Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
παιδες σορρυ και παλι ρε σεις... ασχετο ειμαι κ μαθαινω ε?

τι εννοειτε μονο studio ?? δηλαδη οι διαφορες απο το αλλο? πως τα λενε??

ευχαριστω!!!
 

XYNEI

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια βοηθηστε το νεοπα... Λοιπον θελω πραγματικα βοηθεια.. Ψαχνω κατι καλο αλλα οχι Κεντρο (εννοω οχι φυλης, βικτωρια, λελας κλπ) Ισως μπορω να κατεβω Κωσταντινουπολεως, αλλα περισσοτερο απο μερια Βουλιαγμενης κλπ και το βασικοτερο ΑΡΓΑ, μετα τις 12 τη νυχτα... ξερετε κατι να με βοηθησετε μπας κ παω κ εγω ποτε σε κατι καλο??
2) προχθες βρεθηκα 3ης Σεπτεμβριου κ ειδα κατι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ μωρα.. τι παιζει με αυτα? πρεζονι μου φανηκε το ενα αλλα 2μετρο... ενταξει δεν μπορω πρεζονια με τιποτα...
3) σε πιατσα στο δρομο τιποτα για κανενα τσ#$@#κακι παιζει?? και που?? ξερω μονο τραβελια αλλα δε θελω..

Ευχαριστω!!!
Το καλοκαίρι του 2005 πήρα μία του δρόμου (σίγουρα Ελληνίδα, 35+ ετών και στυλ πρεζόνι) και τη γάμησα (από παντού) με καπότα (αν και έκανε ακάποτη πίπα με χύσιμο σε στόμα) στο Ετουάλ, το σάπιο ξενοδοχείο που έκλεισε (στην 3ης Σεπτεμβρίου). Αηδιαστικό γαμήσι γιατί μύριζαν οι μασχάλες (και το σώμα της) άσχημα και σε πολύ βρώμικο χώρο. Δεν το ξανακάνω με τίποτα. Αναμφίβολα για τους λάτρεις του ΑIDS, της χολέρας, της ηπατίτιδας, των κοριών (είχα να τους δω από τον ΕΣ) κλπ. Ουστ!  :uglystupid:
 

Επισκέπτης
η ιππωνακτος ειναι καθετη στην φρατζη !!το μαγαζι ειναι ακριβως απεναντι απο την φρατζη 47!!εχει καλα μωρακια,πολυ ομορφα και  καλο γαμησι κανουν!!ΥΓ.στουντιο.50ευρω ,πιο καθαρα και καθεσαι στο δωματιο περισσοτερη ωρα!!μπουρδελο.15,20 και 25 ευρω αναλογα το μαγαζι,5 λεπτα στο δωματιο,το πολυ!!
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχουν τα στουντιο...τα μπουρδελα...και τα βρωμομπουρδελα!!  ;) :2funny: βασικα η διαφορα μεταξυ μπουρδελου και στουντιο βρισκεται στην τιμη (φυσικα)... στον χωρο (τα στουντιο ειναι ανωτερα ...εως κατα πολυ!) και στισ υπηρεσιες....πολλα προγραμματα να επιλεξεις..(σεξ σοου,αυταρχικο,απλο,69-ισπανικο) ...οοοοολα αυτα +++ λεπτομερειες ειναι που κανουν τα στουντιο αν οχι πιο καλα....τουλαχιστον πιο ποιοτικα...αν και υπαρχουν περιοδοι που τα στουντιο εχουν μεγαλες τσιμουχες.... :2funny:
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
καταλαβα.. σας ευχαριστω παρα πολυ παιδια εκτιμω πολυ τη βοηθεια σας.. να ρωτησω, ποσο χρονο εννοεις σε αφηνει στο στουντιο? γιατι αν ειναι για 10-20 λεπτα δε λεει... και μεχρι τι ωρα ειναι η ιππωνακτος? αυτη πρεπει να με βολευει πολυ! αντε να γραψω και εγω 1 σκορ εδω μεσα !!! :-)

Για το αλλο στη βουλιαφμενης/ηλιουπολεως που ειναι 24ωρο???

 

Επισκέπτης
μεχρι τις 2 ειναι ανοιχτα στην ιππωνακτος!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
θα σε στενοχωρησω αλλα τοσος ειναι ο χρονος που εχεις στην διαθεση σου στο στουντιο.
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
κοκολονγκος πιστευω οτι αν παει αργα...και το λεω εκ πειρας σε στουντιο θα μπορεσει να κατσει τουλαχιστον ενα 15λεπτο με 20λεπτο...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
κοκολονγκος πιστευω οτι αν παει αργα...και το λεω εκ πειρας σε στουντιο θα μπορεσει να κατσει τουλαχιστον ενα 15λεπτο με 20λεπτο...

συμφωνουμε.αλλα σπανια παει παραπανω
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
αν και πιστευω οτι αν σκασεις το 60αρι ευρω και παρεις το σεξ σοου σε αφηνουν να κατσεις μεχρι να χυσεις ανεξαρτητου ωρας(οχι και 40 λεπτα βεβαια)..αλλα υπαρχει τρελη ελαστικοτητα...αλλα μονο σε στουντιο γινονται αυτα
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
μαλιστα! ευχαριστω πολυ παιδια.. μου φενεται τελικα οτι αν παρω call στο σπιτι απο 50 θα παει 80 αλλα θα αξιζει τη διαφορα ε? ειμαι και προσφατα συναισθηματικα σκατοποιημενος και δε θελω να παω σε κατασταση φρικης.. μου ετυχε πριν 2 χρονια πηγα με καποια στη Γερμανια, μαυρουλα ΜΟΥΝΑΡΑ (πηδιοτανε για λευτα) μου την επεσε εξω απο το σπιτι της με την αδερφη της κ πηγα.. 60 ευρω με το που τα πηρε με παει σε ενα υποστεγο φρικτο, με τους γονεις στο διπλα δωματιο να τους χωριζει ενα διαφανο σεντονι κ με ενα κερι οι κακομοιριδες κ διπλα η κορη να παω να την πηδηξω κ να μπενει η χοντρη αδερφη κ να της ζηταει λευτα κ εγω να λεω μαλακα θα στη βαρεσει απο πισω κανεις κ δε θα σε βρουνε ποτε.. φρικη :-) δε μπορω καταστασεις να πηδαω κ να μπαινωβγενουν η να μου λενε τελειωνε... μου πεφτει :-)  θελω χαλαρα ηρεμια :-) αν ειναι μια στα γρηγορα ριχνω μια γρηγορη στο σπιτι κ γλυτωνω κ την 50αρα :-)

σωστα?

ρε παιδια τι επιπεδου ειναι αυτες στην ιππωνακτος?

λετε να παιζει κατι καλυτερο απο call?? υπαρχει τιποτα καλο υποψη σας?

σας υπερευχαριστω!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
πωπω ρε σεις εισαστε πολυ μπροστα ε?  δηλαδη σεξ σοου τι κανει? σου χορευει??? για 10ευρω παραπανω τα αξιζει.. κ κανεις οσες στασεις θες? (δε λεμε απο πισω αλλα διαφορα μπρος, στα τεσσερα, και να τη χυσεις στο στομα (με προφυλ) η επανω της???) ρε σεις καντε ενα συντομο brief για τα προγραμματα!!! 69 κ τετοια δε θελω :-)

α ρε θα τον βγαλετε το νεωπα!! σας ευχαριστω παιδια!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ελα και το τελευταιο.. ρε παιδια πηγα πχ στο bourdela.tv που εχει επανω.. ειναι τετοιου επιπεδου οι γκομενες??? ετσι πιπινο-στυλ χαμογελαστες κλπ η τιποτα 35αρες κ βαλε κατεστραμενες απλα για να ξεχαρμανιασεις?
ειναι ας πουμε σα γκομενες καλες απο τσοντα?

ευχαριστω και παλι παιδια... αν συνεχισω θα πρεπει να αλλαξω το login μου.. θα λεγομαι PRIXARXIDIS...

:2funny: :2funny:

eyxaristv!
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
χαχαχαχαχαχ που πηγες και γαμησες ρε μοναχουλη?? σε καταυλισμουσ τσιγκανων..πωωω σε κυρησω ηρωα μονο και μονο που σου σηκωθηκε εκει που πηγες...ουτε με 10 μυτιες κοκα δεν τα κανουν αυτα :dancing: :dancing:...χεχε..λοιπον callgirl αν παρεις μπορει να περασεις καλα..μπορει και να τα κλαψεις ακομα περισσοτερο τα λεφτα..πηγαινε σε καποιο στουντιο να τελειωνεις...χυσια σε μαπες και ακαποτα δυσκολο σε στουντιο....σε τιποτα χαμετυπια-μπουρδελα ισως... :)
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Παιδια ξερει κανενας ποιες ειναι την Κυριακη στο Δροσοπουλου 97 την Κυριακη η αν ξερει για αλλες μερες και ωρες που ειναι η καθεμια γκομενα?Ευχαριστω
 

Επισκέπτης
Παιδια ειχα παει σημερα γυρω στιs 10 το βραδυ στην Σερβιων 26 και Καβαλαs.Η κοπελλα ηταν η Ταμαρα ,ξανθια.ψηλη απο Ρωσσια.Τιμη απλο 50 και sex show και 69 στα 70,εγω πηρα τον 70 ευρω.Η κοπελια ειναι στο κρεβατι πολυ καλη με φοβερο γλυψιμο στα αρχιδια ,φιλακια και χαδακια παντου και χυσιμο στα βυζια ,ειναι πολυ γκαβλιαρα και αν σε ξερει ειδικα εχει και πολυ συμμετοχη βεβαια ειναι για τουs λατρειs τον milf.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Συγνώμη παιδιά αλλά για να καταλάβω... Όταν λέτε 69, γλείφετε το μουνί της πουτάνας;;  :-
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Το γλύφουν τώρα!!!! Τρόπος του λέγειν!! Μάκια το κάνουν!!  :2funny: :2funny:

επιτελους ρε στουντυ και ενα ποστ που κανεις σε στουντιοσελιδα....αφου σε παει το αθλημα.........studian-studio!
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
λεω να πεταχτω αχαρνων..για τα κλασσικα στουντιο..επειδη ειναι τεταρτη και δεν ξερω τι παιζει..(μπουρδελο τα χουν κανει :2funny: ) ...ξερει κανεις αν μετρανε οι πουτανες που παιζουν :boobies:?? μην τραβιεμαι  :jerking:τσαμπα....ξενερωνω.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom