Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Ειστε ολοι ψοφιοι...Καποτε κανατε καμια επισκεψη στα ιδρυματα και παρασκευη.Τωρα την κοψατε κι'αυτη.Σαββατακιδες γινατε ολοι.Μα να βρω την Αgnes την ουγγαρεζα στα χανια ? Αυτη του diamonds dols.Πολυ μουνι.Μου ειπε βεβαια οτι εφυγε απο το Rich + Famous γιατι το μαγαζι δουλευει μονο με αγκαλιτσες.Καθε γκομενα τον αγκαλιτσα της και οσες δεν εχουν τον πουλο...Τι'ναι αυτα ρεεεεεεεεεεε.... :jerking: :jerking: :jerking: :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καθε γκομενα τον αγκαλιτσα της και οσες δεν εχουν τον πουλο...Τι'ναι αυτα ρεεεεεεεεεεε.... :jerking: :jerking: :jerking: :rockon: :rockon:
Γίναν οι πουτάνες κυρίες φίλε....
Αμα θέλετε πουτάνες ψάξτε ανάμεσά στους γνωστούς σας... Οχι σε κωλάδικα πλέον....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χθεσινη εξορμηση baby gold!η απολυτη παρακμη.....παιδια καντε κατι να σωθει το μαγαζι....πιθανες λυσεις σωτηριας....

1)καντε εναν χωρο πριβε της προκοπης μεσα στα καμαρινια..για καλο χτυπημα.. :jerking:
2)κουνηστε τις ανατολικες κουπελες απο τους καναπεδες γιατι εχουν πιασει κυτταριτιδα απο το πολυ καθισιο..
3)επιτελους εξηγηστε στις αφραπες κορασιδες οτι ο φραπες ειναι μεροκαματο και οχι τιποτα κακο! :dancing:οι αλλες δηλ.χαζες ειναι και αυτες εξυπνες?αυτες πως την εχουνε δει δηλ..?αμετοχες στο ρευμα...του ΚΚΕ ειναι?και αυτος ο ντι τζει εχει χαλασει πολυ τις επιλογες του....και τελος διωξτε κατι μπαζα που εχετε ολκης.....σονια,γιαννα,κλεοπατρα,ελενη,γιουλια,γκρευς(ναι για μενα μπαζακι ειναι και σπαστικο)κλπ...φερτε τιποτα αξιολογο!που ειναι η αννετα η μουναρα?που ειναι η ενυ στα καλα της?ο λαος θελει την αννετα πισω....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
χθεσινη εξορμηση baby gold!η απολυτη παρακμη.....παιδια καντε κατι να σωθει το μαγαζι....πιθανες λυσεις σωτηριας....

1)καντε εναν χωρο πριβε της προκοπης μεσα στα καμαρινια..για καλο χτυπημα.. :jerking:
2)κουνηστε τις ανατολικες κουπελες απο τους καναπεδες γιατι εχουν πιασει κυτταριτιδα απο το πολυ καθισιο..
3)επιτελους εξηγηστε στις αφραπες κορασιδες οτι ο φραπες ειναι μεροκαματο και οχι τιποτα κακο! :dancing:οι αλλες δηλ.χαζες ειναι και αυτες εξυπνες?αυτες πως την εχουνε δει δηλ..?αμετοχες στο ρευμα...του ΚΚΕ ειναι?και αυτος ο ντι τζει εχει χαλασει πολυ τις επιλογες του....και τελος διωξτε κατι μπαζα που εχετε ολκης.....σονια,γιαννα,κλεοπατρα,ελενη,γιουλια,γκρευς(ναι για μενα μπαζακι ειναι και σπαστικο)κλπ...φερτε τιποτα αξιολογο!που ειναι η αννετα η μουναρα?που ειναι η ενυ στα καλα της?ο λαος θελει την αννετα πισω....
Βάσο αγόρι μου κατάλαβέ το γέρασες.... Και το ΜΠΙ ΤΖΙ είναι για κάτω των 20 ετών.........
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
χθεσινη εφοδος με την σωστοτερη παρεα ισως.. αρχη αλκατραζ μετα λολιτα και ανατολη.. η κατασταση και στα 3 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ οι μεναγκο στα καναπεδακια λες και ειχαν φαει οτι παιζει και δεν μπορουσαν να σηκωθουν.. απο show πρωτο αλακατραζ το οποιο ηταν οπως καθε φορα το ιδιο ο μαυρος γαμαει την ξεκολιαρα που εχει πεθανει στο κρεβατι πινωντας ακουαφορτε,ο λευκος γαμαει την υπηρετρια για 50 ευρουδια.. χαλια απλα.. καλα για τα αλλα δεν λεω... απο παρουσιες παλι δεν λεω γιατι ειχε πολυ λιγες.. η αουριτα στην θεση της και οι βυζαρες της το ιδιο..λολιτα 1 καλο ξανθο που μου θυμησε αγγλιδα ξεκολιαρα.. κατα τα αλλα παρακμη.. το μαρακι στο ανατολη κραταγε την βουρτσα και για ακομα μια φορα ηταν προθυμη να σκουπισει τα υγρα με το ευγενικο και ομορφο γλωσσακι της.. μαλλον λογω πασχα καθολικων δεν ειχαν λαο τα καταστηματα της ηδονης... αυτα απο εμουα..
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Στο συγκεκριμενο δεν εχω παει αλλα εχω ακουσει οτι τα συγκεκριμενα σοου αρχιζει μετα τις 4.Ισχυει η οχι ρε παιδια?
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Χθεσινή έφοδος στις Μούσσες και καλύτερα να τα είχα φάει σε σουβλάκια. Οι κοπέλες επιεικώς χάλια εκτός από τις Αντιγόνη, Λίζα και Ισαβέλλα (οι οποίες όμως κάνουν απίστευτα ελεεινό χορό). Κοινώς για τα πανηγύρια. Παλαιότερα η Λίζα τα έδινε όλα. Πλέον βαριέται ακόμα και να περπατήσει.  Το συγκεκριμένο στριπτιζάδικο πάντως έχει κατά καιρούς το καλύτερο roster γυναικών. Αν εξαιρέσουμε όμως τη φοβερή φραπεδιάρα Ειρήνη το επίπεδο χορού ίσως είναι το χειρότερο στην Αθήνα. Μια Κορεατορωσίδα την οποία και τίμησα είναι γκόμενα για να βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο. Πιο πολλά παραμύθια και από τον Βαρώνο Μιτχάουζεν έλεγε η κορασίδα!!!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Χθεσινή έφοδος στις Μούσσες και καλύτερα να τα είχα φάει σε σουβλάκια. Οι κοπέλες επιεικώς χάλια εκτός από τις Αντιγόνη, Λίζα και Ισαβέλλα (οι οποίες όμως κάνουν απίστευτα ελεεινό χορό). Κοινώς για τα πανηγύρια. Παλαιότερα η Λίζα τα έδινε όλα. Πλέον βαριέται ακόμα και να περπατήσει.  Το συγκεκριμένο στριπτιζάδικο πάντως έχει κατά καιρούς το καλύτερο roster γυναικών. Αν εξαιρέσουμε όμως τη φοβερή φραπεδιάρα Ειρήνη το επίπεδο χορού ίσως είναι το χειρότερο στην Αθήνα. Μια Κορεατορωσίδα την οποία και τίμησα είναι γκόμενα για να βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο. Πιο πολλά παραμύθια και από τον Βαρώνο Μιτχάουζεν έλεγε η κορασίδα!!!
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
[πάντως εγώ που είχα πάει πριν από μία εβδομάδα
ήταν σούπερ από πολλές απόψεις! μάλλον είναι
με τα 'φεγγάρια' τους!..]  :sunglasses: 
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Χθεσινή έφοδος στις Μούσσες και καλύτερα να τα είχα φάει σε σουβλάκια. Οι κοπέλες επιεικώς χάλια εκτός από τις Αντιγόνη, Λίζα και Ισαβέλλα (οι οποίες όμως κάνουν απίστευτα ελεεινό χορό). Κοινώς για τα πανηγύρια. Παλαιότερα η Λίζα τα έδινε όλα. Πλέον βαριέται ακόμα και να περπατήσει.  Το συγκεκριμένο στριπτιζάδικο πάντως έχει κατά καιρούς το καλύτερο roster γυναικών. Αν εξαιρέσουμε όμως τη φοβερή φραπεδιάρα Ειρήνη το επίπεδο χορού ίσως είναι το χειρότερο στην Αθήνα. Μια Κορεατορωσίδα την οποία και τίμησα είναι γκόμενα για να βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο. Πιο πολλά παραμύθια και από τον Βαρώνο Μιτχάουζεν έλεγε η κορασίδα!!!

Ρε ήσουνα και συ χτες Μούσσες; Πώς και δε σε είδα; :2funny:
Συγνώμη η Αντιγόνη (το κανόνι) ποιά στον πούτσο ήταν; :think:
Δε σε χάλασε η Κινεζούλα ε;
Εμ σου είπα πάρ'τη πριβέ να βρεις την υγειά σου! :dancing:
Πάντως μάγκες τόσα "παλτά" ούτε ο Χουντάλας δε τα έχει... :jerking: :jerking: :jerking:
Ρε μαγαζάτορες θα σοβαρευτείτε μωρέ επιτέλους;
Α στα διάλα πια με τις σαρμούτες!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μια Κορεατορωσίδα την οποία και τίμησα είναι γκόμενα για να βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο. Πιο πολλά παραμύθια και από τον Βαρώνο Μιτχάουζεν έλεγε η κορασίδα!!!

αν εννοεις την κατερινα ενα εχω να σου πω...."ελεεινη ψυχοπαθης με τραυματικας εμπειριας εις τα σιβηρια ορη στας παιδικας της ηλικιας με στόχο της να ιντριγκαρεται και να σιγοκαιει τους ελεεινίδες παρτενερ της σε διαφορους τοπους και χρονους της αρεσκειας της." :headbang: :headbang: :headbang:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Δευτέρα πήγα να κάνω δοκιμαστική παρέλαση στις Μούσσες. Ονόματα και διευθύνσεις δεν θυμάμαι ούτε για αστείο. Από τα χέρια μου πέρασε μια σχιστομάτα με το καλλιτεχνικό Μονίκ. Μικροκαμωμένη, με ωραίο κολαράκι, ευγενικότατη και "εξυπηρετική".
Σταθερή αξία και η Ειρήνη, παρόλο που πολλές φορές έχουν γραφτεί ειρωνικά σχόλια για αυτήν δεν ξέρω κανέναν που δεν πέρασε καλά μαζί της.
Ξέρουμε μια Φρατζέσκα τι ρόλο βαράει? Ωραίο σώμα και ξανθιά προστυχόφατσα. Αξίζει μια δοκιμή?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δευτέρα πήγα να κάνω δοκιμαστική παρέλαση στις Μούσσες. Ονόματα και διευθύνσεις δεν θυμάμαι ούτε για αστείο. Από τα χέρια μου πέρασε μια σχιστομάτα με το καλλιτεχνικό Μονίκ. Μικροκαμωμένη, με ωραίο κολαράκι, ευγενικότατη και "εξυπηρετική".
Σταθερή αξία και η Ειρήνη, παρόλο που πολλές φορές έχουν γραφτεί ειρωνικά σχόλια για αυτήν δεν ξέρω κανέναν που δεν πέρασε καλά μαζί της.
Ξέρουμε μια Φρατζέσκα τι ρόλο βαράει? Ωραίο σώμα και ξανθιά προστυχόφατσα. Αξίζει μια δοκιμή?

μονικ οταν λες "εξυπηρετικη" τί εννοεις?φραπετιερα?σε οτι αφορα την φραντζεσκα(ex lolita) μακρυα και αλαργα......
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
μονικ οταν λες "εξυπηρετικη" τί εννοεις?φραπετιερα?σε οτι αφορα την φραντζεσκα(ex lolita) μακρυα και αλαργα......

Λοιπόν, η κοπέλα δεν έχει καμμία σχέση με τις κλασσικές ξεπέτες φραπεδιέρες που το χέρι του πιάνει αστρικές ταχύτητες για να σε ξαποστείλουν. Αφού προς στιγμήν στο πριβέ νόμιζα οτι μου είπε ψέμματα όταν κάναμε τις διαπραγματεύσεις και έδωσε υποσχέσεις. Μπορώ να πώ οτι έκατσα μέσα χρόνο που θα κάλυπτε 5 απλούς χορούς. 
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Λοιπόν, η κοπέλα δεν έχει καμμία σχέση με τις κλασσικές ξεπέτες φραπεδιέρες που το χέρι του πιάνει αστρικές ταχύτητες για να σε ξαποστείλουν. Αφού προς στιγμήν στο πριβέ νόμιζα οτι μου είπε ψέμματα όταν κάναμε τις διαπραγματεύσεις και έδωσε υποσχέσεις. Μπορώ να πώ οτι έκατσα μέσα χρόνο που θα κάλυπτε 5 απλούς χορούς. 
Φίλε στον πριβέ χορό δεν ξέρω τι κάνει η Κορεατορωσίδα στον απλό πάντως αν και κάθεται λίγο παραπάνω από τις άλλες δε λέει και πολλά!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Φίλε στον πριβέ χορό δεν ξέρω τι κάνει η Κορεατορωσίδα στον απλό πάντως αν και κάθεται λίγο παραπάνω από τις άλλες δε λέει και πολλά!!!
εσύ πίσω στις προβατίνες σου.....
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
αν εννοεις την κατερινα ενα εχω να σου πω...."ελεεινη ψυχοπαθης με τραυματικας εμπειριας εις τα σιβηρια ορη στας παιδικας της ηλικιας με στόχο της να ιντριγκαρεται και να σιγοκαιει τους ελεεινίδες παρτενερ της σε διαφορους τοπους και χρονους της αρεσκειας της." :headbang: :headbang: :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Μάλλον την ίδια λέμε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom