Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δηλαδή έλβις7 κάτι σαν κωλόμπαρο 'Β διαλογής είναι το Coctail απο την περιγραφή που έκανες.
οχι κατι σαν,αυτο ειναι.πως ειναι το μαγαζακι στην καθετο διπλα απ'το γκολντ(του οποιου το ονομα μου διαφευγει),ιδιο πραγμα με λιγο καλυτερες γκομενες γιατι ειναι ολες ρωσιδες/ουκρανες κ πιτσιρικες.

Με λιγα λογια μακρυα κι αγαπημενοι απο αυτο το μαγαζι
Οπου ακους κοκτειλ--->>  :badair: :badair: :badair: :badair:

Για να μην βγει κανεις να πει οτι αποτρεπω τον κοσμο να επισκεφθει το εν λογω καταστημα,μπορει οποιος ενδιαφερεται να παει να ριξει μια ματια εστω απ'εξω για να καταλαβει περι τινος προκειται.Επισης,αν καποιος γνωριζει το πιο διασημο κωλομπαρο στα καμινια κ εχει περασει εστω κ μια φορα για βολτα,του λεω πως το κοκτειλ ειναι 2 φορες πιο καλο. :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οχι κατι σαν,αυτο ειναι.πως ειναι το μαγαζακι στην καθετο διπλα απ'το γκολντ(του οποιου το ονομα μου διαφευγει),ιδιο πραγμα με λιγο καλυτερες γκομενες γιατι ειναι ολες ρωσιδες/ουκρανες κ πιτσιρικες.
θα με πας βόλτα γιατί φοβάμαι τα κακόφημα μπαρ;;;;;; :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

scockfield

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδιά μια ερώτηση,έχει παρει κανεις καμμια κοπελίτσα απο το gold για μεταμεσονύκτια ''δραστηριότητα'' και αν ναι ποσο παει το μαρούλι? Σημείωση δεν ειμαι απο αυτούς που χανει το χρονο του με ποτάκια, συζητήσεις και μαλακίες. Εχω βάλει στο μάτι μια απο εκεί και 8έλω να της προτείνω μια τιμή για σιγαμή, τι προτείνεται ρε μάγκες? Πολύ μαρεσει αυτο forum..
 

Anyparktos

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
64
Like
8
Πόντοι
0
Ρε παιδιά μια ερώτηση,έχει παρει κανεις καμμια κοπελίτσα απο το gold για μεταμεσονύκτια ''δραστηριότητα'' και αν ναι ποσο παει το μαρούλι? Σημείωση δεν ειμαι απο αυτούς που χανει το χρονο του με ποτάκια, συζητήσεις και μαλακίες. Εχω βάλει στο μάτι μια απο εκεί και 8έλω να της προτείνω μια τιμή για σιγαμή, τι προτείνεται ρε μάγκες? Πολύ μαρεσει αυτο forum..

Εγω εχω παρει μια απο το Baby O (Original) 2 φορες.
Πιστευω οτι οι περισσοτερες εχουν καποιο ''νομισμα''.
Στην κοπελα απο το Baby O της το ειπα χυμα.... ''σε θελω στο κρεβατι μου''
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά μια ερώτηση,έχει παρει κανεις καμμια κοπελίτσα απο το gold για μεταμεσονύκτια ''δραστηριότητα'' και αν ναι ποσο παει το μαρούλι? Σημείωση δεν ειμαι απο αυτούς που χανει το χρονο του με ποτάκια, συζητήσεις και μαλακίες. Εχω βάλει στο μάτι μια απο εκεί και 8έλω να της προτείνω μια τιμή για σιγαμή, τι προτείνεται ρε μάγκες? Πολύ μαρεσει αυτο forum..
πες ονομα σε πμ αν δεν θες εδω κ θα δουμε αν μπορεις να πετυχεις το στοχο σου!

θα με πας βόλτα γιατί φοβάμαι τα κακόφημα μπαρ;;;;;; :helpplea: :helpplea: :helpplea:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αμα εισαι καλο παιδι κ μου γνωρισεις καμια καλη κοπελιτσα απο τη ρωσια που να χορευει γυρω απο μπαρες τα βραδια,σιγουρα!
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά μια ερώτηση,έχει παρει κανεις καμμια κοπελίτσα απο το gold για μεταμεσονύκτια ''δραστηριότητα'' και αν ναι ποσο παει το μαρούλι? Σημείωση δεν ειμαι απο αυτούς που χανει το χρονο του με ποτάκια, συζητήσεις και μαλακίες. Εχω βάλει στο μάτι μια απο εκεί και 8έλω να της προτείνω μια τιμή για σιγαμή, τι προτείνεται ρε μάγκες? Πολύ μαρεσει αυτο forum..

εγω παντως δυστηχως δεν θεωρω τον εαυτο μου τοσο εξυπνο ακομα να τα γαμαω χωρις πολλα λεφτα...εαν κ μου εχουν συμβει περιστατικα αλλα χωρις να γαμησω καθως δεν μου αρεσαν...βασικα μαυρο στο γκολντ γιατι μου την δινουν οι μαλακες σερβιτοροι που τους περναω δυο κεφαλια κ μου κανουν κ υποδειξεις οχι οτι τους δινω σημασια κ μου την σπανε κ οι γκομενες που επειδη εχουν την εντυπωση οτι ολοι την παιζουμε μαζι τους το παιζουν ιστορια...μαγκια τους αλλα εγω ξενερωνω....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω παντως δυστηχως δεν θεωρω τον εαυτο μου τοσο εξυπνο ακομα να τα γαμαω χωρις πολλα λεφτα...εαν κ μου εχουν συμβει περιστατικα αλλα χωρις να γαμησω καθως δεν μου αρεσαν...βασικα μαυρο στο γκολντ γιατι μου την δινουν οι μαλακες σερβιτοροι που τους περναω δυο κεφαλια κ μου κανουν κ υποδειξεις οχι οτι τους δινω σημασια κ μου την σπανε κ οι γκομενες που επειδη εχουν την εντυπωση οτι ολοι την παιζουμε μαζι τους το παιζουν ιστορια...μαγκια τους αλλα εγω ξενερωνω....
Το γκολντ φίλε είναι για πιτσιρίκια μέχρι το πολύ 20 χρόνων...... Για γέλια μιλάμε είναιτο κατάστημα......
 

Επισκέπτης
Το γκολντ φίλε είναι για πιτσιρίκια μέχρι το πολύ 20 χρόνων...... Για γέλια μιλάμε είναιτο κατάστημα......
παρ'ολα τ'ασχημα του,εχει σχεδον τα πιο ωραια γκομενακια σε συνολο ανα στριπ κλαμπ.
πολυφορεμενα μεν,ομορφα δε.μαλακισμενα απο χαρακτηρα μεν,ομορφα δε.
οποιος θελει να την παιξει,παει προς συγγρου κ μπαινει κατευθειαν γκολντ.

***ενα φραπε παρακαλω ----> εφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
 

Επισκέπτης
σε αυτο συμφωνω αλλα μονο τα πιο ωραια γκομενακια...τιποτα παραπανω...
οχι ΤΑ ΠΙΟ ωραια,απ'τα πιο ωραια.
πλεον υπαρχει μεγαλος ανταγωνισμος στην αγορα,κυριως απο συγγρου μερια,γιατι τα νοτια μαλλον εχουν εγκαταλλειψει το παιχνιδι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οχι ΤΑ ΠΙΟ ωραια,απ'τα πιο ωραια.
πλεον υπαρχει μεγαλος ανταγωνισμος στην αγορα,κυριως απο συγγρου μερια,γιατι τα νοτια μαλλον εχουν εγκαταλλειψει το παιχνιδι.
ορθόν........
 

Επισκέπτης
οχι ΤΑ ΠΙΟ ωραια,απ'τα πιο ωραια.
πλεον υπαρχει μεγαλος ανταγωνισμος στην αγορα,κυριως απο συγγρου μερια,γιατι τα νοτια μαλλον εχουν εγκαταλλειψει το παιχνιδι.

για εμενα το πιο γαματο δεν εχω παει πολλες φορες ηταν το 4(τεσσρεα)....ειχε τα καλυτερα μουνια κ τα ματια μου ειχαν δει να γινονται τα παντα μεσα....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

Επισκέπτης
για εμενα το πιο γαματο δεν εχω παει πολλες φορες ηταν το 4(τεσσρεα)....ειχε τα καλυτερα μουνια κ τα ματια μου ειχαν δει να γινονται τα παντα μεσα....
εγω μιλαω για φετος οτι εχουν δει τα ματια μου...την χρονια που περασε...παλιοτερα δεν ξερω...
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Χρόοονιαααααααααα πριν........
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:  ---> Τοτε απλα γαμουσε,τωρα απλα υπηρχε ενα ακομη στριπ στην πειραιως.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω μιλαω για φετος οτι εχουν δει τα ματια μου...την χρονια που περασε...παλιοτερα δεν ξερω...
εεε; θα μας τρελλάνεις.;;;;;; Τι είδες ρε παλλικάρι;
Η αλλιώς τι πρόλαβες να δεις;;;;; κάνα δυό μήνες ανοικτό ήταν.....Ασε που δεν πατούσε ψυχή.....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
οχι κατι σαν,αυτο ειναι.πως ειναι το μαγαζακι στην καθετο διπλα απ'το γκολντ(του οποιου το ονομα μου διαφευγει),ιδιο πραγμα με λιγο καλυτερες γκομενες γιατι ειναι ολες ρωσιδες/ουκρανες κ πιτσιρικες.
Οπου ακους κοκτειλ--->>  :badair: :badair: :badair: :badair:

Για να μην βγει κανεις να πει οτι αποτρεπω τον κοσμο να επισκεφθει το εν λογω καταστημα,μπορει οποιος ενδιαφερεται να παει να ριξει μια ματια εστω απ'εξω για να καταλαβει περι τινος προκειται.Επισης,αν καποιος γνωριζει το πιο διασημο κωλομπαρο στα καμινια κ εχει περασει εστω κ μια φορα για βολτα,του λεω πως το κοκτειλ ειναι 2 φορες πιο καλο. :rockon:
Sierra!!!!Διπλα στο στουντιο....ζωγραφικης
 

scockfield

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Παίδες εγς δεν μένω αθήνα αλλά την επισκέπτομαι συχνά λόγω δουλειάς, στο gold πάω γιατι εχει ωραία μουνιά και δεν είμαι για να κανω ερευνα αγορας, η ερώτηση απο ότι βλέπω δεν έχει απαντηθεί επομένως δεν υπάρχει κάποια εμπειρία απο το εν λόγω φροντιστήριο ξένων γλωσσών..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom