Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μετα απο πολυ καιρο πηγα χτες με 2 φιλους στο Raspoutin.

Νεο αιμα και εντυποσιακο θα ελεγα + αρκετες απο τις παλιες γνωριμες φατσες.
Το μεγαλο ποτο των 66 € καταργηθηκε και στη θεση του μπηκε ενα μικρο σαμπανακι με 50 €
Πηρα για χορο μια κενουργια απο Τσεχια.
Κουκλακι 21 ετων ακουει στο ονομα Nikita αλλα στο χορο πολυ ξενερωμα. Απλα κουνηματα και τιποτα παραπανω.
Στο χορο που κανει στην πιστα ειναι παρα πολυ καλη αλλα τι να το κανεις εμενα ο αλλος χορος με ενδιαφερει.
Ρε τι κάνουν οι αναδουλειές............................
Κόβω το πουλάκι μου ότι σε ένα εξάμηνο με 200 Ευρώ θα κρατάς τη γκόμενα όλο το βράδυ στο τραπέζι......  :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Δε μιλάμε για ψαγμένους... Μιλάμε για τον απλό περιστασιακό πελάτη  :booty:
αααααααααααααααααααααααααα μαλιστα.ποιος ειναι ψαγμενος ?  :2funny: :2funny: :2funny:

ετσι κ αλλιως πρεπει να το ξερεις οτι μεσα στα κωλομπαρα,το εξυπνο πουλι απ'το πουλι του πιανεται. :grin: :grin: :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αααααααααααααααααααααααααα μαλιστα.ποιος ειναι ψαγμενος ?  :2funny: :2funny: :2funny:

ετσι κ αλλιως πρεπει να το ξερεις οτι μεσα στα κωλομπαρα,το εξυπνο πουλι απ'το πουλι του πιανεται. :grin: :grin: :grin:
Εγώ που είμαι χαζό πουλί με κάτι τις λιγότερο από 200 Ευρώ πήρα την κορασίδα σπίτι... Οχι αμέσως..... μετά από κάνα δυό μέρες......
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Μετα απο πολυ καιρο πηγα χτες με 2 φιλους στο Raspoutin.

Νεο αιμα και εντυποσιακο θα ελεγα + αρκετες απο τις παλιες γνωριμες φατσες.
Το μεγαλο ποτο των 66 € καταργηθηκε και στη θεση του μπηκε ενα μικρο σαμπανακι με 50 €
Το ότι έφερε νέο αίμα είναι στα + του μαγαζιού και το ότι μείωσε και την τιμή στο 'special πουτό' ακόμα πιο +.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το ότι έφερε νέο αίμα είναι στα + του μαγαζιού και το ότι μείωσε και την τιμή στο 'special πουτό' ακόμα πιο +.
Θα ακολουθήσουν τώρα λογικά και το Λολίτα και Πρινσες.....  :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Εγώ που είμαι χαζό πουλί με κάτι τις λιγότερο από 200 Ευρώ πήρα την κορασίδα σπίτι... Οχι αμέσως..... μετά από κάνα δυό μέρες......
γιατι την πηρες σπιτι σου ? ηθελες πριβε χορο ???  :dancing: :dancing:

Θα ακολουθήσουν τώρα λογικά και το Λολίτα και Πρινσες.....  :uglystupid: :uglystupid:
αυτα ειναι ετσι κ αλλιως "φτηνα" ή μηπως οχι ?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
γιατι την πηρες σπιτι σου ? ηθελες πριβε χορο ???  :dancing: :dancing:
Ηθελε να της μαγειρέψω μπρίζόλα με πατάτες  :uglystupid:

αυτα ειναι ετσι κ αλλιως "φτηνα" ή μηπως οχι ?
Το 60άρι στο Πρινσες πονάει....
Και το 50άρι στο πριβέ του Λολίτα επίσης......

Εδώ και τώρα.... Πουτό, χουρός πριβέ 30 Ευρώ........ :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Ηθελε να της μαγειρέψω μπρίζόλα με πατάτες  :uglystupid:

Το 60άρι στο Πρινσες πονάει....
ελπιζω να μαγειρευεις καλα ή τουλαχιστον να 'χες βαλει ολη τη μαεστρια σου.

τι κοστιζει 60 στο πρινσες ? για βοηθησε με λιγακι γιατι δεν το εχω τιμησει το προιον του 60€υρου.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Με πρόλαβε ο Έλβις7.Αυτά τα δύο δεν έχουν τα 'τιμολόγια' του Ρασπούτιν ούτε και τις αρπαχτές του Ρασπούτιν.
Πανούλη ασε γιατί και τα δύο έχουν κάτι αρπαχτοκώλες....................με 60ρούδες και 50ρούδες.....
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Πανούλη ασε γιατί και τα δύο έχουν κάτι αρπαχτοκώλες....................με 60ρούδες και 50ρούδες.....
Δεν διαφωνώ σε αυτό όλα τα μαγαζιά τα κάνουν αυτά.Αλλά στο Ρασπούτιν είχε ξεφτιλιστεί τελείως σε σχέση πάντα με τα υπόλοιπα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
βαλε κ τις "διασημοτητες/ντιβες".
Καλά αυτές είναι για κλωτσές...... Αλλά πρέπει κάποια στιγμή να γίνει εκστρατεία από εδώ να φεύγουν με μεροκάματο και καμμιά 10άρια μάρκες το βράδυ μπας και βάλλουν μυαλό...
Δυστυχώς όμως υπάρχουν κάτι μαλάκες Βέγγοι που έχουν μπλέξει το οφθαλμόλουτρο με το σεξ........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν διαφωνώ σε αυτό όλα τα μαγαζιά τα κάνουν αυτά.Αλλά στο Ρασπούτιν είχε ξεφτιλιστεί τελείως σε σχέση πάντα με τα υπόλοιπα.
ΒΠ πάνο μου..... Γι αυτό εγώ το είχα γράψει στ αρχίδια μου... Ακόμα και στην "αντίπερα" όχθη παρόμοιες μαλακίες γίνονταν....  :uglystupid: :uglystupid:
΄
Δλδ εννοείς ότι έβαλαν μυαλό;;;; Να πάω δλδ καμμιά βόλτα; :helpplea: :helpplea:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Δυστυχώς όμως υπάρχουν κάτι μαλάκες Βέγγοι που έχουν μπλέξει το οφθαλμόλουτρο με το σεξ........

Γιατι ρε φιλε με βριζεις ??? / δεν ειναι ωραιο να παιρνεις δουλεια για το σπιτι ... / εγω τις καλυτερες φραπεδιες τις εχω κανει οταν γυριζω σπιτι μου μετα απο στριπ και αρμεγω τη σαυρα μου .... / σαν να γαμαω και τσαμπα μαλιστα / δοκιμασε το ....
 

Επισκέπτης
περσονααααααααααααααααααααααααααααααα


[size=22pt]τι κοστιζει 60€ στο πρινσες ???[/size]
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γιατι ρε φιλε με βριζεις ??? / δεν ειναι ωραιο να παιρνεις δουλεια για το σπιτι ... / εγω τις καλυτερες φραπεδιες τις εχω κανει οταν γυριζω σπιτι μου μετα απο στριπ και αρμεγω τη σαυρα μου .... / σαν να γαμαω και τσαμπα μαλιστα / δοκιμασε το ....
Εχω φίλμνετ γι αυτό με 50 ευρώ το μήνα ......  :P
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
ΒΠ πάνο μου..... Γι αυτό εγώ το είχα γράψει στ αρχίδια μου... Ακόμα και στην "αντίπερα" όχθη παρόμοιες μαλακίες γίνονταν....  :uglystupid: :uglystupid:
΄
Δλδ εννοείς ότι έβαλαν μυαλό;;;; Να πάω δλδ καμμιά βόλτα; :helpplea: :helpplea:
Το Rich & Famous είχε και έχει πιο 'αυστηρό πρωτόκολλο' σε σχέση πάντα με το Ράς.Πάντως το Ράς τώρα φτιάχνεται και βλέπει τα λάθη του παρελθόντος και προσπαθεί για το καλύτερο πάντα του πελάτη.Μια βόλτα να πήγαινες να πιείς κάνα πουτό δεν θα ήταν άσχημα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
περσονααααααααααααααααααααααααααααααα


[size=22pt]τι κοστιζει 60€ στο πρινσες ???[/size]
Εξαπλόν ποτόν.... Καλά τι μου λες...... Χρόνια τώρα είναι έτσι...... Μάλιστα αντί να δίνουν πολλές μάρκες τις έχουν αντικαταστήσει με μία πλέον που γράφει 6...... Πρόοδος η διεύθυνσις του καταστήματος.... Πρόοδος...... :booty: :booty:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom