Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
1.Μονα Λιζα ηταν κ ειναι σταθερη αξια των Μουσσων...δν θυμαμαι εδω κ ενα χρονο να την εχω δει αλλου...
2.Εμανουελα...δν ξερω ινφο...πηρα μονο χορους...ειναι πιτσιρικι...μικροκαμωμενο!!!
3.Νικολ...παλι σταθερη αξια των Μουσσων...αλλα εδω μπορει να κανω κ λαθος...λεγαμε περι ανεμων κ υδατων κ δν εδινα βαση στις προιστοριες.....

Για εσενα παντως...ειναι μια Ειρηνη με μεγαλο στηθος...μεγαλη,τουλαχιστον 30...κ μια αλλη ιταλο-ρουμανα...που δν θυμαμαι τ'ονομα της...παντως αν κοιταξεις μεσα στο μαγαζι...η δευτερη κανει μπαμ απο φατσα...(ειναι τελειως σκυλι....το μεγαλυτερο του μαγαζιου...κ μιλαει παρα πολυ.....)!!!!

1.μηπως εννοεις αυτην που δουλευε baby o ρεντη-πειραιως?μια απιστευτη ψηλη αδυνατη καστανοξανθη με πρασινα ματια και απιστευτο κορμι?

2.η ειρηνη μηπως δουλευε μικρο αφρο πριν ερθει μουσσες?ειναι μια μελαχροινη με πρασινα-μπλε ματια και κοντο σχετικα μαλλι?
 

Επισκέπτης
1.μηπως εννοεις αυτην που δουλευε baby o ρεντη-πειραιως?μια απιστευτη ψηλη αδυνατη καστανοξανθη με πρασινα ματια και απιστευτο κορμι?

2.η ειρηνη μηπως δουλευε μικρο αφρο πριν ερθει μουσσες?ειναι μια μελαχροινη με πρασινα-μπλε ματια και κοντο σχετικα μαλλι?

1.Στο 1 εισαι μεσα....
2.Στο 2 εισαι εκτος....κ εγω ειχα μπερδευτει οταν μου την περιεγραψαν...αμα τη δεις θα καταλαβεις...περασε προσφατα κ απ το λιντο...αλλα την εκανε γρηγορα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
1.Στο 1 εισαι μεσα....
2.Στο 2 εισαι εκτος....κ εγω ειχα μπερδευτει οταν μου την περιεγραψαν...αμα τη δεις θα καταλαβεις...περασε προσφατα κ απ το λιντο...αλλα την εκανε γρηγορα...

1.η μονα λιζα ειναι λολιτα εδω και ενα διμηνακι αλλα απο ασφαλεις πληροφοριες σε κανα διμηνο το πολυ σταματαει το επαγγελμα..τον λογο τον ξερω αλλα δεν τον ανακοινωνω δημοσια...παντως η γυναικα ειναι απλα μια οπτασια που παρακαλας να την εχεις διπλα σου μερα-νυχτα,στα ονειρα σου κλπ....
 

Επισκέπτης
1.η μονα λιζα ειναι λολιτα εδω και ενα διμηνακι αλλα απο ασφαλεις πληροφοριες σε κανα διμηνο το πολυ σταματαει το επαγγελμα..τον λογο τον ξερω αλλα δεν τον ανακοινωνω δημοσια...παντως η γυναικα ειναι απλα μια οπτασια που παρακαλας να την εχεις διπλα σου μερα-νυχτα,στα ονειρα σου κλπ....
1.μαλλον αλλη μονα λιζα λεμε....οχι μαλλον...σιγουρα....χθες ηταν στην αγκαλια μου...στο Μουσσες....:):):):):):).....
 

Επισκέπτης
Διορθωση...Η Μονα Λιζα του Μουσσες...παντα του Μουσσες ηταν...μαλακια μου....Η κοπελα του Μουσσες ειναι καταξανθη κ οχι καστανοξανθη....κ με καταλευκο δερμα....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Αυτη τη στιγμη στο Μουσσες....για μενα το τοπ 3 ειναι...
1.Μονα Λιζα..
2.Εμανουελα..
3.Νικολ..

Μηπως αυτη η Νικολ ειναι μια Ρουμανα, μελαχροινη με επιστευτο φιδισιο κορμι / αν λες αυτη οχι απλως η κοπελα εναι καυλα αλλα τη χαζευεις πολλες ωρες οταν περασει απο διπλα σου / ειδικα αν την κοιταξεις απο πισω ο πατος της με τη μεση δαχτυλιδη θα παρεις δουλεια για το σπιτι για κανα 3μηνο ..... / απο χορο παντως μαζι της δεν εμεινα ευχαριστημενος / παντως ειναι πολυ καυλα η κοπελα και ενω σου δινει την εντυπωση απομακρης μουναρας ειναι πολυ προσιτη και ευχαριστος τυπος ......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε κουφαλοπαιδα  :2funny: :2funny:καντε μια αναλυτικη ροστερικη περιγραφη των κοριτσιων....και εν πασει περιπτωσει αναφερετε ποιες ειναι τωρα,ποιες ηταν οταν πρωτοανοιξε και τί μεταγραφες εγιναν....αν δεν μπορειτε να ποσταρετε εδω σας προτεινω να ανοιξετε ενα site με το mousses(γιατι αν περιμενουμε απο αυτους να επικοινωνησουν με τον εξω κοσμο με συγχρονα μεσα θα περασουν τουλαχιστον 3 παγετωνες)....αντε...αρχιστε μην σας φαει η μαρμαγκα... :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Μηπως αυτη η Νικολ ειναι μια Ρουμανα, μελαχροινη με επιστευτο φιδισιο κορμι / αν λες αυτη οχι απλως η κοπελα εναι καυλα αλλα τη χαζευεις πολλες ωρες οταν περασει απο διπλα σου / ειδικα αν την κοιταξεις απο πισω ο πατος της με τη μεση δαχτυλιδη θα παρεις δουλεια για το σπιτι για κανα 3μηνο ..... / απο χορο παντως μαζι της δεν εμεινα ευχαριστημενος / παντως ειναι πολυ καυλα η κοπελα και ενω σου δινει την εντυπωση απομακρης μουναρας ειναι πολυ προσιτη και ευχαριστος τυπος ......
καπως ετσι.....δν την ειχα σε μεγαλη εκτιμηση,λογω του απομακρου στυλ....αλλα ειναι τρομερη...εχθες που γνωριστηκαμε πολυυυυυ καλα....αλλαξα γνωμη...
Σωματαρα...σχετικα καλο προσωπο αλλα κυριως περιεργη φατσουλα....κ το βασικο πανεξυπνη....τα ματια της λες κ πεταγανε σπιθες ηταν...πολλα +++ απο μενα στην κυρια....
Ασε οτι ειναι η μοναδικη γυναικα...στριπερ κ μη...που βρηκε με την πρωτη προσπαθεια τι κολωνια φορουσα....!!!
ρε κουφαλοπαιδα  :2funny: :2funny:καντε μια αναλυτικη ροστερικη περιγραφη των κοριτσιων....και εν πασει περιπτωσει αναφερετε ποιες ειναι τωρα,ποιες ηταν οταν πρωτοανοιξε και τί μεταγραφες εγιναν....αν δεν μπορειτε να ποσταρετε εδω σας προτεινω να ανοιξετε ενα site με το mousses(γιατι αν περιμενουμε απο αυτους να επικοινωνησουν με τον εξω κοσμο με συγχρονα μεσα θα περασουν τουλαχιστον 3 παγετωνες)....αντε...αρχιστε μην σας φαει η μαρμαγκα... :dancing: :dancing:
ρε αδερφε δν ειναι απαραιτητο να καταγραψουμε το ροστερ του μαγαζιου...πας περνας καλα...φευγεις...κ εχεις να θυμασαι αν περασες καλα....δν ειναι αναγκη να φτιαχνεις καταλογο κατα τη γνωμη μου...
Αν ζητησεις συγκεκριμενα για καποια κοπελα γνωμη θα τη γραψω...ομως καταλογο δν υπαρχει περιπτωση....ασε που δν θυμαμαι κ τα ονοματα πολλες φορες....
Ασε....καλυτερα να μην επικοινωνουν με τον εξω κοσμο....κατι ξερουν....
Ειναι απ τα λιγα ''καθαρα'' μαγαζια.....''οικογενειακου'' στυλ....κ καλο ειναι να παραμεινει ετσι....δλδ να γαμιεται παρασκευη/σαββατο κ τις αλλες μερες να πηγαινουμε να χαλαρωνουμε.....:):):):):)!!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
vaso μου σε τρωει ο κ@@λος σου με τις Μουσες οπως βλεπω / κοιτα οπως σου εχω πει εκ του συνεγγυς το στριπ αυτο δεν μπορει να καλυψει τις απαιτησεις σου / ειναι αιωνες πισω / απλα ειναι για μια περατζαδα για να πιεις το ποτακι σου με την παρεα σου ...... 
 

Επισκέπτης
vaso μου σε τρωει ο κ@@λος σου με τις Μουσες οπως βλεπω / κοιτα οπως σου εχω πει εκ του συνεγγυς το στριπ αυτο δεν μπορει να καλυψει τις απαιτησεις σου / ειναι αιωνες πισω / απλα ειναι για μια περατζαδα για να πιεις το ποτακι σου με την παρεα σου ...... 
To μαγαζι δν βασιζεται στους 1-2-5 χορους που θα παρει ο εκαστοτε πελατης/πιτσιρικος/μπαρμπακος.....
Στηριζεται σε πελατες με ελευθερο μπατζετ...διαθεσιμο προς ποτα κυριως....Ειναι το 2ο μαγαζι μετα το γκολντ που παιζουν σαμπανιες πολυ συχνα..ή εστω μπουκαλακια ανα 2 ατομα κ οχι ανα 4αδα...επισης,το στυλ των κοριτσιων δν προδιαθετει για εξαλες καταστασεις...γιατι οταν ολες καθονται στους καναπεδες κ περιμενουν να σχολασουν....δν νομιζω να ψαχνονται κ πολυ...
Τελος...υπαρχουν κ εξαιρεσεις...κοπελες που την ψαχνουν συνεχως για χορους κ ποτα αλλα ειναι αναξιες λογου....ειναι αυτο που λεμε οτι περισσεψε...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vaso μου σε τρωει ο κ@@λος σου με τις Μουσες οπως βλεπω / κοιτα οπως σου εχω πει εκ του συνεγγυς το στριπ αυτο δεν μπορει να καλυψει τις απαιτησεις σου / ειναι αιωνες πισω / απλα ειναι για μια περατζαδα για να πιεις το ποτακι σου με την παρεα σου ...... 

minister of badfamed bars of suggrou avenue δεν εισαι σε θεση να κρινεις πότε ενα μαγαζι κανει για μενα ή οχι....αντε πηγαινε στο πρινσεςς να πιασεις κουβεντα με την μπαργουμαν μπας και σε κερασουν φραπεδακι με το πιτσι-πιτσι......
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
ρε αδερφε δν ειναι απαραιτητο να καταγραψουμε το ροστερ του μαγαζιου...πας περνας καλα...φευγεις...κ εχεις να θυμασαι αν περασες καλα....δν ειναι αναγκη να φτιαχνεις καταλογο κατα τη γνωμη μου...
Αν ζητησεις συγκεκριμενα για καποια κοπελα γνωμη θα τη γραψω...ομως καταλογο δν υπαρχει περιπτωση....ασε που δν θυμαμαι κ τα ονοματα πολλες φορες....

+1000000
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
μπας και σε κερασουν φραπεδακι με το πιτσι-πιτσι......  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

καλα θα δεις δεν θα με κερασουν και εμενα φραπε ...... / τοτε θα δεις .... / μπορει να ειμαι απειρος αλλα μαθαινω και ακουω χεχεχεχεχε
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
καλα θα δεις δεν θα με κερασουν και εμενα φραπε ...... / τοτε θα δεις .... / μπορει να ειμαι απειρος αλλα μαθαινω και ακουω χεχεχεχεχε

Άν σου σερβίρει φραπελιά η μπαργούμαν εγώ θα σε ψηφίζω για τις επόμενες 3 εκλογές!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
ʼν σου σερβίρει φραπελιά η μπαργούμαν εγώ θα σε ψηφίζω για τις επόμενες 3 εκλογές!!!

αν του σερβίρει φραπέ η συγκεκριμένη μπαργούμαν εγώ θα τον σπονσοράρω στο μαγαζί για ένα μήνα!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Δε μου αρεσουν οι φραπελιες και οι χοροι / εγω πινω τα ποτακια μου και ανταλασσω αποψεις με τα κοριτσια .......
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Δε μου αρεσουν οι φραπελιες και οι χοροι / εγω πινω τα ποτακια μου και ανταλασσω αποψεις με τα κοριτσια .......

Φαντάζομαι απόψεις περί της πολιτικής καταστάσεως (η οποία είναι μπουρδέλο)!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δε μου αρεσουν οι φραπελιες και οι χοροι / εγω πινω τα ποτακια μου και ανταλασσω αποψεις με τα κοριτσια .......

Κακώς. Και εγώ ακόμα δεν το έχω ξεπεράσει πλήρως. Πήγα χτες Rasputin και έφαγα το μισό βράδυ και budget στη συζήτηση  :crazy: . Ευτυχώς το άλλο μισό  :grin: Μαριάνα - Σουζάνα κλπ κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom