Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Περασμα τις προαλλες απο κιφησου 30. Αυτη η Γαβριέλα είναι ομορφουλα αλλα εχει μερικα κιλα παραπανω. Νομιζω ότι αν χασει καμμια 15αρια κιλα θα μαζεψει πολυ χαρτι. Γαβριελα κοριτσι μου κανε κατι... :sunglasses:
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
αλανια η  τζουλια που εμφανιζεται στην τριγγετοαλυσιδα και εχει και φωτο στις κυριες ξερουμε αν εμφανιζοταν πουθενα παλιοτερα?
μηπως εχει περασει απο κροκεων?
 

PELSEIKO

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εδοκιμασα αλεξανδρα η παμελα και ηταν χαλια εντελος ψευτικη συμπεριφορα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ενδιαφερον παραλειπόμενο απο μινι τσαρκα στο βουνο συντορφια με τον zidane68.

Ξεκινησε απο σημερα Κυριακη 2/9 να λειτουργει το Βριλησσου 60 κατω, ή αλλοιως studio Diamond.
Με σιδερενια καγκελόπορτα πριν τη κυρια εισοδο, κατι που παραπεμπει σε Γερμανική αλυσιδα, χωρις βεβαια να γνωριζω/υπονοω  κατι, το αναφερω απλα σαν κλου.

Εργαζομενο κοριτσι η Σοφια ανεκτο ξανθο milf με απλα συμπαθητικο προσωπο, και υοφερετς αναλογιες σωματος.
Δεν την ειχαμε ξαναδει καπου ουτε ο zidane ουτε και εγω.

Τιμες απο 50 ευρω και παμε.........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
αλανια η  τζουλια που εμφανιζεται στην τριγγετοαλυσιδα και εχει και φωτο στις κυριες ξερουμε αν εμφανιζοταν πουθενα παλιοτερα?
μηπως εχει περασει απο κροκεων?
Πρεπει να ειναι η ιδια αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρος.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
px γαματη ενημερωση αν και ξενερωσα με την πληροφορια οτι δουλευει μανιατισσα στην κασσανδρας.φιλε911 εισαι ο  πρωτος που μου γραφει να μην παω στην αννιτα  ελπιζω να εχεις αδικο
Ειπα για "δυνατες συγκινησεις" ψαξε αλλου. Για ενα 50αρικο που να μην το κλαψεις ειναι ΟΚ.
Οπως και να εχει, ενημερωσε μετα την καταδρομη
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Γρήγορη καταδρομική σε 2 σπιτάκια στο γκάζι λόγω επισκέψεως στο "βρώμικο της πόλης"
Αναφορικά...

Ευεινηδών: λέγαμε μπας και πετύχουμε την Αλεξία, αντί αυτής ήταν μια με σκολίωση, ξανθιά, μάλλον πρέπει να γεννήθηκε στον πύργο της Πίζας γιατί έτσι ήταν το σώμα της ονόματι Κατερίνα. Πιο αρτσούμπαλο σώμα δεν έχω δει μέχρι τώρα   :think:.... Όταν σηκωθήκαμε να φύγουμε η τσατσα είπε:
Πιρίμινι δεν ξέρεις τι χάνεις, κάνεις λάθος που φεύγεις  :2funny: 20 το απλό αν και ούτε 10 δεν άξιζε  :S

Κων/πόλεως 94 στον όροφο
, ΝΑΙ ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΑΝ ΑΝ ΚΑΙ 2 ΑΤΟΜΑ, Νίνα μελαχροινή με πιασιματάκια, μας δήλωσε ότι σύντομα θα γίνει το Νο 1 στο γκάζι, παρόλαυτα τιμήθηκε από το συνάδελφο mpouzoklido με μέτριες εμπειρίες  :2funny:
Μπαίνοντας στο δωμάτιο με προειδοποίησε να την ακούσω την ώρα που θα βογγάει
30€ το απλό

Αυτά με την γρήγορη καταδρομική
Ναι αλλά δεν μας είπες την άκουσες?  :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Γρήγορη καταδρομική σε 2 σπιτάκια στο γκάζι λόγω επισκέψεως στο "βρώμικο της πόλης"
Αναφορικά...

Κων/πόλεως 94 στον όροφο[/color], ΝΑΙ ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΑΝ ΑΝ ΚΑΙ 2 ΑΤΟΜΑ, Νίνα μελαχροινή με πιασιματάκια, μας δήλωσε ότι σύντομα θα γίνει το Νο 1 στο γκάζι, παρόλαυτα τιμήθηκε από το συνάδελφο mpouzoklido με μέτριες εμπειρίες  :2funny:
Μπαίνοντας στο δωμάτιο με προειδοποίησε να την ακούσω την ώρα που θα βογγάει
30€ το απλό

δικέ μου είσαι και ωτακουστής την βρίσκεις δλδ :2funny: :2funny:
 

gior43

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες εχουμε καμμια εμεπιερια γιατην Αλιονα στο Πιπινου 118;;;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Προς ενημέρωση: σήμερα πρωινή βάρδια στο Κεφαληνίας 75 μια Μόνικα, κοντή, με πολλά πασίματα, μελαχρινή και η Χρσιτίνα, Βουλγάρα θεά με φουλ σιχτυωτά bodystocking και τακούνια. Η Χριστίνα είναι αξιοπρόσεκτη, ευγενέστατη και πεντακάθαρη κοπέλίτσα. Τιμή 40, 50 με μασαζ ή σεξ σόου, 60 αυταρχικό ή ακά.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Τίποτε νεώτερο από το συνεργαζόμενο Αχαρνών 106;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Στο καλό και να μας γράφει  :s&m_3:
:2funny: :2funny:ούτε να μας γραφει...θελω να την ξεχάσω,αλλά τη θυμάμαι για να την ξεχάσω κ νευριάζω που τη θυμάμαι... :headbang: ήταν ίσως η μεγαλύτερη φόλα που έχω φάει στη σύντομη στουντιοκαριερα μου. Είναι πάντως αξιέπαινη γιατί είχε καταφέρει κ ξεγελάσει έμπειρους και με γούστο συναγωνιστές. Αλλά είπαμε, αργά η γρήγορα θα καθαρίσει η ήρα από το στάρι... ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Συναγωνιστές κ συνοδοιπόροι στα κακκοφημα σοκκακια της πληρωμενης ηδονής κ ερωτα καλησπερα κ πάλι. Σε πρόσφατη τσάρκα με  τον φίλο cheyenne είδαμε εκ του σύνεγγυς τη νταρια από τον όμιλο κροκεων/θεσσαλονικης. Πρόκειται για ένα πολύ όμορφο πλάσμα,μαλλον εκ Ρουμανίας κ με σώμα που "σκοτώνει". Δεν παίζει να χω δει ποιο γραμμωμενη κοιλιά,πιο στρογγυλό κ όρθιο κωλο. Και το βλέμμα της πολλά υποσχόμενο. Δεν έχω δει κριτικές...Σκέφτομαι να την τιμήσω σύντομα αλλά θα θελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει εμπειρία μαζί της κ πως πέρασε. Γιατί κ η ρομπερτα είχε αγαλματενιο κορμι(όχι όσο της νταριας) και έκατσα πάνω στο παγωτο(κοινώς τον ήπια) :2funny:  :helpplea:
 

cazzoduro(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
μηπως ξερει κανεις αν συμβαινει κατι με την Αννα απο Κασσανδρας 4??? το ρωταω γιατι αυτη δεν ελειπε ποτε...
 

striker99

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Υπέροχο πλάσμα η Ντάρια, είχα ρωτήσει για αυτήν 4-5 σελίδες πιο πίσω, δεν πήρα απάντηση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom