Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πώς δε τόχω ζήσει ρε vasos; Μερικές φορές το νοσταλγώ κιόλας. Αλλά είναι πολλά ? μακριά  ;) .

οσο εμπειρος και να εισαι αμα τις γουσταρεις ολες αυτες δεν μπορεις να το φρεναρεις....τρελλαινεσαι,παθαινεις αμοκ και γυριζεις σπιτι σου ποδαρατος......ουτε για βενζινη δεν σου αφηνουν.....αυτο ειναι το μονο σιγουρο....δεν πιανουν εκει ουτε τα εμπειρα αγορια του στριπ....ή δεν πας εκει που δουλευουν ή πας και εν γνωση σου τα σκας...
 

kinezos(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
"αμα τις γουσταρεις ολες αυτες"....εκει ειναι ακριβως το μυστικο.Εχεις απολυτο δικιο vasos
 

Επισκέπτης
οσο εμπειρος και να εισαι αμα τις γουσταρεις ολες αυτες δεν μπορεις να το φρεναρεις....τρελλαινεσαι,παθαινεις αμοκ και γυριζεις σπιτι σου ποδαρατος......ουτε για βενζινη δεν σου αφηνουν.....αυτο ειναι το μονο σιγουρο....δεν πιανουν εκει ουτε τα εμπειρα αγορια του στριπ....ή δεν πας εκει που δουλευουν ή πας και εν γνωση σου τα σκας...
λες να εχω κανενα προβλημα που εμενα μ'αρεσουν μονο 2-3 απο καθε στριπ ???? Μπορει να λεω κ πολλες για ορισμενα μαγαζια....Μονο στο γκολντ μ'αρεσει μια 5αδα....κ αυτο απ τις 30 που εχει συνολο.....
Δν νομιζω οτι τιθεται θεμα εμπειριας....απλα συνειδητοποιει ο καθενας ποσα φραγκα εχει για να χαλασει σε στριπ,χωρις να κλαιει μετα....κ πραττει...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Δν νομιζω οτι τιθεται θεμα εμπειριας....απλα συνειδητοποιει ο καθενας ποσα φραγκα εχει για να χαλασει σε στριπ,χωρις να κλαιει μετα....κ πραττει...

αντε μπραβο..
το κακο ειναι οταν ξεφευγεις απο τον προυπολογισμο σου. εδω χρειαζεται και λιγο πειρα, να κοντρολαρεις τα πραγματα.
αρα, τιθεται και θεμα εμπειριας. ( εκτος αν σου περισσευουν 3500 ? 4000 ευρω το μηνα, σαν τον παπ )


 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
λες να εχω κανενα προβλημα που εμενα μ'αρεσουν μονο 2-3 απο καθε στριπ ???? Μπορει να λεω κ πολλες για ορισμενα μαγαζια....Μονο στο γκολντ μ'αρεσει μια 5αδα....κ αυτο απ τις 30 που εχει συνολο.....
Δν νομιζω οτι τιθεται θεμα εμπειριας....απλα συνειδητοποιει ο καθενας ποσα φραγκα εχει για να χαλασει σε στριπ,χωρις να κλαιει μετα....κ πραττει...

Πόσα χρόνια δουλεύεις ρε φίλε, πόσα λεφτα βγάζεις πια, πόσες έχεις κάνει έρωτα, πόσες μακροχρόνιες σχέσεις έχεις κανει, έχεις παντρευτει.
Αλλιώς τα βλέπεις μετά από μια ζωή και εκεί παίζει χοντρά.

αστο μην το λες...γιατι δεν το εχεις ζησεςι στο πετσι σου να το καταλαβεις.........δεν ειναι ακριβως ετσι τα πραματα..
 

Επισκέπτης
αντε μπραβο..
το κακο ειναι οταν ξεφευγεις απο τον προυπολογισμο σου. εδω χρειαζεται και λιγο πειρα, να κοντρολαρεις τα πραγματα.
αρα, τιθεται και θεμα εμπειριας. ( εκτος αν σου περισσευουν 3500 ? 4000 ευρω το μηνα, σαν τον παπ )
γενικα πρεπει να σου περισσευει χρημα....για να ασχοληθεις....
Το σπορ θελει βασικα δυο στοιχεια....μυαλο κ χρημα....
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Πάθη είναι αυτά και μόνο προσωπικα κριτήρια εμπεριέχουν, μην προσπαθούμε να τα κανονικοποιήσουμε. Σκοπός είναι να μην το παρακάνουμε. Τώρα για αυτόν που το παρακάνει...Ο κανονικός οικονομικά χτυπιέται πρώτα στην τσέπη και φρενάρει, ο φορτωμένος εχει την δυνατότητα να την έχει άσχημα ψυχικά γιατί δεν έχει κόφτη το τσεπομοτέρ και θέλει φιλοσοφημένες κινήσεις γενικά.
 

Επισκέπτης
Πόσα χρόνια δουλεύεις ρε φίλε, πόσα λεφτα βγάζεις πια, πόσες έχεις κάνει έρωτα, πόσες μακροχρόνιες σχέσεις έχεις κανει, έχεις παντρευτει.
Αλλιώς τα βλέπεις μετά από μια ζωή και εκεί παίζει χοντρά.
Τι σημασια εχει ποσα χρονια δουλευει κανεις....πολυ λιγα....απαντω..για μενα...
Τι εννοεις ποσα βγαζει (πια)...πολλα απαντω εγω,κ οχι πια,εξ αρχης!!!...
Αλλο παλι κ αυτο....τι εννοεις με ποσες εχει κανει καποιος ερωτα,εχει καμια σημασια...μηπως μιλαμε για κομματια κρεας κ δν το καταλαβα??? με πολυ λιγες,οσον αφορα εμενα....μετριουνται στα δακτυλα του 1 χεριου....κ αυτο γιατι ειναι επιλογη μου....θα μπορουσαν να ναι παρα πολλες...αλλα δν χρειαζεται...ουτε εχω αναγκη την αυτο-επιβεβαιωση...ειμαι σιγουρος απο μονος μου....
Αλλο ασχετο για μενα....τι σημασια εχει αν εχει παντρευτει καποιος....μπορει να το κανε απο μαλακια....ή πανω στην τρελη του καυλα...
Η εμπειρια προφυλλαττει απο κακοτοπιες κ διαφορα....αλλα το χρημα λυνει τα χερια...ειδικα μεσα στο χωρο....σε απελευθερωνει....ειδικα πλεον που ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΙ....!!!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Ουκ εν το πολύ το ευ. Προσοχή στην δυσπεψία.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Πάθη είναι αυτά και μόνο προσωπικα κριτήρια εμπεριέχουν, μην προσπαθούμε να τα κανονικοποιήσουμε. Σκοπός είναι να μην το παρακάνουμε. Τώρα για αυτόν που το παρακάνει...Ο κανονικός οικονομικά χτυπιέται πρώτα στην τσέπη και φρενάρει, ο φορτωμένος εχει την δυνατότητα να την έχει άσχημα ψυχικά γιατί δεν έχει κόφτη το τσεπομοτέρ και θέλει φιλοσοφημένες κινήσεις γενικά.

το θεμα ειναι να μην φτασει να σου γινει παθος..
τοτε τελειωσες.
παθος ειναι και το καζινο, τα χαρτια, παθος ειναι και το νιμου. ως γνωστον ολ? αυτα εχουν κλεισει απειρα σπιτια. οταν παθιαζεσαι, τυφλωνεσαι και δεν εχεις τη δυνατοτητα να κουμανταρεις τα πραγματα.

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν ήταν προσωπικές οι επισημάνσεις πάντως.
Καμία σχέση με κομάτια κρέας.
Επίτρεψέ μου να σου πω - και δεν το λέω παρά μόνο σαν μια πραγματικότητα - ότι υπάρχουν πάρα πολλά μπροστά από αυτά που λες και όταν θα έρθει η ώρα θα τα δεις.
Το μόνο που μπορώ να πω είναι οτί και αυτές έχουν ανάλογη συμπεριφορά που καμιά φορά λέω είναι δυνατόν να ξέρουν τόσα πράγματα;
 

Επισκέπτης
Δεν ήταν προσωπικές οι επισημάνσεις πάντως.
Καμία σχέση με κομάτια κρέας.
Επίτρεψέ μου να σου πω - και δεν το λέω παρά μόνο σαν μια πραγματικότητα - ότι υπάρχουν πάρα πολλά μπροστά από αυτά που λες και όταν θα έρθει η ώρα θα τα δεις.
Το μόνο που μπορώ να πω είναι οτί και αυτές έχουν ανάλογη συμπεριφορά που καμιά φορά λέω είναι δυνατόν να ξέρουν τόσα πράγματα;
Οκ...το καταλαβα...απλα μονο για τον εαυτο μου μπορω να μιλησω με σιγουρια!!!
Σιγουρα εχω πολλα να δω....κ να κανω....μιλαμε ομως για το παρον....
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Αμα εχεις τα πολλα......εχεις μεγαλυτερη ευτυχια....
Αμα εχεις λιγα......εχεις μεγαλυτερη δυστυχια....
Οσο για τη δυσπεψια....υπαρχουν κ οι σοδες....
:):):):):):):):):)............

η ευτυχια δεν αγοραζεται ρε συ mclein. η ανετη ζωη ναι.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Όταν μεγαλώνεις καταλαβαίνεις και τους άλλους
 

Επισκέπτης
Όταν μεγαλώνεις καταλαβαίνεις και τους άλλους
Oταν μεγαλωνεις...σε καταλαβαινουν κ οι αλλοι.....γιατι απλα σε προσεχουν....
Οταν εισαι μικρος καταλαβαινεις πολλα....ισως ομως να μην τα λαμβανεις τοσο πονηρα οσο ειναι....εκτος κ αν.....(ειναι μυστικο....)!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom