Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
ποιά από τις 2 ή μήπως και οι 2??????
Και οι δυο, αλλα πιο πολυ η Ντεζη (Μελισσα),αφου ειναι και εξαισια φιλη απο παλια και στο ελευθερο στοματικο ειναι καλυτερη και απο ηλεκτρικη σκουπα HOOVER!  :thumbsup:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Και οι δυο, αλλα πιο πολυ η Ντεζη (Μελισσα),αφου ειναι και εξαισια φιλη απο παλια και στο ελευθερο στοματικο ειναι καλυτερη και απο ηλεκτρικη σκουπα HOOVER!  :thumbsup:

με έφτιαξες τύπε γουστάρω ρούφηγμα αλλά χουβερ :grin:

η Ντέζη πολύ πιο όμορφη από την Ντέλια δεν ξέρω βέβαια αν είναι δύναμη μέσα :think:
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
με έφτιαξες τύπε γουστάρω ρούφηγμα αλλά χουβερ :grin:

η Ντέζη πολύ πιο όμορφη από την Ντέλια δεν ξέρω βέβαια αν είναι δύναμη μέσα :think:
Kαι βεβαια ειναι δυναμη μεσα, αφου ειναι  αποφοιτη της Ρουμανικης σχολης!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Kαι βεβαια ειναι δυναμη μεσα, αφου ειναι της αποφοιτη της Ρουμανικης σχολης!

καλά τύπε και άλλες πήγαν από το Αμνέζια στα στούντιο αλλά η πορεία τους είναι δυσανάλογη(βλέπε Ρομπέρτα ;)).
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
για όλα έχεις μια απάντηση ρε μπαγάσα :grin: αλλά την δέχομαι μιας και το Αμνέζια το πρόλαβα στα κλεισίματα :headbang: :headbang:
Εγω το προλαβα στα ανοιγματα.Οκτω χρονια μαθητης αποφοιτησα Ανωτατος πτυχιουχος!!!  :grin:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Σήμερα το απόγευμα καβαλώντας το σιδερένιο άλογο πήγα στο Γκαζοχωριό όπου είχα ραντεβού με ένα φιλικό πρόσωπο.....έγινε ότι έγινε :knockinb: οπότε είχα ανάγκη να τσαρκάρω στα ευαγή ιδρύματα οπότε ξεκίνησα για τα μαγαζιά της περιοχής να δω τι παίζει ενώ πρόλαβα την 2η βάρδυα :grin:
Ωραίος ο Μάκης, πολύ καλή ενημέρωση, είχες δεν είχες μας κάβλωσες πρωϊνιάτικα και εκτός αυτού μας άναψες την περιέργεια με την αναμενόμενη κριτική σου και την έκπληξη.  :2funny:

Η "Νίνα του κέρβερα" ρε αμέσως μου την χρεώσατε με 108, μια ενημέρωση πήγα να κάνω ο άμοιρος και βγήκα και χρεωμένος!!!  :s&m_1:
Δεν μας είπες όμως έκατσες να ακούσεις τπτ?  :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημέρα ;)

10 μέρες απομένουν μέχρι τις 15 Σεμπτεμβρη και την ολοκλήρωση του μεγάλου διαγωνισμού μας ;)

2 οι τυχεροι που θα κερδισουν απο ενα δωρεαν φουλ προγραμμα

2 οι τυχεροι που θα κερδισουν απο ενα δωρεαν απλο προγραμμα

και 1 μεγαλος υπερτυχερος που κερδιζει το απόλυτο δώρο......



21 ολοκληρες ωρες παραμονης στο studio με δωρεαν sex, οτι ειδους sex , οσες φορες και με οσες κοπέλες θέλει  :cheesy:

αιτήσεις συμμετοχής μέχρι και τις 15 Σεμπτεμβρη λίγα λεπτά πριν την κλήρωση στο τέλος της απογευματινής μας βάρδιας ;)



περισσότερες πληροφορίες εδω ;)

Καλη επιτυχια ;)



 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Σήμερα το απόγευμα καβαλώντας το σιδερένιο άλογο πήγα στο Γκαζοχωριό όπου είχα ραντεβού με ένα φιλικό πρόσωπο.....έγινε ότι έγινε :knockinb: οπότε είχα ανάγκη να τσαρκάρω στα ευαγή ιδρύματα οπότε ξεκίνησα για τα μαγαζιά της περιοχής να δω τι παίζει ενώ πρόλαβα την 2η βάρδυα :grin:

Ξεκίνησα από Κωνσταντινουπόλεως 80 δούλευε η Μαριάννα μελαγχρινή,μαυρισμένη σε όλο το σώμα χωρίς μακιγιάζ με το που με είδε έπεσε επάνω μου όπου άρχιζε να γλείφει τον λαιμό μου,τα αυτιά ενώ χούφτωνε τον πούτσο μου :cheesy: Όση ώρα έγλειφε τον λαιμό μου έλεγε το πόσο όμορφος είμαι και άλλα τέτοια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ενώ μου λέει ωραίο άρωμα φοράς μωρό μου πιο είναι :grin:

Κωνσταντινουπόλεως 92 Τζένη το κρομί πολύ επιθετική στο σαλόνι ενώ εμφανίστηκε topless με τις βυζάρες να τις βάζει μέσα στην μούρη :tits: Γλωσσόφιλα,πιπιλιές στο λαιμό και στα αυτιά ενώ τα χέρια της πήγαν στο καυλί μου......Της έκανα λίγο πλάκα λέγωντας της ότι την έχω ξαναδεί στο Βριλλησού 36 έβαλε τα γέλια και επέμενε να περάσουμε στα ενδότερα.Όταν με έγλειφε με ρωτούσε τι άρωμα φοράω την άφησα να το μαντέψει αλλά δεν το βρήκε :(

Κωνσταντινουπόλεως 92 όροφος 2 κοπέλες καινούργιες όπως είπε η τσατσά η Χριστίνα ψηλή μπαμπάτσικη(με πιασίματα δλδ :cheesy:)βυζάρες μελαγχρινή με αλογουρα σχεδόν τυπικό έως ψυχρό σαλόναρισμα ενώ μετά από λίγο βγήκε η Άννα κοντούλα,αδύνατη με ανύπαρκτο βυζί εμφανίστηκε γυμνή στο σαλόνι.Το σαλονάρισμα της επίσης τυπικό :dunno:

Κωνσταντινουπόλεως 94 Νίνα του kerveras κοντή μελαγχρινή με ωραίο σώμα ενώ φορούσε πράσινο μαγιό.Μου είπε ότι είναι Μολδαβέζα και ότι φωνάζει πολύ στο δωμάτιο συγκεκριμένα ότι ουρλιάζει όταν την πηδάνε :2funny: :2funny: Στο σαλόνι μου έτριβε τις ρώγες για να καυλώσω ώστε να μπώ στο δωμάτιο :grin: Το απλό από 30€ ενώ το πρωκτικό στα 70€.

Κασσάνδρας 4 όροφος η γνωστή Άννα του ομίλου μελαγχρινή,αδύνατη με ωραίο σώμα και πρόσωπο.

Κασσάνδρας 4Β 2 καινούργιες κοπέλες όπως είπε η τσατσά η μια ήταν η Ντέζυ μελαγχρινή αδύνατη με ταττού στην κοιλιά και στον δεξί γοφό,ωραίο χαμογέλο και όμορφο σώμα......το πρόσωπο αδιάφορο αλλά το στήθος έβγαζε μάτι ενώ χόρευε στον στύλο :cheesy: Στις παροχώμενες υπηρεσίες της ήταν και το ελεύθερο στοματικό.Η 2η κοπέλα ήταν η Ντέλια στρογγυλοπρόσωπη,μελαγχρινή με μεγάλα βυζιά τίποτα το ιδιαίτερο.Αυτή ανευ ελύθερου στοματικού αλλά τίμησε το 50€ συναγωνιστή που ήταν στο δωμάτιο.

Κασσάνδρας 4Γ η Μίκυ από τα μπουρδέλα στα στούντιο φορούσε ροζ δίχτυ ενώ ήταν εντελώς γυμνή με δυνατό σημείο τις βυζάρες :tits2:
,ωραίο σώμα και σπαστά ξανθά μαλλιά.

Κασσάνδρας 6 Καταλίνα ψηλή μελαγχρινή με βυζάρες ενώ χόρεψε και λίγο στο στύλο.

Κασσάνδρας 3 όροφος Σαμπρίνα Βραζιλιάνα κοντή σχετικά μελαμψή σε όλο το σώμα της με κοντό ξανθό μαλλί και βυζάρες που της κοιτούσα με εκείνη να με πιέζει να περάσουμε στα ενδότερα >:(

Κασσάνδρας 3 ισόγειο η Λάουρα πολύ όμορφο μωρό το οποίο ήταν στο μπάνιο να φρεσκαριστεί.Ψηλή μελαγχρινή εμφανίστηκε topless στο σαλόνι ενώ μου χαμογελούσε.

Ιερά Οδός 66 η Καμέλια το μεγαλύτερο μπάζο που είδα στην τσάρκα μου με άχαρο σαλονάρισμα.Φορούσε πράσινο μαγιό ενώ το προσωπό της ήταν σκαμμένο λες και δούλευε στα χωράφια :S Ξανθιά,ψηλή με πιασίματα.Μαύρο στον τσάτσο που μου έριξε καραμούζα ότι δεν έχω σκοπό να περάσω αλλά να κάνω βόλτα :jerking: :jerking:

Σπύρου Πάτση 40 Αλέξια δεν την είδα μιας και μόλις είχε μπει στο δωμάτιο :headbang: :headbang:

Σπύρου Πάτση 27 Καρμελίτα κοντό στρουμπουλό μωρό με καστανά μαλλιά,με μεγάλες βυζάρες έμοιαζε με Ελληνίδα πάντως....η έταιρη κοπέλα ήταν η Μαίρη ψηλή ξανθιά,φορούσε κίτρινο φουστάκι και αντίστοιχο μπούστο όπου ξεχείλιζαν οι τεράστιες βυζάρες της.....γενικά είναι νταρντανομωρό :grin:

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 Έμμυ ή Έμμυλη αδύνατο πιπίνι,σκουρόχρωμο μελαγχρινό με ξανθές αντάυγιες με καυλάντισε άσχημα στο σαλόνι με γλωσσόφιλα και τριψίματα σε όλο το σώμα μου.....όπου μου έσκασε την βόμβα αν θέλω να περάσω με 40€ όπου στο δωμάτιο θα είχε kinder εκπληξη όπως μου είπε :grin: Τελικά ενέδωσα στον πειρασμό έδωσα τα 40€ και πέρασα παρόλα που φοβόμουν ότι θα φάω φόλα αλλά τελικά το μωρό είναι vfm και τυπικό στις υποσχέσεις του ;) Αύριο κριτική μιας και βαριέμαι να γράψω τώρα :2funny: :2funny:
ωραιος ρε μάκη!! Καλα η Μαριάννα αλήθεια δεν είπε? Αφού είσαι ομορφοπαιδο... :2funny: να σου πω, η καμελια είναι η ίδια από Κασσάνδρας?
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ωραίος ο Μάκης, πολύ καλή ενημέρωση, είχες δεν είχες μας κάβλωσες πρωϊνιάτικα και εκτός αυτού μας άναψες την περιέργεια με την αναμενόμενη κριτική σου και την έκπληξη.  :2funny:

Η "Νίνα του κέρβερα" ρε αμέσως μου την χρεώσατε με 108, μια ενημέρωση πήγα να κάνω ο άμοιρος και βγήκα και χρεωμένος!!!  :s&m_1:
Δεν μας είπες όμως έκατσες να ακούσεις τπτ?  :2funny:
έτσι είναι κάλλιο να σου βγει το μάτι παρα το όνομα! :2funny: :2funny:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ωραίος ο Μάκης, πολύ καλή ενημέρωση, είχες δεν είχες μας κάβλωσες πρωϊνιάτικα και εκτός αυτού μας άναψες την περιέργεια με την αναμενόμενη κριτική σου και την έκπληξη.  :2funny:

Η "Νίνα του κέρβερα" ρε αμέσως μου την χρεώσατε με 108, μια ενημέρωση πήγα να κάνω ο άμοιρος και βγήκα και χρεωμένος!!!  :s&m_1:
Δεν μας είπες όμως έκατσες να ακούσεις τπτ?  :2funny:

σε ευχαριστώ kerveras :grin:

άστα να πάνε εγώ καύλωσα με αυτά που είδα στο Γκαζοχωριό δεν είχα σκοπό να καταθέσω αλλά τελικά κατέθεσα δεν κρατήθηκα :o

η Νίνα τρελός κοντοπούτανος δικέ μου με καύλωσε στο σαλόνι το στυλάκι της.......όχι δεν την άκουσα γιατί όταν πήγα μόλις είχε βγεί από το δωμάτιο :(

ανέμενε την κριτική μου είχε και kinder εκπληξη από την Έμμυλη :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ωραιος ρε μάκη!! Καλα η Μαριάννα αλήθεια δεν είπε? Αφού είσαι ομορφοπαιδο... :2funny: να σου πω, η καμελια είναι η ίδια από Κασσάνδρας?

δεν ξέρω τύπε δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός με τον εαυτό μου.....η πλάκα είναι ότι σε πολλές άρεσε το Guy Laroche μπλουζάκι που φορούσα και μου έκαναν αχχχχχχχχχχχχχχχχ τι ωραίο μπλουζάκι φοράς :2funny: :2funny:

η Καμελία είναι ένα δολοφονικό μπάζο το οποίο ο τσάτσος την παρουσιάζει για την Σκλεναρίκοβα :jerking: :jerking: η φάτσα της τρομαχτική το σώμα καλό.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
δεν ξέρω τύπε δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός με τον εαυτό μου.....η πλάκα είναι ότι σε πολλές άρεσε το Guy Laroche μπλουζάκι που φορούσα και μου έκαναν αχχχχχχχχχχχχχχχχ τι ωραίο μπλουζάκι φοράς :2funny: :2funny:
εμένα πάντως η Τζένη τις προάλλες το είχε βρει το αρωμα μου... :rockon: να σου πω σχεικα με την καμελια που σε ρωτάω εχεις άποψη?
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
εμένα πάντως η Τζένη τις προάλλες το είχε βρει το αρωμα μου... :rockon: να σου πω σχεικα με την καμελια που σε ρωτάω εχεις άποψη?
σορρυ τώρα το είδα...αρα δεν είναι η ίδια...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
εμένα πάντως η Τζένη τις προάλλες το είχε βρει το αρωμα μου... :rockon: να σου πω σχεικα με την καμελια που σε ρωτάω εχεις άποψη?

σου απάντησα δεν είναι από τον όμιλο Κασσάνδρας είναι νέο φρούτο το οποίο είναι τρομαχτικό στην όψη όποιος την πηδήξει πρέπει να είναι ήρωας :zfuck:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
σου απάντησα δεν είναι από τον όμιλο Κασσάνδρας είναι νέο φρούτο το οποίο είναι τρομαχτικό στην όψη όποιος την πηδήξει πρέπει να είναι ήρωας :zfuck:
εσύ  κατα καιρους εχεις κάνει ηρωισμούς... :fuck2:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
εσύ  κατα καιρους εχεις κάνει ηρωισμούς... :fuck2:

έχω κάνει ηρωισμούς κατά το παρελθόν οι οποίοι δεν μου κόστισαν 50€.....αν δούλευε σε μπουρδέλο του 10€ θα το σκεφτόμουν τώρα στα 50€ ούτε καν μπαίνω στο κόπο να την ξαναδώ ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom