Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Πηγα εχτες αλλα δεν μπορω να μιλησω θα βγαλω βρωμα .... / μην με πιεζετε δεν μπορω να μιλησω ....
λεγε ρε
303ty6.gif
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Δεν υπαρχουν λεφτα,οι μουναρες Ρωσιδες δεν ερχονται Ελλαδα πια(γεμισαμε σαβουροΡουμανες),και το κυριοτερο φταιμε εμεις οι νεοΕλληνες που συμπεριφερομαστε σαν να ειναι κοπελες μας,μονο για χουφτωμα και ξεκολιασμα ειναι ,ασχολουμαστε με σαβουρες,φταιει η ποτοθεραπεια,και οι μαγαζατορες που σταματησαν τους φραπεδες-φλογερες και κυριως ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν υπαρχουν λεφτα,οι μουναρες Ρωσιδες δεν ερχονται Ελλαδα πια(γεμισαμε σαβουροΡουμανες),και το κυριοτερο φταιμε εμεις οι νεοΕλληνες που συμπεριφερομαστε σαν να ειναι κοπελες μας,μονο για χουφτωμα και ξεκολιασμα ειναι ,ασχολουμαστε με σαβουρες,φταιει η ποτοθεραπεια,και οι μαγαζατορες που σταματησαν τους φραπεδες-φλογερες και κυριως ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ.
φίλε οι Ρουμάνες είναι ΕΕ πλέον.... Με ότι αυτό συνεπάγεται ;) ;) ;) ;) ;)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
φίλε οι Ρουμάνες είναι ΕΕ πλέον.... Με ότι αυτό συνεπάγεται ;) ;) ;) ;) ;)
I know and Bulgarians too,αλλα ειναι δευτερατζες σε σχεση με ΡωσοΟυκρανες ειδικα Ρωσιδες,απο Τσεχες οι μουναρες πανε Γερμανια
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Πέρασα από Lido αλλά ήταν μόνο λόγω παρέας, το μαγαζί επιεικώς μέτριο. Πλάκα είχαν οι γυναικοπαρέες που εκστασιάστηκαν με τον στρίπερ. Κατά τα άλλα πολλή κάπνα μέχρι δύσπνοιας, αδιάφορα τα show στην πίστα και φορτικές οι διάφορες ρουμανο-ρωσοβλάχες, τα πρώτα 20 λεπτά έδιωξα 6-7 μετά σταμάτησα να μετράω. Φυσικά το πολύ που τους έδωσα ήταν το 15άρι της εισόδου...
 

Επισκέπτης
παντως τα κωλαδικα εχουν αρχισει κ απο 10 ευρω που ειχε η εισοδο κ το κανουν σιγα σιγα ολα 15....
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
παντως τα κωλαδικα εχουν αρχισει κ απο 10 ευρω που ειχε η εισοδο κ το κανουν σιγα σιγα ολα 15....

Για να περιορίσουν τα διαφυγόντα κέρδη. Μάλλον αυξήθηκε το ποσοστό των πελατών που πληρώνουν μόνο είσοδο και δεν ακταναλώνου μέσα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πέρασα από Lido αλλά ήταν μόνο λόγω παρέας, το μαγαζί επιεικώς μέτριο. Πλάκα είχαν οι γυναικοπαρέες που εκστασιάστηκαν με τον στρίπερ. Κατά τα άλλα πολλή κάπνα μέχρι δύσπνοιας, αδιάφορα τα show στην πίστα και φορτικές οι διάφορες ρουμανο-ρωσοβλάχες, τα πρώτα 20 λεπτά έδιωξα 6-7 μετά σταμάτησα να μετράω. Φυσικά το πολύ που τους έδωσα ήταν το 15άρι της εισόδου...
να δείτε μάγκες που θα γίνει σε λίγο της μόδας το αντρικό στριπ και μεις θα τρώμε πόρτα γιατί δε θα πληρώνουμε καμμιά απ τις βλάχες του μαγαζιού......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μετα απο την χθεσινη αναφορα του φιλτατου καπτεν πηγα και γω να τσεκαρω τί παιζει στο μαγαζι μιας και ειχα να το επισκεφτω κανα μηνα περιπου.Εκτος απο τις λιστες οπου τον πρωταρχικο ρολο ειχε η καταγραφη και αλλων προσωπων-πραγματων-τεμαχιων ηρθε η ωρα για μια απογραφη που αφορα αποκλειστικα τα στριπτο-τεμαχια που υπαρχουν εκει.Ο κοσμος ηταν αρκετος(οχι παρα παρα πολυς..εχει πεσει η δουλεια σε ολα),το μαγαζι οπως εχουμε πει μετα την ανακαινιση εχει γινει πολυ καλο και τα τεμαχια τα εξης.....

1)λαουρα(λιθουνανη ξανθια με μεγαλο μετωπο παλια γνωριμη...ειχε λειψει ενα μεγαλο διαστημα και ξαναρθε να τραβηξει προς την δοξα...)
2)κατριν(ρωσις...η παλια γνωριμη μας απο baby gold,baby o κλπ....με την φοβερη κωλαρα και το τουπε γαλλιδος σινεφιλ που εχει)
3)αλεξα(γερμανιδα μελαχροινη σταρ πραγματικη που τα μουτρα της ειναι υπερβολικα ομοια με της μαρω λυτρας)...πολλα τατουαζ....κλπ...
4)βικτωρια(ρωσιδα ξανθια κουκλα για βαρεων βαρων αθλητες ομως....με πιασιματα κλπ..)
5)συλβια(ρουμανακι πανυψηλο μελαχροινο,αλλα παρα πολυ αδυνατο)
6)λουιζα η βραζιλιανα γνωστη και μη εξαιρετεα
7)γκαμπριελλα επισης πασυγνωστη αν και εχει γινει σαν παλαιστης
8)αννα-μαρια...ρουμανακι μελαψο(ψιλογυφτε),αλλα πολυ θετικη παρουσια,σεξ απηλ διαφορετικο.)
9)κριστιν(ξανθια μιλφ με ελια πανω απο το χειλος :rockon:) η οποια ανηκει στα γαιδουρια(απο υψος εννοω)του ιδρυματος...
10)αλικη( η παλια μας γνωριμη απο τα αφροδιτη) η ξανθια ρωσις..πολυ αξιολατρευτη και παντα με το χαμογελο)
11)ντελια(η γνωστη ρουμανα ψηλη ξανθια βαμμενη και αδυνατη)
12)κλειω(η πιο αδυνατη στριππερ που εχω δει...πραγματικα πετσι και κοκκαλο!)
13)χριστινα(ψηλη μελαχροινη με ισιο μακρυ μαλλο..πρωην αφρο,ανατολητιποτα το ιδιατερο εμφανισιακως)
14)αλις(ρουμανακι ψηλο καστανοξανθο μπουκλε μαλλι μακρυ ομορφουλα)
15)αμιρα(μολδαβη μελαχροινη αρκετα αξιολογη.)
16)πατριτσια(μπλιαχ.....μελαχροινη τσιγγανα)
17)σονια(μελαχροινο μπαζο...) :headbang:
18)αντριανα(ξανθια πολυ αδυνατη,οχι κατι το αξιολογο απο εμφανιση)
19)σιμονα(πολυ σεξουλιαρα και την κοβω ικανη για το θεμα της κοπης..... :rockon:
20)κλαουντια ή κλουντια(καπως ετσι τεσπα) μελαχροινο ασχημουλικο πλασμα που μαλλον ειναι περιττο στον τοσο ομορφα διαμορφωμενο χωρο! :tickedoff:
21)καρινα(σκυλομουρικο μελαχροινο αδυνατο με τρελλο τακουνι και κορμι θανατηφορο)
22)μαρτινα(ρουμανακι αδιαφορο..αδερφη σαντρας....πρωην ερωτικα)
23)ροξανα
24)νικολ
25)λατογια η μαυρη με τα αραια δοντια
26)ενα ξανθο μπαζο απο το παλιο αφροδιτη...χοντροκομμενη..
27)μια κινεζορωσις η οποια ηταν εκπληκτικο μπαζο σε σημειο που ο Kostasf16(γεια σου κωστακη..τι μου κανεις? :cheesy:) δεν μπορει να την ανεχτει για παραπανω απο μισο δευτερολεπτο(οριο ανοχης για ξερασμα :2funny:)

υ.γ. ειχε και ξανθια ψηλη αδυνατη της οποια το ονοματακι δεν ακουσα καθοτι δεν ανεβηκε πανω στην πιστα.......

ελπιζω να εκανα πληρη καταγραφη.....τα υπολοιπα στις κριτικες.....!!!!!!!! :rockon:
 

Επισκέπτης
να δείτε μάγκες που θα γίνει σε λίγο της μόδας το αντρικό στριπ και μεις θα τρώμε πόρτα γιατί δε θα πληρώνουμε καμμιά απ τις βλάχες του μαγαζιού......


εμενα μου κανει εντυπωση που στον στριπτιτζο( :2funny:) πανε οι γκομενες κ κωλοτριβονται χωρις να τον ξερουν ετσι...ενω εαν πας
εσυ εγω καποιος τελος παντων ξυνιζουν την μουρη...τις ηδονιζει η εξουσια μαλλον οτι δηλαδη ο στριπτιτζος ειναι κατι ενω εγω ας πουμε ειμαι κοινος θνητος...ε ρε  :jerking: που τις δερνει...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εμενα μου κανει εντυπωση που στον στριπτιτζο( :2funny:) πανε οι γκομενες κ κωλοτριβονται χωρις να τον ξερουν ετσι...ενω εαν πας
εσυ εγω καποιος τελος παντων ξυνιζουν την μουρη...τις ηδονιζει η εξουσια μαλλον οτι δηλαδη ο στριπτιτζος ειναι κατι ενω εγω ας πουμε ειμαι κοινος θνητος...ε ρε  :jerking: που τις δερνει...
γάμησέ τα φίλε, έχω κόψει ότι πλέον αλλάζουν διαδρομή όταν είμαι μέσα μερικές μερικές.... Μάλιστα έχω δει βλέμματα "μακρυά κι αγαπημένοι", "πάλι εδώ να μας χαλάς την πιάτσα;;;;;;"
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290

25)λατογια η μαυρη με τα αραια δοντιa
[/quote]
Μιλάμε  για  την  γνωστή ex Rasputin και ex Grand Ritorno ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εμενα μου κανει εντυπωση που στον στριπτιτζο( :2funny:) πανε οι γκομενες κ κωλοτριβονται χωρις να τον ξερουν ετσι...ενω εαν πας
εσυ εγω καποιος τελος παντων ξυνιζουν την μουρη...τις ηδονιζει η εξουσια μαλλον οτι δηλαδη ο στριπτιτζος ειναι κατι ενω εγω ας πουμε ειμαι κοινος θνητος...ε ρε  :jerking: που τις δερνει...

εχε χαρη μουνιλα που δεν ειμαι καλος χορευτης,αλλιως θα εργαζομουν σαν στριππερ σε καποιο ιδρυμα(μαλλον λιντο μερια)και τοτε θα εβλεπες τί θα γινοτανε!ολες μεσα βουρ για φραπε!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ποιο ειναι αυτο το καστανοξανθο τωρα στην Πανια???
Απο ποιο μαγαζι ειναι οι στριπτιτζουδες που πανε φετος στην Πανια???
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ποιο ειναι αυτο το καστανοξανθο τωρα στην Πανια???
Απο ποιο μαγαζι ειναι οι στριπτιτζουδες που πανε φετος στην Πανια???

ειδοποια ρε συ......μας αφηνεις απληροφορητους για τοσο ευαισθητα θεματα?μαλλον απο athens number one θα ηταν παλι!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
ειδοποια ρε συ......μας αφηνεις απληροφορητους για τοσο ευαισθητα θεματα?μαλλον απο athens number one θα ηταν παλι!

Sorry master!!!

Αληθεια,επειδη εχω μεινει πισω, ποια ιδρυματα αξιζει να επισκεφτω για ζεσταμα πριν το BG???
(εκτος rasputin). :think:

Που παιζει φραπες και καλο ροστερ :jerking:
(Στειλε τα σε pm αν δεν το επιτεπει η δεοντολογια...) :headbang:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Sorry master!!!

Αληθεια,επειδη εχω μεινει πισω, ποια ιδρυματα αξιζει να επισκεφτω για ζεσταμα πριν το BG???
(εκτος rasputin). :think:

Που παιζει φραπες και καλο ροστερ :jerking:
(Στειλε τα σε pm αν δεν το επιτεπει η δεοντολογια...) :headbang:

δυστυχως καταργηθηκε με την ΠΟΛ 1058/2008-19-2-2008 Ο φραπες στα στριπ και οπως λεει το υπουργειο οικονομικων αυτο θα τονωσει την κινηση στις καφετεριες οπου μπορουν αφοβα να κανουν ελεγχους για διαφυγοντα κέρδη,ενω στα στριπ πού να πατήσουν το πόδι τους ΣΔΟΙΤΕΣ?TONIONNION! :rockon: :rockon: :rockon: :tickedoff: :tickedoff:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
δυστυχως καταργηθηκε με την ΠΟΛ 1058/2008-19-2-2008 Ο φραπες στα στριπ και οπως λεει το υπουργειο οικονομικων αυτο θα τονωσει την κινηση στις καφετεριες οπου μπορουν αφοβα να κανουν ελεγχους για διαφυγοντα κέρδη,ενω στα στριπ πού να πατήσουν το πόδι τους ΣΔΟΙΤΕΣ?TONIONNION! :rockon: :rockon: :rockon: :tickedoff: :tickedoff:

Ενω στα ct, παιρνεις θεωρημενη αποδειξη που την καταθετεις με την φορολογικη σου δηλωση, ετσι???

Μαλλον τοτε πρεπει να ελεγξω τη μυωπια μου, γιατι οι υποπτες κινησεις που μου φανηκαν στους καναπεδες του BG, ηταν απλα τιναγμα των καναπεδων!

Ερωτηση στο μαστερ:
Πιστευεις οτι υπαρχουν κοπελες στα ct τοσο ομορφες, οσο στα στριπ???
Γιατι εγω δεν εχω διαπιστωσει κατι τετοιο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom