Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.451
Like
1.983
Αννα Μαρια η Σαλονικια=Εγγυηση!
Αυτη την φορα θα κλεψω τα λογια του καποιου αλλου συναγωνιστη(since1991) απο παλιοτερη κριτικη του για την Σαλονικια!
....Η Αννα-Μαρία ακόμα και όταν είσαι demi από καύλες, θα πάρει τα χύσια θέλεις δεν θέλεις. Λίγο το αριστοτεχνικό βιρτουόζικο γλύψιμο αρχιδιών, λίγο η όμορφη κωλάρα, λίγο η θερμοκρασία και μορφολογία του κόλπου της (μη γελάτε), και ο πούτσος δίνει τα ρέστα του. Οπότε αν είστε demi αλλά θα ρίχνατε και έναν, στήστε αυτό το θεόσταλτο παραστρατημένο πορνίδιο στα τέσσερα και απολαύστε μια από τις πιο αξιόπιστες λύσεις της αγοράς!


Με έχεις φτιάξη περισσότερα ατακτώ αγοράκι .....  :crazy: :smitten: :smitten: :smitten:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
 
εγώ πάντως την πήδηξα..χαχααααααααα :2funny: :2funny: :2funny: πρόσεχε είναι μαθήτρια μου η Ντεζη .. :cheesy:

Μαράκι για την Καμέλια από Ιερά Οδό 66 λες ή για την Ντέζη από το Κασσάνδρας 4Β????

η 1η είναι για τον πούτσο εμφανισιακά οπότε και καλή να είναι μέσα δεν πρόκειται να δοκιμασθεί αν δεν κάνει πλαστική στη μουτσούνα της η μεν 2η είναι σαφώς καλύτερη εμφανισιακά(κοινώς κορμάρα :grin:)οπότε αξίζει μια δοκιμή :grin:
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]ΒΙΚΥ
Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]

 
   
:tits2: :tits2: :tits2:
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
ξέρει κανείς που στο πέος έχει εξαφανιστεί η Ρομ(ουν)ίτσα από την τριγγετοαλυσίδα?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

[move] :) :) :)  06/09    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Ινα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο  - Ντεζη - Ντεζη
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Σαμπρινα/Ανιτα - Λουιζα/Ανιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Μικη - Κλαουντια
Κασσανδρας 6: Μελινα - Ιρενα - Μελινα/Καρμεν

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστο - Καταλινα - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Ζωη - Ελενα/Ζωη - Ελενα
Θησεως 40(πανω): ---------Κλειστο---------

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

bokitakas18

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες η Μαντονα γιατι δν υπαρχει καθολου αυτη τη βδομαδα στα Κασσανδρας?
Ξερει κανεις αν κ ποτε θα επιστρεψει?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
τ

  • [li]στο Ιερά οδός 66 έχει φάει μαύρο πλέον από εμένα αν δεν αλλάξει συμπεριφορά ο πουστροτσάτσος ο οποίος αν δεν περάσεις αρχίζει την καραμούζα ότι μόνο για βόλτα έρχεσαι και άλλες τέτοιες πίπες :jerking: :jerking:
    [/li]


  • [li]επίσης πολλές τσατσάδες/τσάτσοι έχωντας ανάγκη να μαζέψουν πελάτες σκαρφίζονται ένα σωρό βλακείες για να πουν στο σαλόνι ενώ κάποια μου είπε ότι αν δεν περάσω καλά να της ζητήσω το λόγο......τα 25€ όμως θα μου τα επέστρεφε??????[/li]

ποιός? ο βρωμοπουστας ο Τζιμπριος ο Αντρεας??
με το περουκινι και τη τραβηγμένη μουρη που γυαλιζει απο τις κρέμες?
αν ειναι αυτος είναι οτι ποιο γλειωδες και σιχαμενο κυκλοφορει σε τσατσο στην Αθηνα
φτερα και πουπουλα...
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Βολτούλα στην Τρίπολη και επίσκεψη στα μπουρδελάκια όπου πέτυχα την Άντζελα, το ξανθό milf από Σερβίων, Λουκιανού και δεν ξέρω που αλλού. Έχει φύγει 2 μήνες από την Αθήνα, αγόρασε δικό της μπουρδέλο όπου δουλέυει η ίδια και σε κανά μήνα σταματάει λέει και ψάχνει πουτάνα να φέρει κατω για να κάνει τις βάρδιες του μαγαζιού. Την τίμησα και δεν έχασα!!!  :dancing:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ποιός? ο βρωμοπουστας ο Τζιμπριος ο Αντρεας??
με το περουκινι και τη τραβηγμένη μουρη που γυαλιζει απο τις κρέμες?
αν ειναι αυτος είναι οτι ποιο γλειωδες και σιχαμενο κυκλοφορει σε τσατσο στην Αθηνα
φτερα και πουπουλα...

μα καλά τόσο λακαμάδες είναι οι ιδιοκτήτες και βάζουν τέτοια όντα να σερβίρουν στους κρεοφάγους το πιάτο?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Βολτούλα στην Τρίπολη και επίσκεψη στα μπουρδελάκια όπου πέτυχα την Άντζελα, το ξανθό milf από Σερβίων, Λουκιανού και δεν ξέρω που αλλού. Έχει φύγει 2 μήνες από την Αθήνα, αγόρασε δικό της μπουρδέλο όπου δουλέυει η ίδια και σε κανά μήνα σταματάει λέει και ψάχνει πουτάνα να φέρει κατω για να κάνει τις βάρδιες του μαγαζιού. Την τίμησα και δεν έχασα!!!   :dancing:

ρισπέκτ μάγκα μου. Αυτό που έκανες είναι απλά Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο ! :rockon: :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μαράκι για την Καμέλια από Ιερά Οδό 66 λες ή για την Ντέζη από το Κασσάνδρας 4Β????

η 1η είναι για τον πούτσο εμφανισιακά οπότε και καλή να είναι μέσα δεν πρόκειται να δοκιμασθεί αν δεν κάνει πλαστική στη μουτσούνα της η μεν 2η είναι σαφώς καλύτερη εμφανισιακά(κοινώς κορμάρα :grin:)οπότε αξίζει μια δοκιμή :grin:
Καμια απο τις δυο.Η Ντεζυ ¨η μαθητρια¨της Αννα Μαρια εργαζεται Κωνσταντινουπολεως 80-92Α, Μ. Αλ 133, Βριλησσου 36-36Α

Για την Ντεζυ του Κασσανδρας τα επαμε ειναι η Μελισσα απο το Αμνεζια. 
Οσο για την Καμελια του 66, δεν εχει σχεση με αυτη που δουλευε παλιοτερα στα Κασσανδρας.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Βολτούλα στην Τρίπολη και επίσκεψη στα μπουρδελάκια όπου πέτυχα την Άντζελα, το ξανθό milf από Σερβίων, Λουκιανού και δεν ξέρω που αλλού. Έχει φύγει 2 μήνες από την Αθήνα, αγόρασε δικό της μπουρδέλο όπου δουλέυει η ίδια και σε κανά μήνα σταματάει λέει και ψάχνει πουτάνα να φέρει κατω για να κάνει τις βάρδιες του μαγαζιού. Την τίμησα και δεν έχασα!!!   :dancing:

Παλιοπουτάνα Τρίπολη καριόλα Αρκαδία που πούλησες οικόπεδα στην αεροπορία !
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Χτεσινή μίνι τσάρκα στο πορνοχωριο(γκάζι) όπου τα 2 καλύτερα παραλειπόμενα ήταν η νεα πολωνεζα ονόματι Μικυ της κασσανδροαλυσιδας. Ξανθιά, ωραίο πρόσωπο,φυσικο στήθος 2.5αρι κ κωλος καταπληκτικός. Φουλ πρόγραμμα. Κ το άλλο η κλαουντια στο κων/πολεως80 ρουμανακι,μελαχροινο με ωραίο πρόσωπο κ πρασσινα ματια,2αρι στήθος κ μικρό ωραίο κωλαρακι. Φαίνεται οι τελευταίες κακκες κριτικές την ώθησαν να αλλάξει συμπεριφορά...τερας ομιλητικοτητας,να ιού,κάτσαμε σαλόνι κ μου δειχνε φωτός από τις διακοπές της, λέγαμε περί ανέμων κ υδάτων,καπνιζαμε κλπ. Από δουλεια νεκρά...αλλα η όλη της αλλαγή με εβαλε σε σκέψεις για δοκιμή. Κ μου πε κ η ίδια ότι έχει βελτιωθεί στι δωμάτιο. :fuck2: φουλ πρόγραμμα.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Χτεσινή μίνι τσάρκα στο πορνοχωριο(γκάζι) όπου τα 2 καλύτερα παραλειπόμενα ήταν η νεα πολωνεζα ονόματι Μικυ της κασσανδροαλυσιδας. Ξανθιά, ωραίο πρόσωπο,φυσικο στήθος 2.5αρι κ κωλος καταπληκτικός. Φουλ πρόγραμμα.

Δεν είναι πολωνέζα και είναι γνωστή από τα περάσματά της από Μεταξουργείο και Φυλής...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom