Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Σήμερα στο στούντιο της οδού Βριλησσού 36 δουλεύει η Ρομπέρτα (10:00 - 20:00). Στις 11:37 την επισκέφτηκα και εγώ. Επειδή δεν έχυσα (μόλις πιάσω δουλειά στην Αγγλία, θα επισκεφτώ ουρολόγο, γιατί τον τελευταίο καιρό μόνο στο κρεβάτι μου μπορώ και εσκπερματίζω), δεν θα γράψω formal review. However, I will write a draft review on my link.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Σήμερα στο στούντιο της οδού Βριλησσού 36 δουλεύει η Ρομπέρτα (10:00 - 20:00). Στις 11:37 την επισκέφτηκα και εγώ. Επειδή δεν έχυσα (μόλις πιάσω δουλειά στην Αγγλία, θα επισκεφτώ ουρολόγο, γιατί τον τελευταίο καιρό μόνο στο κρεβάτι μου μπορώ και εσκπερματίζω), δεν θα γράψω formal review. However, I will write a draft review on my link.
πρώτον το ότι δουλεύει η ρομπερτα είναι λόγος να μην την επισκεφθούμε...ειναι φόλα,παλτό,κομοδίνο,αιρκονρισιον you name it...και δεύτερον θα μας κανείς τεράστια χάρη να μην ξαναγραψεις κριτική...
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
πρώτον το ότι δουλεύει η ρομπερτα είναι λόγος να μην την επισκεφθούμε...ειναι φόλα,παλτό,κομοδίνο,αιρκονρισιον you name it...και δεύτερον θα μας κανείς τεράστια χάρη να μην ξαναγραψεις κριτική...
και τρίτον μας έχεις ζαλίσει τα αρχίδια με τη Σταυρούλα  :jerking:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Σημερινή καταδρομική στη Τζοβάνα, η κοπέλα είναι βγαλμένη από τσόντα, ακόμα πονάνε τα πόδια μου  :grin:

Η κοπέλα είναι λίγο Γκμοχ στο πρόσωπο αλλά στο δωμάτιο είναι Μουρίνιο if u know what i mean  :rockon:

Πάντως με αυτά που είχα ακούσει περίμενα να μην βλέπετε καθόλου, αλλά ευτυχώς βλέπεται, εντάξει δεν είναι και το καλύτερο πρόσωπο αλλά σίγουρα υπάρχουν και χειρότερες. Για μένα μεσαίο status που λέει και άλλος συνάδελφος, αλλά κορμάρα φοβερή και υπηρεσίες ακόμα καλύτερες

ακολουθεί κριτική αύριο πουρνό πουρνό χωρίς kinder έκπληξη που λέει και ο φίλος μου ο Μάκης  :S
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Σημερινή καταδρομική στη Τζοβάνα, η κοπέλα είναι βγαλμένη από τσόντα, ακόμα πονάνε τα πόδια μου  :grin:

Η κοπέλα είναι λίγο Γκμοχ στο πρόσωπο αλλά στο δωμάτιο είναι Μουρίνιο if u know what i mean  :rockon:

Πάντως με αυτά που είχα ακούσει περίμενα να μην βλέπετε καθόλου, αλλά ευτυχώς βλέπεται, εντάξει δεν είναι και το καλύτερο πρόσωπο αλλά σίγουρα υπάρχουν και χειρότερες. Για μένα μεσαίο status που λέει και άλλος συνάδελφος, αλλά κορμάρα φοβερή και υπηρεσίες ακόμα καλύτερες

ακολουθεί κριτική αύριο πουρνό πουρνό χωρίς kinder έκπληξη που λέει και ο φίλος μου ο Μάκης  :S
τη γνωστή τζοβαννα με το φουλ πρόγραμμα? Που δουλεύει λεωφ Αθηνών κλπ?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
τη γνωστή τζοβαννα με το φουλ πρόγραμμα? Που δουλεύει λεωφ Αθηνών κλπ?
ναι, Λ. Αθηνων 373, Μελαντίας, και Κατεχάκη
Εγώ πήγα Λ. Αθηνών καθότι μόνο Πέμπτη δουλεύει πρωί και με βολεύει
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
ναι, Λ. Αθηνων 373, Μελαντίας, και Κατεχάκη
Εγώ πήγα Λ. Αθηνών καθότι μόνο Πέμπτη δουλεύει πρωί και με βολεύει
την εχω δει κ πράγματι στο πρόσωπο δε λέει. Αλλά εγώ δεν την παίρνω καθοτι δεν είμαι φαν του pse....απο υπηρεσίες κορυφαία... :knockinb:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
την εχω δει κ πράγματι στο πρόσωπο δε λέει. Αλλά εγώ δεν την παίρνω καθοτι δεν είμαι φαν του pse....απο υπηρεσίες κορυφαία... :knockinb:
:thumbsup: ο καθένας με τα γούστα του, θα ανεβάσω το πρωί κριτική
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Σήμερα στο στούντιο της οδού Βριλησσού 36 δουλεύει η Ρομπέρτα (10:00 - 20:00). Στις 11:37 την επισκέφτηκα και εγώ. Επειδή δεν έχυσα (μόλις πιάσω δουλειά στην Αγγλία, θα επισκεφτώ ουρολόγο, γιατί τον τελευταίο καιρό μόνο στο κρεβάτι μου μπορώ και εσκπερματίζω), δεν θα γράψω formal review. However, I will write a draft review on my link.

Αδελφε.. Μην λαμβανεις υποψη σου τις κακιες του καθενος.. Απο την σιγμη που σε κανει ευτυχισμενο, συνεχισε να κανεις αυτο που κανεις.

Μηπως η αιτια που δεν τελειωνεις με τα κοριτσια στα στουντιο, ειναι το γεγονος οτι σου αρεσουν μονο οι μεγαλες ? :think:

Αυτα.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Η Κατερινα απο Λ. Αθηνων 318 ειναι και φαινεται αξιοπροσεκτη.
Γλυκο μωρο με μοσχομυριστο δερμα.
Ακολουθει κριτικη. Ελληνικο υπεροπλο κατ εμε.
Για την ομορφια σιγουρα και το ταπεραμεντο.
Για τις υπηρεσιες το αφηνω στην κριση σας.
Εγω καλα περασα παντως.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Αδελφε.. Μην λαμβανεις υποψη σου τις κακιες του καθενος.. Απο την σιγμη που σε κανει ευτυχισμενο, συνεχισε να κανεις αυτο που κανεις.

Μηπως η αιτια που δεν τελειωνεις με τα κοριτσια στα στουντιο, ειναι το γεγονος οτι σου αρεσουν μονο οι μεγαλες ? :think:

Αυτα.
μην πας να μπλέξεις με τον τακμαν δικέ μου...ανιατη περίπτωση....
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Σημερινή καταδρομική στη Τζοβάνα, η κοπέλα είναι βγαλμένη από τσόντα, ακόμα πονάνε τα πόδια μου  :grin:

Η κοπέλα είναι λίγο Γκμοχ στο πρόσωπο αλλά στο δωμάτιο είναι Μουρίνιο if u know what i mean  :rockon:

Πάντως με αυτά που είχα ακούσει περίμενα να μην βλέπετε καθόλου, αλλά ευτυχώς βλέπεται, εντάξει δεν είναι και το καλύτερο πρόσωπο αλλά σίγουρα υπάρχουν και χειρότερες. Για μένα μεσαίο status που λέει και άλλος συνάδελφος, αλλά κορμάρα φοβερή και υπηρεσίες ακόμα καλύτερες

ακολουθεί κριτική αύριο πουρνό πουρνό χωρίς kinder έκπληξη που λέει και ο φίλος μου ο Μάκης  :S

έλα τύπε αναμένουμε τις ενυπώσεις σου από την Τζοβάνα :grin:

 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
H Alicia απο Τριγγετα 3 που αλλου δουλευει?
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
καλα ρε ξεδιαντροπε :2funny:και αυτήν εχεις πάρει?? Πάντως φαίνεται μπόμπα μωρό... :knockinb:

και δεν είναι ο μονος για μάντεψε και ποιος άλλος την έχει πάρει  εκτος από την μιση Αθηνα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Σημερινή καταδρομική στη Τζοβάνα, η κοπέλα είναι βγαλμένη από τσόντα, ακόμα πονάνε τα πόδια μου  :grin:

Η κοπέλα είναι λίγο Γκμοχ στο πρόσωπο αλλά στο δωμάτιο είναι Μουρίνιο if u know what i mean  :rockon:

Πάντως με αυτά που είχα ακούσει περίμενα να μην βλέπετε καθόλου, αλλά ευτυχώς βλέπεται, εντάξει δεν είναι και το καλύτερο πρόσωπο αλλά σίγουρα υπάρχουν και χειρότερες. Για μένα μεσαίο status που λέει και άλλος συνάδελφος, αλλά κορμάρα φοβερή και υπηρεσίες ακόμα καλύτερες

ακολουθεί κριτική αύριο πουρνό πουρνό χωρίς kinder έκπληξη που λέει και ο φίλος μου ο Μάκης  :S


είδες μαλακα αν σου έλεγα ότι είναι μουνάρα και στο πρόσωπο μπορεί να σε είχε χαλάσει ενώ τώρα λες δεν είναι και τόσο χαλια.
ααααααααα και για να μην το ξεχάσω εσύ δεν ήσουν που έλεγες και μου έκανες ολόκληρο κήρυγμα να κάνουμε λίγο κράτη για την Γερμανία  :s&m_3:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

[move] :) :) :)  07/0    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Ινα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο  - Ανιτα - Ντεζη
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Μαντονα - Μαντονα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Μικη - Κλαουντια
Κασσανδρας 6: Μελινα - Ιρενα/Ροξανη - Καρμεν

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστο - Ντεζη - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Ζωη/Νεα Αιξη - Ελενα/Ζωη - Ελενα
Θησεως 40(πανω): --------Κλειστο----------

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Λίτσα πάλι στην Αλβανία έστειλες τη Μαντόνα ?!?!?
Ποτε θα γυρίσει στο βουνό???
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
είδες μαλακα αν σου έλεγα ότι είναι μουνάρα και στο πρόσωπο μπορεί να σε είχε χαλάσει ενώ τώρα λες δεν είναι και τόσο χαλια.
ααααααααα και για να μην το ξεχάσω εσύ δεν ήσουν που έλεγες και μου έκανες ολόκληρο κήρυγμα να κάνουμε λίγο κράτη για την Γερμανία  :s&m_3:
από Δευτέρα κράτη, ήταν η τελευταία μου κριτική  :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom