Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εντάξει ρισπεκτ στον κέρβερα δεν ήξερα ότι είναι και ωτακουστής :dunno:
τι ωτακουστής και μαλακίες λέτε ρε, η κοπέλα μου είπε να κάτσω να την ακούσω, μάλλον αυτή το είχε το βίτσιο να την ακούνε την ώρα που  :knockinb:, θα μου βγει και το όνομα στα γεράματα  :2funny:

λείπω από το φόρουμ και με θάβετε αλάνια  :2funny: :2funny:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τι ωτακουστής και μαλακίες λέτε ρε, η κοπέλα μου είπε να κάτσω να την ακούσω, μάλλον αυτή το είχε το βίτσιο να την ακούνε την ώρα που  :knockinb:, θα μου βγει και το όνομα στα γεράματα  :2funny:

λείπω από το φόρουμ και με θάβετε αλάνια  :2funny: :2funny:

τουλάχιστον βογκούσε δυνατά η κοπέλα πήρες υλικό για το σπίτι??????

:tooth: :tooth: :tooth:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
τι ωτακουστής και μαλακίες λέτε ρε, η κοπέλα μου είπε να κάτσω να την ακούσω, μάλλον αυτή το είχε το βίτσιο να την ακούνε την ώρα που  :knockinb:, θα μου βγει και το όνομα στα γεράματα  :2funny:

λείπω από το φόρουμ και με θάβετε αλάνια  :2funny: :2funny:
Συ είπας  :grin: :grin: :grin:


τουλάχιστον βογκούσε δυνατά η κοπέλα πήρες υλικό για το σπίτι??????

:tooth: :tooth: :tooth:
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ναι πολυ κακό για το τπτ, θέλει να γίνει λέει και Νο 1 παναθεμάτην  :jerking:

καλά πες της πρέπει να ξεπεράσει κάποιες άλλες πρώτα(Πένυ,Μαρκέλλα,Τζένυ,Μαριάννα κλπ) ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
τι ωτακουστής και μαλακίες λέτε ρε, η κοπέλα μου είπε να κάτσω να την ακούσω, μάλλον αυτή το είχε το βίτσιο να την ακούνε την ώρα που  :knockinb:, θα μου βγει και το όνομα στα γεράματα  :2funny:

λείπω από το φόρουμ και με θάβετε αλάνια  :2funny: :2funny:
ο φιλαρακος σου ο μπουζοκλειδος πέρασε καλα? Κριτική δεν θα ανεβάσει?
 

lamogistan

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
αυτη η ιζαμπελλα στις κυριες που εμφανιζεται ως καινουργιο κομματι στα τριγγετα ειναι η κλαουντια ή μου μοιαζει στο προσωπο; αλλα η κλαουντια προχθες που την ειδα στα κασσανδρας ηταν μελαχροινη.
μηπως ειναι η ιδια ιζαμπελλα με αυτη στο κροκεων;
ιζαμπελα απο κασσανδρας ειναι
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
ο φιλαρακος σου ο μπουζοκλειδος πέρασε καλα? Κριτική δεν θα ανεβάσει?
αδιάφορη προς μέτρια είπε, δεν ξέρω αν ανεβάσει κριτική, για 30€ δεν αξίζει, στην φυλής υπάρχουν καλύτερες
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
αυτό ήταν το στούντιο που λειτουργούσε μαζί με το Ιεροφάντων 9 και τα δύο σαν Studio Fantasy. Στο παράρτημα στο γκάζι μείωσαν τις τιμές στα 20€ το βασικό πρόγραμμα, έχουν κάνει και εδώ το ίδιο;
απο οσο ξερω ακομη 50αρικο ειναι.ποτε δεν εχω ακουσει για 20ευρω στο συγκεκριμενο
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Διαρκώς έχω το φόβο ότι η Σταυρούλα θα με πετάξει από τη ζωή της, όταν συνταξιοδοτηθεί. Για να μειώσω τις πιθανότητες να συμβεί αυτό, αποφάσισα να τη βοηθήσω επαγγελματικά και να κάνω promotion τις κοπέλες.
μη φοβασαι,αυτη εχει γινει μουμια εκει πανω στο βουνο. ρε τυπε δε την παιρνεις αγκαλια να πατε να μετρησετε τον Ισθμο παρεα? βοηθα τον πλανητη Γη  ;)
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Η Μονικα ειναι μεγαλειωδες μπαζο!

Για την Χριστινα προσυπογραφω...θεα δεν την λες αλλα εχει πολυ καλο κορμι με τα απαραιτητα πιασηματα,γλυκυτατο προσωπο και γενικοτερα η ολη παρουσια της προμηνυει κατι καλο...
:thumbsup: heel σε βρισκω παρα πολυ ελαστικο φιλε μου :grin: οποιος της εκανε καστινγκ πρεπει να νομιζει οτι ειμαστε μεγιστοι τσοπαναρεοι :uglystupid:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
  κηφισσου 60...νινα απο τσεχια...μελαχροινη πιτσιρικα,μαυροτσουκαλη,πολυ αδυνατη,μοντελοειδης,βαριεστημενο σαλοναρισμα του στυλ "και εσυ για να δεις ηρθες μονο..." και καπως περιεργο βλεμμα.πρεπει να εχει σιλικονες :headbang: προγραμματα απο ολα μεχρι φουλ πρωκτικο κλπ στα 100 ευρω κοκ :S

κεφαλληνιας 75...μονικα απο βουλγαρια...μελαχροινο χαμογελαστο μπαουλο :grin: μη καψετε σεντ σε βενζινη αλανια :P

κροκεων...νταρια απο ρουμανια....πολυ καλη και σωστη η κριτικη του adriano69 :thumbsup: ως ηλικια μου φανηκε μικροτερη απο 27 αλλα πιθανον κανω λαθος,δε βαζω το χερι μου στη φωτια :) τοπ μωρο απο εμφανιση,ειδικα αυτο το κορμι ειναι κορμαρα. σε τεχνικη καταρτιση η κοπελα ειναι μετριοκαλη. ως συμπεριφορα αν και ειναι γελαστη,ευχαριστη,μιλαει...(αγγλικα) κλπ,απο τις μικρες αντιδρασεις της καταλαβαινεις οτι ειναι καπως κρυοκωλη και μη μου απτου :sunglasses: παντως,επειδη τετοια κορμια σκανε σπανια θα προτεινα να χαλασετε ενα 50αρι να της τον ακουμπησετε :grin:
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
 
κροκεων...νταρια απο ρουμανια....πολυ καλη και σωστη η κριτικη του adriano69 :thumbsup: ως ηλικια μου φανηκε μικροτερη απο 27 αλλα πιθανον κανω λαθος,δε βαζω το χερι μου στη φωτια :) τοπ μωρο απο εμφανιση,ειδικα αυτο το κορμι ειναι κορμαρα. σε τεχνικη καταρτιση η κοπελα ειναι μετριοκαλη. ως συμπεριφορα αν και ειναι γελαστη,ευχαριστη,μιλαει...(αγγλικα) κλπ,απο τις μικρες αντιδρασεις της καταλαβαινεις οτι ειναι καπως κρυοκωλη και μη μου απτου :sunglasses: παντως,επειδη τετοια κορμια σκανε σπανια θα προτεινα να χαλασετε ενα 50αρι να της τον ακουμπησετε :grin:

να σαι καλα φιλε.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

[move] :) :) :)  05/09    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Ινα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο  - Ντεζη - Ντεζη
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Νεα Αφιξη - Λουιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Μικη - Κλαουντια
Κασσανδρας 6: Μελινα - Καταλινα - Καρμεν/Μελινα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστο - Σαμρινα - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Ζωη - Ελενα/Ζωη - Ελενα
Θησεως 40(πανω): ----------Κλειστο----------

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

sostis markadonis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Νεα Αφιξη - Λουιζα γνωριζει καποιος την νεα Αφιξη και την Σαμρινα απο Βριλησσου 60(πανω): Κλειστο - Σαμρινα - Ιρενα
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
ο φιλαρακος σου ο μπουζοκλειδος πέρασε καλα? Κριτική δεν θα ανεβάσει?


φιλε λαγονισιαν δεν θα ανεβάσω κριτική για την κοπέλα γιατί είναι εντελώς αδιάφορη ο μονος λόγος για να ανέβαζα θα ήταν καθαρά για ενημέρωση προς αποφυγή αλλα λίγο πολλή έγινε ενημέρωση από εδώ οποτε το θεωρώ περιττό
και γενικά δεν γράφω κριτική για την κάθε κοπέλα που πάω εκτος αν έχω κάτι να πω που να βοηθήσει  (εξαίρεσης Πένυ και Linda) ή δεν υπάρχει άλλη κριτική  
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
φιλε λαγονισιαν δεν θα ανεβάσω κριτική για την κοπέλα γιατί είναι εντελώς αδιάφορη ο μονος λόγος για να ανέβαζα θα ήταν καθαρά για ενημέρωση προς αποφυγή αλλα λίγο πολλή έγινε ενημέρωση από εδώ οποτε το θεωρώ περιττό
και γενικά δεν γράφω κριτική για την κάθε κοπέλα που πάω εκτος αν έχω κάτι να πω που να βοηθήσει  (εξαίρεσης Πένυ και Linda) ή δεν υπάρχει άλλη κριτική  
aris tsoum=bouzoklidos? Όπως lagonisian=loveseeker ε? Τελικά την πατήσαμε πολλοί έτσι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom