Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
μηπως ξερει κανεις αν συμβαινει κατι με την Αννα απο Κασσανδρας 4??? το ρωταω γιατι αυτη δεν ελειπε ποτε...
μήπως δουλευει μόνο βράδυ πια? Δες προσφατη ενημέρωση, η Άννα ήταν στις επάλξεις...
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
δικέ μου είσαι και ωτακουστής την βρίσκεις δλδ :2funny: :2funny:

μια ψιλό ανωμαλία πρέπει την έχει. :bottom:
  ποιος το πρότεινε τώρα δεν ξέρω προστά δεν ήμουνα εμενα μου είπε ότι ξέχασε να αφήσει λίγο ανοιχτή την πόρτα για να τη ακούσει στα σίγουρα :bounce-glasses:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
μια ψιλό ανωμαλία πρέπει την έχει. :bottom:
 ποιος το πρότεινε τώρα δεν ξέρω προστά δεν ήμουνα εμενα μου είπε ότι ξέχασε να αφήσει λίγο ανοιχτή την πόρτα για να τη ακούσει στα σίγουρα :bounce-glasses:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εντάξει ρισπεκτ στον κέρβερα δεν ήξερα ότι είναι και ωτακουστής :dunno:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
αλανια η  τζουλια που εμφανιζεται στην τριγγετοαλυσιδα και εχει και φωτο στις κυριες ξερουμε αν εμφανιζοταν πουθενα παλιοτερα?
μηπως εχει περασει απο κροκεων?
Nαι ειναι η Τζουλια που ειχε περασει για ενα φεγγαρι απο το Κροκεων 6!
Δυνατο κορμι με 3αρια αλλα απο φατσα δεν λεει πολλα πραγματα!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Προς ενημέρωση: σήμερα πρωινή βάρδια στο Κεφαληνίας 75 μια Μόνικα, κοντή, με πολλά πασίματα, μελαχρινή και η Χρσιτίνα, Βουλγάρα θεά με φουλ σιχτυωτά bodystocking και τακούνια. Η Χριστίνα είναι αξιοπρόσεκτη, ευγενέστατη και πεντακάθαρη κοπέλίτσα. Τιμή 40, 50 με μασαζ ή σεξ σόου, 60 αυταρχικό ή ακά.
Η Μονικα ειναι μεγαλειωδες μπαζο!

Για την Χριστινα προσυπογραφω...θεα δεν την λες αλλα εχει πολυ καλο κορμι με τα απαραιτητα πιασηματα,γλυκυτατο προσωπο και γενικοτερα η ολη παρουσια της προμηνυει κατι καλο...
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Συναγωνιστές κ συνοδοιπόροι στα κακκοφημα σοκκακια της πληρωμενης ηδονής κ ερωτα καλησπερα κ πάλι. Σε πρόσφατη τσάρκα με  τον φίλο cheyenne είδαμε εκ του σύνεγγυς τη νταρια από τον όμιλο κροκεων/θεσσαλονικης. Πρόκειται για ένα πολύ όμορφο πλάσμα,μαλλον εκ Ρουμανίας κ με σώμα που "σκοτώνει". Δεν παίζει να χω δει ποιο γραμμωμενη κοιλιά,πιο στρογγυλό κ όρθιο κωλο. Και το βλέμμα της πολλά υποσχόμενο. Δεν έχω δει κριτικές...Σκέφτομαι να την τιμήσω σύντομα αλλά θα θελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει εμπειρία μαζί της κ πως πέρασε. Γιατί κ η ρομπερτα είχε αγαλματενιο κορμι(όχι όσο της νταριας) και έκατσα πάνω στο παγωτο(κοινώς τον ήπια) :2funny:  :helpplea:
Για αυτήν εδώ λες?

 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
επειδη εδω και καιρο ειχα σταμπαρει αυτη τη δαρια απο κροκεων και ενω το μαγαζι ειχε κινηση και οταν πηγα και μετα που εφυγα αλλα κανεις δεν γραφει τιποτα...

εχω ανεβασει κριτικη για δαρια απο κροκεων.

προσωπικη αποψη: μονο για οσους θελουν αλλο ενα δυνατο κορμι στην συλλογη τους -αλλα τιποτε παραπανω.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
επειδη εδω και καιρο ειχα σταμπαρει αυτη τη δαρια απο κροκεων και ενω το μαγαζι ειχε κινηση και οταν πηγα και μετα που εφυγα αλλα κανεις δεν γραφει τιποτα...

εχω ανεβασει κριτικη για δαρια απο κροκεων.

προσωπικη αποψη: μονο για οσους θελουν αλλο ενα δυνατο κορμι στην συλλογη τους -αλλα τιποτε παραπανω.
αδερφέ η κριτική σου με βοήθησε να αποφύγω μια μέτρια συνάντηση...προς το παρον... :dancing: στο μελλον μπορεί....κ μου χε κάνει εντύπωση που τέτοιο κορμί δεν είχε κριτικές...
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
kalhspera ,agapes mou epeistrefo se liges merais .... me poli agapi Sandra Love  :tits2: :tits2: :tits2:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move]:) :) :)  04/09    :) :) :)
[/move]
Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Ινα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο  - Παμελα - Παμελα
Κασσανδρας 4(πανω): Νεα Αφιξη - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Νεα αφιξη/Νεα αφιξη - Λουιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Κλειστο - Μικη - Κλαουντια
Κασσανδρας 6: Μελινα - Καταλινα/Ιρενα - Καρμεν

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστο - Ντεζυ - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Ζωη/Παολα - Ελενα/Ζωη/Σοφια/ - Σοφια/Ελενα/Εφη
Θησεως 40(πανω): -----------Κλειστο------------

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
310
Πόντοι
5.785
παιδες ειναι κανενας για στουντιοτσαρκα την τεταρτη?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom