Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
είσοδος με ποτό 10Ε.
απλός χορός 10Ε.
ποτά το ίδιο νομίζω..
κέρασμα 10 απλό 20 το διπλό και πάει λέγοντας..  :grin: 
πριβέ 50Ε - απόδοση ανάλογα με την κοπέλα  :rockon: 
αυτά..  :sunglasses:
είχε μία πολύ ψηλή ρωσίδα, ξανθιά, 
πολύ κ...α!  :grin:  :rockon:
φοβερή στο χορό!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
είσοδος με ποτό 10Ε.
απλός χορός 10Ε.
ποτά το ίδιο νομίζω..
κέρασμα 10 απλό 20 το διπλό και πάει λέγοντας..  :grin: 
πριβέ 50Ε - απόδοση ανάλογα με την κοπέλα  :rockon: 
αυτά..  :sunglasses:
είχε μία πολύ ψηλή ρωσίδα, ξανθιά, 
πολύ κ...α!  :grin:  :rockon:
φοβερή στο χορό!
Ωραιος!!!!!!!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ναιαιαιαιαι να παίξουμε και 5Χ5 ή 8Χ8 και να βάλουμε στοιχήματα.
Εμείς 1 ώρα CT για τον καθένα τους αν χάσουμε και αυτοί 5 prive για τον καθένα μας
Αντε να το κανονίσουμε !


Να οργανωθεί match up CT lovers vs. Strip Lovers για να λυθούν οι διαφορές once and for all. Προτιμώ Basketball, εάν θέλετε να είναι ποδόσφαιρο, προσφέρομαι για τερματοφύλακας.

Για δημόσιους υπαλλήλους, φαντάρους κλπ, κανονίζω και ειδική άδεια...  :rockon:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ναιαιαιαιαι να παίξουμε και 5Χ5 ή 8Χ8 και να βάλουμε στοιχήματα.
Εμείς 1 ώρα CT για τον καθένα τους αν χάσουμε και αυτοί 5 prive για τον καθένα μας
Αντε να το κανονίσουμε !

Άμα κερδίσουμε κερνάνε Μπαϊρακτάρη...τι να τα κάνω τα prive, Να τρέχω να κλέινω Locals από τις κάυλες μετά?

χαχαχα
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Σωστοοοοοός!
Καλύτερα μεζεδάκια παρά φραπέ βραδυάτικα.
Αλλά για κάτσε ρε συ αυτοί θα έχουν μεγαλύτερο κίνητρο από εμάς έτσι δεν είναι?
Θα μας φάνε ζωντανούς
Αντε να ξεκινήσουν συμμετοχές...

σ
Άμα κερδίσουμε κερνάνε Μπαϊρακτάρη...τι να τα κάνω τα prive, Να τρέχω να κλέινω Locals από τις κάυλες μετά?

χαχαχα
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Basket ή soccer?

Το κίνητρο παραμένει το ξεκαθάρισμα λογαριασμών....

Διατητής ο Tipos! xaxaxa
 

amante

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξέρω αν το καταλαβαίνετε αλλά οι γκόμενες θα γελάν πολύ με αρκετά από όσα γράφετε друзья
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συγνώμη που επεμβαίνω και πάλι,αλλά μόλις επέστρεψα από σαφάρι στην Κένυα.
Μου στοίχισε 40ευρώ (10 κάτι ποτά σε ένα καφέ +20 ξενοδοχείο+ 10 τα ποτά στο δωμάτιο).
Ομολογώ πως όλες οι προηγούμενες αναλύσεις ήταν αρκετά ενδιαφέρουσες αλλά για κάποιον που για πρώτη ή άντε δεύτερη φορά στην ζωή του επισκέφθηκε stripclub πριν κανα δυό μέρες και σήμερα ήμουν ανάσκελα στο μοτέλ και free of charge ,συγνώμη αλλά θα ξαναπάω και να πάρουμε και τον φίλο μας τον BABY αυτή τη φορά έτσι Vaso?

μπα...εγω δεν ξαναπαταω σε ιδρυμα!το ειπα και θα το κανω!ωρα για σοβαροτητα επιτελους!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
3."Αν αναφερεσαι στις επι χρημασι σχεσεις,δλδ κανονιζεις,βγαινεις,γαμας,καληνυχτιζεις κ τελος απλα δεν ασχολουμαι!Ειναι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ευκολο να κανονιστει αυτο.Ομως να σημειωσω πως οι μουναρες του μαγαζιου δεν ειναι ευκολα προσεγγισιμες απ'το "χαλαρο" κοινο αλλα κ δεν αξιζει τον κοπο για ενα τσουλι να δωσεις 250-500 κ σε καποιες περιπτωσεις 1000 για ενα γαμησι,εστω κ ολο το βραδυ."
Αυτο παλι θελει αναλυση νομιζω


Τι δεν καταλαβαινεις απ'το παραπανω ? Οτι καποιες γκομενες γαμιουνται μονο με λεφτα ? Ειτε μουναρες ειτε οχι,εχουν ταριφα.Ειτε χαλασεις μεσα στο μαγαζι ειτε οχι το ιδιο κ το αυτο ειναι,το πολυ πολυ να τυχεις λιγο καλυτερης περιποιησης για τυχον 2η φορα.(αν χαλασεις αρκετα μεσα στο μαγαζι κ την φτιαξεις στις "φιλες" της μπροστα)! Επισης,καποια ποσα που παιζουν ειναι να τ'ακους κ να γελας.Επειδη μιας γκομενας το μουνι την ειδε σταρ,δεν σημαινει οτι το πληρωνεις οσο,οσο.
Καλυτερα τα καιω.

Επειδη ναι μεν παω χρονια σε στριπ, μου αρεσουν αρκετες που θα ηθελα να καταληξουν στο κρεβατι μου,αλλα...
ποτε δεν εχω ασχοληθει σοβαρα. Δηλ. παω πινω το ποτο μου, κερναω, παιρνω μερικουσ χορους,αλλα μεχρι εκει, μου φαινονται λιγο "ξενα" αυτα.
Δηλ. απο οτι καταλαβα ειτε χαλας ενα σεβαστο ποσο π.χ. 300Ε για την παρτυ μιας σε ποτα, χορους, ειτε την ρωτας την ταριφα της για κρεβατι
Διορθωσε με αν κανω λαθος
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
sorry κιολας,αλλα αυτο το καταλαβες τωρα με τις επισκεψεις στα στριπ ?

.απλα οι περισσοτεροι χανουν την μπαλα μεσα στα στριπ γιατι πολυ απλα,αλλο το γαμαω με 20€ σιγουρα κ αλλο σκαω 1-2-3 χιλιαρικα κ μπορει να φαω κ πιτα.Συν οτι νομιζουν οτι οι γκομενες ειναι μουναρες που δεν θα τους κοιταγαν ποτε εκτος στριπ.(ασχετα αν αυτο ισχυει γιατι οι περισσοτεροι ειναι ασχημοι κ μαλακες (συν οτι φερονται σαν μπαστουνοβλαχοι πρωτοεμφανιζομενοι εν Αθηναι του '70,'80) στα στριπ)!

Εκει ειμαι και εγω. Αλλο το ετοιμο φαγητο στα ρδελα και τα ct και αλλο αυτη η κατασταση, δεδομενου οτι δεν θα κανουν ολες βιζιτες και επιλεκτικα!!!
Εδω χρειαζεται καποια hints!!!
Απο την αλλη δεν θεωρω τον εαυτο μου χαλια, ουτε και αξεστο!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Είπα πως αν τον ρίξω θα κάνω review,αυτό δεν κάνουμε όλοι όταν τον ρίχνουμε?
Ή μήπως έχει άλλη βαρύτητα το review για την Kimberly ή την Sara ή την Ntelia από το review για την στριπτητζού από το Αλκατραζ (τυχαίο το παράδειγμα).

respect

Σωστος "πηξαμε" στα review απο ct και απο στριπ τιποτα!
Αφου νομιζα οτι ολες αυτες ειναι του κατυχητικου!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Μαλλον εσυ μας κανεις πλακα με αυτα που γραφεις.εσυ ανεφερες review κλπ. :grin:
Σιγουρα εχει αλλη βαρυτητα το review για την Kimberly ή την Sara ή την Ntelia από το review για την στριπτητζού από το Αλκατραζ γιατι οι πρωτες ειναι πουτανες κ οι 2η στριπερ.Προς θεου δεν υποστηριζω πως η 2η ειναι αγια,δεν γαμιεται κ τα ρεστα αλλα υπαρχει εστω κ μια μικρη διαφορα στη διαδικασια. ;)

Τεσπα,επειδη μαλλον παρεξηγησα τα γραφομενα σου κ εκανα μαλακια που ξαναγραψα για στριπ αποχωρω απ'το θρεντ ωστε να μην εκτειθεμαι. ;)

Να γιατι δεν παει μπροστα αυτο το thread.
Αν παει να γραψει καποιος κατι καινουργιο, και χρησιμο
πχ ο Elvis7 η ο McLein αργοτερα, πεφτουν ολοι πανω του!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Συναγωνιστες αμα εισαι ξυπνιος μαμας στριπερ και χωρις λεφτα(που λει ο λογος),αλλα θελει προσοχη θελει να μην μαθει που μενεις και δευτερο κινητο,αρκετες ψαχνουν γαμπρο της λες οτι και εσυ ψαχνεσαι βγαιγενετε εξω ,πληρωνεις βςβαια το φαι,ποτα κτλ την πασς σε ξενοδοχειο και μετα γινεσε Λουης ,το θεμα ειναι οτι πρεπει να περασει καιρος να ξαναπας στο ιδιο γαμαζι,και αμα την δεις κανε οτι δεν θυμασαι....
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Να οργανωθεί match up CT lovers vs. Strip Lovers για να λυθούν οι διαφορές once and for all.

Ξεχνάτε την ομάδα των CG lovers.
Ξέρω όμως γιατί…
Θα είναι σίγουροι πρωταθλητές!

ΥΓ. Που δηλώνουμε συμμετοχή; Μπορούμε να παίξουμε σε 2 ομάδες (Strip lovers και CG lovers);
 

Επισκέπτης
Χτες ο ΝΙΤΡΟ και δυο αλλα αλανια μου πηραν την παρθενια στα strip .
Με πηγαν σε ενα κωλαδικο που το ελεγαν Alkatraz αν δεν κανω λαθος.
Συναντησα και μια παλια φιλη την Λινα απο Αγνωστου Στρ.
Τιγκα στο μουνι το μαγαζι αλλα αν μπουμε και σε αυτο το σπορ το οποιο δεν λεω το γουσταρα πολυ τοτε καλυτερα να πουλησω το σπιτι μου οχι ξια τιποτα αλλο αλλα απλως δεν θα με βλεπει ποτε οποτε δεν θα το χρειαζομαι.
Παντως θα το ψιλοκαθιερωσω τουλαχιστον μια φορα την εβδομαδα τωρα στην αρχη.
Ολα τα λεφτα το μαυρο αλογο που ειχε ο ΝΙΤΡΟ στα ποδια του , ειναι σιγουρο οτι δεν θα γλυτωσει με τιποτα.
Αντε παω στην θαλασσα να παρω λιγο καθαρο αερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom