Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ενω στα ct, παιρνεις θεωρημενη αποδειξη που την καταθετεις με την φορολογικη σου δηλωση, ετσι???

Μαλλον τοτε πρεπει να ελεγξω τη μυωπια μου, γιατι οι υποπτες κινησεις που μου φανηκαν στους καναπεδες του BG, ηταν απλα τιναγμα των καναπεδων!

Ερωτηση στο μαστερ:
Πιστευεις οτι υπαρχουν κοπελες στα ct τοσο ομορφες, οσο στα στριπ???
Γιατι εγω δεν εχω διαπιστωσει κατι τετοιο!

θεωρω ομως οτι λίγες ειναι οι πραγματικα μουναρες και στα στριπ....μια βανεσσα στο λιντο,μια μαρινα στο γκολντ άντε και μια μοντεστα,μια αντα στο νταιαμοντ,μια αλεξια,μια κορινα και μια ροζιτα στο πρινσεςς,μια μαλενα στις μουσσες,μια μονα λιζα και μια τζεσσικα στο λολιτα...αυτα!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
θεωρω ομως οτι λίγες ειναι οι πραγματικα μουναρες και στα στριπ....μια βανεσσα στο λιντο,μια μαρινα στο γκολντ άντε και μια μοντεστα,μια αντα στο νταιαμοντ,μια αλεξια,μια κορινα και μια ροζιτα στο πρινσεςς,μια μαλενα στις μουσσες,μια μονα λιζα και μια τζεσσικα στο λολιτα...αυτα!

Πιστευω οτι μονο στο BG υπαρχει μια πενταδτ τουλαχιστον που δυσκολα την συναγωνιζονται οι πιο ομορφες ct.
Anyway, αποψη μου-κωλοτρυπιδα μου!
Δεν μου ειπες που προτεινεις εκτος BG και ras...
Θελω κατι hardcore και με ωραιες γυναικες
 

amante

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Η Vanessa χτυπάει το martini ή απλά το ανακατώνει;
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Απόψε www.bourdela.com/content/view/1560/1/]μεγάλο Αποκριάτικο Show[/url] στο Grand Ritorno.
Εαν αναφέρετε στην είσοδο ότι ερχόσαστε "από το site" θα πάρετε κουπόνι για δωρεάν το 2ο ποτό.
Eγώ θα ντυθώ vasos και θα πάρω όλα τα πουτά,τους χουρούς και τους φραπέδες τσάμπα.  :rockon:  :tooth:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Eγώ θα ντυθώ vasos και θα πάρω όλα τα πουτά,τους χουρούς και τους φραπέδες τσάμπα.  :rockon:  :tooth:

Πως ντυνεσαι Βασος αραγε?
Ντυνεσαι γκρειπφρουτ, που κραταει ενα σεικερ?
Η ντυνεσαι σεικερ και κρεμας μπροστα ενα γκρειπφρουτ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Eγώ θα ντυθώ vasos και θα πάρω όλα τα πουτά,τους χουρούς και τους φραπέδες τσάμπα.  :rockon:  :tooth:

ντυσου ως εξης....μαυρη καπαρντινα καπελο χαμφρι μπογκαρντ απο το καζαμπλανκα,θα σου δωσω εγω να κρεμασεις στο στηθος σου ενα φυλακτο γκρειπ φρουτ και μολις κατσεις στο μπαρ μεσα θα βγαλεις ξαφνικα ενα αλουμινιενο πραγματικο σεικερ γεματο με λαχταριστο κουνημενο φραπε...θα τον κουνησεις με την χαρακτηριστικη κινηση και μετα αφου πας διπλα στον χωρο των χορών θα το ανοιξεις και θα αφησεις ολα τα ζουμια απο το σεικερ να ξεχυθουν πανω στους καναπεδες και οποιον παρει ο χαρος!Η πρωτη αντιδραση ολων των ανδρων θα ειναι να σε προσκυνησουν πρωτα και μετα να σου ζητησουν αυτογραφο φραπεδιας για να το αφισοκολλησουν σπιτι τους και να εχουν κατιτις απο αυτο το μελος που αλλαξε την ροη ζωης των στριπ εν ελλαδι!respect στον εαυτο μου! :jerking: :jerking:
 

Anyparktos

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
64
Like
8
Πόντοι
0
Μετα απο τη χτεσινη μου επισκεψη στο Raspoutin εχω να πω οτι:

Ηρθε και αλλο νεο αιμα.
Η Μισελ εξακολουθει να ειναι εκει (το γραφω επειδη ειδα οτι εχει φαν κλαμπ).
Ενα διπλο χορο πηρα μια νεα κοπελα απο Ρωσια ονοματι Ιρινα, πολυ καλη θα ελεγα και θα την προτιμησω και παλι.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Πως ντυνεσαι Βασος αραγε?
Ντυνεσαι γκρειπφρουτ, που κραταει ενα σεικερ?
Η ντυνεσαι σεικερ και κρεμας μπροστα ενα γκρειπφρουτ?

Με μπλοκάκι και μολύβι απαραιτήτως
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Συγνώμη που επεμβένω στο όμορφο thread αλλά μήπως ξέρετε αν βγεις ραντεβού με κοπέλα από stripclub υπάρχει περίπτωση να κάνεις sex ή και πάλι παίζει μόνο φραπέ?
 

DarkEvil

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα θα παιχτει sophie evans στο diamond dolls η μουφιες.Δεν ακουω τπτ περι του θεματος...Παιζει να παει κανεις;;;
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Σημερα θα παιχτει sophie evans στο diamond dolls η μουφιες.Δεν ακουω τπτ περι του θεματος...Παιζει να παει κανεις;;;
Εγώ πάντως θα πάω!!! Δε χάνω και τίποτα!!! Γιατί ποια είναι η Sophie Evans για να καταλάβω? Σιγά το όνομα!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συγνώμη που επεμβένω στο όμορφο thread αλλά μήπως ξέρετε αν βγεις ραντεβού με κοπέλα από stripclub υπάρχει περίπτωση να κάνεις sex ή και πάλι παίζει μόνο φραπέ?

ολα ειναι πιθανα με αυτες.......ακομη και ο αυτοφραπες! :grin:
 

Επισκέπτης
Συγνώμη που επεμβένω στο όμορφο thread αλλά μήπως ξέρετε αν βγεις ραντεβού με κοπέλα από stripclub υπάρχει περίπτωση να κάνεις sex ή και πάλι παίζει μόνο φραπέ?


συγνωμη φιλε που θα το πω αλλα τετοια ερωτηση δεν περιμενα να ακουσω ποτε...ακομα κ απο παρθενο τετοιο πραγμα δεν περιμενα να το ακουσω ποτε ειλικρινα σου μιλαω...συγνωμη για να καταλαβω ΜΑΣ ΡΩΤΑΣ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΟΥ?ο χριστος κ η παναγια ρε μεγαλε εμεις θα σου πουμε....αμα εισαι μαγκας κ εχεις λεφτα την γαμας....συγνωμη εμας περιμενες να στο πουμε για να καταλαβω τωρα :huh: :huh:
 

vpn69

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι μια και βρίσκομε στο ανατολικό μπλοκ έμαθα τα εξής για όσους ενδιαφέρονται ο ημερήσιος μισθός της stripper στην Ελλάδα άν έχει συμβόλαιο είναι 120 ευρώ την βραδιά. ΄Πέρα από τις 15 κάρτες τα υπόλοιπα είναι δικά της. Αν δεν έχει συμβόλαιο ο μισθός πάει ανάλογα πόσες κάρτες έχει μαζέψει. Βγάλτε τα συμπεράσματα σας. επίσης αν κάποιος συνάδελφος μπορεί να μου πεί που βρίσκεται αυτή η Νικόλ η Βυζαρού που το πάιζει Πορτογαλίδα και ήταν στο Lido πρίν 1 μήνα περίπου θα με υποχρέωνε. 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
συγνωμη φιλε που θα το πω αλλα τετοια ερωτηση δεν περιμενα να ακουσω ποτε...ακομα κ απο παρθενο τετοιο πραγμα δεν περιμενα να το ακουσω ποτε ειλικρινα σου μιλαω...συγνωμη για να καταλαβω ΜΑΣ ΡΩΤΑΣ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΟΥ?ο χριστος κ η παναγια ρε μεγαλε εμεις θα σου πουμε....αμα εισαι μαγκας κ εχεις λεφτα την γαμας....συγνωμη εμας περιμενες να στο πουμε για να καταλαβω τωρα :huh: :huh:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ε!ρε ΝΙΤΡΟ τί ακούς βραδυατικά! :2funny: :2funny: :2funny:

υ.γ. μουνιλα εχεις καταλαβει σε ποιον απευθυνθηκες? :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ε!ρε ΝΙΤΡΟ τί ακούς βραδυατικά! :2funny: :2funny: :2funny:

υ.γ. μουνιλα εχεις καταλαβει σε ποιον απευθυνθηκες? :rockon: :rockon:


μα να πω την αληθεια εντυπωση μου εκανε...αλλα λεω λες να το λεει αληθεια ξερω κ εγω δεν τον ξερω αλλα ειναι της ανωτερας σχολης(ct) το βλεπω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom