Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οτι και να πεις ειναι σωστο αλλα οι παλιες συνηθειες δυσκολα κοβονται  :headbang: :headbang:/ αλλα εχτες ειχε πολυ κρυο και φοβομουνα να πω προς Κηφισια μπας και μπουντιασω και ετσι πηγα νοτεια χεχεχεχεχεχεχεχε

τα φρουτα τί τα εχουμε,την βιταμινη C τί την εχουμε?για να τα κοιταμε μονο>και στο κατω κατω χρειαζεται θυσιες το σπορ,ακου φοβασαι να μπουντιασεις......μην σε πω τωρα και τιποτα χειροτερο.....τα εχω παρει στο.... μαγουλο τωρα!!!!!!!!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε μαγκες θελω καμια συμβουλη....χτεσ πηγα σε ενα στριπτιτζαδικο..(δεν λεω ονομα διοτι φοβαμαι μην καψω την συγκεκριμενη κοπελα)τεσπα απο καιρο παιρνω μια συγκεκριμενη για ποτακι και χορους....ε χτες την κερασα δυο ποτα και πηρα και δυο χωρους με καβλωσε την καβλωσα και εφοσον ηταν η τριτη φορα που εγινε το ιδιο σκηνικο μου εδωσε το τηλεφωνο της....θελω συμβουλες για να μην πεσω σε καμια λουμπα.....θα κανονισω για καφε μαζι της ...να πεσω βουρ στο ψαχνο ή να κανω τον κυριο?δεν σκοπευω να με πιασει μαλακα    με την παρτοφολα παντως(μακαρι να τα ειχαμε γιατι αμα τα ειχαμε μοντελα θα γαμαγαμε.)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Bαλε κ οτι με τους περισσοτερους ''μαλακες'' που συζητανε...εχουν μαθει 1-2-3 παραμυθια κ τα αναμασουν...

+1

[/quote]
Ευτυχως που υπαρχουν κ δυνατες προσωπικοτητες...γιατι δν θα ειχε νοημα κ ενδιαφερον η ιστορια κ το παιχνιδι....
[/quote]

Υπάρχουν  και  "ξυράφια" :thumbsup:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Διαφορές υπάρχουν ανάμεσα στις κοπέλλες από Μόσχα και λιγότερο Αγ. Πετρούπολη και τις υπόλοιπες. ακόμα και στην προφορά της γλώσσας υπάρχουν διαφορές. Οι Μοσχοβίτισες είναι πιο ψηλομύτες και σνομπ.

Αυτό το αναφέρουν και κοπέλλες από Ουκρανία, Λευκορωσία κλπ. Αντιμετωπίζουν τους Ρώσσους  σαν κάτι ανώτερο...οι ίδιες, συνήθως, αισθάνονται σαν οι φτωχοί συγγενείς...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Αυτό το αναφέρουν και κοπέλλες από Ουκρανία, Λευκορωσία κλπ. Αντιμετωπίζουν τους Ρώσσους  σαν κάτι ανώτερο...οι ίδιες, συνήθως, αισθάνονται σαν οι φτωχοί συγγενείς...

ʼντε πέστα!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Eεεεεεεεεεεεε εσεις για ποια μαυρουλα μιλατε / λοιπον μολις γυρισα απο Princess και δινω αναφορα :

Τρέισι απο Καμερουν = τρελο κομματι παιδια / σωματαρα οπως παντα οι μαυρες και ωραιο προσωπο / μακρυ ισο μαλλι και βυζακια μικρα / δεν τη πηρα χορο και ολο το βραδυ μου ελεγε "ρε γαμωτο μου γιατι δε με παιρνουν για χορο" / γενικα εγω με τις μαυρες δεν τα πηγαινω καλα αλλα η συγκεκριμενη μαυρη αξιζει να τη δει κανεις απο κοντα / ενταξει δεν ειναι και σαν τη Ναομι Καμπελ αλλα σε σχεση με αλλες μαυρες και ειδικα με τις μαυρες που εχει το Princess ειναι μοντελο μπροστα τους ......

κατα τα αλλα τα γνωστα : η Αλεξια με τους βυζους καυλωνει το κοσμο / η Σαντρα οπως παντα προστυχοφατσα / Ροζιτα απο Μολδαβια τρελος πατος αλλα σα να μου φαινεται μπλαζε γκομενα / μια Αννιτα απο Ουγγαρια δεν ειναι το τρελλο μουνι και εχει λιγο σκατοφατσα αλλα πρεπει να κανει καλο χορο - για τσεκαρετε συναδελφοι και τα λοιπα και τα λοιπα

Υ.Γ. τη μια τη barwooman τη λενε Ιρινα ειναι αυτη που δεν ειναι η και τοσο ωραια - την αλλη τη barwooman τη μουναρα δεν τη ξερω ......

Αυτα κουραστηκα παω να κοιμηθω ...............

Για Ροζίτα έχω γράψει, δε με εντυπωσίασε στο χορό αν και μούναρος. Για τη νέα μαυρούλα επιφυλάσσομαι προσεχώς...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς εδώ ένα κωλόμπαρο / στριπτιζάδικο στο Χαλάνδρι κοντά στην πλατεία; Απένταντι από τα σκαλάκια της εκκλησίας μου είπαν. Ρωτάω γιατί παραξενεύτηκα με την ύπαρξη τέτοιου κέντρου στο Χαλάνδρι.
Δεν είναι και απέναντι από τον Αγ. Νικόλα, πιο πίσω στην Α.Παπανδρέου είναι. Κονσόμα είναι με τις γνωστές θειάδες μέσα. Το παράδοξο βέβαια είναι ότι σκάνε στάνταρ: Μία 645i ολοκαίνουρια εδώ και καιρό και μια Ζ3, και ένα μερσεντικό φουλ και είναι αρκετές μέρες της εβδομάδας εκεί... Who knows?
Πιο παλιά είχαμε τον Φοίνικα, τρελή κονσόμα... Και οι 45 μοίρες, που τελικά είναι πιάνο μπαρ(!!!) Ε ρε γλέντια.
Λείπει από τους κάτω ΒΠ, ένα στριπ της προκοπής...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Δεν είναι και απέναντι από τον Αγ. Νικόλα, πιο πίσω στην Α.Παπανδρέου είναι. Κονσόμα είναι με τις γνωστές θειάδες μέσα. Το παράδοξο βέβαια είναι ότι σκάνε στάνταρ: Μία 645i ολοκαίνουρια εδώ και καιρό και μια Ζ3, και ένα μερσεντικό φουλ και είναι αρκετές μέρες της εβδομάδας εκεί... Who knows?
Πιο παλιά είχαμε τον Φοίνικα, τρελή κονσόμα... Και οι 45 μοίρες, που τελικά είναι πιάνο μπαρ(!!!) Ε ρε γλέντια.
Λείπει από τους κάτω ΒΠ, ένα στριπ της προκοπής...

:cool2: Respect!!!!  ;)
 

Επισκέπτης
Δεν είναι και απέναντι από τον Αγ. Νικόλα, πιο πίσω στην Α.Παπανδρέου είναι. Κονσόμα είναι με τις γνωστές θειάδες μέσα. Το παράδοξο βέβαια είναι ότι σκάνε στάνταρ: Μία 645i ολοκαίνουρια εδώ και καιρό και μια Ζ3, και ένα μερσεντικό φουλ και είναι αρκετές μέρες της εβδομάδας εκεί... Who knows?
Πιο παλιά είχαμε τον Φοίνικα, τρελή κονσόμα... Και οι 45 μοίρες, που τελικά είναι πιάνο μπαρ(!!!) Ε ρε γλέντια.
Λείπει από τους κάτω ΒΠ, ένα στριπ της προκοπής...
παρακολουθηση......κανονικααααα.........(να σου πω κ του πατερα μου το αμαξι....μπας κ τον πετυχεις ???? ).....
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
παρακολουθηση......κανονικααααα.........(να σου πω κ του πατερα μου το αμαξι....μπας κ τον πετυχεις ???? ).....
Όχι ρε συ, απλά είναι ο μόνος δρόμος για να μπεις στο κέντρο, η Α.Παπανδρέου. Θες δεν θες, τα ίδια αμάξια βλέπεις. Είναι και το "μαγαζί" απέναντι, που να πάει το μυαλό μου?
Και μιας και το θίξαμε, απέναντι από την εκκλησία και πίσω από την τράπεζα και πάνω από το Προποτζίδικο, ήξερα άλλη μια κονσόμα που το έκλεισε, το ξαναάνοιξε, το έκανε ελληνάδικο και... αυτά. Τώρα ξαναάνοιξε και το παίζει κωλομπαρο? Βρε το Χαλάνδρι.... Και στις 1 το βράδυ μόνο το Έβερεστ έχει κίνηση... Ψόφια πόλη.
 

Επισκέπτης
Όχι ρε συ, απλά είναι ο μόνος δρόμος για να μπεις στο κέντρο, η Α.Παπανδρέου. Θες δεν θες, τα ίδια αμάξια βλέπεις. Είναι και το "μαγαζί" απέναντι, που να πάει το μυαλό μου?
Και μιας και το θίξαμε, απέναντι από την εκκλησία και πίσω από την τράπεζα και πάνω από το Προποτζίδικο, ήξερα άλλη μια κονσόμα που το έκλεισε, το ξαναάνοιξε, το έκανε ελληνάδικο και... αυτά. Τώρα ξαναάνοιξε και το παίζει κωλομπαρο? Βρε το Χαλάνδρι.... Και στις 1 το βράδυ μόνο το Έβερεστ έχει κίνηση... Ψόφια πόλη.
Ποτε δν ηταν..τωρα δν ειναι...και..ποτε δν θα γινει στεκι......
Το εχει η πολη....Να ζει κ να γ@μιεται στη μερα....οταν πεφτει το σκοταδι...ερημια....κ ηρεμια....(βεβαια ξερω 2-3 πολυ καλα μαγαζια...αλλα οχι του θεματος της συζητησης....)!!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Για τους φαν του Τέσσερα. Νεώτερες πληροφορίες λένε ότι καθυστέρησε η έναρξη γιατί ήθελε η Αννίτα Πάνια να γυρίσει κάποιο σόου της εκεί. Ειδοποιήθηκαν οι κοπέλλεςότι θα καθυστερήσει η έναρξη. Πάντως το μαγαζί έχει καταχώρηση στο Αθηνόραμα.

 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Για τους φαν του Τέσσερα. Νεώτερες πληροφορίες λένε ότι καθυστέρησε η έναρξη γιατί ήθελε η Αννίτα Πάνια να γυρίσει κάποιο σόου της εκεί. Ειδοποιήθηκαν οι κοπέλλεςότι θα καθυστερήσει η έναρξη. Πάντως το μαγαζί έχει καταχώρηση στο Αθηνόραμα.


Πολύ ενδιαφέρον... Πρέπει να το τσεκάρουμε... αν έχει κρεβάτι κλπ.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ρε που εξαφανίστηκαν όλοι; Τελευταία μόνο εγώ γράφω σχετικά θέματα. Ή κάνουν διατριβή για άσχετα θέματα (ψυχολογία - ψυχιατρική) ή τα αλληλοχώνουν δι ασήμαντον αφορμήν. Κόπηκε το άθλημα;  :o
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Ρε που εξαφανίστηκαν όλοι; Τελευταία μόνο εγώ γράφω σχετικά θέματα. Ή κάνουν διατριβή για άσχετα θέματα (ψυχολογία - ψυχιατρική) ή τα αλληλοχώνουν δι ασήμαντον αφορμήν. Κόπηκε το άθλημα;  :o

κοβεται το αθλημα ρε συ λεονορο? δε νομιζω..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Να γράφουμε το κατιτίς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom