Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
  βριλησσου 36....μαρκελα...λεπτη με μακρυα ξανθα μαλλια(πιθανον ποστις η οπως τα λενε αυτα τεσπα),μετριο υψος,το πολυ 25 χρονων νομιζω,με σιλικονες που χχμμμ τρωγονται ας πουμε :rolleyes: . στα ενδοτερα...πολυ καλη τεχνικη καταρτιση,ορεξατη με φαντασια και αντοχες,προστυχη, την ιδρωνει τη φανελα-αψογη συμμετοχη. pse φαση!!! η κοπελα το εχει το σπορ και τα δινει ολα σε συμμετοχη οπως προειπα,αρα :thumbsup: (δεν ξερω αν ισχυει για ολους,παντως εχει και δωρακι kinder :grin: )

υγ bk1981...αν σου κανει σαν εμφανιση,που νομιζω θα σου κανει,μεσα ειναι οκ,αυτο που ζηταμε περιπου ;)
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
  βριλησσου 36....μαρκελα...λεπτη με μακρυα ξανθα μαλλια(πιθανον ποστις η οπως τα λενε αυτα τεσπα),μετριο υψος,το πολυ 25 χρονων νομιζω,με σιλικονες που χχμμμ τρωγονται ας πουμε :rolleyes: . στα ενδοτερα...πολυ καλη τεχνικη καταρτιση,ορεξατη με φαντασια και αντοχες,προστυχη, την ιδρωνει τη φανελα-αψογη συμμετοχη. pse φαση!!! η κοπελα το εχει το σπορ και τα δινει ολα σε συμμετοχη οπως προειπα,αρα :thumbsup: (δεν ξερω αν ισχυει για ολους,παντως εχει και δωρακι kinder :grin: )

υγ bk1981...αν σου κανει σαν εμφανιση,που νομιζω θα σου κανει,μεσα ειναι οκ,αυτο που ζηταμε περιπου ;)
σχεδόν σε όλους κάνει kinder έκπληξη, πρέπει να ήταν μαζί με την Τζένη, και οι δυό τους πολύ όμορφες και καυλάντισμα στο σαλόνι
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
  βριλησσου 36....μαρκελα...λεπτη με μακρυα ξανθα μαλλια(πιθανον ποστις η οπως τα λενε αυτα τεσπα),μετριο υψος,το πολυ 25 χρονων νομιζω,με σιλικονες που χχμμμ τρωγονται ας πουμε :rolleyes: . στα ενδοτερα...πολυ καλη τεχνικη καταρτιση,ορεξατη με φαντασια και αντοχες,προστυχη, την ιδρωνει τη φανελα-αψογη συμμετοχη. pse φαση!!! η κοπελα το εχει το σπορ και τα δινει ολα σε συμμετοχη οπως προειπα,αρα :thumbsup: (δεν ξερω αν ισχυει για ολους,παντως εχει και δωρακι kinder :grin: )

υγ bk1981...αν σου κανει σαν εμφανιση,που νομιζω θα σου κανει,μεσα ειναι οκ,αυτο που ζηταμε περιπου ;)
φιλε εισαι ενας  αγνος και τιμιος στουντιακιας σ ευχαριστω για την πληροφορια.αν σε φερει ο δρομος σου στη  λειβαδια  ελα να κερασω σουβλακια.κοψτε τις τρελες με τα kinder  :grin:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
:pipa1:
σχεδόν σε όλους κάνει kinder έκπληξη, πρέπει να ήταν μαζί με την Τζένη, και οι δυό τους πολύ όμορφες και καυλάντισμα στο σαλόνι
αμα εισαι και λιγο φορτωμενος πως ξεφευγεις? κομματι δυσκολο να φυγεις απο κει μεσα :boobies:

bk1981 αγνος και τιμιος στουντιακιας ειναι ο φιλτατος τσε,μη κανουμε παραχαραξη πλιζ :grin: αν με παρει ο δρομος οκ :) τα kinder δεν ειναι της προτιμησης μου,αλλα μου εκανε ενα τρελλο γλυψιμο στο αυτι η ρουφιανιτσα,ωστε οταν συνηλθα  ειχε ηδη αρχισει τη φυσαρμονικα και την πατησα :grin:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Τα σεβη μου στον  συναγωνιστη μαθιου  για  την ενημερωση  :rockon:

Και τα δικά μου σε σένα συναγωνιστή bk1981, να 'σαι καλά!!!  :)


αυτό χρειάζεται επιτόπου αυτοψία σμήναρχε καθότι λάτρης του κοντού μαλλιού, στα υπόψιν για καταδρομική με τη πρώτη ευκαιρία  :rockon:


Σε μια γενική εικόνα, θα έλεγα πως μοιάζει αρκετά στη Ρέα Τουτουνζή όπως αυτή εμφανίστηκε στην ταινία "Beautiful People" του Νίκου Παναγιωτόπουλου. Λιγάκι πιο μεγάλη σε ηλικία όμως.


Υ.Γ. Έκτακτο δελτίο ΕΜΥ: Ισχυρός "τυφώνας" αναμένεται να κατευθυνθεί σύντομα προς το Παγκράτι.  :cheesy:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Καλησπέρα σε ολους,σημερα ωρα 12η μεσημβρινη,στην Ιακχου 7α δεν απαντούσαν.Εχουν κλεισει ή πρεπει να τηλεφωνησεις πρωτα.Αμα ξερει κανεις τιποτα,πειτε ρε παιδια,γιατι στεκομουνα σαν μ@λ@κ@ς και με κοιταγε το μισο Γκάζι.Χτύπησα τρεις φορες και εξαφανιστηκα στο σκοτεινο καθετο στενό μην με παρει κ κανα ματι.

Υ.Γ:ολο κριση κ κριση αλλα το Γκάζι τα Πετράλωνα και το Θησείο,τίγκα ειναι καθε βράδυ.Αυτα βλεπουν οι τρωικανοί και πέρνουν θάρρος  :pipa3:  :pipa3:  :pipa3:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Ημερολόγιο αεροδιαδρόμου σελίδα 25η

Ακόμη μια απογευματινή "από δω κι από κει" πτήση με το F16.


ΠΕΙΡΑΙΩΣ 121: η Αντίνα. Ρώτησα το όνομα της κοπέλας και δεύτερη φορά για επιβεβαίωση, γιατί το όνομα που υπάρχει στο πρόγραμμα τους είναι πολύ κοντά σε αυτό.
Η Αντίνα λοιπόν είναι μια όμορφη κοπέλα, με ξανθά μακριά μαλλιά που έρχονται σε πλήρη αντίθεση με τα έντονα κατάμαυρα φρύδια της (σαν την Ιζαμπέλλα Ροσελίνι στο "Wild at Heart" του David Lynch), με πολύ ωραίο σώμα και λευκή επιδερμίδα. Εντυπωσιακότατο πίσω σύστημα! Καλό και αεράτο σαλονάρισμα.

ΘΗΣΕΩΣ 35: Κλειστό. Ώρα Ελλάδος: πέντε παρά.

Ακριβώς μπροστά από την πλαϊνή είσοδο του Παντειου Πανεπιστημίου (επί της οδού Φραγκούδη), τρεις εκπάγλου καλλονής νεαρές υπάρξεις είχαν στήσει πηγαδάκι συζητώντας προφανώς για τα μαθήματα τους (ή για άντρες, διαλέξτε ότι σας φτιάχνει καλύτερα).
Άντε, καλή εξεταστική να έχουμε!

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 5: η Χριστίνα. Ντροπαλό και ταυτόχρονα ωραίο μουτράκι με καστανά μακριά μαλλιά. Όμορφο χαμόγελο, σώμα σαν γάργαρο νεράκι, με δυνατό της σημείο τον ζουμερό και απόλυτα επιθυμητό πισινούλη της!!! Ελεύθερο στοματικό στα 70Ε.
Στην ίδια βάρδια και η Αλεξάνδρα. Αδυνατούλα, καστανόμαυρα μακριά μαλλιά. Μεσαίο status.
Το απλό πρόγραμμα είναι στα 40Ε.

ΗΛΙΑ ΗΛΙΟΥ 82: η Σάντυ. Ελαφρώς γεματούλα, ξανθιά προμίλφ με μακριά μαλλιά. Γλυκιά και χαμογελαστή σε πλήρη αντίθεση με την αγενέστατη υπηρεσία... Πρωκτικό στα 100Ε. Μεσαίο status.

ΜΠΟΥΖΙΑΝΗ 2: Κλειστό. Ώρα Ελλάδος: έξι παρά.

ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 37: η Βανέσσα. Αρκετά νεαρή (γύρω στα είκοσι), συμπαθητική φυσιογνωμία, με μακριά καστανά μαλλιά, κανονικό σώμα και γρήγορο σαλονάρισμα.

ΚΑΡΕΑ 30: Κλειστό: Ώρα Ελλάδος: έξι και.

ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ 3: η Λένα. Παρουσιάστηκε ως Ελληνίδα (όντως τα Ελληνικά της είναι άψογα). Ψηλή, προμίλφ θα την χαρακτήριζα, με πολύ κοντό μαλλί καστανού χρώματος. Πολύ καλή "πίσω όψη". Το απλό πρόγραμμα στα 40Ε.
Η έκπληξη της σημερινής πτήσης ήρθε από την κυρία της υπηρεσίας, η οποία για πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό, δεν είπε ούτε για μια φορά την αγαπημένη της λέξη σκοπό. Πχ "αν έχετε έρθει με σκοπό να περάσετε ωραία μπλα μπλα μπλα". Μάλλον θα ήταν αρρωστούλα και γι' αυτό ξέχασε την λατρεμένη της συνήθεια...

ΚΑΤΕΧΑΚΗ 8: η Άντζελα. Η γνωστή ψηλή, όμορφη, μακρoμαλλούσα, με τα ωραία πιασίματα, εργαζόμενη αυτού του ιδρύματος. Ήταν στο δωμάτιο και επειδή την έχω πετύχει ξανά σε προηγούμενες πτήσεις, έφυγα χωρίς να τη δω.

ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 60 κάτω: Κλειστό. Ώρα Ελλάδος: συνέχεια τις τελευταίες εβδομάδες...

Εύγε για το ποστ! Χρήσιμη ενημέρωση!

Στόχος Λένα κλειδωσε!
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
Καλησπέρα σε ολους,σημερα ωρα 12η μεσημβρινη,στην Ιακχου 7α δεν απαντούσαν.Εχουν κλεισει ή πρεπει να τηλεφωνησεις πρωτα.Αμα ξερει κανεις τιποτα,πειτε ρε παιδια,γιατι στεκομουνα σαν μ@λ@κ@ς και με κοιταγε το μισο Γκάζι.Χτύπησα τρεις φορες και εξαφανιστηκα στο σκοτεινο καθετο στενό μην με παρει κ κανα ματι.

Υ.Γ:ολο κριση κ κριση αλλα το Γκάζι τα Πετράλωνα και το Θησείο,τίγκα ειναι καθε βράδυ.Αυτα βλεπουν οι τρωικανοί και πέρνουν θάρρος  :pipa3:  :pipa3:  :pipa3:

Εκεί έδρευε το σπίτι της Ελβίρας το οποίο έχει μεταφερθεί Ιωαννίνων 5.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Επίσκεψη τις τελευταίες μέρες σε δύο κορασίδες της Βριλησοαλυσίδας.

Τζένη: η γνωστή και μη εξαιρετέα ξανθιά πιτσιρίκα με το καλύτερο ίσως καυλάντισμα σε σαλόνι. Στο δωμάτιο προσπαθεί να μιμηθεί τις δασκάλες της (Πένυ, Μαρκέλα) δίχως όμως ιδιαίτερη επιτυχία καθότι ή το'χεις ή δεν το'χεις το στυλ της πορνοστάρ. Με το ζόρι δε γίνεται τίποτα.
Συμπέρασμα: εμπειρία στο μέσο όρο. Ίσως στο μέλλον, όταν πάψει να μιμείται και γίνει ο εαυτός της, να γίνει μια αξιόλογη επιλογή.

Ρομπέρτα: μετά από κάποιες περιπέτειες κατάφερα να δω επιτέλους τη "συμπάθεια" των συναγωνιστών κέρβερα και λαγού, η οποία προς μεγάλη μου έκπληξη με θυμόταν από το πορνομέγαρο (αντίθετα από μένα που δεν τη θυμόμουν καθόλου). Η Ρομπέρτα είναι σίγουρα μια από τις πιο όμορφες στουντιοπαρουσίες: μελαχρινή, με 2,5άρι στήθος, φυσικό και καλοβαλμένο, και με μια κωλάρα που κάνει να αλλαξοπιστήσει ακόμη και ο πιο φανατικός βυζολάγνος.  Τελικά μετά από το καθιερωμένο καυλάντισμα και κουβεντούλα αποφάσισα να αψηφήσω τις κακές κριτικές,  να ακολουθήσω το ένστικτο μου και να δώσω το παράβολο για να μπω στο δωμάτιο μαζί της.
Αποτέλεσμα, μια από τις καλύτερες καταθέσεις της καριέρας μου θαυμάζοντας της θέα της στα τέσσερα. Πιθανώς να βοήθησε το γεγονός ότι έβαλα τα μεγάλα μέσα και της μίλαγα στα ρουμάνικα, κάτι που την χαροποίησε εμφανώς.
Συμπέρασμα: η ζωή είναι γεμάτη εκπλήξεις και ο τολμών (ενίοτε) νικά.    
τι θες να μας πεις οτι δεν ειναι καλη η τζενη ; τα τιμαει τα λεφτα της κ δε διαλεγει πελατες οπως κανουν συνηθως αλλες με μενα ηταν κ τις 5 φορες σουπερ αλλα παιζει ρολο κ ο παρτενερ :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Σε μια γενική εικόνα, θα έλεγα πως μοιάζει αρκετά στη Ρέα Τουτουνζή όπως αυτή εμφανίστηκε στην ταινία "Beautiful People" του Νίκου Παναγιωτόπουλου. Λιγάκι πιο μεγάλη σε ηλικία όμως.


Υ.Γ. Έκτακτο δελτίο ΕΜΥ: Ισχυρός "τυφώνας" αναμένεται να κατευθυνθεί σύντομα προς το Παγκράτι.  :cheesy:

ώπα  :2on1: τέτοια λέγε μου σμήναρχε και οι προβλέψεις σου για τον "τυφώνα" θα βγούν αληθινές  :2funny:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Επίσκεψη τις τελευταίες μέρες σε δύο κορασίδες της Βριλησοαλυσίδας.

Τζένη: η γνωστή και μη εξαιρετέα ξανθιά πιτσιρίκα με το καλύτερο ίσως καυλάντισμα σε σαλόνι. Στο δωμάτιο προσπαθεί να μιμηθεί τις δασκάλες της (Πένυ, Μαρκέλα) δίχως όμως ιδιαίτερη επιτυχία καθότι ή το'χεις ή δεν το'χεις το στυλ της πορνοστάρ. Με το ζόρι δε γίνεται τίποτα.
Συμπέρασμα: εμπειρία στο μέσο όρο. Ίσως στο μέλλον, όταν πάψει να μιμείται και γίνει ο εαυτός της, να γίνει μια αξιόλογη επιλογή.

Ρομπέρτα: μετά από κάποιες περιπέτειες κατάφερα να δω επιτέλους τη "συμπάθεια" των συναγωνιστών κέρβερα και λαγού, η οποία προς μεγάλη μου έκπληξη με θυμόταν από το πορνομέγαρο (αντίθετα από μένα που δεν τη θυμόμουν καθόλου). Η Ρομπέρτα είναι σίγουρα μια από τις πιο όμορφες στουντιοπαρουσίες: μελαχρινή, με 2,5άρι στήθος, φυσικό και καλοβαλμένο, και με μια κωλάρα που κάνει να αλλαξοπιστήσει ακόμη και ο πιο φανατικός βυζολάγνος.  Τελικά μετά από το καθιερωμένο καυλάντισμα και κουβεντούλα αποφάσισα να αψηφήσω τις κακές κριτικές,  να ακολουθήσω το ένστικτο μου και να δώσω το παράβολο για να μπω στο δωμάτιο μαζί της.
Αποτέλεσμα, μια από τις καλύτερες καταθέσεις της καριέρας μου θαυμάζοντας της θέα της στα τέσσερα. Πιθανώς να βοήθησε το γεγονός ότι έβαλα τα μεγάλα μέσα και της μίλαγα στα ρουμάνικα, κάτι που την χαροποίησε εμφανώς.
Συμπέρασμα: η ζωή είναι γεμάτη εκπλήξεις και ο τολμών (ενίοτε) νικά.    

με το Τζενάκι και εγώ έχω και ο συνάδελφος mpouzoklidos έχουμε περάσει σούπερ, τώρα για την Ρομπέρτα που λες, ίσως να έβαλε μυαλό και μετά το κράξιμο να ανέβασε στροφές. Το ίδιο άκουσα και για την έταιρη Κλαούντια, ότι δηλαδή ανέβασε τις υπηρεσίες της προς το καλύτερο. Όσο για την ομορφιά της αναμφισβήτητα είναι πολύ όμορφη, όπως ακριβώς τα λες. Τι να πω και ο άγιος φοβέρα θέλει, καλά έκανες και άκουσες το ένστικτό σου και τελικά δικαιώθηκες  :rockon:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Χτεσινή γνωριμία εκ του σύνεγγυς με το φίλο συναγωνιστη don Giovanni. Φίλε don χάρηκα που τα παμε κ από κοντά και μοιραστηκες μαζί μου τις πουτανοεμπειριες σου των περασμένων δεκαετιών μαζί μου κ δίνοντας μου τα φωτα σου σε φλέγοντα ζητήματα! :fuck2: στη συνεχεια συνοδεία τσεγιεν κ ζινταν68 κάναμε την τσάρκα μας σε πολυάριθμα ιδρύματα τα οποία φιλοξενούν παραστρατημενες κορασσιδες :grin:. Κατάθεση δεν έγινε τελικά από μέρους μου λογω ενός συμβάντος που έστειλε τη λίμπιντο μου στα τάρταρα... :tickedoff: ξαναείδα κ την περιβόητη ρομπερτα η οποία μου φάνηκε εντελώς αλλαγμενη(προς το καλύτερο),επικοινωνιακη κ με αρκετό καυλαντισμα στο σαλόνι,γεγονότα που απουσίαζαν από τη δική μου αρνητική εμπειρία. Αυτό που είπε ο κερβερας ίσως είναι αληθές:"κ ο αγιος φοβερά θελει". και από συναγωνιστές που βγήκαν από τα δωμάτια ακουσα θετικά σχόλια. Φαίνεται ότι η κατσάδα που φάγε στις κριτικές μαλλον βοήθησε. :rolleyes: ίσως να ξαναδοκιμαστει για να έχω σαφή κ ολοκληρωμένη εικονα....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Στην καθιερωμένη πλέον Σαββατιάτικη βραδινή τσάρκα συντροφιά με τονzidane 68 και τον lagonisian


Κωνσταντινουπόλεως 59 : Κλειστό

Κωνσταντινουπόλεως 61 : Αννιτα. Νεαρή μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο, αλλά ολιγον ατσουμπαλο σώμα. Με πρωκτικό.

Ιεροφαντών 9 : Κλειστό

Ιάκχου 7Α : Κλειστό

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 : Τανια. Ψηλή, νταρντάνα με πλούσια τα ελέη και γλυκό πρόσωπο. Καστανή με ξανθές ανταύγειες, αρκετά πρόσχαρη και ομιλητική. Μιχαελα. Η γνωστή μας από το Αμνεζια. Αδύνατη μελαχρινή με ίσια μαλλιά, και πλούσιο φυσικό στήθος.

Κωνσταντινουπόλεως 80 : Ιζαμπελλα. Νεαρή ξανθιά με ωραίο πρόσωπο και σώμα, στο ξεκίνημα της καριέρας της όπως μας ανακοινώθηκε από τον γνωστό κύριο Τάκη. Μαζί της η Λάουρα, μια γνωστή και έμπειρη κοπέλα αντίθετα με την Ιζαμπελλα. Ξανθή ,με ίσια μαλλιά, πολύ γλυκό πρόσωπο κατά την άποψη μου, ψηλή με ωραίο σώμα.

Κωνσταντινουπόλεως 92Α : Εμιλυ. Ψηλή αδύνατη μελαψή με μακριά καστανά μαλλιά με ανταύγειες. Έκατσε μαζί μας για κάποια λεπτά στο σαλόνι. Συντρόφια της η Ρομπερτα. Μια πολύ όμορφη κοπέλα  με topples εμφάνιση και ιδιαιτέρα αξιόλογη περιφέρεια. Ομιλητή και ευδιάθετη επίσης μιλήσαμε για λίγο μιας και γνωριζόμαστε από την θητεία της στο μέγαρο σαν Άντρα. Με φουλ πρόγραμμα και οι δυο κοπέλες.

Κωνσταντινουπόλεως 92 : Άννα ή Αννούλα όπως μας την παρουσίασε η υπηρεσια. Νεαρή αδιάφορη για τα γούστα μου κοπέλα, με καρέ χτένισμα, μελαχρινή. Εντύπωση μου έκαναν οι λευκές δερμάτινες μπότες που φορούσε με τόση ζέστη.

Κωνσταντινουπόλεως 94 : Νινα. Μικροκαμωμένη νεαρή με ίσια σκούρα μαλλιά. Από 30 το απλό, 70 το πρωκτικό. Καμία σχέση με την πρώην συνονόματη της από τα Κασσάνδρας.

Κωνσταντινουπόλεως 130 : Παολα. Μελαχρινή, μπαμπατσικη χωρίς κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό που αν θυμάμαι. Τσικιτα. Νεαρή, μικροκαμωμένη, στο στυλ της Πατριτσια σε μικρογραφία. Παρεμπιπτόντως η Πατριτσια λείπει στην Βενεζουέλα για προσωπικά της θέματα. Τρίτη κοπέλα η Μαριάννα η οποία μόλις είχε μπει στο δωμάτιο και δεν είχαμε τη υπομονή να περιμένουμε.

Κωνσταντινουπόλεως 132 : Κλειστό

Σπύρου Πάτση 27 : Καρμελιτα. Έχει ομορφύνει αρκετά. Με μαύρο sexy μακρύ φόρεμα παρουσιάστηκε στο σαλόνι έχοντας αποκαλύψει αρκετό από το πλούσιο ντεκολτέ της. Ο lagonisian συγκινήθηκε. Βικτώρια. Νεαρή μετριότητα κοντούλα σχετικά με πολύ ψιλή φωνή και ανύπαρκτα (σχετικά) χείλη.

Σπύρου Πάτση 40 : Ξένια. Ψηλή ξανθιά με ίσια μαλλιά ωραίο στήθος και πεταχτό κωλαράκι. Αξιοπρόσεκτη, όπως συμφωνήσαμε και οι τρεις. Χωρίς κανένα έξτρα στα προγράμματα της.

Ιερά οδός 66 : Αμαρυλλίς. Πλέον ξανθιά, Πολυ όμορφη κοπέλα και ο κώλος της πραγματικά είναι ποίημα. Θα συμφωνήσω ότι πρέπει να είναι ο καλύτερος κώλος που κυκλοφορεί αναθεωρώντας παλιότερες δηλώσεις μου. Καμέλια. Εδώ θα σταθώ λιγάκι. Από αυτά που είχα ακούσει και διαβάσει φανταζόμουν ότι θα έβλεπα τον Κουασιμοδο. Αντίθετα είδα μια ψηλή συμπαθητική κοπέλα, σαφώς όχι καλλονή, αλλά με καλό σώμα, μέτριο πρόσωπο. Η Αμαρυλλίς με φουλ πρόγραμμα η Καμελια αντίθετα χωρίς πρωκτικό.

Κασσάνδρας  3 (πάνω) : Ανίτα. Νεαρή αδύνατη ξανθιά, αδιάφορη για μένα, άρεσε όμως τον lagonisian. Γούστα είναι αυτά…. Ντεζυ. Μελαχρινή αδύνατη με πλούσιο στήθος και αρκετά τατουάζ στο σώμα της. Δεν μιλάμε για άλλη από την Μελίσσα του Αμνεζια, που μας αναγνώρισε και μίλησε μαζί μας πολύ εγκάρδια για αρκετή ώρα.

Κασσάνδρας  3 (κάτω) : Ίνα. Νεαρή εντυπωσιακή ξανθιά από τη Μάνη κατά δήλωσαν της υπηρεσίας. Όμορφο πρόσωπο και σώμα με πολύ αέρα στο σαλόνι.

Κασσάνδρας  6 : Ακόμα ένα κορίτσι του Αμνεζια, Ρωξάνη. Η μελαχρινή ψηλή νταρντάνα με τα ισα μαύρα μακριά μαλλιά και το πολύ γλυκό πρόσωπο. Σταυρωτο φιλάκι και κουβεντούλα. Καρμεν νεαρή συμπαθητική ξανθιά με ωραίο σώμα.

Κασσάνδρας 4Γ : Λουΐζα. Νεαρή ξανθιά  απλά συμπαθητική για τα γούστα μου και Κλαούντια μελαχρινή skinny με ίσια μαλλιά και στήθος από σιλικόνη. Με φουλ πρόγραμμα.

Κασσάνδρας 4Β : Η εκρηκτική Μαντόνα.

Κασσάνδρας 4 : Άννα. Η μελαχρινή καλλονή του ομίλου.

Βριλησσού  55 : Σαμπρίνα. Ψηλή ξανθιά με μαύρες ανταύγειες, πολύ καλό σώμα. Μονοπωλεί τις βραδινές βάρδιες του ιδρύματος. Με φουλ πρόγραμμα.

Βριλησσού  36: Πεννυ. Μια κοπέλα που δεν χρειάζεται συστάσεις. Κλαούντια. Νεαρή μελαχρινή, αρκετά αδύνατη, με topples εμφάνιση έπαιζε συνεχώς με τα στήθη της στο σαλόνι.

Βριλησσού 36Α : Τζένη. Μια πολύ όμορφη κοπέλα, ξανθιά με μακριά μαλλιά φυσικό στήθος, ωραίο σώμα. Μαρκελα, με πολλά κοινά εμφανισιακά χαρακτηριστικά με την Τζένη. Και οι δυο κοπέλες γνωστές μας, έκατσαν μαζί μας, μιλήσαμε, αστειευτήκαμε για κάποια λεπτά.

Βριλησσού  42 : Μαργκώ. Η όμορφη Ρωσίδα με τα ξανθά μαλλιά έχοντας αυτή την φορά σε κοινή θεά το πλούσιο ενισχυμένο στήθος της. Πωλινα. Νεαρή Ρουμάνα με σγουρά μαλλιά αλά «Ταμτα» με αρκετούς πιστούς θαυμαστές.

Βριλησσού 46 : Κλειστό

Βριλησσού  60 (πάνω) : Ιρενα. Η μελαχρινή αδύνατη Τσεχα με το πλούσιο φυσικό στήθος και φουλ πρόγραμμα.

Βριλησσού  60 (κάτω) : Κλειστό

Κατεχάκη 8 : Αντζελα. Όπως ακριβώς την περιέγραψε ο σμήναρχος Μάθιου. Με την μονή διάφορα ότι εμείς την είδαμε.

Κατεχάκη 5 : Χρύσα. Νεαρή μελαχρινή με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους. Ακόμα μια topples εμφάνιση. Μαζί της η Ναταλί. Η γνωστή από Λελας Καραγιάννη, Κασσάνδρας, και πολλά άλλα ιδρύματα. Καστανή με ίσια μαλλιά topples εμφάνιση, έχει χάσει κάποια περιττά κιλά που είχε. Παλιά γνώριμη μιας και ήταν ένα από τα στανταρακια μου, μιλήσαμε αρκετά στο σαλόνι και εντυπωσίασε με τον στυλ και τον αέρα της τόσο τον lagonisian όσο και τον zidane που την έβαλαν στα «υπόψη». Και οι δυο κοπέλες με φουλ πρόγραμμα.


 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Στην καθιερωμένη πλέον Σαββατιάτικη βραδινή τσάρκα συντροφιά με τονzidane 68 και τον lagonisian

Κωνσταντινουπόλεως 94 : Νινα. Μικροκαμωμένη νεαρή με ίσια σκούρα μαλλιά. Από 30 το απλό, 70 το πρωκτικό. Καμία σχέση με την πρώην συνονόματη της από τα Κασσάνδρας.


Βριλησσού 36Α : Τζένη. Μια πολύ όμορφη κοπέλα, ξανθιά με μακριά μαλλιά φυσικό στήθος, ωραίο σώμα. Μαρκελα, με πολλά κοινά εμφανισιακά χαρακτηριστικά με την Τζένη. Και οι δυο κοπέλες γνωστές μας, έκατσαν μαζί μας, μιλήσαμε, αστειευτήκαμε για κάποια λεπτά.

το περίρεγο είναι πως σας ανοίξανε  :think:
η οποία Νίνα με δηλωσή της μας είπε την περασμένη εβδομάδα πως θα γίνει το Νο 1 στην περιοχή, εδώ γελάμε  :2funny:

Απορώ πως κρατηθήκατε και δεν μπήκατε στα ενδότερα με Τζένη και Μαρκέλλα, εγώ αν δεν έχω αποφασίσει πως θα μπω δε πατάω το πόδι μου, είναι άκρως επικύνδυνες  :headbang:

τα σέβη μου αγαπητέ για την ενημέρωση
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απορώ πως κρατηθήκατε και δεν μπήκατε στα ενδότερα με Τζένη και Μαρκέλλα, εγώ αν δεν έχω αποφασίσει πως θα μπω δε πατάω το πόδι μου, είναι άκρως επικύνδυνες  :headbang:

τα σέβη μου αγαπητέ για την ενημέρωση
Και τις δυο τις εχω τιμησει στο παρελθον με αριστες εντυπωσεις.
Και επειδη γνωριζομαστε δεν δινουν το 100% των δυνατοτητων τους μαζι μου στο σαλονι.
Οποτε μπορω να κρατηθω

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ωραία τσάρκα η χτεσινή έστω κ με τα απρόοπτα της... ;) πραγματικα συγκινήθηκα με την καρμελιτα κ αν κάποιος συνάδελφος έχει να μοιραστεί την εμπειρία του θα ήμουν ευγνώμων...και πραγματικα το ότι εμφανίστηκε με φόρεμα με ξάφνιασε ευχάριστα καθώς είναι μια όμορφη διαφοροποίηση σε σχέση με ότι επικρατεί γενικά κ εξάπτει περισσότερο τη φαντασία,αν κ προσωπικά την έχω πετύχει κ με πιο "αέρινη" εμφάνιση με τις ιδιες καλές εντυπώσεις. Για την Αννίτα, μην τρελλαθουμε, μεσαίο στάτους οπωσδήποτε,απλά μου βγάζει μια γλυκητητα που προσωπικά με φτιάχνει. Πααααρα πολύ αδύνατη....η ίνα πολύ αερατη,ευαερη κ ευηλια που λένε, με πίσω όψη για φιλημα :kissass:. Θα τιμηθεί. Τέλος η Ναταλί είναι γυναικαρα!! Ωραίο πρόσωπο, ευμεγεθες κ καλοσχηματισμενο στήθος,καλλιγραμμα ποδια(μου ρίξε κ μια τακουνια κατά λάθος) :lheel: κ ωραίο κωλαρακι... Θα αναμένω εντυπώσεις από το ζινταν... :fuck2: και φυσικά η Τάνια με το πολλά υποσχόμενο πονηρό της πρόσωπο κ το κορμί φωτια που διαθέτει με εβαλε σε πειρασμό!!!αλλά δεν ενεδωσα :headbang:...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
το περίρεγο είναι πως σας ανοίξανε  :think:
η οποία Νίνα με δηλωσή της μας είπε την περασμένη εβδομάδα πως θα γίνει το Νο 1 στην περιοχή, εδώ γελάμε  :2funny:

Απορώ πως κρατηθήκατε και δεν μπήκατε στα ενδότερα με Τζένη και Μαρκέλλα, εγώ αν δεν έχω αποφασίσει πως θα μπω δε πατάω το πόδι μου, είναι άκρως επικύνδυνες  :headbang:

τα σέβη μου αγαπητέ για την ενημέρωση

καλά άστο εσύ δεν είσαι έτοιμος για τέτοια εμένα μεγάλο όνομα μου έριξε καραμούζα που ήθελα να φύγω :2funny: :2funny:

Τσεγιέν για την Καμέλια είναι μπάζο δες την φάτσα της καλά στο φως του ήλιου και πες μου αν είναι ωραία ή έστω μέτρια......όταν την είχα δει εγώ είχε ρίξει τα μαλλιά της μπροστά αλλά η ασχήμια δεν κρύβεται δυστηχώς.Αν κάποιος θέλει να κάνει τον ήρωα να την πηδήξει ευχαριστώς να μας ενημερώσει μήπως είναι αστέρι στα ενδότερα(λέμε τώρα και καμιά μαλακία :2funny: )
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εμας δεν μας φανηκε και τοσο μπαζο.
Ξαναλεω οτι δεν ειναι καλονη, ουτε καν ομορφη,  αλλα εχουμε δει και πολυ χειροτερες......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom