Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

soundpa

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Για φαντασου υπαρχη τετιο site.......
Και τοσα χρονια νομιζα οτι μονο εγω ειμαι ανομαλος!!!!
Για σας αδερφιααα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Για φαντασου υπαρχη τετιο site.......
Και τοσα χρονια νομιζα οτι μονο εγω ειμαι ανομαλος!!!!
Για σας αδερφιααα
δεν εισαι μονο εσυ και δεν ειμαστε εμεις ανωμαλοι !!!!

οι αλλοι ειναι.. :tooth:
 

soundpa

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο χοντρη παντοφλα 3 μηνων,επιτελους βρηκα μια καλη δικεολογια(οι παντρμενοι θα με κατανοησουν)και εντος τον ημερων θα εχω διανυχτερευση.(ποτε το σαββατο βεβεα)Αφου διαβασα προσεχτικα ολες της επισκεψης των συντροφων θα κινιθο αναλογα.Ευχαριστο εκ των προτερον για την βοηθεια.
 

DarkEvil

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια η jessica(lolita καποια εποχη) που στο καλο εχει χαθει  :headbang:  :helpplea:
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
Καθοδος στην Αθηνα για Σ/Κ και η επιτοπια αυτοψια σε strips ηταν επιβεβλημενη .

Πρωτη σταση στο lido palace . Μικρο μαγαζι . Γυναικες αρκετες και σε καλο επιπεδο . Το σοου της βραζιλιανας Λουιζας αδιαφορο και το πριβε ντεκαφ . Η κακη συμπεριφορα των σερβιτορων ηταν το κερασακι στην τουρτα . Ξενερα τελειως και παμε για αλλα .

Απεναντι ηταν το Βaby Gold . Επισκεψη με μιση καρδια . Μεγαλο μαγαζι με πολλους ορθιους , αλλα ευτυχως εμενα με οδηγησαν σε τραπεζι . Πετυχα ενα λεσβιακο με Χαρα και μια αλλη . Not bad ... Οι γυναικες αρκετες ( και σε καλο επιπεδο ) υποθετω σε απολυτους αριθμους , αλλα σε ενα τετοιο μαγαζι μαλλον φαινονται λιγες . Παντως δεν εχω παραπονο στο τραπεζι ηρθαν αρκετες . Επιλεχθηκε Νικη απο Βουλγαρια . Ξανθο κοντοπουτανο . Ιδανικο χρωμα , μεγεθος και μοντελο . Φραπες σερβιριστηκε με ευκολια στο πριβε .
Εντυπωση μου προκαλεσε το ποσο ευκολα και σε ποσο μεγαλη εκταση σερβιρεται φραπες . Τελικα η επισκεψη στην βιομηχανια παραγωγης φραπε Baby Gold εσωσε τα προσχηματα και ικανοποιημενος ανηφορησα για το ξενοδοχειο .

Μεχρι την επομενη φορα ...
Να υγειαινουμε και να παιρνουμε πριβε ...  :boobies:
 

edit: Διόρθωση ονόματος strip
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Καθοδος στην Αθηνα για Σ/Κ και η επιτοπια αυτοψια σε strips ηταν επιβεβλημενη .

Πρωτη σταση στο lido palace . Μικρο μαγαζι . Γυναικες αρκετες και σε καλο επιπεδο . Το σοου της βραζιλιανας Λουιζας αδιαφορο και το πριβε ντεκαφ . Η κακη συμπεριφορα των σερβιτορων ηταν το κερασακι στην τουρτα . Ξενερα τελειως και παμε για αλλα .

Απεναντι ηταν το Diamond Dolls . Επισκεψη με μιση καρδια . Μεγαλο μαγαζι με πολλους ορθιους , αλλα ευτυχως εμενα με οδηγησαν σε τραπεζι . Πετυχα ενα λεσβιακο με Χαρα και μια αλλη . Not bad ... Οι γυναικες αρκετες ( και σε καλο επιπεδο ) υποθετω σε απολυτους αριθμους , αλλα σε ενα τετοιο μαγαζι μαλλον φαινονται λιγες . Παντως δεν εχω παραπονο στο τραπεζι ηρθαν αρκετες . Επιλεχθηκε Νικη απο Βουλγαρια . Ξανθο κοντοπουτανο . Ιδανικο χρωμα , μεγεθος και μοντελο . Φραπες σερβιριστηκε με ευκολια στο πριβε .
Εντυπωση μου προκαλεσε το ποσο ευκολα και σε ποσο μεγαλη εκταση σερβιρεται φραπες . Τελικα η επισκεψη στην βιομηχανια παραγωγης φραπε Diamond Dolls εσωσε τα προσχηματα και ικανοποιημενος ανηφορησα για το ξενοδοχειο .

Μεχρι την επομενη φορα ...
Να υγειαινουμε και να παιρνουμε πριβε ...  :boobies:
 

Μάλλον το 2ο που λες είναι το BG
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Συναγωνιστές..

Επειδη ειμαι  ασχετος με  τα Stip Club .. Ti ειναι Φραπές??

 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Καπετανιε μου ...

Απλα διαβασα την μεγαλη πινακιδα που εχει απο πανω ...

Κατσε να τσεκαρω λιγο τον καταλογο ...

Εχεις δικιο ειναι το Baby Gold .




 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Συναγωνιστές..

Επειδη ειμαι  ασχετος με  τα Stip Club .. Ti ειναι Φραπές??

Ο καφές φραπέ είναι ένα Ελληνικής επινόησης αφρώδες ρόφημα. Τα βασικά συστατικά του είναι στιγμιαίος καφές, ζάχαρη και νερό. Η εφεύρεσή του έγινε τυχαία το 1957 από τον Δημήτρη Βακόνδιο.

Παρασκευή

Τα συστατικά του φραπέ είναι στιγμιαίος καφές, νερό, ζάχαρη και προαιρετικά γάλα. Ο φραπές χαρακτηρίζεται "σκέτος", "μέτριος" ή "γλυκός" ως προς τις αναλογίες των συστατικών του. Κατασκευάζεται βάζοντας την επιθυμητή αναλογία καφέ και ζάχαρης σε ένα ψηλό ποτήρι ή σε σέικερ. Προσθέτοντας νερό σε ύψος ενός εκατοστού από τον πάτο του ποτηριού το μείγμα χτυπιέται στο σέικερ ή με ηλεκτρικό αναδευτήρα μέχρι να σχηματιστεί αφρός. Ακολούθως γίνεται προσθήκη πάγου και νερού και προαιρετικά γάλατος. Σερβίρεται και πίνεται με καλαμάκι.

Ιστορία

Η δημιουργία του φραπέ ήταν τυχαία. Κατά την διάρκεια της Διεθνούς Έκθεσης στη Θεσσαλονίκη το 1957, ο αντιπρόσωπος της ελβετικής εταιρίας Nestlé στην Ελλάδα Γιάννης Δρίτσας παρουσίαζε ένα νέο προϊόν για παιδιά, ένα σοκολατούχο ρόφημα που παρασκευαζόταν στιγμιαία αναμιγνύοντάς το με γάλα και χτυπώντας το με σέικερ.

Ο Δημήτριος Βακόνδιος, υπάλληλος του Δρίτσα συνήθιζε να πίνει Nescafé που ήταν στιγμιαίος καφές και παρασκευαζόταν από την Nestlé. Σε ένα διάλειμμα που έκανε κατά την διάρκεια της έκθεσης θέλησε να πιει καφέ αλλά επειδή δεν έβρισκε ζεστό νερό, σκέφτηκε να χρησιμοποιήσει το σέικερ για να φτιάξει τον καφέ του με κρύο νερό. Έβαλε καφέ, ζάχαρη και νερό, τα κούνησε και δημιούργησε τον πρώτο καφέ φραπέ της ιστορίας. Μετά από χρόνια δήλωνε ότι δε μπορούσε να συνειδητοποιήσει πως ένα απλό πείραμα τον οδήγησε στην εφεύρεση του διασημότερου ροφήματος στην Ελλάδα.

Εξάπλωση

Το προϊόν λανσαρίστηκε και έγινε επιτυχία σε όλη την Ελλάδα και καταναλώνεται όλο τον χρόνο. Από τη δεκαετία του '90 είναι το υπ' αριθμόν ένα ρόφημα και στην Κύπρο, όπου συνήθως σερβίρεται αδύνατος, χωρίς πολύ καφέ. Ο φραπέ πίνεται επίσης σε μικρές ποσότητες στην Ταϊλάνδη, στην Μαλαισία, και τα τελευταία χρόνια οι βαλκάνιοι μετανάστες στην Ελλάδα τον μετέφεραν στις πατρίδες τους αλλά χωρίς μεγάλη διάδοση και με διαφορές (π.χ. στην Βουλγαρία πολλές φορές χρησιμοποιείται κόκα-κόλα αντί νερού, ενώ στην Σερβία προστίθεται πάντα παγωτό). Εισήχθη πριν κάποια χρόνια και σε άλλες μεσογειακές χώρες, όπως Ισπανία, όμως δεν είχε μεγάλη επιτυχία.

ΦΙΛΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΙΝΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΡΑΠΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ!!!
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Τόσα άχρηστα μηνύματα, αντί να πείτε στον φίλο ότι ο φραπές σημαίνει να στον παίξουν. Ηταν πολύ δύσκολο να απαντήσετε απλά?
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
ειναι κακο να διαβασει? αν του απαντηεις απο την αρχη θα κανει 1000 ερωτησεις.Εγω ειμαι 2 χρονια στο φορουμ και μιλαω μονο οταν χρειαζεται.Δεν αρχιζω τις ερωτησεις και τις μαλακιες για να εχω 2000 ποστ.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Δηλαδή είναι κακό κάποιος να είναι καινούριος?! Πρέπει να ανατρέξει σε όλα τα προηγούμενα posts για κάτι τόσο απλό? Τι κόμπλεξ είναι αυτά ρε παιδιά! Δεν είστε και σε κανά forum ιατρικής σχολής πανεπιστημίου! Συγνώμη που σας ενοχλήσαμε Μεγαλειότατε και χρειαστήκατε να postaρετε για κάτι ασήμαντο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom