Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
α ναι εκει στο ορθιο παιζει μπαλα κ ολο υποδειξεις οι μαλακες οι γκαρσονιερηδες κ ειναι κ μισομεριδες
Eγω συνηθως ειμαι κατοικος  BBO Πειραιως,αλλα το γκολντ απο μουνια ειναι το μονο που εχει καποιο καλο επιπεδο(σε σχεση με παλια χαλια) τα μαγαζια ειναι κατεστραμενα πια σε σχεση με 5 χρονια πριν,αλλα οπου παω παντα τραπεζακι αλλιως την κανω
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Αν δεν εχω ανεση να πω τις μαλακιες μου ,να γινει παιχνιδι ,και οτι παραπανω δεν αξιζει.Και στο μπαρ ειναι ωραια να αραζεις αρκει να εχει καλα σκαμπο να μην γινεται μπροστα χαμος και κοβετε η ΘΕΑ αλλα αν ειναι να κατσω στο Μπαρ καλυτερα να παω σε κανα κολομπαρο
 

Επισκέπτης
Eγω συνηθως ειμαι κατοικος  BBO Πειραιως,αλλα το γκολντ απο μουνια ειναι το μονο που εχει καποιο καλο επιπεδο(σε σχεση με παλια χαλια) τα μαγαζια ειναι κατεστραμενα πια σε σχεση με 5 χρονια πριν,αλλα οπου παω παντα τραπεζακι αλλιως την κανω

κατσε ρε κ στο γκολντ ειναι μετρημενα τα ΠΟΛΥ δυνατα αλλα κ για κατσε λιγο γιατι κ αυτα ειναι πολυ ψωνισμενα κ νομιζουν οτι ειναι μοντελα κ κανουν πασαρελα....ρε παιδια το τεσσερα δεν εχει καλα?το ριτορνο δεν εχει καλα?το λιντο δεν εχει καλα?κ εμενα που λετε ολοι μου αρεσε κ το αλκατραζ απλα δεν υπηρχε καλη συνενοηση...μια χαρα ειναι ρε ολα μια χαρα ειναι σχεδον τουλαχιστον γιατι τα της παραλιακης δεν μ αρεσουν...αλλα απο σερβισ δεν ειναι καλα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
An πας για παραπανω απο Σεικερ το Γκολντ μονο αξιζει!!!!!1
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
An πας για παραπανω απο Σεικερ το Γκολντ μονο αξιζει!!!!!1

Μπορεις σε παρακαλω να σταματησεις να γραφεις σε γραμμικη Β και να γραψεις νεα ελληνικα να καταλαβουμε και εμεις?
Ωραια ειναι κ συμφωνω να μην πλατιαζουμε, αλλα τουλαχιστον να καταλαβαινουμε κατι!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μπορεις σε παρακαλω να σταματησεις να γραφεις σε γραμμικη Β και να γραψεις νεα ελληνικα να καταλαβουμε και εμεις?
Ωραια ειναι κ συμφωνω να μην πλατιαζουμε, αλλα τουλαχιστον να καταλαβαινουμε κατι!
H γραμμικη β αποκτυπτογραφηθηκε ,τα δικα μου που ειναι γραμμικη Α μονο ο Βασος(και οι μαθητες του) καταλαβαινουν!!!!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μπορεις σε παρακαλω να σταματησεις να γραφεις σε γραμμικη Β και να γραψεις νεα ελληνικα να καταλαβουμε και εμεις?
Ωραια ειναι κ συμφωνω να μην πλατιαζουμε, αλλα τουλαχιστον να καταλαβαινουμε κατι!
Αν δε μάθεις Ρώσσικα μάγκα δεν πας πουθενά ;) elvis tso te gavaril; Ο μάστερ Βάσος δεν επιδέχεται μετάφρασης....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Σημερα θα παω για σκαουτινγκ....
 

Επισκέπτης
Ελβις εσυ ξερεις οτι ειμαι αγραματος αλλα καταλαβες τι γραφω!!!!!!!
ρε φιλε στα παπαρια μου αμα εισαι αγραμματος ή γραμματιζουμενος.γιατι εγω τι ειμαι,του παν/μιου ?
εδω μετραει η εμπειρια κ οχι οι γραμματικες γνωσεις.
ρε στα παπαρια μαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.

Σημερα θα παω για σκαουτινγκ....
σημερα σκαουτινγκ,αυριο παντοφλα. :P :P :P (εχουμε προβλημα βοθρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε)!!!!!

Αν δε μάθεις Ρώσσικα μάγκα δεν πας πουθενά ;) elvis tso te gavaril; Ο μάστερ Βάσος δεν επιδέχεται μετάφρασης....
Μη τους μαθαινεις τα μυστικα ρεεεεεεεεεεεεεεε.Μην τους λες ποια ειναι τα πολεμοφοδια. :P :P :P
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Εχω κομπλεξ αναλφαβητοσυνης...
Οσον αφορα την παντοφλα ετουτη τη βδομαδα το παιζω σκληρος αντρας.....την αλλη Λουλης
Τα λεμε την κανω για σεικερ....
 

Επισκέπτης
Εχω κομπλεξ αναλφαβητοσυνης...
Οσον αφορα την παντοφλα ετουτη τη βδομαδα το παιζω σκληρος αντρας.....την αλλη Λουλης
Τα λεμε την κανω για σεικερ....
ποιο κομπλεξ γαμω την τρελα μου ? εδω μεσα ολοι ισοι ειμαστε.ΤΕΛΟΣ!!!!!
οσον αφορα την παντοφλα,εχεις βρει το μυστικο κ εσυ. ;)
καλο shakin(g).!!! :P :P :P
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
H γραμμικη β αποκτυπτογραφηθηκε ,τα δικα μου που ειναι γραμμικη Α μονο ο Βασος(και οι μαθητες του) καταλαβαινουν!!!!!!!

Ποιος ειναι ο Βασος? ποιοι ειναι οι μαθητες του?
Εγω δεν γνωριζω τιποτα. Ειμαι του κατυχητικου.
Μονο τον ΠαπαΓιωργο βλεπω τις Κυριακες στην εκκλησια της ενοριας μου!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
αν ελειπε απο μεσα η μαρίδα (μεσος ορος ηλικιας πελατων 21,5 ετη), καθως κι αυτος ο dj (??) που ξεφτιλιζει τα κοριτσια απ το μικροφωνο και μετα τα χαστουκιζει δημόσια, θα ηταν καλλιτερα..  :P :P

Ήμουν κι εγώ στο Diamond για να τιμήσω τη Sophie μας *P και ένα πράγμα έχω να πω για τον dj: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: (αξίζει όσο 1000 λέξεις νομίζω).
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Χθες Ντιαμοντ,20 περιπου κομματια καποια καλα(Τζεσσικα,Αλια κολαρα γερμανιδα,Νικολ,Ντολορες υποφερτη,Λουση μογγολα βαμμενη ξανθια,Λειντα,Σιντυ βαρεμενη)
εχουν μετοικοισει οι ρουμανοτσιγγανες του ΒΒΟ Περαιως πχ Ρομπερτα,η Σαβουρα η Κλαουντια,η Καρινα-Κορινα μουναρα παλια Πειραιως
Ωραιος χωρος σχετικα σκοτεινος,ο χωρος που γινονται οι απλη χοροι πολυ καλος ,οι Πριβε γινονται στο παταρι αλλα αυτοι που καθονται απο κατω ,ο Ντιτζει και ο Μπαστακας τα βλεπουν ολα,
Παρολο που εχει πριβε το μαγαζι ειναι αφραπο
Θετικο ειναι οτι οι γκομενες καθονται αρκετη ωρα στο τραπεζι χωρις να ζητησουν τιποτα και γυρνανε γυρω γυρω,ο Ντι Τζει καλος,το προσωπικο τυπικο,απο ποιοτητα ποτων δεν ξερω πινω μονο μπυρα
Τιμες 11,12,50
Εκατσα καμια ωριτσα γιατι η Αλια που με καυλωσε την εκανε ντυθηκε και εφυγε
Θα ξεναπερασω αλλα το μαγαζι θελει πολυ βελτιωση
Νωριτερα ειχα δει στην Συγγρου την Ειντζελ απο γκολντ ντυμενη να παιρνει ταξι ασημαντη
 

Επισκέπτης
1.Εκατσα καμια ωριτσα γιατι η Αλια που με καυλωσε την εκανε ντυθηκε και εφυγε
2.Νωριτερα ειχα δει στην Συγγρου την Ειντζελ απο γκολντ ντυμενη να παιρνει ταξι,ασημαντη
1.που να πηγε ρε γαμωτο,πουυυυυυυυυυυυυυ ??????????????? :P
2.στον vasos πες τα.οταν τα λεγαμε για τις φραπεδιαρες του gold,μας τα εχωνε κανονικα. ;) ;)

******στειλε μου ενα πμ γιατι δεν σε βρισκω.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
χθεσινη εξόρμηση στο rich and famous,
κηφισιά επί της εθν.οδού στον παράδρομο..
ωραίος χώρος, καλό το επίπεδο εμφάνισης
των κοριτσιών με ορισμένες μάλιστα πολύ δυνατές παρουσίες!  :rockon:
χορός στην πίστα λίγο άτονος
χοροί καλοί σε διάρκεια και ποιότητα
ποτα καθαρά αλλά λίγο ακριβά
οι κοπέλες εστιάζουν στο ποτάκι και την παρέα κυρίως.. 
ένα σχετικά ήσυχο μέρος σε μια μακρινή γωνιά
της αττικής! δε βλάπτει μία επίσκεψη!.. :rolleyes:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
2.στον vasos πες τα.οταν τα λεγαμε για τις φραπεδιαρες του gold,μας τα εχωνε κανονικα. ;) ;)

******στειλε μου ενα πμ γιατι δεν σε βρισκω.

για την συγκεκριμενη τα εχω πει και εγω φιλτατε σε ολους μου τους κυκλους.....αδιαφορη πλεον εδω και παρα πολυ καιρο.......οπως και αρκετες αλλες.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom