Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν είναι αλλαζονικό ρε φίλε, από διάφορες καταστάσεις και συμπεριφορά δικιά μου έτυχε να τα λέμε λίγο πιο σοβαρά.

Εννοώ οτί παλιότερα για πάρω 2+ ποτό με μια κοπέλα έπρεπε να αντιληφθώ ότι διέθετε και στοιχειώδη νοημοσύνη, οπότε μπορούσα να κάνω κουβέντα και να αντιληφθώ ορισμένα πράγματα.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Επί της ουσίας πάντως είναι πολύ δύσκολο να ξεχωρίσεις μια κοπέλλα από την Ανατολική Ουκρανία ή την Λευκορωσία με μια Ρωσσίδα. Οι Μολδαβές πχ που είναι εθνολογικά Ρουμάνες διαφέρουν από Ρωσίδες, το ίδιο οι Καζακστανές και οι Ουζμπέκες. Μίλα όμως στο Πρίνσες με την Σάντρα που είναι από την Τασκένδη κι άμα δεις διαφορά από Ρωσσίδα να με φτύσεις.

Διαφορές υπάρχουν ανάμεσα στις κοπέλλες από Μόσχα και λιγότερο Αγ. Πετρούπολη και τις υπόλοιπες. ακόμα και στην προφορά της γλώσσας υπάρχουν διαφορές. Οι Μοσχοβίτισες είναι πιο ψηλομύτες και σνομπ.

Βάλε και Varonez και Aikaterinenbourg
 

Επισκέπτης
Δεν είναι αλλαζονικό ρε φίλε, από διάφορες καταστάσεις και συμπεριφορά δικιά μου έτυχε να τα λέμε λίγο πιο σοβαρά.

Εννοώ οτί παλιότερα για πάρω 2+ ποτό με μια κοπέλα έπρεπε να αντιληφθώ ότι διέθετε και στοιχειώδη νοημοσύνη, οπότε μπορούσα να κάνω κουβέντα και να αντιληφθώ ορισμένα πράγματα.
το αλλαζωνικο πηγαινε ως προς το 100% σιγουρια που ανεφερες....

Οσον αφορα το σοβαρο σε μια κουβεντα με μια στριπερ...ξερω τι θα πει...το εχω αναφερει αρκετες φορες πως ειμαι γενικα της συζητησης...

Ενταξει...θα συμφωνησω ως ενα σημειο...για το θεμα της στοιχειωδους νοημοσυνης....αλλα ρε αδερφε....οταν πρωτογνωριζω μια κοπελα στα 1-2 ποτα δν εχουμε πει τπτ ουσιωδες....εκτος κ αν εσυ εχεις καλυτερη τακτικη ή βιαζεσαι να μαθεις πραγματα...γιατι εγω πηγαινω λαου λαου τη φαση...στα @@ μου κ αν μου κοστισει κ 10-20-100 ποτα....δν θα παω αγχωμενος...χαλαρα....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Θα επιμείνω οτι τώρα πια ναι. Τώρα τι θες να ξαναπώ; Τα περί ηλικίας(μου); Ίσως φταίει ότι παλιότερα η δεύτερη ερώτηση ήταν τι έχουν σπουδάσει - το σκέφτομαι τώρα και γελάω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
μια διορθωση....
Voronezh κ Yekaterinburg γραφονται στα αγγλικα....εκτος κ αν κανω λαθος...

Μάλλον, τα θυμάμαι ακουστικά. Πάντως πρέπει να συμφωνήσεις οτί αν η κουβέντα ξεκινάει με σπουδές και εργασιακά πάει αλλού.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς εδώ ένα κωλόμπαρο / στριπτιζάδικο στο Χαλάνδρι κοντά στην πλατεία; Απένταντι από τα σκαλάκια της εκκλησίας μου είπαν. Ρωτάω γιατί παραξενεύτηκα με την ύπαρξη τέτοιου κέντρου στο Χαλάνδρι.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ξέρει κανείς εδώ ένα κωλόμπαρο / στριπτιζάδικο στο Χαλάνδρι κοντά στην πλατεία; Απένταντι από τα σκαλάκια της εκκλησίας μου είπαν. Ρωτάω γιατί παραξενεύτηκα με την ύπαρξη τέτοιου κέντρου στο Χαλάνδρι.

ωπα!μην ανοιγεις και αλλα μετωπα.......εχουμε ηδη πολλα,για πες με την βομβα που εσκασες τίς προαλλες τί εγινε?για το τεσσερα εννοω στην πειριαως,ανοιξε?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ξέρει κανείς εδώ ένα κωλόμπαρο / στριπτιζάδικο στο Χαλάνδρι κοντά στην πλατεία; Απένταντι από τα σκαλάκια της εκκλησίας μου είπαν. Ρωτάω γιατί παραξενεύτηκα με την ύπαρξη τέτοιου κέντρου στο Χαλάνδρι.

Πες και για το Τέσσερα.
Φίλοι μου μου είπαν για ένα μαγαζί στο roof του εμπορικού στον δρόμο της εκκλησίας που παίζει ωραία φάση σκυλάδικο με consomation. Δεν πήγα αλλά μάλλον θα το τιμήσω συντόμως
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
ωπα!μην ανοιγεις και αλλα μετωπα.......εχουμε ηδη πολλα,για πες με την βομβα που εσκασες τίς προαλλες τί εγινε?για το τεσσερα εννοω στην πειριαως,ανοιξε?

Αααα καλά που μου το θύμισες. Μάλλον όχι! πάντως η πηγή ήταν έγκυρη και είχε πει ότι θα άνοιγε χθες αν ήταν έτοιμο. Μάλλον δεν ήταν όμως έτοιμο χθες. Τώρα που μου το θύμισες θα ρωτήσω και θα μάθω.
 

Επισκέπτης
Αααα καλά που μου το θύμισες. Μάλλον όχι! πάντως η πηγή ήταν έγκυρη και είχε πει ότι θα άνοιγε χθες αν ήταν έτοιμο. Μάλλον δεν ήταν όμως έτοιμο χθες. Τώρα που μου το θύμισες θα ρωτήσω και θα μάθω.
απο Τεταρτη ακουσα....με πιθανη την Παρασκευη...
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.734
Κριτικές
15
Like
6.467
Πόντοι
8.345
η συμπατριωτισα του ροζε μιλα ηταν 99% και πριν δυο βδομαδες που ειχα παει αμαζον.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Χθες ήρθαν και δυο καινούργια κομμάτια στο εν λόγω μαγαζί. Ένα ξανθό και μια μαυρούλα

vasos ελαβες την απαντηση?

ναι απο καμερουν,απο γιαουντε!

Eεεεεεεεεεεεε εσεις για ποια μαυρουλα μιλατε / λοιπον μολις γυρισα απο Princess και δινω αναφορα :

Τρέισι απο Καμερουν = τρελο κομματι παιδια / σωματαρα οπως παντα οι μαυρες και ωραιο προσωπο / μακρυ ισο μαλλι και βυζακια μικρα / δεν τη πηρα χορο και ολο το βραδυ μου ελεγε "ρε γαμωτο μου γιατι δε με παιρνουν για χορο" / γενικα εγω με τις μαυρες δεν τα πηγαινω καλα αλλα η συγκεκριμενη μαυρη αξιζει να τη δει κανεις απο κοντα / ενταξει δεν ειναι και σαν τη Ναομι Καμπελ αλλα σε σχεση με αλλες μαυρες και ειδικα με τις μαυρες που εχει το Princess ειναι μοντελο μπροστα τους ......

κατα τα αλλα τα γνωστα : η Αλεξια με τους βυζους καυλωνει το κοσμο / η Σαντρα οπως παντα προστυχοφατσα / Ροζιτα απο Μολδαβια τρελος πατος αλλα σα να μου φαινεται μπλαζε γκομενα / μια Αννιτα απο Ουγγαρια δεν ειναι το τρελλο μουνι και εχει λιγο σκατοφατσα αλλα πρεπει να κανει καλο χορο - για τσεκαρετε συναδελφοι και τα λοιπα και τα λοιπα

Υ.Γ. τη μια τη barwooman τη λενε Ιρινα ειναι αυτη που δεν ειναι η και τοσο ωραια - την αλλη τη barwooman τη μουναρα δεν τη ξερω ......

Αυτα κουραστηκα παω να κοιμηθω ...............

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Υ.Γ. τη μια τη barwooman τη λενε Ιρινα ειναι αυτη που δεν ειναι η και τοσο ωραια - την αλλη τη barwooman τη μουναρα δεν τη ξερω ......

Αυτα κουραστηκα παω να κοιμηθω ...............

Ρε Υπουργέ μισές δουλειές; Αλέξια με τους βυζους + , Annita συμφωνώ οτι πρέπει να κάνει καλό χορό.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Και Sandra η μόνη που κέρασα ποτό - χορό
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Eεεεεεεεεεεεε εσεις για ποια μαυρουλα μιλατε / λοιπον μολις γυρισα απο Princess και δινω αναφορα :

Τρέισι απο Καμερουν = τρελο κομματι παιδια / σωματαρα οπως παντα οι μαυρες και ωραιο προσωπο / μακρυ ισο μαλλι και βυζακια μικρα / δεν τη πηρα χορο και ολο το βραδυ μου ελεγε "ρε γαμωτο μου γιατι δε με παιρνουν για χορο" / γενικα εγω με τις μαυρες δεν τα πηγαινω καλα αλλα η συγκεκριμενη μαυρη αξιζει να τη δει κανεις απο κοντα / ενταξει δεν ειναι και σαν τη Ναομι Καμπελ αλλα σε σχεση με αλλες μαυρες και ειδικα με τις μαυρες που εχει το Princess ειναι μοντελο μπροστα τους ......

κατα τα αλλα τα γνωστα : η Αλεξια με τους βυζους καυλωνει το κοσμο / η Σαντρα οπως παντα προστυχοφατσα / Ροζιτα απο Μολδαβια τρελος πατος αλλα σα να μου φαινεται μπλαζε γκομενα / μια Αννιτα απο Ουγγαρια δεν ειναι το τρελλο μουνι και εχει λιγο σκατοφατσα αλλα πρεπει να κανει καλο χορο - για τσεκαρετε συναδελφοι και τα λοιπα και τα λοιπα

Υ.Γ. τη μια τη barwooman τη λενε Ιρινα ειναι αυτη που δεν ειναι η και τοσο ωραια - την αλλη τη barwooman τη μουναρα δεν τη ξερω ......

Αυτα κουραστηκα παω να κοιμηθω ...............

καλα ρε δε ντρεπεσαι?παλι στο πρινσεςς?ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
οτι και να πεις ειναι σωστο αλλα οι παλιες συνηθειες δυσκολα κοβονται  :headbang: :headbang:/ αλλα εχτες ειχε πολυ κρυο και φοβομουνα να πω προς Κηφισια μπας και μπουντιασω και ετσι πηγα νοτεια χεχεχεχεχεχεχεχε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom