Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ το έχω πει εδώ και καιρό αυτό. Ότι λιγότερος κόσμος σε ένα μαγαζί σημαίνει σημαίνει καλύετερη περιποίηση από τις κοπέλες εν΄τός μαγαζιού (plus και περισότερος χρόνος παραμονής με ένα πελάτη, αφού δε πιέζει η επόμενη καρτούλα) και βέβαια περισσότερα φορτώματα για να τρέξει και ο παράς.

Απλά κάποια στιγμή αν συνεχιστεί η κατάσταση οι κοπέλες που θα απολαμβάνουμε στα μαγαζιά θα είναι με άριστα το 10 κάτω του 3.
Πολύ σωστός ο vitsi  :thumbsup:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ειδικά δε για το Ανατολή  :headbang: :headbang: :headbang:
Μόνο ο παλήκαρος αυτός και οι ταξιτζήδες μπορούν να στο παρουσιάσουν τόσο παραδεισένιο...
Ωρε που πάμε?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αναρωτιόμουνα εάν πρέπει να το βάλω εδώ ή στις "Αγγελίες εφημερίδων Αθήνας"...

FYI λοιπόν, για να μην αναρωτιέστε που έχουν χαθεί διάφορες ή γενικά εάν έχετε περιέργεια, έχουν γεμίσει με ξαβράκωτες τα πρακτορεία CG λέμεεεεε.

Δημιουργήθηκε καινούργια βάρδια στα CG, που λήγει περίπου στις 23:00...για κάποιες και αργότερα (το αργότερο μέχρι τις 01:00). Κρατήσεις για ορισμένες από τις τρύπερς, από την προηγούμενη μέρα! Νουμεράκια και έτσι, φάση αλά Εθνική Τράπεζα τις πρώτες μέρες του μήνα, που μαζεύονται οι ουρές των συνταξιούχων για να ενημερώσουν το βιβλιάριο.

Η πλάκα λοιπόν παίδες είναι, ότι οι τρύπερς δεν γαμιούνται καλά. Τουλάχιστον όταν "ντύνονται" CGs (δεν έχω εμπειρία πως είναι κανονικά), γεγονός που με κάνει να απορώ: γιατί τέτοια φαγομάρα για το "πως θα τις γαμήσουμε/φορτώσουμε/ξεφορτώσουμε κλπ"? Εννοείται απορώ και για τις ουρές, αλλά από ότι μαθαίνω, δεν παίζουν συχνά επαναλαμβανόμενοι πελάτες. Οι περισσότεροι προτιμούν τα φιλότιμα CGs που δεν ντρέπονται για την δουλειά τους. Φαίνεται, οι τρύπερς δεν κατέχουν την  πραγματική τέχνη (και όχι αυτή του γαϊτανακιού), ειδικότερα δε τα BJs, τα οποία είναι και η αδυναμία μου. Ό όρος handsfree BJ π.χ. τους είναι τελείως μα τελείως άγνωστος!

(by default δεν απαντώ σε PM για πληροφορίες κλπ)
 

Επισκέπτης
Η πλάκα λοιπόν παίδες είναι, ότι οι τρύπερς δεν γαμιούνται καλά. Τουλάχιστον όταν "ντύνονται" CGs (δεν έχω εμπειρία πως είναι κανονικά), γεγονός που με κάνει να απορώ: γιατί τέτοια φαγομάρα για το "πως θα τις γαμήσουμε/φορτώσουμε/ξεφορτώσουμε κλπ"?

Είναι που τις έχεις φορτώσει όλες,γι'αυτό εσύ δεν καίγεσαι.

Όμως απ'την άλλη,και να μην τις έχεις πάρει όλες τις καλές είσαι ένας άρχοντας και πρέπει να το παίζεις υπεράνω!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

deloudis

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Έχω μια καινούργια πληροφορία που πιστεύω να ενδιαφέρει όλους σας.

Oι πληροφορίες έχουνε φτάσει στα αυτιά όλων σας και πλέον είναι κρυφό μυστικό σε όλους τους λάτρεις του είδους. Το Alcatraz το νούμερο ένα μαγαζί στις προτιμήσεις όλου του κοινού τα τελευταία 2 χρόνια ετοιμάζεται να φορέσει τα γιορτινά του ρούχα εν αναμονή των γιορτινών ημερών του Πάσχα. Το ρόστερ του μαγαζιού θα ανανεωθεί με καινούργια και πολύ καβλιάρικα μωρά μα πάνω απ'όλα πρόθυμα και υπάκουα σε κάθε κρυφή επιθυμία και φαντασίωση σας, όποια και αν είναι αυτή. Ξεχάστε τις Ρουμάνες, τις Βουλγάρες και τις Βρωμο-Αλβανίδες που παίζουν σε όλα τα μαγαζιά. Τα καινούργια πολυ καβλιάρικα μωρά στο ανανεωμένο ρόστερ του μαγαζιού είναι εξ ολοκλήρου καινούργια θρευτάρια αποκλειστικά και μόνο από Ρωσία, Ουκρανία και Τσεχία. Ποιος θα μπορέσει να αντισταθεί σε μια τέτοια πρόκληση. ΚΑΝΕΝΑΣ είμαι σίνουρος σε αυτό.

Από τη Κυριακή του Πάσχα λοιπόν και μετά το νέο ανανεωμένο πρόγραμμα με τα καινούργια μωρά θα έιναι κοντά σας. Όποιος χάσει έχασε.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Έχω μια καινούργια πληροφορία που πιστεύω να ενδιαφέρει όλους σας.

Oι πληροφορίες έχουνε φτάσει στα αυτιά όλων σας και πλέον είναι κρυφό μυστικό σε όλους τους λάτρεις του είδους. Το Alcatraz το νούμερο ένα μαγαζί στις προτιμήσεις όλου του κοινού τα τελευταία 2 χρόνια ετοιμάζεται να φορέσει τα γιορτινά του ρούχα εν αναμονή των γιορτινών ημερών του Πάσχα. Το ρόστερ του μαγαζιού θα ανανεωθεί με καινούργια και πολύ καβλιάρικα μωρά μα πάνω απ'όλα πρόθυμα και υπάκουα σε κάθε κρυφή επιθυμία και φαντασίωση σας, όποια και αν είναι αυτή. Ξεχάστε τις Ρουμάνες, τις Βουλγάρες και τις Βρωμο-Αλβανίδες που παίζουν σε όλα τα μαγαζιά. Τα καινούργια πολυ καβλιάρικα μωρά στο ανανεωμένο ρόστερ του μαγαζιού είναι εξ ολοκλήρου καινούργια θρευτάρια αποκλειστικά και μόνο από Ρωσία, Ουκρανία και Τσεχία. Ποιος θα μπορέσει να αντισταθεί σε μια τέτοια πρόκληση. ΚΑΝΕΝΑΣ είμαι σίνουρος σε αυτό.

Από τη Κυριακή του Πάσχα λοιπόν και μετά το νέο ανανεωμένο πρόγραμμα με τα καινούργια μωρά θα έιναι κοντά σας. Όποιος χάσει έχασε.

διασταυρμένο? Οι πηγές σου είναι τσεκαρισμένες 100%?
 

deloudis

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Οι πληροφορίες είναι 100% πραγματικές και αληθινές εκ των έσω
 

deloudis

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή να μην ξαναπατήσουμε στο μαγαζί μέχρι τότε ?
Ρωτώ,γιατί οι γκόμενές σας είναι κατά 80% του πρώτου μπλοκ!

Έχεις δει εσύ πολλές Αλβανίδες στο μαγαζί. Αν ναι τότε έχεις πρόβλημα με τα μάτια σου
 

deloudis

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Άμα ξεχωρίσεις τα αλβανικά να πας στα ΒΑΒΥ GOLD και LIDO να μιλήσεις με τις συμπατριώτισσες σου. Στο Alcatraz δε παίζει Αλβανίδα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
εγο ιμε απο τιν αλμπα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Άμα ξεχωρίσεις τα αλβανικά να πας στα ΒΑΒΥ GOLD και LIDO να μιλήσεις με τις συμπατριώτισσες σου. Στο Alcatraz δε παίζει Αλβανίδα

Σου έχει πει κανείς ότι η τόσο η διαφήμηση όσο και η δυσφήμηση άλλων μαγαζιών παραβιάζει τους κανόνες?
 

deloudis

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Τα ψωμιά θα τα τυλίξω άμα γουστάρω και όχι όποτε μου πεις εσύ. Μέχρι τότε κάτσε στην ανωνυμία σου. Για πες εσύ που δουλεύεις παπαγαλάκι και έχεις τυφλωθεί με τόσο μίσος απέναντι μου; Ποιος σου τα σκάει
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
ποιος θα εκτελεσει αυτο το παπαγαλακι ; :grin:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
σιμασια ινε να ινε ομορφεσ πολι οχι απο που ινε
 

deloudis

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Σου έχει πει κανείς ότι η τόσο η διαφήμηση όσο και η δυσφήμηση άλλων μαγαζιών παραβιάζει τους κανόνες?

Το να γράφεις μια πληροφορία είναι διαφήμιση. Δε νομίζω. Όλοι που γράφουν πληροφορίες με τόσο αξιοζήλευτο  και αξιοπεριέργο περί σωστήςαντικειμενικότητας ζήλο για το Baby Gold και για το Lido τόσο καιρό δε παραβιάζουν τους κανόνες
 

Επισκέπτης
Τα ψωμιά θα τα τυλίξω άμα γουστάρω και όχι όποτε μου πεις εσύ. Μέχρι τότε κάτσε στην ανωνυμία σου. Για πες εσύ που δουλεύεις παπαγαλάκι και έχεις τυφλωθεί με τόσο μίσος απέναντι μου; Ποιος σου τα σκάει

Κανείς δεν μου τα σκάει,όπως μπορείς πιο πίσω να δεις τα ίδια είπα και στους συναδέλφους σου.(lido,lolita).Μόνο ο dj του gold την γλύτωσε γιατί φέρθηκε έξυπνα κ απλά διαφήμισε το παιχνιδάκι τους!

Τα ψωμιά θα τα τυλίξεις γιατί θα τις φάς τις μάπες σου ΚΑΙ εσύ,όπως οι γκόμενες!Κάτσε καλά,το αφεντικό δαγκώνει!
Είμαι όσο ανώνυμος είσαι κι εσύ! Μην παριστάνεις τον έξυπνο σε κάποιον βλάκα όπως εγώ!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Τα ψωμιά θα τα τυλίξω άμα γουστάρω και όχι όποτε μου πεις εσύ. Μέχρι τότε κάτσε στην ανωνυμία σου. Για πες εσύ που δουλεύεις παπαγαλάκι και έχεις τυφλωθεί με τόσο μίσος απέναντι μου; Ποιος σου τα σκάει

Εδώ είναι ένα θρεντ για ημερήσιες ενημερώσεις. Πήγες σε ένα στριπ? Πως πέρασες και τι είδες? Άμα θες γράφεις την άποψή σου, χωρίς βέβαια να δυσφημείς το μαγαζί. Τώρα για το τι ΘΑ γίνει, άσε να γίνει πρώτα και μετά πηγαίνεις και μας το λες. Και όσο για την απαξίωση άλλων μαγαζιών, γράψε καμιά ενημέρωση να πεις τι δε σου άρεσε.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
καλα πεδια μι τσακονεστε ινε πολι ορεα πλιροφορια,εχι αναγκι απο πλιροφορια το τσαιτ,αλιοσ θα παμε για τσαι
 

deloudis

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Και τις μάπες θατις ρίξεις εσύ πιτσιρίκο  :2funny: :2funny: :2funny:

Είσαι για τα κουνέλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom