Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φαντάζομαι απόψεις περί της πολιτικής καταστάσεως (η οποία είναι μπουρδέλο)!!!

oxi bebaia ρε καπτεν....τις συμβουλευοταν για τον επικειμενο ανασχηματισμο του πρινσεςς......
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Παιδια τι γινεται μας βλεπω ολους τους καλους online / μεσα θα τη βγαλουμε / στριπ σημερα δεν παιζει ???

οσο για τις συζητησεις μου με τις στριπερ αυτες καταληγουν παντα στο προαιωνιο ερωτημα : θα μου δωσεις το τηλ να τα πουμε ???? για να παρω την πληρωμενη απαντηση : χορο θες ??? ποτο θες ???? χεχεχεχεχε
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Παιδια τι γινεται μας βλεπω ολους τους καλους online / μεσα θα τη βγαλουμε / στριπ σημερα δεν παιζει ???

οσο για τις συζητησεις μου με τις στριπερ αυτες καταληγουν παντα στο προαιωνιο ερωτημα : θα μου δωσεις το τηλ να τα πουμε ???? για να παρω την πληρωμενη απαντηση : χορο θες ??? ποτο θες ???? χεχεχεχεχε


:2funny: :2funny: :2funny:
Υπουργέ πρέπει να υποβιβαστείς σε υφυπουργό και αυτό χαριστικά  ;) . Πρέπει να δώσεις ακόμα πολλές μιζές υπέρ των ευαγών ιδρυμάτων.
Και μετά το χθεσινό no
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χάλασα τα αντερά μου all night. Από βδομάδα πάλι  :tickedoff:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Επ' ευκαιρία ξέρεις πως λένε τη barwooman toy Princess και ένα κοκκινομάλικο καρέ μικρό;
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Λαλαλαλαλαλαλαλαλα ....................
 

Επισκέπτης
Επ' ευκαιρία ξέρεις πως λένε τη barwooman toy Princess και ένα κοκκινομάλικο καρέ μικρό;
Λαλαλαλαλαλαλαλαλα ....................
Σςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.........μη το πεις ουτε του παπα..:):):):):):):).......(Tωρα σφυριζουμε....κ κοιταμε προς τα πανω...)!!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ποιάν λέει Υπουργέ; Κοκκινομάλικο με καρέ μαλλί είναι η Ταμάρα, αλλά δεν θα την κατέτασσα στα μωρά, τουλάχιστον από άποψη ηλικίας.

Την μπαργούμαν δεν ξέρω πως την λένε και δεν θέλω να μάθω. είναι αρρώστια και κολλάει.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ʼσε ρε Υπουργέ θα μάθω :cool2: και θα στο στείλω σε pm, γιατί μόνο για αυτή αξίζει να πάω εκεί κάτω
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τη μπαργούμαν.
Και το κοκκινομάλικο είναι special και είναι πιπίνι
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Είδες πώς ξεχωρίζουν οι original Ρωσίδες studian;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αντε ρε παιδια ξεχυθειτε στους δρομους.....να μαθετε ολα τα ονοματα και τις διευθυνσεις.....παλι εγω θα σας τα λεω?ακομη και τα ονοματα των barwoman ξερω απο την πρωτη φορα που πηγα......οποιος εχει την "λιστομανια" τα βρισκει αυτα........αμεσα και χωρις κοστος! :dancing: :dancing:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Κάτσε ρε vasos δεν της μιλήσαμε της κοπέλας ακόμα. Περισσότερο κοιτάγα τις εργαζόμενες μπας και βρώ τίποτα αξιόλογο, αλλα ποτό και δρόμο
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Εννοώ από την κυρίως Ρωσσία και όχι τις παρελκόμενες πρώην ΕΣΣΔ, ούτε Ουράλια - Σιβηρία
 

Επισκέπτης
Φίλε leonoro sorry κιόλας, αλλά επειδή τυγχάνει να είμαι fun του συγκεκριμένου μαγαζιού (το επισκέφτηκα και χθες) πλάκα κάνεις ότι δεν βρίσκεις κάτι αξιόλογο? Γούστα είναι βέβαια φίλε μου, αλλά πιστεύω ότι ορισμένες είναι πάρα πολύ καλές
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φίλε leonoro sorry κιόλας, αλλά επειδή τυγχάνει να είμαι fun του συγκεκριμένου μαγαζιού (το επισκέφτηκα και χθες) πλάκα κάνεις ότι δεν βρίσκεις κάτι αξιόλογο? Γούστα είναι βέβαια φίλε μου, αλλά πιστεύω ότι ορισμένες είναι πάρα πολύ καλές


+1......εχει 4,5 πολυ καλα κομματια......ονοματα δεν λεμε γιατι θα θιξουμε υποληψεις και οικογενειες.......αν και ειναι πασιγνωστα πλεον απο το υπουργικο περασμα του μοναδικου υψηλοτατου του σαιτ τουτου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom