Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sweetyjim

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Οχι ειναι ξανθια και μικρουλα 21-22,με φοβερο σωμα
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Tελικα η παγκοσμια οικονομικη υφεση, της οποιας την πορτα ουτε καν εχουμε ακομα περασει, αρχισε να αφηνει τα σημαδια της..

Σχεδον αδεια μαγαζια.. λιγοι πελατες και κουμπωμενα πορτοφολια..

Γυρναω τα βραδυα και ειναι σαν να βρισμομαι στην Σπιναλογκα..

Καποιος εγραψε προσφατα οτι πληρωσε 35 ευρω τον φραπε. Μηπως σε λιγο καιρο θα ειναι και αυτα πολλα ?

 

Επισκέπτης
Πηγα κοντα στο πλατινουμ.ΜΟνο και μονο για τη Λιζα.γκομεναρα και ο φραπες τελειος οπως παντα,αλλα πασχει στην κουβεντα.
Eννοεις την μελαχροινη milf που κανει το λεσβιακο ?
Οχι ειναι ξανθια και μικρουλα 21-22,με φοβερο σωμα
 

vinil

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
elvis7 

Ακου να δεις Κωστακη, 1ον- δεν ξερω γιατι παιρνεις προσωπικα τα μηνυματα μου,ενω εγω μια ενημερωση εκανα. 2ον- οτι και να μου πεις δεν μου αλλαζεις γνωμη οτι εισαι πολυ μικρος να συνομιλω μαζι σου και γενικα με ανθρωπους που τα γραφουν στα α*****α τους επειδη ετσι γουσταρουν. Εγω δεν προσπαθησα να θιξω καποιον. Εσυ ομως εναντιωθηκες μαζι μου χωρις να ξερεις ποιος ειμαι  :uglystupid:
 

Επισκέπτης
elvis7 

Ακου να δεις Κωστακη, 1ον- δεν ξερω γιατι παιρνεις προσωπικα τα μηνυματα μου,ενω εγω μια ενημερωση εκανα. 2ον- οτι και να μου πεις δεν μου αλλαζεις γνωμη οτι εισαι πολυ μικρος να συνομιλω μαζι σου και γενικα με ανθρωπους που τα γραφουν στα α*****α τους επειδη ετσι γουσταρουν. Εγω δεν προσπαθησα να θιξω καποιον. Εσυ ομως εναντιωθηκες μαζι μου χωρις να ξερεις ποιος ειμαι  :uglystupid:
γνωριζομαστε ?
που ξερεις οτι με λενε κωστακη κ που ξερεις οτι ειμαι πολυ μικρος ? γιατι εγω δεν σε ξερω.
τωρα γι'αυτα που εγραψες,
πρωτον δεν ηταν ενημερωση αυτο που εκανες,δευτερον δεν με απασχολει τι πιστευεις για μενα κ επιπροσθετα δεν ξεκινησα καμια συνομιλια. απλα σχολιαζω αυτα που γραφεις κ οσο γραφεις θα σχολιαζω.να ξερεις παντως οτι συνηθιζω να γραφω στα παπαρια μου τον κοσμο τριγυρω γιατι πολυ απλα τα εχω,ενω αντιθετα εσυ δεν φαινεται να μπορεις ουτε τη λεξη να γραψεις.
δεν με απασχολει αν θιγεις καποιον ή αν εχεις συμφεροντα,μαγκια σου αν τα παιρνεις απο καπου,απλα να ξερεις οτι δεν μιλας σε προβατακια οταν γραφεις εδω μεσα γιατι πολυ απλα ειμαι παρον.

ποιος εναντιωθηκε σ'εσενα βρε κατακαημενε ρουμελιωτη ?
στα αρχιδια μου τα δυο που μοιαζουν με καμπαναριο ποιος εισαι κ τι κανεις.

στο ξαναλεω οτι δεν ειμαι εναντια σε κανεναν,εγω παντα την αποψη μου γραφω.
ειτε σ'αρεσει ειτε οχι,εγω την λεω χωρις προβλημα.εκπροσωπω τον εαυτο μου κ μονο.

*μην εχεις τοσο μεγαλη ιδεα για τον εαυτο σου.
 

Επισκέπτης
σκεψου οτι καποιοι τις πληρωνουν για να τους κανουν παρεα ή για να τους "χορεψουν" ή για να τους την παιξουν. ;) ;) ;)
γαματα..απ' οτι διαβαζω υπαρχουν & χειροτεροι..οι αγαπουληδες που τ' ακουμπανε χωρις καν να κανουν τιποτε απ' οσα προανεφερες..
 

Επισκέπτης
γαματα..απ' οτι διαβαζω υπαρχουν & χειροτεροι..οι αγαπουληδες που τ' ακουμπανε χωρις καν να κανουν τιποτε απ' οσα προανεφερες..
διαβαζε,διαβαζε να μαθαινεις,βαζε αβερτα τσοντες μονο για να εχουν δουλεια για το σπιτι.;)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Τι θα γίνει ρε παιδιά? pm υπάρχουν, πρέπει να διαβάζουμε ΚΑΙ εδώ την φανατίλά σας??? Μάτια έχουμε, μυαλό έχουμε δόξα τω Θεώ, μπορούμε να κρίνουμε και μόνοί μας.
 

Επισκέπτης
τι να γινει ρε φιλαρακι ? τα πμ δεν τα γνωριζουν τα παιδια κ δεν μου στελνουν οποτε τους απανταω εδω για να γινονται φανερα ρομπες.;)
οταν μιλας για φανατιλα,τι εννοεις ? δεν αντεληφθην το νοημα καθως ειμαι της γνωμης στριπ=διασκεδαση κ χαβαλες με τα γκομενακια κ την παρεα μου.;)
αφου μπορειτε να κρινετε κ μονοι σας οπως λες,γραψτε μας κ την αποψη σας.ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ.:)
οσο για το θρεντ που δηθεν το χαλαμε εμεις οι ασχετοι,περιμενουμε τις ενημερωσεις σου.;)
 

Επισκέπτης
Για δωστε τα φωτα σας για καμια βυζαρου καινουργια με μεγάλα ομως πολυ που υπάρχει να πάω .Ευχαριστώ
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Συναδελφοι αυριο επροκειτο να επιθεωρησω μετα του Υπουργικου Συμβουλιου στριπ της αρεσκειας μου / τι θα λεγατε να παω Ρασπουτιν ??? / εχω καιρο να ακουσω για κατακει ... / Λιδο παντως αυριο πιστευω οτι θα ειναι δυνατα γιατι Πεμπτη που ειχε παει ηταν χαλια μαυρα τοσο μαυρα που δεν εβλεπα μπροστα μου ...
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Συναδελφοι αυριο επροκειτο να επιθεωρησω μετα του Υπουργικου Συμβουλιου στριπ της αρεσκειας μου / τι θα λεγατε να παω Ρασπουτιν ??? / εχω καιρο να ακουσω για κατακει ... / Λιδο παντως αυριο πιστευω οτι θα ειναι δυνατα γιατι Πεμπτη που ειχε παει ηταν χαλια μαυρα τοσο μαυρα που δεν εβλεπα μπροστα μου ...

προτινω Lido καθως τα ποιοτικα προιοντα απουσιαζουν τις καθημερινες άλλα παρασκευοσσαβατα βγαινουν για βοσκη κανονικα και ειναι καλα. μουσες δεν παω γιατι η καψουρα μου για συγκεκριμενο γυριστριδιο θα προκαλεσει γερο ξευρωτσεπετσιασμα.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Tελικα η παγκοσμια οικονομικη υφεση, της οποιας την πορτα ουτε καν εχουμε ακομα περασει, αρχισε να αφηνει τα σημαδια της..

Σχεδον αδεια μαγαζια.. λιγοι πελατες και κουμπωμενα πορτοφολια..

Γυρναω τα βραδυα και ειναι σαν να βρισμομαι στην Σπιναλογκα..

Καποιος εγραψε προσφατα οτι πληρωσε 35 ευρω τον φραπε. Μηπως σε λιγο καιρο θα ειναι και αυτα πολλα ?

σωστος ο φιλος πολυ νεκρα ...ετσι και σταματισουμε να πηγενουμε και εμεις...σε λιγο καιρο θα γινετε οπως στην κυπρο,βουλγαρια,ολλανδια και σχεδον παντου στο κοσμο..με  150 με 200 γιουρια λογαριασμο  την παιρνεις μετα στο σχολασμα  και πας για γαμησι μεχρι το μεσημερι...αλλα εδω ειναι ελλαδα και με 150 ουτε στο τηλεφωνο δεν απανταει... προς το παρων...
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
προτινω Lido καθως τα ποιοτικα προιοντα απουσιαζουν τις καθημερινες άλλα παρασκευοσσαβατα βγαινουν για βοσκη κανονικα και ειναι καλα. μουσες δεν παω γιατι η καψουρα μου για συγκεκριμενο γυριστριδιο θα προκαλεσει γερο ξευρωτσεπετσιασμα.
Ρε diky τι γαματο αβαταρ λεμε :2funny:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
σωστος ο φιλος πολυ νεκρα ...ετσι και σταματισουμε να πηγενουμε και εμεις...σε λιγο καιρο θα γινετε οπως στην κυπρο,βουλγαρια,ολλανδια και σχεδον παντου στο κοσμο..με  150 με 200 γιουρια λογαριασμο  την παιρνεις μετα στο σχολασμα  και πας για γαμησι μεχρι το μεσημερι...αλλα εδω ειναι ελλαδα και με 150 ουτε στο τηλεφωνο δεν απανταει... προς το παρων...

Άντε με το καλό! Αλλά όσο υπάρχουν αγαπούληδες και πουτάκηδες δύσκολο...
 

Anyparktos

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
64
Like
8
Πόντοι
0
Μετα απο πολυ καιρο πηγα χτες με 2 φιλους στο Raspoutin.

Νεο αιμα και εντυποσιακο θα ελεγα + αρκετες απο τις παλιες γνωριμες φατσες.
Το μεγαλο ποτο των 66 € καταργηθηκε και στη θεση του μπηκε ενα μικρο σαμπανακι με 50 €
Πηρα για χορο μια κενουργια απο Τσεχια.
Κουκλακι 21 ετων ακουει στο ονομα Nikita αλλα στο χορο πολυ ξενερωμα. Απλα κουνηματα και τιποτα παραπανω.
Στο χορο που κανει στην πιστα ειναι παρα πολυ καλη αλλα τι να το κανεις εμενα ο αλλος χορος με ενδιαφερει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom