Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.734
Κριτικές
15
Like
6.467
Πόντοι
8.345
γεια στους συναθλητες. χτες πηγα ξανα στο αμαζων (ω ναι ξανα) μετα απο λιγο φαγακι στο central perk καλλιθεα και ευτυχως η ινα, ειχε γυρισει απο ουκρανια. τα ειπαμε ωραια και καλα, χορεψαμε, πηρα και το πρωτο μου απλο χωρο με την αλιισα και καταλαβα και ποια ειναι η αλινα, που τοσα ειχα διαβασει γιαυτην. γενικα ολα καλα στο μαγαζι.
οι χωροι, τα πριβε οι κοπελες ολα καλα :dancing:
υ.γ. μπορει καποιος guru να μου πει σ'ενα pm info για τι πριβε κανει η αλιισα, που χω υποσχεθει σενα φιλο να μαθω?
υ.γ.2 μια ερωτηση για οποιον πηγε τελευταια στο λολιτα: μια πολωνεζα που δουλευε απο ιουνιο μεχρι οκτωβριο, αναστασια, μαπς και εχει ξαναγυρισει? η εκιτα ακομη ειναι εκει?
 

Επισκέπτης
Χθες ήρθαν και δυο καινούργια κομμάτια στο εν λόγω μαγαζί. Ένα ξανθό και μια μαυρούλα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Φίλε leonoro sorry κιόλας, αλλά επειδή τυγχάνει να είμαι fun του συγκεκριμένου μαγαζιού (το επισκέφτηκα και χθες) πλάκα κάνεις ότι δεν βρίσκεις κάτι αξιόλογο? Γούστα είναι βέβαια φίλε μου, αλλά πιστεύω ότι ορισμένες είναι πάρα πολύ καλές

Υπάρχει καμιά σύγκριση με τη barwooman; Γιατί σε αλλά μαγαζιά υπάρχουν.
Δάσκαλος όσον αφορά στη Ρωσία studian τουλάχιστον όσον αφορά στην δικιά μου εμπειρία είσαι μάλλον εσύ. Αλλά επειδή είμαι fun της Ρωσικής κουλτούρας - είναι η δεύτερη αγαπημένη μου - μπορώ να πω οτι τις ξεχωρίζω από το ύφος. Είναι πιο αλλαζονικές, αποστασιοποιημένες και με πιο ευγενικά χαρακτηριστικά.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
γεια στους συναθλητες. χτες πηγα ξανα στο αμαζων (ω ναι ξανα) μετα απο λιγο φαγακι στο central perk καλλιθεα και ευτυχως η ινα, ειχε γυρισει απο ουκρανια. τα ειπαμε ωραια και καλα, χορεψαμε, πηρα και το πρωτο μου απλο χωρο με την αλιισα και καταλαβα και ποια ειναι η αλινα, που τοσα ειχα διαβασει γιαυτην. γενικα ολα καλα στο μαγαζι.
οι χωροι, τα πριβε οι κοπελες ολα καλα :dancing:
υ.γ. μπορει καποιος guru να μου πει σ'ενα pm info για τι πριβε κανει η αλιισα, που χω υποσχεθει σενα φιλο να μαθω?
υ.γ.2 μια ερωτηση για οποιον πηγε τελευταια στο λολιτα: μια πολωνεζα που δουλευε απο ιουνιο μεχρι οκτωβριο, αναστασια, μαπς και εχει ξαναγυρισει? η εκιτα ακομη ειναι εκει?

η εκιτα εκει ηταν πριν 3 βδομαδες που πηγα εγω.....τωρα για αναστασια θα κανω ενα συμβουλιο με την παρεγκεφαλιδα μου και θα ποσταρω δις......
 

Επισκέπτης
Θα σε γελάσω. Πρέπει να είναι όμως new blood γιατί δεν έκανε prive, μόνο απλούς. Αν είναι δυνατόν!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Δύσκολο τη νύχτα να τις ξεχωρίσεις πάντως. Οι διαφορές είναι κάπως αισθητές την μέρα και σίγουρα εκεί (στην Ρωσσία) όταν πας. Με μπέρδεψες όμως με Ουράλια και Σιβηρία. Και αυτά Ρωσσία είναι.

Επίσης με τι συγκρίνεις την μπαργούμαν. Δεν κατάλαβα. "Υπάρχει καμιά σύγκριση με τη barwooman; Γιατί σε αλλά μαγαζιά υπάρχουν." αυτό όλο δεν το κατάλαβα.

Το μαγαζί πάντως είναι από τα καλύτερα στην Αθήνα.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Από ότι έχω δει και μιλήσει έχουν διαφορά από Σιβηρία - Ουράλια. Και τη νύχτα βλεπω πολύ καλά :grin: . Εμφανισιακά εννοώ. Σε άλλα μαγαζιά βλέπεις εξίσου ωραίες κοπέλες
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Από ότι έχω δει και μιλήσει έχουν διαφορά από Σιβηρία - Ουράλια. Και τη νύχτα βλεπω πολύ καλά :grin: . Εμφανισιακά εννοώ. Σε άλλα μαγαζιά βλέπεις εξίσου ωραίες κοπέλες

Έχουν διαφορά όπως έχουν οι κοπέλλες από την επαρχία σε σύγκριση με τις μεγάλες πόλεις. Ή οι κοπέλλες από διαφορετικές κοινωνικές τάξεις.

Με την νύχτα εννοούσα ότι οι συζητήσεις που κάνει κανείς σε ένα στριπ είναι τυπικές τη νύχτα. Οπότε δύσκολα βλέπεις τις διαφορές νοοτροπίας. ʼλλωστε οι περισσότρες κοπέλλες έχουν πολλά χρόνια στην ελλάδα και έχουν αμβλυνθεί οι διαφορές τους.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δύσκολο τη νύχτα να τις ξεχωρίσεις πάντως. Οι διαφορές είναι κάπως αισθητές την μέρα και σίγουρα εκεί (στην Ρωσσία) όταν πας. Με μπέρδεψες όμως με Ουράλια και Σιβηρία. Και αυτά Ρωσσία είναι.

Επίσης με τι συγκρίνεις την μπαργούμαν. Δεν κατάλαβα. "Υπάρχει καμιά σύγκριση με τη barwooman; Γιατί σε αλλά μαγαζιά υπάρχουν." αυτό όλο δεν το κατάλαβα.

Το μαγαζί πάντως είναι από τα καλύτερα στην Αθήνα.

ναι,αλλα οι σιβηριανες και αυτες απο τα ουραλια(φυσικα συνορα ρωσιας-σιβηριας) δεν εχουν οψιμες διαφορες?

και το μαγαζι συμφωνω ειναι απο τα καλυτερα και πιο ησυχα στην αθηνα...
 

Επισκέπτης
Φιλε parasol η μαυρουλα ειναι αρκετα καλη. Προσωπικα δεν παιρνω μαυρουλες για χορο, αλλα η συγκεκριμενη ειναι μακραν η καλυτερη απο τις υπολοιπες. Εχει μακρυ μαλλι και τρελη ρώγα. Από καμερουν είπε οτι είναι αν δεν κανω λαθος
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Έχουν διαφορά όπως έχουν οι κοπέλλες από την επαρχία σε σύγκριση με τις μεγάλες πόλεις. Ή οι κοπέλλες από διαφορετικές κοινωνικές τάξεις.

Με την νύχτα εννοούσα ότι οι συζητήσεις που κάνει κανείς σε ένα στριπ είναι τυπικές τη νύχτα. Οπότε δύσκολα βλέπεις τις διαφορές νοοτροπίας. ʼλλωστε οι περισσότρες κοπέλλες έχουν πολλά χρόνια στην ελλάδα και έχουν αμβλυνθεί οι διαφορές τους.

σωστος και γνωστης ο κυριος.....+1000
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φιλε parasol η μαυρουλα ειναι αρκετα καλη. Προσωπικα δεν παιρνω μαυρουλες για χορο, αλλα η συγκεκριμενη ειναι μακραν η καλυτερη απο τις υπολοιπες. Εχει μακρυ μαλλι και τρελη ρώγα. Από καμερουν είπε οτι είναι αν δεν κανω λαθος

ναι απο καμερουν,απο γιαουντε!
 

Επισκέπτης
Μηπως ήσουν και εσύ χθες? Γιατί αν δεν κανω λάθος άκουσα ότι ήταν πρωτη της μερα στο μαγαζί
 

Επισκέπτης
Με την νύχτα εννοούσα ότι οι συζητήσεις που κάνει κανείς σε ένα στριπ είναι τυπικές τη νύχτα. Οπότε δύσκολα βλέπεις τις διαφορές νοοτροπίας. ʼλλωστε οι περισσότρες κοπέλλες έχουν πολλά χρόνια στην ελλάδα και έχουν αμβλυνθεί οι διαφορές τους.
Bαλε κ οτι με τους περισσοτερους ''μαλακες'' που συζητανε...εχουν μαθει 1-2-3 παραμυθια κ τα αναμασουν...
Ευτυχως που υπαρχουν κ δυνατες προσωπικοτητες...γιατι δν θα ειχε νοημα κ ενδιαφερον η ιστορια κ το παιχνιδι....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Έχουν διαφορά όπως έχουν οι κοπέλλες από την επαρχία σε σύγκριση με τις μεγάλες πόλεις. Ή οι κοπέλλες από διαφορετικές κοινωνικές τάξεις.

Με την νύχτα εννοούσα ότι οι συζητήσεις που κάνει κανείς σε ένα στριπ είναι τυπικές τη νύχτα. Οπότε δύσκολα βλέπεις τις διαφορές νοοτροπίας. ʼλλωστε οι περισσότρες κοπέλλες έχουν πολλά χρόνια στην ελλάδα και έχουν αμβλυνθεί οι διαφορές τους.

Είχα την ατυχία ή την τύχη να μην κάνω τυπικές συζητήσεις. Και λόγω ηλικίας και άλλων πραγμάτων, ανάμεσα σε αυτά η εκτίμηση και γνώση της Ρωσσικής κουλτούρας να μπορώ να αντιληφθώ τη διαφορά. Αν και πέφτω 100% μέσα πριν μου το πουν οι ίδιες, ίσως φταίει οτί και οι κοπέλες που διαλέγω πρέπει να μην είναι τουλάχιστον ηλίθιες (εκτός από εμφάνιση)
 

Επισκέπτης
Είχα την ατυχία ή την τύχη να μην κάνω τυπικές συζητήσεις. Και λόγω ηλικίας και άλλων πραγμάτων, ανάμεσα σε αυτά η εκτίμηση και γνώση της Ρωσσικής κουλτούρας να μπορώ να αντιληφθώ τη διαφορά. Αν και πέφτω 100% μέσα πριν μου το πουν οι ίδιες, ίσως φταίει οτί και οι κοπέλες που διαλέγω πρέπει να μην είναι τουλάχιστον ηλίθιες (εκτός από εμφάνιση)
μηπως ειναι λιγακι αλλαζωνικο αυτο που γραφεις ???

ίσως φταίει οτί και οι κοπέλες που διαλέγω πρέπει να μην είναι τουλάχιστον ηλίθιες (εκτός από εμφάνιση)
επειδη δν το καταλαβα....μπορεις να κανεις μια επεξηγηση ???
ισως φταιω εγω...ισως κ η συνταξη της προτασης...παντως δν ειναι διακριτο,τουλαχιστον απο μενα,τι εννοεις...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Είχα την ατυχία ή την τύχη να μην κάνω τυπικές συζητήσεις. Και λόγω ηλικίας και άλλων πραγμάτων, ανάμεσα σε αυτά η εκτίμηση και γνώση της Ρωσσικής κουλτούρας να μπορώ να αντιληφθώ τη διαφορά. Αν και πέφτω 100% μέσα πριν μου το πουν οι ίδιες, ίσως φταίει οτί και οι κοπέλες που διαλέγω πρέπει να μην είναι τουλάχιστον ηλίθιες (εκτός από εμφάνιση)

Επί της ουσίας πάντως είναι πολύ δύσκολο να ξεχωρίσεις μια κοπέλλα από την Ανατολική Ουκρανία ή την Λευκορωσία με μια Ρωσσίδα. Οι Μολδαβές πχ που είναι εθνολογικά Ρουμάνες διαφέρουν από Ρωσίδες, το ίδιο οι Καζακστανές και οι Ουζμπέκες. Μίλα όμως στο Πρίνσες με την Σάντρα που είναι από την Τασκένδη κι άμα δεις διαφορά από Ρωσσίδα να με φτύσεις.

Διαφορές υπάρχουν ανάμεσα στις κοπέλλες από Μόσχα και λιγότερο Αγ. Πετρούπολη και τις υπόλοιπες. ακόμα και στην προφορά της γλώσσας υπάρχουν διαφορές. Οι Μοσχοβίτισες είναι πιο ψηλομύτες και σνομπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom