Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
σου απάντησα δεν είναι από τον όμιλο Κασσάνδρας είναι νέο φρούτο το οποίο είναι τρομαχτικό στην όψη όποιος την πηδήξει πρέπει να είναι ήρωας :zfuck:
έλα λοιπόν τι περιμένεις, κάνε τον μικρό ήρωα και βουρ στο πατσά  :2funny: :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
έχω κάνει ηρωισμούς κατά το παρελθόν οι οποίοι δεν μου κόστισαν 50€.....αν δούλευε σε μπουρδέλο του 10€ θα το σκεφτόμουν τώρα στα 50€ ούτε καν μπαίνω στο κόπο να την ξαναδώ ;)
σωστός! Σάββατο έχει βόλτα με ζινταν κ σεγιεν...θα ρθεις??
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
έλα λοιπόν τι περιμένεις, κάνε τον μικρό ήρωα και βουρ στο πατσά  :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

βάλε τα 30€ να βάλω εγώ τα υπόλοιπα να πάω να την δοκιμάσω δεν έχω πρόβλημα θυσιάζομαι στον βωμό της ενημέρωσης :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Θα την τιμήσω το Σάββατο μαλλον.μιλαγα χτες με το φιλαράκο σου....ειδα κ φωτός κ ξετρελλαθηκα... :cum: :cum:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Θα την τιμήσω το Σάββατο μαλλον.μιλαγα χτες με το φιλαράκο σου....ειδα κ φωτός κ ξετρελλαθηκα... :cum: :cum:
άντε να πας και καλό βόλι, πες της ότι έρχεσαι από μακριά, οτι την είδες σε φώτο, ότι μου είπανε για σένα 2 άλλα άτομα που ήρθαν την περασμένη Πέμπτη από μακριά και τέτοια, και θα σε περιποιηθεί  :thumbsup:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
άντε να πας και καλό βόλι, πες της ότι έρχεσαι από μακριά, οτι την είδες σε φώτο, ότι μου είπανε για σένα 2 άλλα άτομα που ήρθαν την περασμένη Πέμπτη από μακριά και τέτοια, και θα σε περιποιηθεί  :thumbsup:

για την Νίνα λέτε???

εμένα μου άρεσε πάντως στο σαλόνι είναι κοντοπούτανο με ωραίο σωματάκι.....επίσης με κέρδισε και η μουτσούνα της δεν ξέρω πως είναι στα ενδότερα αλλά για 30€ αξίζει ένα πιτσίλισμα :cum:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
για την Νίνα λέτε???

εμένα μου άρεσε πάντως στο σαλόνι είναι κοντοπούτανο με ωραίο σωματάκι.....επίσης με κέρδισε και η μουτσούνα της δεν ξέρω πως είναι στα ενδότερα αλλά για 30€ αξίζει ένα πιτσίλισμα :cum:
όχι ρε, για την Ίνα λέμε
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
άντε να πας και καλό βόλι, πες της ότι έρχεσαι από μακριά, οτι την είδες σε φώτο, ότι μου είπανε για σένα 2 άλλα άτομα που ήρθαν την περασμένη Πέμπτη από μακριά και τέτοια, και θα σε περιποιηθεί  :thumbsup:
δηλαδή άμα της ότι οτι έρχομαι από το Λαγονήσι θα μου κάνει κωλοτούμπες ε??στο πρόσωπο "λέει"?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
δηλαδή άμα της ότι οτι έρχομαι από το Λαγονήσι θα μου κάνει κωλοτούμπες ε??στο πρόσωπο "λέει"?
κοίτα, δεν τη λες μπάζο, μέτρια προς το καλό, και εγώ όταν πήγα είχα περιέργεια για το πρόσωπο  :think:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τελείωσα με την κριτική οπότε υπομονή μέχρι να δημοσιευθεί θέλω να κάνω μερικά σχόλια για την χθεσινή τσάρκα....


  • [li]κάποιες από τις κοπέλες δεν με άφηναν να φύγω οπότε να αναγκαζόμουν να λέω διάφορα ψεμματάκια για να τις αποφύγω....έτσι σε κάποιο από τα μεγάλα ονόματα είπα ότι με περιμένει η γυναίκα στο σπίτι οπότε δεν έχω χρόνο να :knockinb: με εκείνη να θυμώνει λεγωντάς μου να μην πηγαίνω στα μπουρδέλα αφού έχω γυναίκα :jerking: :jerking:
    [/li]


  • [li]η κίνηση σε όλα σχεδόν τα μαγαζιά ελάχιστη μην πω μηδαμινή καθώς ήμουν μόνος στο σαλόνι ενώ ελάχιστες οι εξαιρέσεις που οι κοπέλες είχαν πελάτη στο δωμάτιο :([/li]


  • [li]στο Ιερά οδός 66 έχει φάει μαύρο πλέον από εμένα αν δεν αλλάξει συμπεριφορά ο πουστροτσάτσος ο οποίος αν δεν περάσεις αρχίζει την καραμούζα ότι μόνο για βόλτα έρχεσαι και άλλες τέτοιες πίπες :jerking: :jerking:
    [/li]


  • [li]επίσης πολλές τσατσάδες/τσάτσοι έχωντας ανάγκη να μαζέψουν πελάτες σκαρφίζονται ένα σωρό βλακείες για να πουν στο σαλόνι ενώ κάποια μου είπε ότι αν δεν περάσω καλά να της ζητήσω το λόγο......τα 25€ όμως θα μου τα επέστρεφε??????[/li]
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
τζενη απο κροκεων....μετρια εμφανιση,μετρια και μεσα...σπαταλη 50αρικου :S
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Δυο τρια λογια για...

Δοκιμαστηκαν....

Μπονιτα απο Τριγγετοαλυσιδα!
Μελαχρινη με παρα πολυ ωραια φατσα και καλο μαυρισμενο κορμι με 3αρια!
Να αρχισω να βριζω τωρα η μετα?Μπα καλυτερα τωρα...Γαμω τις κρεμες σας γαμω μαλακισμενες!!!
Οταν βαζεις ενα τονο κρεμα στο μουνι σου μωρη Μπονιτα τι σκατα μπορει να καταλαβει αυτο το ερμο το καυλι εκει κατω ε?
Να τις χεσω και τις στασεις και ολα!!
Οταν γαμας κρεμα και δεν εχεις αισθηση οτι τον βαζεις καπου χανεται ολη η ουσια!!
Τωρα για το σερβις τι να γραψω?Προκαταρκτικα οτι εκανα εγω για να μου σηκωθει,πιπα μετρια ανευ τεχνικης,ανεβηκε απο πανω κουνηθηκε για λιγο,στηθηκε στα 4 κι αρχισα να γαμαω τον αερα!
Να μην ξεχασω να αναφερω οτι η συμμετοχη της σε ολη την διαρκεια του υποτιθεμενου ματς ηταν κοντα στο 0...ουτε αχ ουτε βαχ ουτε κιχ ουτε το παραμικρο!
Συμπερασματικα..παλτο απο τα λιγα!!
:2funny: :2funny: :2funny:
κανετε καλα προκαταρκτικα κυριος ? :o ο παθος το γνωριζει οτι εχετε εξελιχθει σε τετοιο υψηλο επιπεδο? :boobies:
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.451
Like
1.983
σου απάντησα δεν είναι από τον όμιλο Κασσάνδρας είναι νέο φρούτο το οποίο είναι τρομαχτικό στην όψη όποιος την πηδήξει πρέπει να είναι ήρωας :zfuck:
 
εγώ πάντως την πήδηξα..χαχααααααααα :2funny: :2funny: :2funny: πρόσεχε είναι μαθήτρια μου η Ντεζη .. :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom