Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Τιγκα στο μουνι το μαγαζι αλλα αν μπουμε και σε αυτο το σπορ το οποιο δεν λεω το γουσταρα πολυ τοτε καλυτερα να πουλησω το σπιτι μου οχι ξια τιποτα αλλο αλλα απλως δεν θα με βλεπει ποτε οποτε δεν θα το χρειαζομαι.
Παντως θα το ψιλοκαθιερωσω τουλαχιστον μια φορα την εβδομαδα τωρα στην αρχη.

Να το καθιερωσεις! Να το καθιερωσεις! Να εχουμε κ εμεις καποια ενημερωση, γιατι απο τους "παλιους" του ειδους εχει πεσι μουγκα!
Δεν εχω παει Alcatraz, εχει κολλησε με το BG, αλλα μετα τα καλα σχολια σου, θα παω συντομα
 

Επισκέπτης
Δεν εχω παει Alcatraz, εχει κολλησε με το BG, αλλα μετα τα καλα σχολια σου, θα παω συντομα
οταν τα λεγαμε για Αλκατραζ που ησουν ? Μετα με το δικιο τους μας καλουν σε αγωνα οι citytoyr-ades αφου μερικους strip-lovers τους εχουν για ενα τακλιν τους. :P :P :P :P
περα απ'την πλακα,να πας Αλκατραζ.Καλυτερες υπηρεσιες,καλυτερη μουσικη κ καλυτερα γκομενακια σε αναλογια με τους πελατες.Το μονο που θα σου χρειαστει ειναι η γνωση αγγλικων κ δυο/τρια πορτοφολια για να χαλας αβερτα.:P :P :P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αν ελειπε απο μεσα η μαρίδα (μεσος ορος ηλικιας πελατων 21,5 ετη), καθως κι αυτος ο dj (??) που ξεφτιλιζει τα κοριτσια απ το μικροφωνο και μετα τα χαστουκιζει δημόσια, θα ηταν καλλιτερα..  :P :P
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
με αυτο που εγραψες μου θυμησες τον dj του DD
ο τυπος ελεγε τρομερες γραφικοτητες ,με φωνη μαριου blacκman , ειχε πλακα αλλα ηταν και τραγικο να βλεπεις την μουναρα την τζεσικα στην πιστα και να ακους τον γραφικουλη...
 

Επισκέπτης
αν ελειπε απο μεσα η μαρίδα (μεσος ορος ηλικιας πελατων 21,5 ετη), καθως κι αυτος ο dj (??) που ξεφτιλιζει τα κοριτσια απ το μικροφωνο και μετα τα χαστουκιζει δημόσια, θα ηταν καλλιτερα..  :P :P
για τους πελατες να σου πω την αληθεια το μονο που με χαλαει,ηταν,ειναι κ θα 'ναι οι μαλακες που αραζουν σε μια καρεκλα κ δεν κανουν τιποτα για 2+ ωρες μεσα σ'ενα μαγαζι.Αμα δεν σκοπευει καποιος να χαλασει χρημα(οσο) καλυτερα ειναι να καθεται καμια ωρα,να χαζευει κανενα κωλο κ να φευγει να καθονται κ αλλοι,δεν ειναι μαλακια να βλεπεις 30αρηδες κ βαλε να περιμενουν να καθησουν ?
οποτε μαλλον δεν με απασχολει η ηλικια αλλα η δραστηριοτητα. :)
οσο για τον dj ειναι καλο παληκαρι για να μην πω γαμω τα παληκαρια,αξιος κ παντα τετοια παληκαρι μου αν διαβαζεις.
απ'τους λιγους ψαγμενους μεσα στα μαγαζια αυτη την εποχη!(βοηθανε κ οι γκομενες κ οι γκομενοι τους καμια φορα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα)! :P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για τους πελατες να σου πω την αληθεια το μονο που με χαλαει,ηταν,ειναι κ θα 'ναι οι μαλακες που αραζουν σε μια καρεκλα κ δεν κανουν τιποτα για 2+ ωρες μεσα σ'ενα μαγαζι.Αμα δεν σκοπευει καποιος να χαλασει χρημα(οσο) καλυτερα ειναι να καθεται καμια ωρα,να χαζευει κανενα κωλο κ να φευγει να καθονται κ αλλοι,δεν ειναι μαλακια να βλεπεις 30αρηδες κ βαλε να περιμενουν να καθησουν ?
οποτε μαλλον δεν με απασχολει η ηλικια αλλα η δραστηριοτητα. :)
ετσι οπως το θετεις δεν εχεις αδικο. ομως ειναι τραφελαφικός ο τροπος που σερνουν τα κοριτσια τη μαριδα στο ''και καλα'' πριβε για κουρό..  :boobies: :boobies:


οσο για τον dj ειναι καλο παληκαρι για να μην πω γαμω τα παληκαρια,αξιος κ παντα τετοια παληκαρι μου αν διαβαζεις.
σιγα μην ΔΕΝ διαβαζει. εδω αντιγραφει τις λιστες και τα ποστ του βασου και τα αραζιαδει μεταλλαγμένα..


απ'τους λιγους ψαγμενους μεσα στα μαγαζια αυτη την εποχη!(βοηθανε κ οι γκομενες κ οι γκομενοι τους καμια φορα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα)! :P
το παρελθον του στο χωρο δεν το κανει και οπωσδηποτε ψαγμενο. Ο ψαγμενος σε μια τετοια επιχειρηση ΔΕΝ ΧΑΣΤΟΥΚΙΖΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ τα τεμαχια. Αν τα τεμαχια γουσταριζαν σαδο-μαζο καταστασεις θα ηταν προθυμες να εκαναν και κανενα αναλογο σοου στην πιστα που ισως να ηταν και πιασάρικο. Σε λιγο θα μου πεις οτι πηγαινουν εκει ενα-ενα με τη σειρα ζητωντας το σκαμπίλι τους.

δηλαδη αν δεν ηταν dj (??) αλλα αφεντικο τί θα τους εκανε ????  ;) :P :P


ξεφτιλίκια..
 

Επισκέπτης
ετσι οπως το θετεις δεν εχεις αδικο. ομως ειναι τραφελαφικός ο τροπος που σερνουν τα κοριτσια τη μαριδα στο ''και καλα'' πριβε για κουρό..  :boobies: :boobies:

σιγα μην ΔΕΝ διαβαζει. εδω αντιγραφει τις λιστες και τα ποστ του βασου και τα αραζιαδει μεταλλαγμένα..

το παρελθον του στο χωρο δεν το κανει και οπωσδηποτε ψαγμενο. Ο ψαγμενος σε μια τετοια επιχειρηση ΔΕΝ ΧΑΣΤΟΥΚΙΖΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ τα τεμαχια. Αν τα τεμαχια γουσταριζαν σαδο-μαζο καταστασεις θα ηταν προθυμες να εκαναν και κανενα αναλογο σοου στην πιστα που ισως να ηταν και πιασάρικο. Σε λιγο θα μου πεις οτι πηγαινουν εκει ενα-ενα με τη σειρα ζητωντας το σκαμπίλι τους.

δηλαδη αν δεν ηταν dj (??) αλλα αφεντικο τί θα τους εκανε ????  ;) :P :P


ξεφτιλίκια..

σωστος πατερ μου για το πρωτο,εχει πλακα να βλεπεις τα παιδακια να τα σερνουν τα πουτανακια αλλα τι να κανουμε,αυτο το στριπ εχει πεπειραμενες γκομενες σε ολα τα σπορ! :2funny: :2funny: :2funny:

δεν ξερω αν διαβαζει,στα τετοια μου να σου πω την αληθεια.εμενα μ'αρεσουν οι μουσικες του κ ειναι απ'τους λιγους που παιζουν κομματια που δεν σε παιρνει ο υπνος!
οσον αφορα τη συμπεριφορα προς τα γκομενακια ειναι του μαγαζιου το στυλ,απ'το αφεντικο μεχρι τον dj ειναι απ'τους γαμιαδες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Επισκέπτης
γενικα ειναι σωστο οταν πηγαινεις σε κωλαδικο να μην πηγαινεις κ να πληρωνεις μονο εισοδο...αλλα να πω κατι εμενα προσωπικα δεν μου λεει κ κατι να δωσω 20 ευρω για να κατσει η γκομενα πανω στον πουτσο μου με το παντελονι....κ λες αντε να παιξεις ποτο ωραια...πλην ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ οι οποιες εχουν τυχει να καθονται αρκετα λεπτα κ να σου μιλανε χωρις να σου ζητησουν ποτο οπου μετα το κανεις κ μονο σου οι περισσοτερες εχω δει οτι εχουν μια μορφη ξεπετας του στυλ κερασε ποτο 20 ευρω οπου ειναι σφηνακι κ σε 5 λεπτα την κανουν....ε ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ...γιατι δηλαδη με τετοια συμπεριφορα να θεωρουμε μαλακας επειδη μπαινω κ εαν δεν βρω αυτο που παιζει σωστη μπαλα να μην παρω τιποτα....
 

Επισκέπτης
γενικα ειναι σωστο οταν πηγαινεις σε κωλαδικο να μην πηγαινεις κ να πληρωνεις μονο εισοδο...αλλα να πω κατι εμενα προσωπικα δεν μου λεει κ κατι να δωσω 20 ευρω για να κατσει η γκομενα πανω στον πουτσο μου με το παντελονι....κ λες αντε να παιξεις ποτο ωραια...πλην ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ οι οποιες εχουν τυχει να καθονται αρκετα λεπτα κ να σου μιλανε χωρις να σου ζητησουν ποτο οπου μετα το κανεις κ μονο σου οι περισσοτερες εχω δει οτι εχουν μια μορφη ξεπετας του στυλ κερασε ποτο 20 ευρω οπου ειναι σφηνακι κ σε 5 λεπτα την κανουν....ε ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ...γιατι δηλαδη με τετοια συμπεριφορα να θεωρουμε μαλακας επειδη μπαινω κ εαν δεν βρω αυτο που παιζει σωστη μπαλα να μην παρω τιποτα....
πιστευω,οπως προειπα αλλωστε,οτι μια ωρα αρκει για να καταλαβεις αν σου ταιριαζει ο χωρος,το θεαμα κ οι γκομενες,σωστα ?
 

Επισκέπτης
βεβαια εχει τυχει κ εχω βγει καπου ασχετα κ εχω σκασει αφραγκος στις 4 για να χαζεψω λιγο κωλαρακια :2funny:...αυτο ειναι κακκο?
 

Επισκέπτης
βεβαια εχει τυχει κ εχω βγει καπου ασχετα κ εχω σκασει αφραγκος στις 4 για να χαζεψω λιγο κωλαρακια :2funny:...αυτο ειναι κακκο?
φανταζομαι οτι δεν χαζεψες πολλα κωλαρακια στις 4,γιατι τοτε ξεκινα ο υπνος επι του καναπεως. :P
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
κακο δεν ειναι να εισαι αφραγκος ,κακο ειναι για αυτον που θελει να κατσει και δεν βρσκει θεση με συνεπεια να φευγει
 

Επισκέπτης
ρε παιδια εγω τα περισσοτερα αδεια τα βλεπω...εσεις που τα βλεπετε γεματα κ δεν μπορει να καθησει καποιος που ερχεται...κ οσες φορες παω συνηθως καθομαι ορθιος κ ειδικα τετοιες ωρες δεν υπαρχει ψυχη...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ρε παιδια εγω τα περισσοτερα αδεια τα βλεπω...εσεις που τα βλεπετε γεματα κ δεν μπορει να καθησει καποιος που ερχεται...κ οσες φορες παω συνηθως καθομαι ορθιος κ ειδικα τετοιες ωρες δεν υπαρχει ψυχη...
Πηγαινε γκολντ σαββατο και τα λεμε...
 

Επισκέπτης
ρε παιδια εγω τα περισσοτερα αδεια τα βλεπω...εσεις που τα βλεπετε γεματα κ δεν μπορει να καθησει καποιος που ερχεται...κ οσες φορες παω συνηθως καθομαι ορθιος κ ειδικα τετοιες ωρες δεν υπαρχει ψυχη...
για παρασκευο-σαββατα μιλαμε παντα!!! Εμενα δεν με απασχολει αν ενα στριπ ειναι γεματο ή οχι,για το αν θα κατσω εγω αλλα κυριως μου τη σπαει που βλεπω ορθιους λες κ ειμαι στο γηπεδο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom