Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
"Αν αναφερεσαι στις επι χρημασι σχεσεις,δλδ κανονιζεις,βγαινεις,γαμας,καληνυχτιζεις κ τελος απλα δεν ασχολουμαι!Ειναι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ευκολο να κανονιστει αυτο.Ομως να σημειωσω πως οι μουναρες του μαγαζιου δεν ειναι ευκολα προσεγγισιμες απ'το "χαλαρο" κοινο αλλα κ δεν αξιζει τον κοπο για ενα τσουλι να δωσεις 250-500 κ σε καποιες περιπτωσεις 1000 για ενα γαμησι,εστω κ ολο το βραδυ."
Αυτο παλι θελει αναλυση νομιζω
 

Επισκέπτης
Σιγουρα το μουναρα ειναι υποκειμενικο. εγω πχ στο BG νομιζω υπαρχουν καμμια δεκαρια τουλαχιστον εμφανισιακα. Στο ras 3-4,και περιπου αλλες τοσες σε Lido, Lolita,Princess
Μιας και τα σκαω για ct και εχω απογοητευτει απο το photoshop, τουλαχιστον ξερω τι θα παρω.
Για μεθυσμενες, μπαζα, καμμενες κτλ δεν ασχολουμαινα κανω κατι!!!
!) λεφτα χερι-χερι τι εννοεις?
2)"Αυτο σε περιπτωση που καποιος στοχευει σε γαμησι με λιγα/πολλα € μεσα σε μαγαζι.Οχι ομως πληρωμη σε στυλ πουτανας!". Εδω τι εννοεις?
3)ΚΑι εδω θα ηθελα λιγο αναλυση

Αν θελεις στειλε pm.
thanks

Αν θες στειλε μου pm με τα ονοματα των 10 που θεωρεις μουναρες στο γκολντ.Το ιδιο κ για το Πρινσες γιατι εκει τις βγαζω 2.Λολιτα κ Λιντο δεν υπαρχουν στο ρεπερτοριο μου,οποτε αδιαφορω!

1.Λεφτα χερι χερι ειναι,βλεπεις τη γκομενα μεσα στο στριπ,κερνας 2 ποτακια λετε 5 μαλακιες της προτεινεις εξοδο κ εξω,αναλογα το πως την κοζαρεις της λες το παραμυθακια για τα φραγκα που θελει για γαμησακι.Αυτο γινεται κ μεσα στο μαγαζι αλλα πρεπει να χαλασεις σεβαστο ποσο για να ανοιχτει η γκομενα.(κανενα 300 υπολογισε αλλιως δυσκολο το βλεπω ν'ανοιχτει η γκομενα)!(οποτε καταλαβαινεις οτι χερι/χερι εννοω στο στυλ του μπουρδελου,πληρωνεις,γαμας,φευγεις!)

2.Παραδειγμα,πηγαινω σ'ενα στριπ κ καθομαι σε καναπε ή τραπεζι.Ερχεται μια γκομενα,την γουσταρω.Στροφαρω στα γρηγορα οπως την κοζαρω κ αποφασιζω αν θα γινω πελατης της ή αν θα τελειωσει το θεμα σε μια βραδια!Αν τελειωσει η ιστορια την πρωτη φορα τοτε στο τελος θα εχω χαλασει αρκετα για να ειμαι πιο σιγουρος οτι θα την βγαλω εκτος μαγαζιου δλδ εκτος της εδρας της,εκει που εχω τα παντα στα χερια μου!Αν θελω να παει μακρια η βαλιτσα,τοτε παιζω λιγο κ αποχωρω,τα ιδια κ τα ιδια 2-3 φορες ωσπου γινεται αντιληπτο απο σενα αν η γκομενα σε θελει για μικρο κ σιγουρο χορηγο μεσα στο μαγαζι ή κατι αλλο!

3."Αν αναφερεσαι στις επι χρημασι σχεσεις,δλδ κανονιζεις,βγαινεις,γαμας,καληνυχτιζεις κ τελος απλα δεν ασχολουμαι!Ειναι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ευκολο να κανονιστει αυτο.Ομως να σημειωσω πως οι μουναρες του μαγαζιου δεν ειναι ευκολα προσεγγισιμες απ'το "χαλαρο" κοινο αλλα κ δεν αξιζει τον κοπο για ενα τσουλι να δωσεις 250-500 κ σε καποιες περιπτωσεις 1000 για ενα γαμησι,εστω κ ολο το βραδυ."
Αυτο παλι θελει αναλυση νομιζω


Τι δεν καταλαβαινεις απ'το παραπανω ? Οτι καποιες γκομενες γαμιουνται μονο με λεφτα ? Ειτε μουναρες ειτε οχι,εχουν ταριφα.Ειτε χαλασεις μεσα στο μαγαζι ειτε οχι το ιδιο κ το αυτο ειναι,το πολυ πολυ να τυχεις λιγο καλυτερης περιποιησης για τυχον 2η φορα.(αν χαλασεις αρκετα μεσα στο μαγαζι κ την φτιαξεις στις "φιλες" της μπροστα)! Επισης,καποια ποσα που παιζουν ειναι να τ'ακους κ να γελας.Επειδη μιας γκομενας το μουνι την ειδε σταρ,δεν σημαινει οτι το πληρωνεις οσο,οσο.
Καλυτερα τα καιω.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Συγνώμη που επεμβαίνω και πάλι,αλλά μόλις επέστρεψα από σαφάρι στην Κένυα.
Μου στοίχισε 40ευρώ (10 κάτι ποτά σε ένα καφέ +20 ξενοδοχείο+ 10 τα ποτά στο δωμάτιο).
Ομολογώ πως όλες οι προηγούμενες αναλύσεις ήταν αρκετά ενδιαφέρουσες αλλά για κάποιον που για πρώτη ή άντε δεύτερη φορά στην ζωή του επισκέφθηκε stripclub πριν κανα δυό μέρες και σήμερα ήμουν ανάσκελα στο μοτέλ και free of charge ,συγνώμη αλλά θα ξαναπάω και να πάρουμε και τον φίλο μας τον BABY αυτή τη φορά έτσι Vaso?

Ρε πάτερ τί χέρι είναι αυτό αδερφάκι μου ,το ευλόγησον έπιασε τόπο,ακόμα και Ο Ιησούς τρεις φορές ευλόγησε για να σηκωθεί ο άλλος από τον τάφο.
Εσύ με την μία αδερφάκι μου σε ευχαριστώ.

Και ας μη λέμε πολλά ρε παιδιά και εκτίθεμεθα χωρίς λόγο ,αφού τα πάντα δεν είναι χρήμα αλλά σωστό timming τελικά.
Γουστάρει η άλλη να γαμηθεί,θα γαμηθεί δεν παει να αναλύουμε εμείς το πως και το γιατί άκρη δεν θα βγάλουμε.

Τί να κάνω που έτσι όπως έχω γκαγκανιάσει από τα solarium της θύμησα τον παιδικό της έρωτα!
   

 

Επισκέπτης
Και ας μη λέμε πολλά ρε παιδιά και εκτίθεμεθα χωρίς λόγο ,αφού τα πάντα δεν είναι χρήμα αλλά σωστό timming τελικά.
Γουστάρει η άλλη να γαμηθεί,θα γαμηθεί δεν παει να αναλύουμε εμείς το πως και το γιατί άκρη δεν θα βγάλουμε.

sorry κιολας,αλλα αυτο το καταλαβες τωρα με τις επισκεψεις στα στριπ ?

αυτος δεν ειναι βασικος κανονας για καθε γκομενα ? εντος κ εκτος στριπ τα ιδια ισχυουν. απλα οι περισσοτεροι χανουν την μπαλα μεσα στα στριπ γιατι πολυ απλα,αλλο το γαμαω με 20€ σιγουρα κ αλλο σκαω 1-2-3 χιλιαρικα κ μπορει να φαω κ πιτα.Συν οτι νομιζουν οτι οι γκομενες ειναι μουναρες που δεν θα τους κοιταγαν ποτε εκτος στριπ.(ασχετα αν αυτο ισχυει γιατι οι περισσοτεροι ειναι ασχημοι κ μαλακες (συν οτι φερονται σαν μπαστουνοβλαχοι πρωτοεμφανιζομενοι εν Αθηναι του '70,'80) στα στριπ)!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ρε Elvis πλάκα μας κάνεις?
Ποιός είπε πως θα γράψω review για την έξοδο μου ,σιγά μη σου γράψω και πως πέρασα τα κούλουμα.
Είπα πως αν τον ρίξω θα κάνω review,αυτό δεν κάνουμε όλοι όταν τον ρίχνουμε?
Ή μήπως έχει άλλη βαρύτητα το review για την Kimberly ή την Sara ή την Ntelia από το review για την στριπτητζού από το Αλκατραζ (τυχαίο το παράδειγμα).

Εκτός και αν έχεις καμιά αραβωνιάρα σε στρηπτιζάδικο και σε τρώει μήπως της κάνω review?
Ορισμένες φορές άτομα με ψαγμένα avatar με εντυπωσιάζετε από την έλλειψη στοιχειώδους humor.

Με όλο τον σεβασμό και επειδή αναφέρθηκες προσωπικά σε εμένα θα σου πω πως με κωλομπαρούδες δεν συνηθίζω να κάνω παρέα μόνο με κωλομπαράδες που τους φτιάχνουν ιδιαίτερα οι λευκές γενειάδες.
respect

ρε αστους να νομιζουν οτι οι "θεες" "τους" ειναι πλουσιες.μην τους το χαλας ρε λεμεεεεεεε.

****ΝΙΤΡΟ:Δεν καταλαβα τι το ιδιαιτερο κ ποια η χρησιμοτητα ενος αναλυτικου ριβιου οπως αναφερεις απο μια εξοδο με μια τυχαια κωλομπαρου.Ειναι μηπως κατι σπεσιαλ ?
Η το να γαμησει κανεις μια στριπερ ειναι δυσκολο/σπανιο φαινομενο ?
Ορισμενες φορες εξαιρετικα ατομα(χαρακτηρας/γνωση του θεματος πληρωμενος ερωτας) με εντυπωσιαζετε με αυτα που λετε.
 

Επισκέπτης
FROM KENYA WITH LOVE FOR ELVIS 7. :2funny: :2funny:
[youtube=425,350]09fsUJ_i66I&feature=related[/youtube]
 

Επισκέπτης
Γεια σου NITRO ΚΑΒΑΛΑΡΗ τελικα ηταν ψηλη η ατιμη η μαυρουλα. :2funny: :2funny:
[youtube=425,350]YbRYHATjYmQ&feature=related[/youtube]
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Μετά τα city tour βλέπω ότι χτυπάμε και στρίπ ε?  :rolleyes: Τρέμε vasos  :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Καλά ρε BABY το ότι θα μας έγραφες με κρυφή κάμερα δεν το περίμενα.
Το υπονοούμενο με την προβοσκίδα το έπιασα το άλλο με την μαϊμού και το ξέκωλο δεν το κατάλαβα.
By the way τον Moses Kiptanui τον έχεις ακουστά?Μεγάλος αθλητής στα 3.000 βρεγμένα εμπόδια.
Εχθές κάπως έτσι ένιωσα πηδώντας το υγρό κωλαράκι,αλλά review δεν κάνω γιατί στεναχωριέται ο Elvis.
Ασε μην είναι καμιά παλιά του γκόμενα και μπλεξω.
 

Επισκέπτης
Ρε Elvis πλάκα μας κάνεις?
Ποιός είπε πως θα γράψω review για την έξοδο μου ,σιγά μη σου γράψω και πως πέρασα τα κούλουμα.
Είπα πως αν τον ρίξω θα κάνω review,αυτό δεν κάνουμε όλοι όταν τον ρίχνουμε?
Ή μήπως έχει άλλη βαρύτητα το review για την Kimberly ή την Sara ή την Ntelia από το review για την στριπτητζού από το Αλκατραζ (τυχαίο το παράδειγμα).

Εκτός και αν έχεις καμιά αραβωνιάρα σε στρηπτιζάδικο και σε τρώει μήπως της κάνω review?
Ορισμένες φορές άτομα με ψαγμένα avatar με εντυπωσιάζετε από την έλλειψη στοιχειώδους humor.

Με όλο τον σεβασμό και επειδή αναφέρθηκες προσωπικά σε εμένα θα σου πω πως με κωλομπαρούδες δεν συνηθίζω να κάνω παρέα μόνο με κωλομπαράδες που τους φτιάχνουν ιδιαίτερα οι λευκές γενειάδες.
respect

Μαλλον εσυ μας κανεις πλακα με αυτα που γραφεις.εσυ ανεφερες review κλπ. :grin:
Σιγουρα εχει αλλη βαρυτητα το review για την Kimberly ή την Sara ή την Ntelia από το review για την στριπτητζού από το Αλκατραζ γιατι οι πρωτες ειναι πουτανες κ οι 2η στριπερ.Προς θεου δεν υποστηριζω πως η 2η ειναι αγια,δεν γαμιεται κ τα ρεστα αλλα υπαρχει εστω κ μια μικρη διαφορα στη διαδικασια. ;)

Τωρα αν εχω ή δεν εχω αρραβωνιαρα μεσα στα στριπ ειναι αλλο θεμα,ομως αφου σ'ενδιαφερει θα σου πω πως δεν εχω.Θα ηταν μαλακια μου να εχω.
Οποτε δεν με τρωει αν κανεις review για οποιαδηποτε γκομενα υπαρχει μεσα στα στριπ,δεν κανεις κ για τα γκαρσονια μπας κ συμμορφωθουν ?  :2funny:

Τεσπα,επειδη μαλλον παρεξηγησα τα γραφομενα σου κ εκανα μαλακια που ξαναγραψα για στριπ αποχωρω απ'το θρεντ ωστε να μην εκτειθεμαι. ;)
 

Επισκέπτης
Εχθές κάπως έτσι ένιωσα πηδώντας το υγρό κωλαράκι,αλλά review δεν κάνω γιατί στεναχωριέται ο Elvis.
Ασε μην είναι καμιά παλιά του γκόμενα και μπλεξω.
Στο ειπα κ παραπανω,δεν στεναχωριεμαι.Στα παπαρια μου κυριολεκτικα,γαμας δεν γαμας στριπερ ειναι δικο σου θεμα.
Οσο για το αν ειναι παλια μου γκομενα ή οχι δεν καταλαβαινω,γιατι εχει τοση σημασια ?
Το αναφερεις επιμονα κ δεν μ'αρεσει.Ελπιζω να το κοψεις γρηγορα γιατι δε νομιζω να σου εδωσα το δικαιωμα!
Ουτε να κανεις πλακιτσα,ουτε χαβαλε ουτε να με προσβαλλεις εμμεσα. 
Γραψε οτι γουσταρεις για στριπερ,αλλωστε δεν ειπα να μην γραψεις.
Εχεις το δικαιωμα να γραψεις οτι γουσταρεις.

Αντε γεια κ ελπιζω να μην τα ξαναπουμε,σε αφηνω να μας αραδιασεις τα review σου. :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Να οργανωθεί match up CT lovers vs. Strip Lovers για να λυθούν οι διαφορές once and for all. Προτιμώ Basketball, εάν θέλετε να είναι ποδόσφαιρο, προσφέρομαι για τερματοφύλακας.

Για δημόσιους υπαλλήλους, φαντάρους κλπ, κανονίζω και ειδική άδεια...  :rockon:
 

Επισκέπτης
Πω πω αδελφακι μου ζοχαδιακος ο τραγουδιστης.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Γεια χαρα και απο μενα guys,
πως πηγε το event με την παρτουζιαρα-Νο1 Υπερ-Ξεκωλο Sophie Evans?
Καυλιαρα Ουγγαρια με τα ατελειωτα μουνακια.
Ενας χρονος εκει δεν ξεχνιεται ευκολα.
Ξεκωλα να τα πινεις στο ποτηρι και χωρις να σου σπανε τα @@ οπως οι Ελληνιδες.
Αν πηγε καποιος ας μας πει αν εκανε λεσβιακο,sex show live και γενικα προγραμμα οπως στα sex shows του Αμστερνταμ.
Ολα κομπλε?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε πάτερ τί χέρι είναι αυτό αδερφάκι μου ,το ευλόγησον έπιασε τόπο,ακόμα και Ο Ιησούς τρεις φορές ευλόγησε για να σηκωθεί ο άλλος από τον τάφο.
Εσύ με την μία αδερφάκι μου σε ευχαριστώ.

το ''ευλογησον'' στο εκανα με το μεσαιο δαχτυλο (γι αυτο και επιασε, ετσι κανω στους φιλους), αλλα εσυ εκεινη την ωρα ειχες ''σκοτάδια'' στο μυαλο σου και ενω με κοιταζες, ΔΕΝ με εβλεπες..

αλλα και παλι, και να με εβλεπες στα παπαρια σου θα με εγραφες, γιατι εισαι μεγαλο ''ΞΕΚΩΛΟ''..  :)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ρε μαγκες κανενας δεν πηγε στο event χθες?
Εκτος αν δεν γουσταρετε ενημερωσεις.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
μερική επαναφορά στο θρεντ  :grin:  :grin:
[καλά είπε κάποιος ότι είναι εθισμός, συνήθεια, ναρκωτικό]
με απεύθυνση προς μοντς αλλα και προς κάθε ενδιαφερόμενο
φυσικά..
ψηλά στη συγγρού (νο.102-104) στο ύψος της φραντζή
υπάρχει ένα μικρό στριπ κλαμπ
το play girl..δεν θα μπορούσα να το χαρακτηρίσω
αλλιώς καθότι και παλιό είναι στον χώρο [απ'ότι θυμάμαι]
και χωροί
στην πίστα παίζουν, και δυνατό πριβέ υπάρχει
και λίγοι απλοί χοροί γίνονται 
και τα σχετικά!.. απλά είναι μικρό
και σχετικά ήσυχο μαγαζάκι! στη λίστα του σάιτ
ή και άλλων σάιτ δεν υπάρχει όμως!..  :think:
για περαιτέρω λεπτομέρειες και διευκρινήσεις
για το εν λόγω ίδρυμα αλλά και για μούσσες, πρίνσεςς κτλ.
όταν με το καλό επανέλθω στις υποχρεώσεις μου!  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :rockon:  :rockon:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
μερική επαναφορά στο θρεντ  :grin:  :grin:
[καλά είπε κάποιος ότι είναι εθισμός, συνήθεια, ναρκωτικό]
με απεύθυνση προς μοντς αλλα και προς κάθε ενδιαφερόμενο
φυσικά..
ψηλά στη συγγρού (νο.102-104) στο ύψος της φραντζή
υπάρχει ένα μικρό στριπ κλαμπ
το play girl..δεν θα μπορούσα να το χαρακτηρίσω
αλλιώς καθότι και παλιό είναι στον χώρο [απ'ότι θυμάμαι]
και χωροί
στην πίστα παίζουν, και δυνατό πριβέ υπάρχει
και λίγοι απλοί χοροί γίνονται 
και τα σχετικά!.. απλά είναι μικρό
και σχετικά ήσυχο μαγαζάκι! στη λίστα του σάιτ
ή και άλλων σάιτ δεν υπάρχει όμως!..  :think:
για περαιτέρω λεπτομέρειες και διευκρινήσεις
για το εν λόγω ίδρυμα αλλά και για μούσσες, πρίνσεςς κτλ.
όταν με το καλό επανέλθω στις υποχρεώσεις μου!  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :rockon:  :rockon:
Αυτο που εχει απεξω μπαστακα τον ΑΡΑΠΗ,εχω παει και δεν ελεγε και πολλα,ειχε 3 σαβουρες μονο τωρα ποσες εχει 4...,ειχε παταρι για χορους....
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
προηγούμενη βδομάδα έπαιζαν περίπου
10-15 κοπέλες! 3-4 ήταν αρκετά καλές
όχι βέβαια όπως άλλα στριπ, 
αλλά και πιο καλά για παράδειγμα από
την τελευταία φορά που πήγα baby o (πειραιώς)
τώρα γούστα είναι αυτά!..
χοροί πολύ καλοί πάντως!  :rockon:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
προηγούμενη βδομάδα έπαιζαν περίπου
10-15 κοπέλες! 3-4 ήταν αρκετά καλές
όχι βέβαια όπως άλλα στριπ, 
αλλά και πιο καλά για παράδειγμα από
την τελευταία φορά που πήγα baby o (πειραιώς)
τώρα γούστα είναι αυτά!..
χοροί πολύ καλοί πάντως!  :rockon:
Τιμες????
Εισοδος-Ποτο-χορος-φραπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom