Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μαύρη πέτρα από μένα αδέλφια στους κολομαλακες τους ιδιοκτήτες των στριπ

Γιατί μπορεί η διασκέδαση αυτή να είναι επιλογή μας και να ξοδεύουμε περιουσίες εν μέση κρίσης αλλά εγώ προσωπικά από την μια κάνω το κομμάτι μου από την άλλη ξέρω πως οι κορασίδες βγάζουν καλό μα πολύ καλό νυχτοκαματο. Από εκεί και πέρα τα τυχερά μου είναι  δουλειά μου και αφού έχω επενδύσει λογικό είναι και να πάρω και τα κέρδη μου και τις χαρές μου

Δεν ανέχομαι όμως την εκμετάλλευση και την κοροϊδία

Έρχεται το Πάσχα  σύντομα και μερικοί που με ξέρεται καλύτερα ξέρεται πως τώρα θα μπω στο καραβάκι μου και θα ξαναεμφανιστώ τον Οκτώβριο

Φτύσιμο στα μούτρα σας κολοιδιοκτητες.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
manos....

το θέμα είναι απλό, πολύ απλό και περιγράφεται με μία σύντομη φράση:

Το σκατό πάει πάντα προς τα κάτω, πάντα όμως και ποτέ προς τα πάνω.

Αυτό γίνεται και στα κωλόμπαρα και τίποτα παραπάνω.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
...Βέβαιο είναι πως οι ιδιοκτήτες είναι για πολλές κλοτσιές ..Ρε ουστ ξεφτιλες  ιδιοκτήτες.

Το θεμα το εχουμε καλυψει πριν απο 1 η' 2 χρονια..

Τα αφεντικα δεν ειναι οι μαγαζατορες..Τα αφεντικα ειναι οι στριπτηζουδες..Οποτε θελαν πηγαιναν για δουλεια..Οποτε θελαν φευγανε.

Μεχρι πριν την κριση, πηγαιναν σπιτι με 200 - 500 ευρω την βραδυα, μαυρα και αφορολητα, απλως πουλωντας ερωτολογα και φραπεδες..!!! :new_shocked:

Και οι πιο πολλες ειχανε και τουπε Ατζελινας Τζολι..!!

Καλα να παθουν..Τωρα οποια θελει ακα πιπα-γαμισι με 100 ευρω στο ξεν/χειο..Οποια δεν θελει την Αεροφλοτ και στο χωριο της, και να την γαμανε στα σαλουν με ενα 50αρικο..!!

Και απο εμενα "ουστ" στους μαγαζατορες αλλα και "ουστ" στις καριολες..

Αυτα..

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το θεμα το εχουμε καλυψει πριν απο 1 η' 2 χρονια..

Τα αφεντικα δεν ειναι οι μαγαζατορες..Τα αφεντικα ειναι οι στριπτηζουδες..Οποτε θελαν πηγαιναν για δουλεια..Οποτε θελαν φευγανε.

Μεχρι πριν την κριση, πηγαιναν σπιτι με 200 - 500 ευρω την βραδυα, μαυρα και αφορολητα, απλως πουλωντας ερωτολογα και φραπεδες..!!! :new_shocked:

Και οι πιο πολλες ειχανε και τουπε Ατζελινας Τζολι..!!

Καλα να παθουν..Τωρα οποια θελει ακα πιπα-γαμισι με 100 ευρω στο ξεν/χειο..Οποια δεν θελει την Αεροφλοτ και στο χωριο της, και να την γαμανε στα σαλουν με ενα 50αρικο..!!

Και απο εμενα "ουστ" στους μαγαζατορες αλλα και "ουστ" στις καριολες..

Αυτα.

συμφωνώ.
συμπληρώνω και ΟΥΣΤ σε αυτούς που αποθράσυναν μαγαζάτορες και καριόλες...

Κοιταχτείτε στον καθρέπτη πλιζ.....................
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλη ιδεα !!

και ειχα καιρο να δω J.B.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ε καλα, οχι ακριβως. η συχνοτητα τους ειναι η μερα με τη νυχτα..

Συμπεραίνουμε λοιπόν ότι αφού οι συχνότητες δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους (J.B. με B.J.) και αφού είχες καιρό να δεις J.B., ότι σε έχουν λιώσει στο ρούφηγμα?

Ωπα ρε ομορφονιέ LOL
Δεν το λέω εγώ...

MASTER TEMPO - Lene Gia Mena ft. Dantis
[youtube=212,175]pUG4vkGWXag[/youtube]


Και για να παραμείνουμε στο θέμα...

Ta ξενυχτάδικα (δλδ clubs, Μπουζούκια κλπ και όχι τα κωλόμπαρα) έχουν γεμίσει ξεβράκωτες.

Μήπως μαζί με την φιάλη να ζητάμε και ένα prive χορό? Δουλεύουν ως πλανόδιες πλέον?

:2funny:

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κάλεσε και καμία ξεβράκωτη να το δείτε μαζί, τώρα που έχουν ρίξει και τις τιμές, θα είναι φτηνό το prive για θέαση DVD!

:2funny:
μπα.. ολο ετσι κανω και επειδη το dvd δεν εχει ρωσο-ουκρανικα και βαριεμαι την παντομιμα της μεταφρασης, δεν εχουν τί να κανουν και ειναι ολο στο ρούφηγμα..


Συμπεραίνουμε λοιπόν ότι αφού οι συχνότητες δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους (J.B. με B.J.) και αφού είχες καιρό να δεις J.B., ότι σε έχουν λιώσει στο ρούφηγμα?
κοιτα ανωθεν..  :)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ρε γμτ...τα κλύτερα χάνω...κοίτα καιρό που βρήκα να πρέπει να φύγω πάλι...

Καλό κυνήγι παίδες!
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Το θεμα το εχουμε καλυψει πριν απο 1 η' 2 χρονια..

Τα αφεντικα δεν ειναι οι μαγαζατορες..Τα αφεντικα ειναι οι στριπτηζουδες..Οποτε θελαν πηγαιναν για δουλεια..Οποτε θελαν φευγανε.

Μεχρι πριν την κριση, πηγαιναν σπιτι με 200 - 500 ευρω την βραδυα, μαυρα και αφορολητα, απλως πουλωντας ερωτολογα και φραπεδες..!!! :new_shocked:

Και οι πιο πολλες ειχανε και τουπε Ατζελινας Τζολι..!!

Καλα να παθουν..Τωρα οποια θελει ακα πιπα-γαμισι με 100 ευρω στο ξεν/χειο..Οποια δεν θελει την Αεροφλοτ και στο χωριο της, και να την γαμανε στα σαλουν με ενα 50αρικο..!!

Και απο εμενα "ουστ" στους μαγαζατορες αλλα και "ουστ" στις καριολες..

Αυτα..

Αφεντικά και διακινητές είναι σαφώς οι ιδιοκτήτες που πλουτίζουν από τα «κορμιά»

Τι μας ενδιαφέρει δηλαδή τι ώρα πάνε και φεύγουν από την δουλειά τους? Στο ΙΚΑ δουλεύουμε η στη επιθεώρηση εργασίας?

Τώρα ως προς το ότι έβγαζαν 200-500 ευρα την βραδιά πουλώντας ερωτόλογα η φραπέδες θα μου επέτρεψες να πω πως το 99 % του ελληνικού και μη λαού για το μεροκάματο αυτό θα καν πολύ χειρότερα πράγματα από τα ερωτόλογα……
Οι περισσότεροι από μας ευχαρίστως θα δούλευαν κι για πολύ λιγότερα ακόμα και αν έπρεπε να κάθονται εκεί με το σώβρακο όλο το βραδύ να πουλάνε παραμύθια στον όποιο ενδιαφερόμενο.

Οι κυρίες που κυκλοφορούν γύρω μας και οι δήθεν γραβατομενοι το κάνουν από δωρεάν ως τα 700 ευρα.

Όσο για τα ερωτόλογα και τις υποσχέσεις πιστεύω πως λέγονται από τις κορασίδες γιατί απλά οι περισσότεροι θέλουν να τα ακούσουν. Φαντάσου ότι όλοι οι μεγαλοπελατες των μαγαζιών αυτών που είτε ξοδεύουν 20 ευρα είτε ξοδεύουν 200+ ευρα έναν σκοπό και πεποίθηση έχουν. Να γεμίσουν την στριπτιζου.

Πουτανες παΐδια υπάρχουν παντού και σίγουρα περισσότερες στα στριπτιζαδικα

Τα στριπτιζαδικα όμως βρε παιδία δεν είναι μουρδελα για να γεμίσουμε.

Και το έχω ξαναπεί αν δεν αλλάξουμε εμείς νοοτροπία δεν θα αλλάξουν σίγουρα ούτε και οι μαλάκές οι ιδιοκτήτες

Από μας εξαρτάται και μονό. Και μην ξεχνάτε πως όλη η ζωή μας είναι καθρέπτης του εαυτού μας.

Η κυκλοφορία στους δρόμους μας, τα σκουπίδια, η κακή κατάσταση του δημοσίου και όλα όσα μας ενοχλούν καθημερινά είναι απλά καθρέπτης του εαυτού μας και είναι και αυτό που μας αξίζει.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ωραιος ο παικτης!
Ποιο ειναι αυτο;Αυτο που ειναι στο Μπουρναζι-ολο νάζι;
 

Επισκέπτης
Είπα να στραφώ στην ποιοτητα και να απολαύσω κάποιες εκλεκτές κορασίδες από το Alcatraz, ακολουθεί ωραίο ροστερακι για τους φιλους της στριποπαρεας:

1)γκαυλα(ξανθια μουναρα με ισιο μακρυ μαλλακι και απιστευτο σωμα.)όταν την ρωτας πως την λενε σου λεει"με λενε γκαυλα" και οντως ειναι ρε παιδια!
2)αλμααζα(η μελαχροινη ρουσλανα με τα υπεροχα μπλε ματια 30+πλεον)
3)μαρια(το μελαχροινο πανυψηλο λουλουδι(λευκα) της ανοιξης
4)καμελια(αυτη που γαμιεται επι σκηνης)
5)μπεατρις
6)ελλη(ο ορισμος της μελαχροινης νταρντανας)
7)τανια(η κοντομετριουλα καστανομελαχροινη με τα λιγο σχιστοειδη ματακια)
8)λινα(ενα ξανθο κοντοπουτανο φωτια με βυζι πολυ καλο σιλικονουχο)
9)αουριτα(η ψηλη βυζομανα του μαγαζιου)
10)τανια 2(μια ξανθια ωραια μουναρα,αλλα ψυχρη γυναικα)
11)κριστινα
12)μονικα
13)μαλινα(ενα ξανθο ψηλο μετριο προς καλο)
14)νταρια(απιστευτο μελαχροινο θεομουνο)
15)κατερινα ζιτνικομπα(ετερο μελαχροινο θεομουνο έιχε λαβει μερος και στο τηλεοπτικο σοου του ψινακη..show sexy,βαλτε το στου you tube)
16)τζεσικα(η γνωστη πανυψηλη τσεχα μουναρος απο πρωην λολιτα,νταιαμοντ ντολλς,ριτς ν φειμους)
17)εμιλυ(ενα επισης απιστευτο μελαχροινο τουμπανο με βυζαρες και κορμι θανατηφορο)
18)αστα( η ξανθια γυναικαρα δηλητηριο,πρωην σταρ μεταμορφωση και ερωτικα)
19)μαξιμιλιαν(για τους λατρεις των αντρων στριπερ)
20)αννα
21)η ψηλη αδυνατη κολλητη της μαριας που ολο μου διαφευγει το ονομα
22)μια ξανθια μιλφομανα που φοραει συνεχεια κολλητα φορεματα και θελω να την χυσω επι τοπου..οποιος ξερει ονομα το λεει
23)ενα κοντορεβυθουλι αρκετα γλυκο,αλλα κοντορεβυθουλι
24)ενα μελαχροινακι κουκλι με μακρια ισια μαλλια,αδυνατο σε σχεση με νταρια,κατερινα κλπ..με υπεροχα γλυκα ματια και συνηθως φοραει αυτα τα ασπρα γαντια που φτανουν μεχρι βραχιονα για να καυλωνει ο πελατης
25)ενα αλλο μελαχροινο κουκλι αδυνατο που μοιαζει με τον αριθμο 24 αλλα διαφερει λιγο στο προσωπο
26)ενα καστανοξανθο μουνι με κοντο σχετικα μαλλι και λιγο μεγαλη περιφερεια για τον μεσο ορο των υπολοιπων κοριτσιων
27) η πανυψηλη και αχαρη αδυνατη τσεχα(1,90)

Κύριοι, με τις υγείες σας  :boobies:
χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ι μεγαλι τον φραπανταρ σχολι ειναι εδο!!! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom