Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (6 μέλη και 16 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πλάκα δεν έκανες...??? εγώ αυτό κατάλαβα τουλάχιστον...

Περίπου...δε τρέχει τίποτα..μαλακία διατύπωσή μου... ;)

Δεν είπα πως είναι τίποτα το ιδιαίτερο σε ομορφιά... αλλά για τον χουρό της που είναι ικανοποιητικός...

Δεν αναφέρθηκα σε κάποιον..απλά επειδή σχολιάσες τον χορό,έγραψα την άποψη για την γκόμενα.. :grin:

Στο θέμα λεφτά φίλε klein δεν θα πώ τίποτα γιατί απ'όσο έχω καταλάβει δεν θα συμφωνήσουμε ποτέ εμείς οι δύο....

Υπάρχουν 2 περιπτώσεις...

Είτε υπερεκτιμάς τα μουνιά γενικά...είτε δεν ξέρεις τι μπορείς να "νοικιάσεις" με τα λεφτά σου..

Για στρίπερ μιλάμε...όχι για τίποτα τρομερό...η αλήθεια είναι οτι υπάρχει καλή διάθεση κ προσπάθεια...αλλά άμα δεν το κατέχεις...γάμησέ τα...κυριολεκτικά... ;) ;)

Μια βόλτα στο Αμέρικα (αν δεν έχεις πάει) κ στο εξωτερικό (βόρεια,κυρίως)...θα μπορούσε να σε πείσει για το τι μπορείς να γαμήσεις...οπότε γιατί να βολεύεσαι με τα ημίμετρα της ελλαδίτσας ? (ημίμετρα = φτωχοπουτάνες ρωσσίδες,ρουμάνες,μολδαβές κλπ)...(υπάρχουν κ εξαιρέσεις..μην πεταχτεί κανένας πονηρίδης)!!!!

Υ.Γ. Δεν μας είπε όμως ο φίλος στο  :knockinb: πως του φάνηκε το Ελενάκι για να δούμε δηλαδή οι strippers το αξίζουν έστω και αυτό το 50-250άρι ή... τζάμπα καίει η λάμπα?????? ;)

Πιστεύω πως πέρασε καλά ο φίλος...άλλωστε η γκόμενα φαίνεται εγκάρδια...δεν δείχνει για "επαγγελματίας"...
 

Επισκέπτης
ΥΓ – Και για να αποφύγω την μουρμούρα πολλών, είμαι από αυτούς που πιστεύουν ότι η πουτανα δεν κάνει λειτούργημα..!! Με τελικό σκοπό το οικονομικό κέρδος, άλλος νοικιάζει το σπίτι του, άλλος νοικιάζει το αμάξι του, αυτές νοικιάζουν το μουνι τους.. ΤΕΛΟΣ..!!

Αυτό να μπει στα best of... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ένσταση Κε Klein… Για συγκεκαλυμμένες πουτανες μιλάμε.. ΑΥΣΤΗΡΑ !!!

Αυτό πρέπει να γίνει βίωμα, διότι πολλοί είναι αυτοί ( κυρίως οι νέοι πελάτες ) που προσεγγίζουν το θέμα συναισθηματικά και δεν το βλέπουν  ως μια καθαρά εμπορική πράξη..!!

Το θέμα είναι οτι οι παλαιοί πελάτες είναι οι αγαπούληδες...οι νέοι (οχι ηλικιακά) πελάτες..δεν έχουν λεφτά.. :2funny: :2funny:

Πάντως δεν είναι όλες οι στριπερ πουτάνες...μπορούν όμως να γίνουν.. :cheesy: :cheesy:

Πέρα απ'την πλάκα...οι πλειοψηφία (ακόμη) των στριπερ ανήκουν στην ίδια κατηγορία με τις ελληνίδες κλπ πατσαβούρες που έχουν υψώσει τη μύτη τους στον όλυμπο...κ περιμένουν τον ιππότη με το ασπρόμαυρο άλογο...κ τα λεφτά σε κάρο πίσω απ'το άλογο...όλες το παίζουν παρθένες..όλες δεν γαμιούνται..όλες έτσι..όλες αλλιώς...και τελικά ο παρονομαστής είναι ίδιος...όλες γαμιούνται με αυτούς που γουστάρουν...αλλά γαμιούνται και εξαναγκαστικά με φραγκάτους,παππούδες,νταβάδες,γκόμενους κλπ...γιατί είναι πουτάνα η κοινωνία... :2funny:

Γι'αυτό εγώ συγχαίρω τα κορίτσια που έχουν ταρίφα...γιατί είναι συνειδητοποιημένα..κ ξέρουν τι ψάχνουν...κ καμιά φορά το απολαμβάνουν...(αν τύχω εγώ πελάτης)... :2funny: :2funny:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) Πάντως δεν είναι όλες οι στριπερ πουτάνες...2) μπορούν όμως να γίνουν.. :cheesy: :cheesy:

3)η πλειοψηφία (ακόμη) των στριπερ...έχουν υψώσει τη μύτη τους στον όλυμπο...κ περιμένουν τον ιππότη με το ασπρόμαυρο άλογο...κ τα λεφτά σε κάρο πίσω απ'το άλογο...όλες το παίζουν παρθένες..όλες δεν γαμιούνται..όλες έτσι..όλες αλλιώς...και τελικά ο παρονομαστής είναι ίδιος...όλες γαμιούνται με αυτούς που γουστάρουν...αλλά γαμιούνται και εξαναγκαστικά με φραγκάτους,παππούδες,νταβάδες,γκόμενους κλπ...

4) Γι'αυτό εγώ συγχαίρω τα κορίτσια που έχουν ταρίφα...γιατί είναι συνειδητοποιημένα..κ ξέρουν τι ψάχνουν...κ καμιά φορά το απολαμβάνουν...

1)Αυτός ήταν και ο μοναδικός λόγος, που έσβησα το μήνυμα μου.. Δεν θέλω να είμαι άδικος.. Πιθανώς 2-3 στις 10, δεν είναι..!!

2)Με σένα παρέα τους σίγουρα.. είναι μονόδρομος..!! :2funny:

3)Τα περί  Ολύμπου, τα αφήνω ασχολίαστα, διότι απλά δεν ασχολούμαι με τις «δήθεν»… Τυπικά τους λέω μια καλησπέρα και δρόμο..!! :badair:

Τώρα τα περί εξαναγκαστικού γαμησιού με παππούδες κλπ,τι να πω ? Μόνες τους αποφάσισαν να κάνουν ομελέτα και η συνταγή τους ήταν γνωστή από πριν..!! Ουδείς τις εκβίασε να αφήσουν το ωραίο χωριουδάκι τους και να έρθουν στην Συγγρού.. Αλλά είναι πολλά τα λεφτά Αλεκοοοο !!

4) Ετσι... Ξεκάθαροι όροι χωρίς ψιλά γράμματα..!! Περί της απολαύσεως τους, συμφωνώ απόλυτα.

Αυτα..
 

Επισκέπτης


Εχω να πω οτι σοκαριστικα :tits2: οταν μια κοπελα βερδεφτικε και μου μιλησε ιταλικα :pipa1: και μοθ ειπε μετα στο αφτι οτι ειναι απο ιταλια :s&m_3:!!!οντως η κοπελα ηταν ιταλιδα :s&m_1:!δεν θυμαμαι πως την ελεγαν αλλα η κοπελα τα εδωσε ολα και μου μιλουσε και ιταλικα!!πάντα ηθελα χωρο :2funny: απο ιταλιδα!!Αν εχετε γουστα ιταλικα προτιμηστε την!!!ειναι τελεια!τα ποτα αρκετα κα8αρα ο χώρος πολι σεβαστος και και το σερβισ πολι καλο,μουσικη τελεια!
Φιλικο περιβαλλον και καλος κοσμος!Θα ξαναπαω σιγουρα!οσο για παρκινγκ αν πας κυριακη ολα καλα!


http://[URL unfurl="true"]www.geocities.com/animalplanetgr2000/images/snapshots/parrots.jpg[/img[/URL]]

[URL unfurl="true"]http://www.bourdela.tv/content/view/537/222/#jreview_7524[/URL]
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
@ Klein..

Εγω θα πονταρω στο γεγονος, οτι ειναι αλλη μια Ρουμανα, που αφου την ξεσκισαν στην Ιταλια, ηρθε στο Ελλαντα.. ;)

Tι λες ? Θα κερδισω ?

Αυτα..
 

Επισκέπτης
@ Klein..

Εγω θα πονταρω στο γεγονος, οτι ειναι αλλη μια Ρουμανα, που αφου την ξεσκισαν στην Ιταλια, ηρθε στο Ελλαντα.. ;)

Tι λες ? Θα κερδισω ?

Αυτα..

Φοβάμαι την περίπτωση της Αλβανίδας..κατά τ'άλλα είχες πιθανότητες.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υπάρχει και το ενδεχόμενο να μην έχει πάει ποτέ στην Ιταλία.. :boobies: :boobies:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Δεν είναι δύσκολο για μια Ρουμάνα να πει ότι είναι Ιταλίδα.
Σχεδόν ίδιες είναι οι γλώσσες,
και με μια μικρή εκπαίδευση στη χώρα τους (6 ή 12 μήνες) παίρνουν το 1ο πτυχίο Ιταλικών...

..απλά εμείς ξέρουμε ότι δεν υπάρχουν Ιταλίδες στριπερς εδώ  :grin:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Άρα συμπερασματικά: Υπάρχουν διάφορα πράγματα σε "Ιταλίδες" αλλά όχι στρίπερ  :cheesy:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Περίπου...δε τρέχει τίποτα..μαλακία διατύπωσή μου... ;)

Δεν αναφέρθηκα σε κάποιον..απλά επειδή σχολιάσες τον χορό,έγραψα την άποψη για την γκόμενα.. :grin:

Υπάρχουν 2 περιπτώσεις...

Είτε υπερεκτιμάς τα μουνιά γενικά...είτε δεν ξέρεις τι μπορείς να "νοικιάσεις" με τα λεφτά σου..

Για στρίπερ μιλάμε...όχι για τίποτα τρομερό...η αλήθεια είναι οτι υπάρχει καλή διάθεση κ προσπάθεια...αλλά άμα δεν το κατέχεις...γάμησέ τα...κυριολεκτικά... ;) ;)

Μια βόλτα στο Αμέρικα (αν δεν έχεις πάει) κ στο εξωτερικό (βόρεια,κυρίως)...θα μπορούσε να σε πείσει για το τι μπορείς να γαμήσεις...οπότε γιατί να βολεύεσαι με τα ημίμετρα της ελλαδίτσας ? (ημίμετρα = φτωχοπουτάνες ρωσσίδες,ρουμάνες,μολδαβές κλπ)...(υπάρχουν κ εξαιρέσεις..μην πεταχτεί κανένας πονηρίδης)!!!!

Πιστεύω πως πέρασε καλά ο φίλος...άλλωστε η γκόμενα φαίνεται εγκάρδια...δεν δείχνει για "επαγγελματίας"...

1) νιεμα προμπλέμα νταβαριτς... ;)

2)και πολύ καλά έκανες... :)

3) Καμία από αυτές τις δύο περιπτώσεις δεν με χαρακτηρίζει (αν θες φυσικά το πιστεύεις)
Το ξέρω πολύ καλά πως μιλάμε για στρίπερ που στο φώς της ημέρας οι περισσότερες μπορεί και να μην βλέπονται...
Με τις στρίπερ όμως δεν πληρώνεις το σεξ... αλλά την παραμύθα (τουλάχιστον μέχρι να την βαρεθείς και αυτή...). Δεν εννοώ φυσικά πως δεν είναι πουτάνες, όπως έχω πει αν δεν ήταν δεν θα κάναν αυτή τη δουλειά...
Έχω βγει εξωτερικό (όχι αμέρικα) και έχω μια ιδέα... όμως όπως και να το κάνουμε ζω στην Ελλάδα και βολεύομαι με ό,τι μου παρέχεται...για την διασκέδαση που έχω επιλέξει (Ρουμάνες είναι η αδυναμία μου και ας με κράζουν όλοι γι'αυτό) ;) ;) Εξάλλου υπάρχουν και εξαιρέσεις που άμα σου κάνουν το "κλικ" λες δεν γαμιέται θα επενδύσω.... για το θέμα ομορφιά δεν θα πώ τίποτα καθώς αυτά είναι υποκειμενικά...

4) και ευπροσήγορη πάνω απ'όλα!!!!!!!  :2funny: :2funny:

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
1) νιεμα προμπλέμα νταβαριτς... ;)

2)και πολύ καλά έκανες... :)

3) Καμία από αυτές τις δύο περιπτώσεις δεν με χαρακτηρίζει (αν θες φυσικά το πιστεύεις)
Το ξέρω πολύ καλά πως μιλάμε για στρίπερ που στο φώς της ημέρας οι περισσότερες μπορεί και να μην βλέπονται...
Με τις στρίπερ όμως δεν πληρώνεις το σεξ... αλλά την παραμύθα (τουλάχιστον μέχρι να την βαρεθείς και αυτή...). Δεν εννοώ φυσικά πως δεν είναι πουτάνες, όπως έχω πει αν δεν ήταν δεν θα κάναν αυτή τη δουλειά...
Έχω βγει εξωτερικό (όχι αμέρικα) και έχω μια ιδέα... όμως όπως και να το κάνουμε ζω στην Ελλάδα και βολεύομαι με ό,τι μου παρέχεται...για την διασκέδαση που έχω επιλέξει (Ρουμάνες είναι η αδυναμία μου και ας με κράζουν όλοι γι'αυτό) ;) ;) Εξάλλου υπάρχουν και εξαιρέσεις που άμα σου κάνουν το "κλικ" λες δεν γαμιέται θα επενδύσω.... για το θέμα ομορφιά δεν θα πώ τίποτα καθώς αυτά είναι υποκειμενικά...

4) και ευπροσήγορη πάνω απ'όλα!!!!!!!  :2funny: :2funny:

nie  pene  mayo
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom