανακριβι
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
πήγε κανείς από diamond dolls ?? έχει τίποτα καλό??
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
πήγε κανείς από diamond dolls ?? έχει τίποτα καλό??
πολι πιοτιτα!!!!!!!!!
warnmute.gif
 ..
warnwarn.gif
 ..
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μην ασελγειτε επι των ενημερωτικων νηματων οπως πολλακις ετονισθει..
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
πήγε κανείς από diamond dolls ?? έχει τίποτα καλό??

ναι, πάρε:  :2funny: :2funny:

1)Σαμπίνα (γλυκο κοριτσι για αυτους που αρέσκονται να έχουν μια καλη φιλη διπλα τους :2funny:)
2)Ματίνα (εκφυλο προσωπακι με περιττα κιλα, δεν εδωσα σημασια)
3)Καρεν (αδιαφορο μουρο)
4)Νατασα (αδιαφορο μουρο)
5)Ροξανα (Λιθουανο μουρο με συμπαθητικη εμφανση κ λιγα περιττά κιλα τα οποια επιδεχονται βελτιωση, καταπληκτικες ματαρες)
6)Τζενη (ξανθό λεπτουλι μουρο για τους λατρεις των χαδιων)
7)Αστα (επίσης ξανθό μωρό με μεγάλα κ ωραία μαστάρια)
8)Ολια (αδιαφορο μουρο)
9)Λιντι (ωραιο μουρο)
10)Λις (ωραιο μουρο)
11)Νανση (καυλο μουρο)
12)Μαρινα (βυζομανα γυναικαρα, για τους λατρεις του γαλακτομπούρεκου)
13)Βανεσα (δεν προσεξα)
14)Ακγνες (το μουρο ηταν καυλεαρικο και οφείλω να ομολογήσω οτι ήταν και αρκετά ομορφη)
15)Ινές (πολυ καυλιαρικο ξανθο από αυτες που σε κερδιζουν με την ομορφια αλλα που σε χανουν απο την ώρα που θα αρχισουν να σου μιλάνε :2funny:)
16)Εντόπισα και μια μαύρη αλλα δεν ειμαι και πολυ φαν


Κύριοι, με τις υγείες σας  :boobies:
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
ναι, πάρε:  :2funny: :2funny:

1)Σαμπίνα (γλυκο κοριτσι για αυτους που αρέσκονται να έχουν μια καλη φιλη διπλα τους :2funny:)
2)Ματίνα (εκφυλο προσωπακι με περιττα κιλα, δεν εδωσα σημασια)
3)Καρεν (αδιαφορο μουρο)
4)Νατασα (αδιαφορο μουρο)
5)Ροξανα (Λιθουανο μουρο με συμπαθητικη εμφανση κ λιγα περιττά κιλα τα οποια επιδεχονται βελτιωση, καταπληκτικες ματαρες)
6)Τζενη (ξανθό λεπτουλι μουρο για τους λατρεις των χαδιων)
7)Αστα (επίσης ξανθό μωρό με μεγάλα κ ωραία μαστάρια)
8)Ολια (αδιαφορο μουρο)
9)Λιντι (ωραιο μουρο)
10)Λις (ωραιο μουρο)
11)Νανση (καυλο μουρο)
12)Μαρινα (βυζομανα γυναικαρα, για τους λατρεις του γαλακτομπούρεκου)
13)Βανεσα (δεν προσεξα)
14)Ακγνες (το μουρο ηταν καυλεαρικο και οφείλω να ομολογήσω οτι ήταν και αρκετά ομορφη)
15)Ινές (πολυ καυλιαρικο ξανθο από αυτες που σε κερδιζουν με την ομορφια αλλα που σε χανουν απο την ώρα που θα αρχισουν να σου μιλάνε :2funny:)
16)Εντόπισα και μια μαύρη αλλα δεν ειμαι και πολυ φαν


Κύριοι, με τις υγείες σας  :boobies:

Kαι η Τζούλια Αλεξανδράτου να δουλέψει εκεί εγώ σε αυτό το κωλοχανίο δε ξαναπατάω
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ναι, πάρε:  :2funny: :2funny:

1)Σαμπίνα (γλυκο κοριτσι για αυτους που αρέσκονται να έχουν μια καλη φιλη διπλα τους :2funny:)
2)Ματίνα (εκφυλο προσωπακι με περιττα κιλα, δεν εδωσα σημασια)
3)Καρεν (αδιαφορο μουρο)
4)Νατασα (αδιαφορο μουρο)
5)Ροξανα (Λιθουανο μουρο με συμπαθητικη εμφανση κ λιγα περιττά κιλα τα οποια επιδεχονται βελτιωση, καταπληκτικες ματαρες)
6)Τζενη (ξανθό λεπτουλι μουρο για τους λατρεις των χαδιων)
7)Αστα (επίσης ξανθό μωρό με μεγάλα κ ωραία μαστάρια)
8)Ολια (αδιαφορο μουρο)
9)Λιντι (ωραιο μουρο)
10)Λις (ωραιο μουρο)
11)Νανση (καυλο μουρο)
12)Μαρινα (βυζομανα γυναικαρα, για τους λατρεις του γαλακτομπούρεκου)
13)Βανεσα (δεν προσεξα)
14)Ακγνες (το μουρο ηταν καυλεαρικο και οφείλω να ομολογήσω οτι ήταν και αρκετά ομορφη)
15)Ινές (πολυ καυλιαρικο ξανθο από αυτες που σε κερδιζουν με την ομορφια αλλα που σε χανουν απο την ώρα που θα αρχισουν να σου μιλάνε :2funny:)
16)Εντόπισα και μια μαύρη αλλα δεν ειμαι και πολυ φαν


Κύριοι, με τις υγείες σας  :boobies:

εύγε νέε :dancing:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
μπάρκαρε ο βάσος ή ακόμα;
δεν υπάρχει ραπόρτο σαν του βάσου.

ΤΕΛΕΙΑ......

το δικό μου δεν σου αρέσει δηλαδή ;;;  :'( :boobies: :2funny:

όταν εξασκηθεί καλά η μνήμη μου θα γράφω περισσότερα... :2funny:  προς το παρον δηλωνω μαθητης  :boobies:
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
αμα θελετε να δοκιμασετε ψιλοκομμενο τουμπεκι,BABY O STAR!!!
γυναικες ομως λιγες....
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Έκτακτο δελτίο

Αναταραχή αδέρφια στους κόλπους , χάχα καλό αυτό στους κόλπους, των κορασίδων που εργάζονται στα στριπομαγαζα.

Νέα πολιτική λέει για τις αμοιβές τους που πλέον θα αμείβονται με  μεροκάματο και ποσοστά τις καθημερινές και μόνο με ποσοστά το Π-Σ-Κ.

Το νέο σύστημα λένε είναι εις βάρος τους και λαμβάνοντας υπόψη την κρίση συχνά  φεύγουν άπραγες και απλήρωτες μετά από μια μακριά νύχτα αφού πολλές φορές λίγοι ως ελάχιστοι πελατες επισκέπτονται τα μαγαζιά ειδικα τις καθημερινές.

Παρόλα αυτά οι επιχειρηματίες πιστεύουν πως αμείβονται πλούσια και λόγο της κρίσης  πρέπει να μειωθούν οι απόλαβες τους.

Κύριοι πρέπει να στηρίξουμε τους στριποιδιοκτητες αφού οι άνθρωποι έχουν να ταΐσουν τα παιδάκια τους, τα ρεμάλια που έχουν στη δούλεψη τους με ελάχιστες εξαιρέσεις το ρεμάλια, τα πάγια έξοδα τους και βεβαία να μην ξεχνάμε τις βιολογικές καλλιέργειες των στρουμφ και των διαφόρων συγγενών της νύχτας.

Όλοι μαζί αδέλφια να βοηθήσουμε τους ιδιοκτήτες γιατί οι άνθρωποι έχουν μεγάλες ανάγκες. Ανοίγουν νέα μαγαζιά,  πληρώνουν πανάκριβα  σέρβις για τα 6μέτρα μερσεντές τους και άσε που έχουν και αυξημένες ανάγκες για γραμμούλες.
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως η αναταραχή είναι μεγάλη αφού τα κορίτσια τα βάλανε χαρτί και καλαμάρι και είδαν ότι μάλλον θα πρέπει να κυνηγήσουν περισσότερο παλαμάρι για να βγάλουν μεροκάματο.

Δεν θα υποστηρίξω σε καμία περίπτωση τις κορασίδες αφού λίγο πολύ μεγάλα κορίτσια είναι και ξέρουν πολύ καλά που εργάζονται.

Βέβαιο είναι πως οι ιδιοκτήτες είναι για πολλές κλοτσιές αφού δεν διαφέρουν σε τίποτα από τους κοινούς διακινητές άτυχων γυναικείων ψυχών  που έρχονται περπατώντας την νύχτα από τα σύνορα μέσα από τα βουνά για να καλύτερο αύριο.

Και τώρα έχουν το θράσος να ζητούν συμμετοχή των κορασίδων στη κρίση και μείωση αμοιβών η μήπως απλά με την μείωση αυτή απλά τις εξωθούν περισσότερο σε αναζήτηση άλλων μέσων προσέλκυσης πελατών μέσα και έξω από τα μαγαζιά?

Δεν φτάνει που τα τρώτε από μας τους μαλακες τους πελατες σας τώρα θελετε να τα φάτε και απο τα χαζά τα κοριτσάκια. Και όσο και αν τις αγαπάμε ή τις βρίζουμε γιατί δεν μας δίνουν αυτό που θέλουμε , και όσο ψεύτρες η κωλόπαιδα και αν είναι μερικές από αυτές,  κύριοι οφείλουμε να αποδεχτούμε απλά ότι είναι γυναίκες για λύπηση που με επιλογή τους εργάζονται στη βιομηχανία που εργάζονται αλλά αυτό το κάνουν για ενα καλύτερο αύριο για αυτές και τις οικογενειες τους.

Ρε ουστ ξεφτιλες  ιδιοκτήτες.

Αλλά όσο χωμένοι και αν είστε μέσα στα σκατα κάποια μερα όλα θα έρθουν στο φως και να δω μετά που θα βρείτε πριβέ να κρυφτείτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom