Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Με την μόνιμη κατοχή του χρήματος δύσκολα βαυκαλίζεται κανείς, ενώ με την περιστασιακή χρήση υπάρχει ο κίνδυνος όχι μόνο βαυκαλισμού αλλά και τραγικών συνεπειών της χρήσης.
Να το πω απλουστερα.....
Με τα πολλα κ με γερες βασεις φραγκα...πας μπροστα....κ μαλλον δν θα στουκαρεις....κ αν γινει θα ανοιξουν αεροσακοι...
Με τα πολλα κ χωρις βασεις=περιστασιακα φραγκα...πας μπροστα αλλα προς τα πισω....κ σιγουρα θα στουκαρεις....κ θα πεθανεις...ή θα ευχεσαι να εχεις πεθανει....
Οποτε καλυτερα μην παιζει κανεις με τη φωτια αν δν εινα πυροσβεστης...:):):):):):):):)........
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Από εμπειρία θα έλεγα ότι το πεδίο δόξης λαμπρό του βαυκαλισμού βρίσκεται σε αυτούς που στερούνται του χρήματος. Εκτός αν εννοείς την ευκαιριακή χρήση του χρήματος και όχι την μόνιμη κατοχή του. Οπότε λέμε το ίδιο.

Μεγάλη κουβέντα! Όντως έτσι είναι. Το έχω διαπιστώσει εξ ιδίων.

Είναι απλό, κάποιος πχ που σπούδασε και είχε καλλιέργεια και άνετη σχετικά οικογένεια και ταξίδεψε και ασχολείται με χρηματοοικονομικά και μένει βόρεια προάστια και έχει ανάλογους κύκλους μπορεί να κάνει και την κάβλα του μετρημένα και ωραία και η φορτωμένη τσέπη να του είναι μόνο θετική.
Κάποιος πατωματζής απο την Αμφιάλη που του κάτσανε κάτι καλές οικοδομές και το ρευστό του επιτρέπει στριπ καζίνο και μπουζούκια παίζεται αν τον βοηθάει στην ζωή του.

Εδώ θα διαφωνήσω λίγο γιατί εισάγονται στερεότυπα. Σε μεγάλο μέρος εντάσσομαι στην πρώτη κατηγορία αλλά έτυχε! Δεν έχω καθόλου άνετη ζωή, το χρήμα πάντα είναι περιστασιακό και όποτε έτυχε να το έχω, το διάλυσα άμεσα σαν λιγούρης.
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Το παλικάρι που νομίζει ότι είναι μάγκας και όχι ότι απλά κόβει είσοδο στο Baby O είναι για κλωτσιές ή ιδεά μου;
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Το παλικάρι που νομίζει ότι είναι μάγκας και όχι ότι απλά κόβει είσοδο στο Baby O είναι για κλωτσιές ή ιδεά μου;

Σε αυτο το μαλ@@κα ειχα αναφερθει σε παλιοτερο ποστ / η μαγκια του ξεχειλιζει μεχρι εξω στην Πειραιως / στο εν λογω μαγαζι δεν ξαναπαω που να με πληρωνουν / ουτε και οι γκομενες εκει αξιζουν / η μονη που κανει τη διαφορα ειναι η Αντζυ .................
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Προχτές Rasputin ποτό, λείπαν τα μεγάλα ονόματα (η κα υπουργού ήταν) και έφυγα.
Ανατολή. Πολωνέζες κτλ. Η Nicol έφευγε για Romania, να μην πάρουμε; ;) Ήταν την περισσότερη νύχτα με έναν τύπο στην ηλικία της σε intiment situation. Τελικά μάγκες το χειρότερο δεν είναι να μη σε παίρνει και μη γουστάρει η γκόμενα, είναι να μη σε παίρνει και να γουστάρει
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Είναι και Πέμπτη σήμερα, ότι πρέπει :grouphug:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
...... (η κα υπουργού ήταν) ........ = χαχαχαχαχα καλο / πολυ καλο / ελα που ομως ρε φιλε δεν θελει να γινει κ.Υπουργου ..... 

ωχ ωχ μη του δινεις τετοιες πληροφορίες τετοια ωρα
γιατι τον βλέπω να ξεκινάει προς βόρεια σε λίγο :2funny: :2funny: :2funny:

Που εισαι εσυ ρε μπουρδελιαρη ????? / μπα που να πηγαινω τωρα στην ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ / απο βδομαδα στριπ και βλεπουμε .....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Γιατί ρε Υπουργέ τι θέλει; Πρωθυπουργό κωλόμπαρων τέως Περιφέρειας Πρωτευούσης;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Επειδή τα πιάνεις τα έμπειρα, Πέμπτη κάτι συμβαίνει και έιναι πιο.. πιο.. :jerking: και  :grouphug: και :knockinb: ʼμα έχω άδικο διαψεύστε με
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
τι γινεται τις πεμπτες ???? Ειναι κατι σπεσιαλ ??? Αμα ειναι να εχουμε το νου μας εμεις οι νεοι....μιας κ κανουμε εκδρομες μονο μεσοβδομαδα...

ακου νεε μου !!!!!! / οι Πεμπτες πρωτιστως οπως και οι Κυριακες αλλα και οι Τεταρτες δευτερευοντως ειναι οι καλυτερες ημερες για στριπ διοτι ουτε πολυκοσμια εχει αλλα και τα κοριτσια ολα ειναι στο ποστο τους .......

Γιατί ρε Υπουργέ τι θέλει; Πρωθυπουργό κωλόμπαρων τέως Περιφέρειας Πρωτευούσης;

αστη ρε συ / δεν ξερει τι θελει ......

οχι απλά θελει την υπουργική αποκλειστικότητα αλλα επειδή ο υπουργός ειναι διεφθαρμένος και παίζει με πολλές του κάνει νερά :2funny:

ειμαι διεφθαρμενος διοτι βγαινω και με διεφθαρμενους  / ετσι δεν ειναι savala ?????? / ξερεις εσυ .......
 

Επισκέπτης
Επειδή τα πιάνεις τα έμπειρα, Πέμπτη κάτι συμβαίνει και έιναι πιο.. πιο.. :jerking: και  :grouphug: και :knockinb: ʼμα έχω άδικο διαψεύστε με
ακου νεε μου !!!!!! / οι Πεμπτες πρωτιστως οπως και οι Κυριακες αλλα και οι Τεταρτες δευτερευοντως ειναι οι καλυτερες ημερες για στριπ διοτι ουτε πολυκοσμια εχει αλλα και τα κοριτσια ολα ειναι στο ποστο τους .......
Aυτα ρε αδερφια το ηξερα ή καλυτερα τα εχω διαπιστωσει ο ιδιος με τα ματια μου...απλα ελεγα μηπως υπαρχει κατι που δν το εχω παρει πρεφα.......

Τωρα να με συγχωρατε.....πρεπει να εκδραμω....Γιαννακης κ μετα --->>>>>> Group Hug
 

Επισκέπτης
Αυτη τη στιγμη στο Μουσσες....για μενα το τοπ 3 ειναι...
1.Μονα Λιζα..
2.Εμανουελα..
3.Νικολ..

(συνδυασμος χωρου...ποτων...συζητησης...με λιγα λογια value for money...)!!!

Y/Γ---> Οποιος ηταν στο μαγαζι εχθες απ'τις 4 κ μετα...πρεπει να πεθανε στο γελιο...οποιος ηταν ξερει...δυστυχως δν μπορω να εκθεσω καταστασεις...τρελο γλεντι λεεεεμεεεεεεε....!!!!
 

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ωχ ωχ μη του δινεις τετοιες πληροφορίες τετοια ωρα
γιατι τον βλέπω να ξεκινάει προς βόρεια σε λίγο :2funny: :2funny: :2funny:
Προχτές Rasputin ποτό, λείπαν τα μεγάλα ονόματα (η κα υπουργού ήταν) και έφυγα.
Ανατολή. Πολωνέζες κτλ. Η Nicol έφευγε για Romania, να μην πάρουμε; ;) Ήταν την περισσότερη νύχτα με έναν τύπο στην ηλικία της σε intiment situation. Τελικά μάγκες το χειρότερο δεν είναι να μη σε παίρνει και μη γουστάρει η γκόμενα, είναι να μη σε παίρνει και να γουστάρει
 

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
εφηγε η Νικολ ? ξερεις leonoro ποτε γυρίζει ? Θα μας λέιψει.
Τι εννοείς intiment situation ?

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αυτη τη στιγμη στο Μουσσες....για μενα το τοπ 3 ειναι...
1.Μονα Λιζα..
2.Εμανουελα..
3.Νικολ..

για ξηγησου αναλυτικοτερα για αυτες...εννοω ποσο καιρο ειναι εκει,αν ηταν και πού πριν τις μουσσες κλπ.....για να συντονιστει η μνημη μας,οχι τιποτα αλλο.....
 

Επισκέπτης
για ξηγησου αναλυτικοτερα για αυτες...εννοω ποσο καιρο ειναι εκει,αν ηταν και πού πριν τις μουσσες κλπ.....για να συντονιστει η μνημη μας,οχι τιποτα αλλο.....
1.Μονα Λιζα ηταν κ ειναι σταθερη αξια των Μουσσων...δν θυμαμαι εδω κ ενα χρονο να την εχω δει αλλου...
2.Εμανουελα...δν ξερω ινφο...πηρα μονο χορους...ειναι πιτσιρικι...μικροκαμωμενο!!!
3.Νικολ...παλι σταθερη αξια των Μουσσων...αλλα εδω μπορει να κανω κ λαθος...λεγαμε περι ανεμων κ υδατων κ δν εδινα βαση στις προιστοριες.....

Για εσενα παντως...ειναι μια Ειρηνη με μεγαλο στηθος...μεγαλη,τουλαχιστον 30...κ μια αλλη ιταλο-ρουμανα...που δν θυμαμαι τ'ονομα της...παντως αν κοιταξεις μεσα στο μαγαζι...η δευτερη κανει μπαμ απο φατσα...(ειναι τελειως σκυλι....το μεγαλυτερο του μαγαζιου...κ μιλαει παρα πολυ.....)!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom