Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
καααααλααααα αυτά μας τα παν κ άλλοι... :2funny:
τι να κάνω γμτ, δεν με αφήνουνε, μία ο mpouzoklidos, μια ο Μάκης, μια τα σχόλια, μου τιτιβίζουν το κεφάλι, και να θέλω να αγιάσω δεν μπορώ  :grin:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Αδελφε.. Μην λαμβανεις υποψη σου τις κακιες του καθενος.. Απο την σιγμη που σε κανει ευτυχισμενο, συνεχισε να κανεις αυτο που κανεις.

Μηπως η αιτια που δεν τελειωνεις με τα κοριτσια στα στουντιο, ειναι το γεγονος οτι σου αρεσουν μονο οι μεγαλες ? :think:

Αυτα.
Συνήθως, κάθε φορά που ερχόμουν από Αγγλία, η ερωτική μου επιθυμία παρουσίαζε θεαματική αύξηση. Αυτή τη φορά, συνέβη το αντίθετο.

ΑΙΤΙΕΣ
1) Η γιαγιά μου είναι στο νοσοκομείο εδώ και 16 μέρες.
2) Το διδακτορικό μου φαίνεται απίστευτα δυσνόητο και βαρετό. Ψάχνω για δουλειά στην Αγγλία, για να το μετατρέψω σε part-time και εν συνεχεία να το παρατήσω. Ο πατέρας μου με ρωτάει συνέχεια "Πώς τα πας με την ύλη;" και μου λέει "ότι δουλειά και να βρείς, δεν θέλω να παρατήσεις το διδακτορικό σου". Όλη αυτή η κατάσταση, μου προκαλεί ψυχική δυσφορία.
3) Απογοήτευση από τον ερωτικό τομέα - Έλλειψη ελπίδας. Η Σταυρούλα μου δήλωσε ξεκάθαρα στις 29/08/2012 ότι δεν θέλει να με ξαναδεχτεί σπίτι της. Ναι μεν μου φέρεται σχετικά καλά (όσο της βγαίνει), αλλά τίποτα δεν θυμίζει τα παλιά μεγαλεία (το χειμώνα καθόμασταν παρέα 1 ώρα στην κουζίνα, ήταν παιχνιδιάρα μαζί μου, κτλ). Ακόμα και η 97άχρονη ζητιάνα έχει εξαφανιστεί. Όλα τα παραπάνω, μου έχουν προκαλέσει κατάθλιψη διαρκείας.

Επιθυμώ να επιστρέψω στην Αγγλία, να βρώ δουλειά στο αντικείμενό μου (και να σουτάρω το διδακτορικό), να επισκεφτώ ουρολόγο για τη στύση (κρυφά από τους γονείς μου) και να με βοηθήσει ο θεός να σπιτώσω καμία Αγγλίδα α-καπέλο, γιατί δεν αντέχω άλλο τη μοναξιά.
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης
AFRODITI[/size]

 
   
:fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Χτεσινή μίνι τσάρκα στο πορνοχωριο(γκάζι) όπου τα 2 καλύτερα παραλειπόμενα ήταν η νεα πολωνεζα ονόματι Μικυ της κασσανδροαλυσιδας. Ξανθιά, ωραίο πρόσωπο,φυσικο στήθος 2.5αρι κ κωλος καταπληκτικός. Φουλ πρόγραμμα. Κ το άλλο η κλαουντια στο κων/πολεως80 ρουμανακι,μελαχροινο με ωραίο πρόσωπο κ πρασσινα ματια,2αρι στήθος κ μικρό ωραίο κωλαρακι. Φαίνεται οι τελευταίες κακκες κριτικές την ώθησαν να αλλάξει συμπεριφορά...τερας ομιλητικοτητας,να ιού,κάτσαμε σαλόνι κ μου δειχνε φωτός από τις διακοπές της, λέγαμε περί ανέμων κ υδάτων,καπνιζαμε κλπ. Από δουλεια νεκρά...αλλα η όλη της αλλαγή με εβαλε σε σκέψεις για δοκιμή. Κ μου πε κ η ίδια ότι έχει βελτιωθεί στι δωμάτιο. :fuck2: φουλ πρόγραμμα.

Υπάρχουν πουθενά φωτο απο Μικυ να την δούμε?  :grin:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Συνήθως, κάθε φορά που ερχόμουν από Αγγλία, η ερωτική μου επιθυμία παρουσίαζε θεαματική αύξηση. Αυτή τη φορά, συνέβη το αντίθετο.

ΑΙΤΙΕΣ
1) Η γιαγιά μου είναι στο νοσοκομείο εδώ και 16 μέρες.
2) Το διδακτορικό μου φαίνεται απίστευτα δυσνόητο και βαρετό. Ψάχνω για δουλειά στην Αγγλία, για να το μετατρέψω σε part-time και εν συνεχεία να το παρατήσω. Ο πατέρας μου με ρωτάει συνέχεια "Πώς τα πας με την ύλη;" και μου λέει "ότι δουλειά και να βρείς, δεν θέλω να παρατήσεις το διδακτορικό σου". Όλη αυτή η κατάσταση, μου προκαλεί ψυχική δυσφορία.
3) Απογοήτευση από τον ερωτικό τομέα - Έλλειψη ελπίδας. Η Σταυρούλα μου δήλωσε ξεκάθαρα στις 29/08/2012 ότι δεν θέλει να με ξαναδεχτεί σπίτι της. Ναι μεν μου φέρεται σχετικά καλά (όσο της βγαίνει), αλλά τίποτα δεν θυμίζει τα παλιά μεγαλεία (το χειμώνα καθόμασταν παρέα 1 ώρα στην κουζίνα, ήταν παιχνιδιάρα μαζί μου, κτλ). Ακόμα και η 97άχρονη ζητιάνα έχει εξαφανιστεί. Όλα τα παραπάνω, μου έχουν προκαλέσει κατάθλιψη διαρκείας.

Επιθυμώ να επιστρέψω στην Αγγλία, να βρώ δουλειά στο αντικείμενό μου (και να σουτάρω το διδακτορικό), να επισκεφτώ ουρολόγο για τη στύση (κρυφά από τους γονείς μου) και να με βοηθήσει ο θεός να σπιτώσω καμία Αγγλίδα α-καπέλο, γιατί δεν αντέχω άλλο τη μοναξιά.

Φίλε χαλάρωσε και να δείς όσο μπορείς τα πράγματα νηφάλια καί αντικειμενικά , μην αφεθείς να σε πάρουν κάτω οί καταστάσεις είσαι νέο παιδί στα ντουζένια σου γαμώτο  !
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Υπάρχουν πουθενά φωτο απο Μικυ να την δούμε?  :grin:
δυστυχώς φιλε δεν υπάρχουν. Αλλά αυτό που θα δεις δεν υπαρχει περίπτωση να μη σου αρέσει...στο δρόμο θα την έβλεπες κ θα ψαχνες σοκκακι να χωθεις για να την παίξεις για πάρτη της... :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
3) Απογοήτευση από τον ερωτικό τομέα - Έλλειψη ελπίδας. Η Σταυρούλα μου δήλωσε ξεκάθαρα στις 29/08/2012 ότι δεν θέλει να με ξαναδεχτεί σπίτι της. Ναι μεν μου φέρεται σχετικά καλά (όσο της βγαίνει), αλλά τίποτα δεν θυμίζει τα παλιά μεγαλεία (το χειμώνα καθόμασταν παρέα 1 ώρα στην κουζίνα, ήταν παιχνιδιάρα μαζί μου, κτλ).

Σου τα είχα επισημάνει αυτά ρε ΤΑΚ, εδώ και καιρό.... στο νήμα σου.

Τέλος πάντων.......εσύ να είσαι καλά, και από γιαγιόνια, βρίθει ο τόπος!!!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τι να κάνω γμτ, δεν με αφήνουνε, μία ο mpouzoklidos, μια ο Μάκης, μια τα σχόλια, μου τιτιβίζουν το κεφάλι, και να θέλω να αγιάσω δεν μπορώ  :grin:

ναι,καλά τύπε είσαι εσύ επιρρεπής στην αμαρτία μετά σου φταίμε εμείς που κάνουμε ανταποκρίσεις και ποστάρουμε κριτικές :grin:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Σήμερα στο στούντιο της οδού Βριλησσού 36 δουλεύει η Λάουρα από τις 10:00 μέχρι τις 20:00. Σύμφωνα με δήλωση της Σταυρούλας, η Λάουρα είναι μια ξανθιά κουκλάρα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σήμερα στο στούντιο της οδού Βριλησσού 36 δουλεύει η Λάουρα από τις 10:00 μέχρι τις 20:00. Σύμφωνα με δήλωση της Σταυρούλας, η Λάουρα είναι μια ξανθιά κουκλάρα.
Σε διδυμο με την Αννα Μαρια.

;) ;) ;) ;) ;) ;)

Καλημέρα μωράκια καλό σαββατοκύριακο. Τώρα είμαι με την Αννα-Μαρια σας περιμένουμε για τρελειτσες  :2on1: :2on1:
 

mtonlyman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στις συμαχικές δυνάμεις. ερώτηση... η Αντζυ απο τριγγέτα τι έχει γίνει? πότε θα είναι κοντά μας?
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Σήμερα στο στούντιο της οδού Βριλησσού 36 δουλεύει η Λάουρα από τις 10:00 μέχρι τις 20:00. Σύμφωνα με δήλωση της Σταυρούλας, η Λάουρα είναι μια ξανθιά κουκλάρα.
στα αρχιδια μας ρε προμοτορα!!!!!!!!!!!!! :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Σημερινή καταδρομική στη Τζοβάνα, η κοπέλα είναι βγαλμένη από τσόντα, ακόμα πονάνε τα πόδια μου  :grin:

Η κοπέλα είναι λίγο Γκμοχ στο πρόσωπο αλλά στο δωμάτιο είναι Μουρίνιο if u know what i mean  :rockon:

Πάντως με αυτά που είχα ακούσει περίμενα να μην βλέπετε καθόλου, αλλά ευτυχώς βλέπεται, εντάξει δεν είναι και το καλύτερο πρόσωπο αλλά σίγουρα υπάρχουν και χειρότερες. Για μένα μεσαίο status που λέει και άλλος συνάδελφος, αλλά κορμάρα φοβερή και υπηρεσίες ακόμα καλύτερες

ακολουθεί κριτική αύριο πουρνό πουρνό χωρίς kinder έκπληξη που λέει και ο φίλος μου ο Μάκης  :S
σε ειχα για αγαπουλη  αλλα τελικα εισαι  σκληρος  παιχτης :rockon:
 

enjoygr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
μηπως θα επρεπε να φτιαξεις ενα λεξικο για τις επιστημονικες ορολογιες οπως α-καπελο, πολυφλεκτικη κλπ.
Επισης τι ειναι η τσαντα των χρυσων μαλλιων??








Συνήθως, κάθε φορά που ερχόμουν από Αγγλία, η ερωτική μου επιθυμία παρουσίαζε θεαματική αύξηση. Αυτή τη φορά, συνέβη το αντίθετο.

ΑΙΤΙΕΣ
1) Η γιαγιά μου είναι στο νοσοκομείο εδώ και 16 μέρες.
2) Το διδακτορικό μου φαίνεται απίστευτα δυσνόητο και βαρετό. Ψάχνω για δουλειά στην Αγγλία, για να το μετατρέψω σε part-time και εν συνεχεία να το παρατήσω. Ο πατέρας μου με ρωτάει συνέχεια "Πώς τα πας με την ύλη;" και μου λέει "ότι δουλειά και να βρείς, δεν θέλω να παρατήσεις το διδακτορικό σου". Όλη αυτή η κατάσταση, μου προκαλεί ψυχική δυσφορία.
3) Απογοήτευση από τον ερωτικό τομέα - Έλλειψη ελπίδας. Η Σταυρούλα μου δήλωσε ξεκάθαρα στις 29/08/2012 ότι δεν θέλει να με ξαναδεχτεί σπίτι της. Ναι μεν μου φέρεται σχετικά καλά (όσο της βγαίνει), αλλά τίποτα δεν θυμίζει τα παλιά μεγαλεία (το χειμώνα καθόμασταν παρέα 1 ώρα στην κουζίνα, ήταν παιχνιδιάρα μαζί μου, κτλ). Ακόμα και η 97άχρονη ζητιάνα έχει εξαφανιστεί. Όλα τα παραπάνω, μου έχουν προκαλέσει κατάθλιψη διαρκείας.

Επιθυμώ να επιστρέψω στην Αγγλία, να βρώ δουλειά στο αντικείμενό μου (και να σουτάρω το διδακτορικό), να επισκεφτώ ουρολόγο για τη στύση (κρυφά από τους γονείς μου) και να με βοηθήσει ο θεός να σπιτώσω καμία Αγγλίδα α-καπέλο, γιατί δεν αντέχω άλλο τη μοναξιά.
[/quote]
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Mπρε παιδες..Εχει κατσει καποιος να μετρησει ποσα στουντιο εχει τελικα η Θησεως & η Συγγρου (γενικοτερα η Καλλιθεα) ?  :think:

Αυτα.
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Mπρε παιδες..Εχει κατσει καποιος να μετρησει ποσα στουντιο εχει τελικα η Θησεως & η Συγγρου (γενικοτερα η Καλλιθεα) ?  :think:

Αυτα.

με ένα γρήγορο υπολογισμό είναι γύρο στα 15 -20 όλα όμως masaz στούντιο φανερά και κρυφά
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom